Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
7. zář 2010

můj už dorazli, ale instaluje se synem nějakou hru 🙄 to víš maminka je až na druhé koleji 🙄 taky si už pomalu zvykej 😎 😀

handm
7. zář 2010

@ikopretinka ahaa, tak jsem si to pamatovala dobře 🙂 a dvacet km busem?! ale 10kg klávesy nic moc.. asi si budeš muset případně zřídit otroka.. abys to netahala...☹ protože to neni dobry...
jinak já jsem celé těhu chodila do práce a navíc jsme dokončovali domeček, takže jsem bílila, uklízela furt, balila byt do krabic, stěhovala... a pak se prcek vzbouřil až v 32TT... a to už jsme byli nastěhovaní, vadilo mu vybalování...😝
ale je fakt, že strach je pořád, jen když se nic nedělo, nic mě nebolelo, tak se to prostě těžko dalo vydržet, nic nedělat...

ikopretinka
7. zář 2010

nee busem ne, jezdím autem, páč mi nic jiného ani nezbývá. Jede tam v blbou dobu, brzy ráno a brzy odpoledne. Já potřebuju aby jel na 12 a tak v 7 zpátky, no bohužel

handm
7. zář 2010

farmi, hihihi, tak to je dobry... no zvykat si budu až po pár letech, snad... 😝 doufám, že ted jeste bude mimi potrebovat mě, ale je fakt, že manžel by snad i kojil, když jsem ho pozorovala u neteří...🙂🙂🙂 tak jsem zvědavá, jaká bude realita doma 🙂
ikopreti, naštěstí máme tedy tmavohnědé dveře, ale všude jsou ty prsty vidět, no... a bílou mám kuchyn, takže paráda.. taky jsem tam nasla trochu "problémků" 😀😀😀

farmarska
7. zář 2010

kopreti já kdybych nebyla tak líná, tak normálně se nijak extra nešetřím, páč jsem jako zjistila, že u mne stejně nic nepomůže, to už vím z předchozích těhu 😔 takže normálně funguju..teda když už se k tomu dokopu 😅 Navíc si říkám, že když přežilo to malé ten můj Penáč,ty 18tikilové banánové krabice, ty kartony potravin a tekutin, bedny s mramborama, basy s pivama, atd.. a to všechno celé první tři měsíce, tak ted je to doma ok. 😎

handm
7. zář 2010

@ikopretinka jeee, aha, autem.. mě sice každy trochu nadava, ale ja jezdim doted...😀 me to hrozně baví a bez auta bych nemohla byt 🙂 vzdycky se odvezu do porodnice na kontrolu a zpatky, mam to taky tak tech 30 km tam a zpet..😝

ikopretinka
7. zář 2010

tak my máme právě dveře bílé, no šíleně praktické, co ti mám povídat, to znáš z kuchyně 😀 😀 a kuchyň máme třešeň , takže docela pohoda

farmarska
7. zář 2010

jinak já budu mít teda strach i po dvacátým 😅 😅 😅 😅

handm
7. zář 2010

jo, farmi, bohužel co se má stát se stane...
ale ted už se nic nestane!!!!!!!!!!!!!! protože tahle princezna je bojovník!!!!! po mamince!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katyna6
7. zář 2010

Ahoj holky,jen vás jdu pozdravit a podívat se,co naše handm 🙂 A jak vidím,je pořád kinderko 😉 🙂 -ty nám to holka ale děláš napínavý! 😉 😉 😀
Dočetla jsem a jdu s chlupáčkem ven a pak si užívat přítulka.V pátek mi asi odjede na několik dní pryč,tak mi bude smutno.Mějte pěkný večer,pa

ikopretinka
7. zář 2010

mě taky baví jezdit autem a mooooc, hlavně v létě. V zimě je to tam o hubu, protože učím téměř na horách

handm
7. zář 2010

@katyna6 ahoj katynko, no jo, straším tu furt 🙂 hezky se vyvětrej a hezky se přitul!!🙂

handm
7. zář 2010

@ikopretinka no, ty hory a mraky sněhu jsou vždycky naprd...☹

farmarska
7. zář 2010

taky si ráda všude zajedu autem 🙂 ted je to v poho, ale až na tom budu jako hadm, nevím jestli se do něj ještě vejdu 😨 ty se tam vejdeš? 😕 😀

ikopretinka
7. zář 2010

to mě už taky napadlo, jestli se tam vejdu 😀

farmarska
7. zář 2010

fůůj zima, sníh na cestách a náledí 😝 😝 😝 to taky nemusím, děssně se bojím smyků 😝 nejsem si vůbec jistá jestli bych to auto v něm pak zvládla 😅
katušinko, tak se hezky tulínkujte a neboj ono ti to uteče a brzy bude zase zpátky 😉 a kdyby ti bylo náhodou smutno, přijď mezi nás, my tě rozptýlíme 😵

farmarska
7. zář 2010

já jsem se tehdy s Robem vešla, i těsně před porodem, jenže to jsem měla stejně váhu nižší než mám ted 😅 😅 😅 a tehdy jsme měli warburka 😵 to byl tank 😵

katyna6
7. zář 2010

@farmarska -farminko a to já zase přijdu,sice mně o víkendu čeká zase ta hnusná práce(jak já to tam holky už nesnáším ☹ ),ale přijdu se na vás podívat určitě,už kvůli Haňuli 😉

farmarska
7. zář 2010

no jako kde jste zase všechny? 😕 omluveno má jen Katy 😎

ikopretinka
7. zář 2010

půjdu se nachystat na spaní a pak mrknu na ordinaci, třeba neusnu.
Tak se mějte

farmarska
7. zář 2010

no a ta tu koukám ještě je 😉 😀
katuš přijd 🙂 S tou prací ti věřím, ani nevíš jak 😝 ach jo 😢

ikopretinka
7. zář 2010

jasně katy přijď pokecat 😉

farmarska
7. zář 2010

no prosím a ted končí v práci už i pan bobista starší, takže bude i po kecání s hadm 😝 a můžu si jít taky lehnout 😝

ikopretinka
7. zář 2010

Katy neboj, za chvíli se budeš nudit doma s bříškem 😵 😉

katyna6
7. zář 2010

@farmarska -jsem,ale už jdu.a taky se omlouvám,že teď málo přispívám,Sice poctivě dočítám každý den,ale jednak tak nějak nemám co novýho napsat a taky na mně už pár dní sedí nějaká hnusná depka,z miminka,i ze všech těch problémů,co pořád máme.Ale to zas přejde a budu chodit víc.Teď už vážně mizím,pa

handm
7. zář 2010

@farmarska ještě se pohodlně vejdu, mě každej říká, že mám malý pupíček.. tak nevím, mě to přijde jako obr-břuch 😀😀😀😀
já přiibrala 10 😠 😠 😠 snad se toho zbavim nějak...

katyna6
7. zář 2010

@ikopretinka -nic si nepřeju víc! 😉 😵

handm
7. zář 2010

@farmarska 😀 😀 😀 😀 😀 prý pan bobista staršííííííííí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

handm
7. zář 2010

@katyna6 nesmutni prdelko!!! určitě se to vyjasnííííííí a sluníčko zas bude!!!!!!!!!! moc ti to přeju... depku zaženeme!!!!!!!!!!!!!!

farmarska
7. zář 2010

depky od katuš pryč 😠 mrchy od katuš pryč 😠 a miminko ihned k ní do bříškáááá!!!!! staneš se!!! 😵 😵 😵
jsem zkusila trošku čarovat 😉 😎
hadm 10kilo, to je pěkné 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru