Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nikissek28
3. zář 2010

@madormi gratuluju 🙂

farmarska
3. zář 2010

hezký ráno 🙂 jo hadm, ne že se tu ukažeš 😉 😀 😀 😀
Natál myslím na tebe a držím palečky at jsi ok. 🙂 Dobře že stres ze školky odpadl, ted musí dobře dopadnout ještě ta mudra at můžeš bejt konečně už zase chvíli v klídku 🙂
ahoj niki 🙂
kopi ňam párečky, ty já ted můžu skoro denně 😅 ale i jen tak samotný bez pečiva, nebo s okurkou 😅
jinak mě se Banášová líbí 🙂 teda jako ne vzhledem, ale jako jaký má hlášky a tak.. 🙂

farmarska
3. zář 2010

hezký ráno 🙂 jo hadm, ne že se tu ukažeš 😉 😀 😀 😀
Natál myslím na tebe a držím palečky at jsi ok. 🙂 Dobře že stres ze školky odpadl, ted musí dobře dopadnout ještě ta mudra at můžeš bejt konečně už zase chvíli v klídku 🙂
ahoj niki 🙂
kopi ňam párečky, ty já ted můžu skoro denně 😅 ale i jen tak samotný bez pečiva, nebo s okurkou 😅
jinak mě se Banášová líbí 🙂 teda jako ne vzhledem, ale jako jaký má hlášky a tak.. 🙂

farmarska
3. zář 2010

tak a máte to dokonce dvakrát 😀 😀 😀

farmarska
3. zář 2010

tak a japak to, že tu večer nepřišla povykládat tercí..co novýho 😠

paajaa
3. zář 2010

Krásné ráno
tak v Praze jsem dopadli dobře. Ledviny i vše ostatní na co nám koukali je v normě. Jen nám ještě nabízeli konzultaci s genetikem, ale myslím, že by nás to zbytečně stresovalo. Nevím proč, ale paní doktorka začla mluvit o Downu, ale mi měli všechny testy negativní. Taky tam padla možnost odběru plodovky, ale to pro mě vůbec nepřipradá v úvahu. Fakt bych do toho nešla, když je maolej v pořádku a měl jen ty ledviny. Říkala, že chlapečkům dozrává močové ústrojí později. Myslím, že už to bude v pořádku. Ve 30tt nás tam ještě chtějí vidět. Jo a už máme 558g.

farmarska
3. zář 2010

pájíííí suprrr!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 moc gratuluju 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to je uleva vid 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

handm
3. zář 2010

Dobré ranko!!!
všem se moc omlouvám 😀, ale jsem tu...😝 Kontra nula, voda nula, bobista se v klidu vlní...😝

Jsem o tom ráno přemýšlela a až půjdu v pondělí na KO a monitor, musím Dr říct, jestli mi řeknou aspon odhad a případně aby mi porod vyvolali, protože aby nebyl bobista moooc velkej.. aby to ty moje kyčle zvládly... občas mě bolí v noci, že se probudím...
Taky jsem studovala poslední zprávu z UTZ a tam je psáno, že podle MS 32+4 a podle UTZ 31+1 tak se nějak asi zpomalil, tak jen doufám, že je všechno ok.. z obou prvních UTZ byl naopak napřed. Na UTZ jsem od té doby nebyla, tak si ho musím vyžádat ted v pondělí, když nevyleze do té doby...snad je všechno ok, pohyby cítím

@kopa tak to se holky v práci měly moc dobře!!🙂 a mimikovi párečky asi taky chutnaj, když jedou tobě 😀😀😀

@paajaa super!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jste s Oliverkem šikulkové!!! MOc gratuluju k výsledkům!!!!!!!!!!!!!!!!! a na plodovku bych taky nešla, když jsi měla ok NT i triply, jen by ses zbytečně stresovala!!!!!!

@farmarska tak večeři si přežila bezva...!!! řešili jste ještě nějak to tchánovců "pojedeme na dovolenou a vezmeme Robiho?!" bych jim to ještě asi o hlavu omlátila 😀😀😀 jak jsou na hlavu....

@natalie77 snad si v pořádku!!! určitě ano!! ted už bude jen líp, všechno z tebe spadlo (škola, doma, malýho školka), tak už se to bude všechno ubírat jen správným směrem!!!🙂🙂🙂🙂

@nikisek a ty už jsi zdravá?!🙂

farmarska
3. zář 2010

hadm 😅 😅 😅 co tu děláš? 😅 😅 😅 No dobře teda,. ale do večera at už jsi v porodnici 😅 , ju 😉 😀 😀 😀
tý hele, ted mne napadá, jakou jsi požila tu šlehačku? 😨 doufám, že ne čokolásouvou? 😕 ona je sice lepší, ale to by musel bejt malej barvoslepej, aby si myslel, že může naskočit a jet! 😀 😀 😀 😀
hele jinak u tchánovců jsme nic neřešili.., páč jako to měla bejt oslava tchyniných narozenin, tak proč tam dělat dusno že 🙄 Navíc jsme jim konečně oznámili tu šťastnou novinu..tak čučeli jak puk, už dost z toho 😀 😀 😀

paajaa
3. zář 2010

@farmarska: obří úleva. 😉
@handm: no co riskovat, že přijdeme o úplně zdravé miminko. Prostě jsme v pořádku a basta.

farmarska
3. zář 2010

pájí přesně tak! tripli ti vyšl dobře, ted i ty ledviny, tak už není důvod se stresovat 🙂 🙂 🙂

handm
3. zář 2010

@paajaa jo, přesně tak!!!🙂

handm
3. zář 2010

@farmarska šlehačka byla jak padlý sníh farmi 😀😀😀😀 ale buh ví, na co bobista čučel... 😝 ale je pravda, že čokoládovou mám radši, na jídlo... po tý bych se utloukla 😀😀
a super, že jste tchánovcům vyrazili dech aspon tímhle 😝 mohli se chytnout za nos, že aspon vlastně mohli Robiho vzít, když už to slibovali, aby sis bývala odpočala trochu atd... ale jak říkáš, už je to passé 🙂🙂
hlavně, že je všechno ok!!!!🙂

kopa
autor
3. zář 2010

Dobré ránko 🙂

Handm kuš 😀 😀 😀 jsem si říkala,jak tu ráno nebudeš 😀

@paajaa tak to je fajn,že jste dopadli dobře 😵 V Gennetu jsou profíci,tam vědí co dělají.Určitě bych se ani nebála té genetické konzultaci.Ale chápu,že byste se stresovali. 😉

kopa
autor
3. zář 2010

@farmarska No párečky mnam 😀 Jo tak hlášky má třeba fajn,ale mě se nelíbí vzhledem 😅 příjde mi jak chlap 😀

handm
3. zář 2010

@kopa jáí ti dám kuš!!😝😝🙂🙂

kopa
autor
3. zář 2010

@handm Tak bobisto kušuj na svět 😀 😀

handm
3. zář 2010

@kopa 🙂🙂🙂
no prostě mamánek od narození, no 😀😀😀

kopa
autor
3. zář 2010

@handm No ten můj bude asi rošťák 😀 Večer když jsem ležela,tak řádil jak ďábel 😀 Normálně skoro dvě hodky 😅 Manža mi dal ruku na břicho a litoval mně jak mohu spát 😅

handm
3. zář 2010

@kopa jo, řádit to oni umí bezvadně!🙂🙂🙂 vždycky mě to hrozně baví a manžel je z toho taky u vytržení!🙂🙂🙂
a je super, že řádí, pořád lepší, než kdybys měla strach, že se tam nic neděje 🙂🙂🙂

wlladka
3. zář 2010

Dobré ráno. Jdu Vás pozdravit a ejhle!!!

Eeli gratuluji k Matyáškovi !! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tak teď už jen ten bobista. Ten asi ztratil boby a nemá jak přifrčet. 😀

wlladka
3. zář 2010

@madormi , krásná zprávička od mudra ! Gratuluji k potvrzenému těhu 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@paajaa gratuluji ke krásným výsledkům. Jste šikulky! 😵

wlladka
3. zář 2010

Náš Šimonek se mne už dva dny nechce pustit 😀 😀 😀 Nějak nemůže spinkat. Vždycky je nejdýl za 15 minut vzhůru, tak ho musím mít stále na ruce. Dokonce mi i dost zvracel, ale špatně nevypadá. Možná mu nesedlo něco, co jsem snědla. Tak musím zase víc hlídat co jím. Jinak super. Koukáme spolu na telku, čteme si, nebo jdeme ven. V kočíku bez mojí náruče vydrží aspoň dvě hoďky 😀 😀 😀 😀

Tak jdu snídat. Pak se přijdu mrknout na zprávu o tom, že je bobista na cestě. Tak se mamko a bobisto snažte!

handm
3. zář 2010

@wlladka děkujeme wladi za prání, my bychom s manželem rádi, ale bobistovi je tam asi dobře 🙂🙂🙂🙂 nic tomu nenasvědčuje..
a jinak snad šimonkovi nic není, jen fakt nějaké špatné jídlo!! a snad to bude brzy pryč!!!
jste šikulky, tak to zvládnete!🙂

katyna6
3. zář 2010

Ahoj holky 🙂
no Hani,co ty tu ještě děláš? 😀 Prckovi se nechce do té zimy,žejo? 😀
paji-moc blahopřeju ke kontrole,myslím,že teď už si můžeš těhulkování a těšení na miminko konečně v klidu užívat! 😵
wladi-šimonek je asi mazlík,nechce být bez mamky.Hlavně,ať už mu je dobře,broučkovi malinkýmu 🙂
farmi-to jsem ráda,že jste zase jednou tchánovce něčím zaskočili vy a ne oni vás.Tak snad se začnou konečně chovat trochu normálně 😉
jinak u mně žádný dobrý zprávy,mrcha už číhá za rohem,vidím to na zítra,nejp.pozítří. 😖

handm
3. zář 2010

@katyna6 🙂 uzivam si pupiku 🙂
a ty nebuj, treba te cervena zklame!!!!!

katyna6
3. zář 2010

@handm -právě,že nezklame,je to jasný,zase nic ☹ .Jen nálada na bodu mrazu.Radši jdu,ať tu nekazím morálku 😉 ,mám nějaký pochůzky po městě.Pa

sarlotta
3. zář 2010

kuk holčinky, nějaká nová maminka tady ? nebo zas nif ?

sarlotta
3. zář 2010

@handm hele jestli kvůli Vám napadne v září sníh 😠 😠 😠 😠 😀 to počasí bude asi Tvoje práce cooooooo, taková kosa 😠 😎 😀 😀

sarlotta
3. zář 2010

@madormi jupííííí🙂)) krásné číselko... papaej prášečky a na 8.9. držím palušky.... kakra mě už se tady ty dvě čárečky zase vzbudily 😠 😀 😀 😀 a ječíííííí..........

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru