Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maendy
11. zář 2010

@farmarska au au teda ty sedly.... 😅
@ikopretinka
@madormi Taky si říkám že už by nám to mohlo stačit,že už jsme si to vybrali.........

Sakra vzdyt je to dnes rok od poslední revize.... to už abych se bála toho září......

Já ted snedla vše co bylo poruce : chleba s bůčkem a hrušku co me přítel nachystal na talířek a zajedla to syrovátkovým sýrem a zapila šťávou z banánu,mrkve a broskve.... přítel vykulil oči a řekl že mě zase bude zle a jel se projet na kole.... prý jestli mi to nevadí.... co na to říct..... 🙄

madormi
11. zář 2010

@maendy od poslední revize? ty si jich měla víc? u mě bude v říjnu termín porodu a jediný co jsem doufala že už budu mít pupek tak snad to není ztraceno

ikopretinka
11. zář 2010

@maendy já bych taky sežrala na co přijdu, vidíš dobré znamení 😉
@madormi jasně to nemůže být pořád dokola 😉

ikopretinka
11. zář 2010

@kopa ahoj, jj byly super, mňam

maendy
11. zář 2010

@madormi ne ja byla jednou loni v září,nemohla jsem otěhotnět... po 3 letech snažení jsme jeli do centra a otěhotněla jsem díky IUI,v 9 tt nám přestalo být srdíčko a byla jsem na revizi...... po pár týdnech na to odešel manžel za jinou.... a ja na to zustala sama..... kolem vánoc už jsme řešili rozvod a ja jen brečela.... zhubla jsem 8 kg a třepala se.... jedla jsem i léky na nervy a navstívila psycholožku.... věř mi... pokud to ted nevyjde... na kolena me to nedostane... když jsem přežila tohle všechno.... pak jsem se nechala uhnat 😀 od přítele...byli jsme přátele a moc mi pomohl a nakonec se s toho vyvinula láska..... od května jsem rozvedena a ex už nechci slyset ani slovo... tohle mu v životě neodpustim..... po 7 letech spolu takova zrada....

Takže holky..... tohle zvládneme...... když si na sebe vzpomenu na vanoce.... vyhublou trosku ktere se chveli ruce a padali vlasy a každé ráno jsem vztávala s pláčem a držela mě jen ta moje chlupatá kulička.... proto ji tak miluju... to ona me olizovala a tulila se ke me kdyz mi bylo ouvej... a pak taky nebýt přátel,rodičů a mé nové lásky.... ten si taky užil svoje....

maendy
11. zář 2010

to ale neznamená že vy všechny tu nemate problémy a neužili si své.
Každá z nás má za sebou to své trápení.... a myslím že nás to posiluje..... kamarádka mi řekla... buh ví že ty jsi ta co to zvládne a unese ... jsou to jen zkoušky..... 🙂

A my to prostě zvládneme.... a odměnou nám bude to že z nás budou skvělé mámi které si budou vážit že mámi jsou.... a nerozhází nás žádná prkotina.... protože jsme už vycvičené.... 😉

madormi
11. zář 2010

@maendy to je fakt svině mizerná ten tvůj ex k tomu není co víc dodat. no já minule byla 5tt plus 6 vše bylo ok den předtím mě přestala bolet prsa, vzbudila jsem se ještě s úsměvem šla čůrat a bum ho. manžel byl v té době na slovači už a já ještě doma, tak jsem si to vyžrala sama, ale byl mi oporou na dálku. Otěhotněli jsme hned první snažení. a teď v podstatě taky první byl to první měsíc kdy jsme byli celý spolu už na slovači

kopa
autor
11. zář 2010

@farmarska Kdyby Handm rodila,tak mi písne sms 😉 O víkendu moc nechodí,užívá si manži a pracují na baráčku.

tercie
11. zář 2010

Bobisto, bobisto, jdu za tebou najisto 😉 Tak cóóó, už něcoooooo? 😀

Ahoj holky 🙂

tercie
11. zář 2010

Jéé a tady nikdo,to si zas nepokecám, ani Bobista ještě nepřijel 😀
Tak vám aspoň pošlu, jak jsme papali kašičku 🙂

kopa
autor
11. zář 2010

Bobista nemá sníh 😀 😀
Ahoj Tercie 🙂

aronek
11. zář 2010

Ahoj, dočítám a bobista nikde. Ten nás ale napíná 😀

tercie
11. zář 2010

@aronek Aronku ahojda, jak válčíte, pracante? 😉

tercie
11. zář 2010

@kopa Ahoj, jééé ty máš už 36 týden 😉

kopa
autor
11. zář 2010

@tercie 36 týden dle Utz jinak dle MS 35týden.No ono je to vlastně asi jedno 😀

aronek
11. zář 2010

@tercie jde to. Kluci doma zvládají a já v práci tak lítám, že nemám moc času na stýkání 😉

tercie
11. zář 2010

@aronek Tak hlavně že nebrečíte, to je super. Holt se to nějak přežije. Kdo ví jak dopadneme my, jestli fakt policajtům vezmou tolik peněz, to abych šla do práce taky,jenže by malej musel dojeslí nebo někam..a to radši nebudu žrát!!

tercie
11. zář 2010

To byla dobrota 🙂
Zejtra to zkusím do flašky, z tý lžičky toho moc nevzal 🙂 Ale byla to sranda, poprvé mohl krmit taky taťka 😀

aronek
11. zář 2010

@tercie nám se taky chystají brát. Kolega to počítal a dělá mu to přes 7 tisíc 😠

farmarska
11. zář 2010

ahoooj holky, mám chvilku a ještě nespím, tak jsem zase tady 🙂 😉
Tercíí ten tvůj chlapák už je vélikej! Zrovna jsem si prohlížela tvý albíčko, ty jeho fotečky a to jsou teda změny-pokroky 😨 To už je normální pidičlovíček a žádný mimineško 😵 😵
a na tom lehátku s tou kaší 😵 😵 je to sluníčko 😵 😵 😵
já už ci takýýýý!!!! 😅 😅 😅 😅

farmarska
11. zář 2010

mendy, to mi povídej, minulej rok byl strašnej 😢 😔 ..dvakrát potrat, vždy jsem pak přišla i o práci, umřela teta, umřel strejda, vážně onemocněl tatínek, mamka to psych. neunesla a spolykala prášky, mamka skončila v nemocnici, já místo vánočních svátků, jezdila krmit a starat se o taťku, fyzicky to bylo těžký, ale na psychiku dočista peklo 😔 tatínek tři dny po vánocích umřel a já pak měsíc na to musela jít rodit na 5měsíci svojí mrtvou holčičku 😔 😔 domů jsem přijela s prázdnou a samozřejmě jsem zůstala opět bez práce 😔 😔 brrrr... ukrutnej byl ten minulej rok ☹ ☹ to bych nepřála ani svýmu nepříteli 😖 Kéž by se něco takovýho už nikdy neopakovalo 😔 😔
jestli mě to posílilo nevím 😅 ale určitě teď na svět koukám trošku jinak 😒
A navíc si ted opakuju, že zlé už mám vybraný a že kruci teď už musí přijít jenom to dobrý ne? 😉 🙂
prostě budeme těhotný 😎 pak se z nás stanou maminky se zdravejma miminkama v náručí a budeme šťastný až dosmrti 😎 🙂 🙂 🙂

farmarska
11. zář 2010

jé holky, tak já zcela vyjmečně nespím, ale tady zrovna nikdo?? 😅 😅
tak já si jdu ulovit něco k jídlu a ještě pak nakouknu 😉

farmarska
11. zář 2010

no vlastně co se divím...klasika..já tu a tady prázdno! 😀 😀 😀 😎 😎 😎

farmarska
11. zář 2010

jsem expert v dobrém načasování 😀 😀

tercie
11. zář 2010

@aronek nám osm, jestli to nebude dokonce víc. Je to sviňárna, člověk kus života maká pro společnost, a když se vypracuje na nějakou pozici a bere za to ohodnocení, tak mu to seberou...to je jak za trest, a pak má ty lidi ta práce bavit... Pos...a bych se z toho.

tercie
11. zář 2010

@farmarska Nebuj já jsem tady, jen jsem dávala ty fotky 🙂

tercie
11. zář 2010

@farmarska Broučku už bude jenom dobře, podívej na mě, taky jsem si to vyžrala no a vidíš, už krmím chlapáka kaší 😀 Tu svou princeznu si taky užiješ, uvidíš 🙂

tercie
11. zář 2010

Tak jsem tě prošvihla pěkně... ☹
A ostatní taky šly, mě snad nezbyde než jít spát...ale mě se ještě nééééceeeee

Jo a abyste chtěly vědět, tak Lukášek už dneska spinká pěkně zas ve svojí postýlce... já už byla jak paragraf, to se nedalo, naštěstí usnul, a ani přesun mu nevadil.

tercie
11. zář 2010

Tak nikdo jo?... ☹

natalie77
11. zář 2010

AHoj holky,
mo tak předně jdu vynadat holkám...
@madormi, @maendy, neblázněte, dejte těm drobečkům, co se u Vás zahnizdujou šanci....co by měla dělat Farmi?
Já špinila celý první trimestr, pořád mě bolelo břicho, jako na mrchu a prsa mě nebolela vůbec!! A teď to podle Vás, "miminko, co to vzdalo", chrupká v postýlce.....
Než jsem si udělala test s Márou, tak jsem dokonce dva dny krvácela, a šla jsem do Gennetu 2DC na krev, kvůli hormonálnímu profilu....no a za týden jsem dorazila k mudře...a tak vykulila oči na výsledky, že mít mimčo asi nebudu, že ty výseldky jsou špatné..no a já vykulila oči na ní, že mám pozitivní test...a už to bylo...a to jsem slabě krvácela, žádné špinění, tak neblbněte....a šoupněte jim dolů něco dobrého k jídlu.
Terci, Lukášek jak papá 😵 😵 😵 je kouzelnej....no bude to jedlík, má takovou jiskru, jak vidí to jídlo 😵 😵 .
Jo a jinak jsem dneska nic moc nekoupila, teda kabelku, šaty se sakem, no a podprdu a spoďary...ale jinak kostým neměli, buď to bylo strašně drahý nebo mi to nebylo, nebo hnusná barva...no fakt děs...no možná to bylo i tím, že bylo všude hodně lidí a já nějak na nakupování neměla náladu 😝 ...tak mě bolí nohy a nic moc výsledek...když už jsem se rozhodla, trochu provětrat účet, abych byla v práci šik 😕 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru