Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
9. zář 2010

@tercie jééé, terci, jakou máš prosím chůvičku?! já nějakou potřebuju koupit a myslela jsem, že Philips, ale ty nový jsem četla že jsou horší než staré typy....tak přemýšlím nad Angel Care 😀:_D

handm
9. zář 2010

@tercie pod prsama?!😀😀😀😀😀:D

handm
9. zář 2010

@farmarska špunt jsem vyndala dávno...😝
a myslím, že hanana taky Oliverka hodně přenášela, ale je fakt, že jsem trochu za exota 😀😀😀

kopa
autor
9. zář 2010

Tak jdu vás lehce dočíst at jsem v obraze 😀
Koukám,že se furt čeká na sníh 😀 😀 vid Bobisto 😀

kopa
autor
9. zář 2010

Ježíš vy jste zase kecali 😀 😀

kopa
autor
9. zář 2010

a holky hlasujte pro Laurinku 😀 😀 už prohrává kočka malá ☹
http://decinsky.denik.cz/miminka/fotoanketa-pra...

kopa
autor
9. zář 2010

@farmarska Farmí na zádech můžeš klidně spát 😉 Spi dokud můžeš 😀 Vadí to až ve vyšším stadiu,že by si utlačovala tu dutou žílu a mimíkovi by se nedostával snad kyslík či co 😅 Já už ted ležím jen na pravém boku,na levém to nejde a občas v noci lehnu i na půl hodky na záda.
@ee.liska Eli tak už jste vyrostli o 4cm 😀 to je paráda!!!Krásně prospíváte!A na fotečky jsem koukala,jsou moc hezké.

kopa
autor
9. zář 2010

No musím reagovat stránku po stránce,jinak si to nebudu pamatovat 😀

ee.liska
9. zář 2010

ahoj, tak jsme doma, přebaleno, nakrmeno a spí 😵 porodné i pojišťovnu jsem vyřídila, plenky dokoupila pořídili jsme tu zavinku do autosedačky od emitexu, je úžasná, je to teda zrovna ta zimní ale když bude teplo, zakryju ho jen dekou. tu jsem si taky ještě jednu koupila, aby měl malý jednu do kočáru a jednu do postýlky 😅 jo a taky tu stříšku na kočár od emitexu, viděla jsem jí u šarlotek a je naprosto super 😀 taky jsme byli na velký nákup a Maty celou výpravu do města prospal, vzbudil se až doma 😎
tak a jdu dočítat ty miliony stránek 🙂

kopa
autor
9. zář 2010

@maendy to je krásná fenečka 😀 😀 Takový roztomilý kukuč 😀
@sarlotta moc hezké fotečky dětiček 😵 😵
@aja.83 držím palce na pohovor 😉
@maendy Určitě vše bude v pořádku a na další ko vykoukne mimík 🙂 Držím moc palečky!!
@natalie77 Moc gratuluji k nové práci!!!Doufám,že se ti tam bude líbit a nezůstaneš tam moc dlouho 😀 😀 Jsi spokojená?
@tercie Moc hezká fotečka s Lukáškem 😵 Mi přijde,že je dost podobný taťkovi 😅
@wlladka Vladi hlavně,že vrčí 😀 😀 že nemáš šílený brekot 🙂
@flair To je dobře,že Melisce mizí ten ekzém 😉 a jéje očkování 😅 taky bude ronit krokodýlí slzy ☹

ee.liska
9. zář 2010

@handm to je sranda, kdyby NĚCO 😀 😀

@maendy to je krásná psí slečna 😵

@martinkal plavání musí být super 😵

@flair to je dobře, že už nemáte exém 😵 😵 ale máte doma teda šikulku, jak to všechno zvládá 🙂

@tercie jejda hystečák? tak snad to brzy pomine

@kopa gratulka ke kontrole 🙂

ee.liska
9. zář 2010

@farmarska výborný odkaz 😀 😀
jo hoky a jak ty kapky proti prdům kapete? přímo do pusy nebo po lžičce??

kopa
autor
9. zář 2010

@tercie No to je pravda 😀 Ona se ta pajda ztratí,když vypadám jak z prdu kulička 😀 😀

ee.liska
9. zář 2010

@kopa jj 4 cm 😀 😀

kopa
autor
9. zář 2010

@ee.liska mě přijde ta zavinka super 😉 Je krásně teploučká a taková mazlíkovská 😉Já v ní asi povezu mimíka z porodky 😀

madormi
9. zář 2010

@maendy jéé já mam taky takového, náš je 4,5 měsíční maltézáček a milujem ho k zbláznění, jsem si jistá že díky němu jsem otěhotněla, pořídili jsme si ho a za 3 týdny jsem otěhotněla.

madormi
9. zář 2010

maendy a čím ji čistíš očíčka že nemá ty skrvny a je krásně bílá i pod očíčkama?

kopa
autor
9. zář 2010

Holky nahlaste mi kontrolky 😉
A nejsme si jistá,zda mi tu někdo hlásil 1DC 😅 😅 tak se ozvěte!

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76............chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska..............holčička Natálka
Amynka ..............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana..............chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.......................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm 42tt.............9.9.monitor...................................................čeká bobistu
kytiii 40tt...........................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 39tt ......................................................................................čeká holčičku
miru.j 39tt.........................................................................................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 35tt ...............16.10.+monitor..............................................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 31tt ............................KO ?..............................................čeká chlapečka
Maarrtina 30tt ..................................................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 26tt.........................KO 15.9.................................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 25tt.......................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 15tt...........................KO?
Ikopretinka 6tt
Madormi 6tt..............................Ko dopadla dobře+těhuprůzka,KO 1.10
maendy...............................................našla //
Nicollka 37DC
Cajori 33DC
Nikissek 32DC
Natalie 30DC
Martasek 22DC
Aja 7DC
Katyna 6DC
M.aa.b 4DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu

madormi
9. zář 2010

holky já jsem z toho zmatená jak s epočítají ty týdny?když jsem 5 plus 5 tak je to pátý nebo šestý týden? 🙂

handm
9. zář 2010

@kopa já mám kontrolku v pondělí, tedy 13/9 🙂
@ee.liska, teeda Maty je šikulka jako blázen 🙂
já ten fusak jeste ani nemam 🙂 ale koupim taky emitex, zimni...

flair
9. zář 2010

@handm mooc Ti už přeju, aby se mimčo už rozhoupalo k porodu 😉

miru.j
9. zář 2010

@kopa Ahoj kopinko,tak sa hlasim 😉 ...v pondelok som bola na UTZ aj v poradni...malicka ma podla UTZ uz 4000g,kontrola dopadla ok,ziadne zmeny na krcku,ziadne otvaranie...doktor povedal ze budem mat velke babo a musim si este pockat 😉 .A to ma vsetci stale strasili predcasnym porodom 😕 .Dnes som bola na monitore...aj tam bolo vsetko ok 😵 .Boli sme dnes aj na psychoprofylaxii s manzelom aby mohol byt pri porode 😉 .Dalsiu poradnu mam v pondelok a monitor buduci tyzden v piatok,ale uz by som to mala najradsej za sebou...ledvaj chodim,neviem sa ani otocit z boka na bok a ledva vstanem z postele 😀 ...vstavam skoro kazdu polhodinu-hodinu 🙄 lebo mam pocit ze sa pocuram 😝 .Nohy su stale opuchnute a ruky trpnu uz skoro 3mesiace co znasam asi najhorsie...neviem poriadne udrzat pribor v ruke.Takze uz pop nicom netuzim len aby som v naruci drzala krasny ,zdravy ,vytuzeny poklad 😵 .
A ako sa mas Ty?
...Inak vsetkym co su uz maminkami gratulujem 😵 😵 😵 .
...Tie co uz sa neviete dockat porodu ako ja ...vsetkym Vam moc drzim palce. 🙂
...A v neposlednom rade drzim cele paste vsetkym snazilkam aby nasli // co najskor 😉

farmarska
9. zář 2010

Mě přijel manža z práce, tak jsem se vypařila, ale už jsem zase tady 😉
mendy pejsulínek je nádhernej muchláček plyšáček 😵 😵 😵
mad ty tejdny se počítaj tak, že když jsi tejden a nějakej den, tak seš vlastně už ten další tejden 😀 chápeš to 😀 😀 jako když jsi třeba 6tej tejden plus 1den, tak seš těhotná vlastně v sedmém týdnu 😎 😉
kopi Natálka dnes hlásila 1DC 😢
jo a já mám kontrolu -poradnu14. 9. 😉 díky

farmarska
9. zář 2010

elí mooooc hezky jsi nakoupila 😵

farmarska
9. zář 2010

sarlotko máš krááásný dětičky 😵

farmarska
9. zář 2010

holky nevíte co nového u miraxky ?
Dlouho se tu neukázala 😕 Já vím, asi má doma veselo 😅 dvě malé dětičky 😅 Ale tak ráda bych zas okoukla, jak jí rostou a jestli už zdokonalili to stolování a pojídání špenátu 😀

farmarska
9. zář 2010

miru jejda to jsou ale nepříjemnosti 😅 no ale už to máš za pár, tak snad budeš mít už brzy mimineško u sebe 😵 😵 neapomeň se pak přijít pochlubit 😉 😎

farmarska
9. zář 2010

jéé já tu a tydy opět nikdo 😀 😝

farmarska
9. zář 2010

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
to vy asi čekáte až usnu co
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

kopa
autor
9. zář 2010

@handm o.k.doplním 😉 díky.
@miru.j Ahoj Miru 🙂 To jsem ráda,že jsi k nám zavítala,už jsem si dneska říkala když jsem dělala tabulku,jestli už náhodou nemáš malou u sebe 😀 No maličká má moc krásnou váhu,bude to obřík 🙂 No s tím chozením už taky začínám mít problém 😅 Mě všecko bolí a nejhorší je když zalehnu a malej začne kopat a já jdu pak každou chvilku na wc 😅 Do toho se nemůžu uvelebit 😀 Tak se těším,až se pak vyspím(ale to zas kvůli mimi spát nebudu) 😀 Tak já naštěstí nemám otoky ani na nohou a ani na rukou.Což mě dost překvapilo,jsem si říkala,že když jsem tlustá,že je určitě budu mít a ono zatím nic a doufám,že to tak zůstane.Ale musíme to všechno vydržet pro ty naše mimíky 😵 taky se moc těším až bude po porodu a budeme s mimčem doma a hlavně nejvíc se těším na letošní vánoce 😵 😵 Minulé vánoce jsem si přála aby jsme ty letošní byli ve třech 😵
Když budeš mít čas,tak nám zase přijď poreferovat jak se máte s mímem 😎
@farmarska Aha já jsem to zahlídla to 1DC 🤐 a díky za kontrolku.

Nati to je mi líto,že došla MS.Doufám,že bude poslední!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru