Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
13. zář 2010

@handm Ale co ty tady 😀 😀 Já čekala dnes na sms,že si tě v Motole nechají 😀
Tak to jsem zvědavá kdy to bude 😉 Do středy už to asi vydržíš vid 😀 😀 Moc se těším až nám ukážeš malého bobistu 😵
@maendy moc mě to mrzí 😔 😢 to je tak nespravedlivé 🤐 Jestli krvácíš,tak se třeba té revizi vyhneš,to bych ti moc přála.
@markee Nevzdávej to!!Vždyt je jedno kolik ti je a v kolika letech budeš mít mimčo.Prostě se na to cítíš ty a né nikdo jiný.S prací se to určitě postupem času vyřeší 🙂 Já teda taky MS nechci 😠 ale nechci do sebe zase cpát ty hormony.

kopa
autor
13. zář 2010

Holky kdybyste někdo chtěl pro holčičku 🙂 Já bych si klído nechala ty pruhovaný gatě na Vítu 😀

handm
13. zář 2010

@kopa jojo, taky jsem si říkala, že konečně už ti napíšu, abys mohla dělat zpravodajku a ono prd 😀😀😀 ale teď už to SNAD vydržím do té středy.. 😝

madormi
13. zář 2010

@maendy se probudiím a co to tu čtu? to je mi strašně líto. ach jo proč je všechno tak špatně ☹ drž se. myslím na tebe ☹

handm
13. zář 2010

jééé, to jsou krásný věcičky...🙂 ale asi nevyužiju 😀😀😀

kopa
autor
13. zář 2010

@handm Hele třeba vykoukne už dneska 🙂 nebo zítra,ale ve středu už snad na 100% néé?jdu obědvat 😅 jsem ještě uklízela a ráno jsem jen snídala,chudák mímo 😅

kopa
autor
13. zář 2010

@handm mě se taky moc líbí,ale já je nevyužiji 😅

maendy
13. zář 2010

@markee Ale budeme maminky.... 🙂 s tou prací to chápu..... v této době..... a uvidíš že nám slunce ještě bude pěkně svítit a bude dobře......

No ja jsem zvědavá na tu zítřejší ko,uvidíme...kéž by nemusela být ta revize.... utroš už jsem si nevzala a nechávám to tak.... břicho bolí jako při menzes.....

madormi
13. zář 2010

maendy ale pokud v děloze nic není tak bych uvažovala nad tím revizi odmítnout i pokud by jí chtěl dělat nějaká stará struktura

madormi
13. zář 2010

acho jo ten život je fakt nespravedlivej, jsem za tebe strašně smutná maendy ☹

maendy
13. zář 2010

@madormi JJ stalo se..... ale co nadělám... prostě je ten osud krutý...... Ted to jen překlepat a pak se přitulím k příteli a popláču si...... kéž by to vyšlo tobě..... moc ti to přeju......

Já se vrátím do práce jak to jen pujde a našetřím na mimčo víc cinkálků.....a budeme se s přítulou tulinkat a třeba se nás jednou usměje štěstí

handm
13. zář 2010

@kopa, dobrou chut!🙂
tak uvidíme, kdyby cokoliv, napíšu🙂
a ted jdem s manželem na večeři, třeba už to bude poslední večeře ve dvou 🙂🙂🙂🙂
zatím se mějte, píááá

maendy
13. zář 2010

@madormi právě to jsem si říkala...na sál se mi moc nechce...tehdy jsem nekrvácela tak tomu museli pomoct....
Ale ted je to jiné...krvácím jako při menzes.... chvilkama silněji chvilkama slaběji.... tak uvidím...ale pokud to nebude nutné tak jít nechci..... ten sál atd..... brrr kdo zažil zná

Schválně dělám vše normal...umyla jsem nádobí...pujdu vyvenčit hafana a pak si dám koupel....mam nohy jak medvěd...at mě tam zitra nepomluví 🙂

farmarska
13. zář 2010

holky, jdu se podělit o novej moc hezkej zážitek. Manža přijel z práce, tak jsme šli hned zkoušet ten ultrazvuk 🙂 manža si našel sluchátka a poslouchali jsme a poslouchali... 😵 no je to krása takhle to malé slyšet 😵 i manžoj se to moc líbilo a říkal, že to je dobrá věcička 😎 (a to už je u něj co říct)
No nic, jdu vás zas dočíst páč koukám,ž e jste dnes zase nezmaři a píšete o stopéro 😀

farmarska
13. zář 2010

kopi věcičky hezké 🙂 když já ještě nevím co to bude 😅 ale ty gaŤata by Víťa učo mohl mít a bude to fešák 😉 😎
jinak z počasí ta hlava nebyla 😝 to byla tak ukrutná a jiná, šílená bolest, že to musela bejt fakt jedině snad ta migréna 😝 kdyby to šlo, nejraději bych si jí včera uřízla 😖 Už jsk mne to i probudilo ze spaní fůůj 😝 sand už nikdy více 😅 Dnes už je to celkem dobré 😉 jen ještě takové malé dozvuky na spáncích při námaze, ale to mám asi rozhašený ještě po tom včerejšku.
mandy mě ještě napadá, jestl to krvácení a čištění nepotpořit nějakým bylinkovým čajíčkem 😕 šarlotka by ti poradila lépe, ale já bych vsadila zase na kouzelnou moc kontíku a třeba to čištění taky pomůže 🙂 Jinak já bejt tebou, tak pokavad se takhle krásně čistíš sama, tak bych taky doktoroj navrhla, že chci počkat než mrcha odejde a pak by se vidělo, jestli je nějaké revize vůbec třeba 😉 Moc na tebe zítra budu myslet a držím palce, at nemusíš na sál 😔 fůůůj je to opravdu hodně nepříjemnej zážitek 😔

farmarska
13. zář 2010

hadm hezky si užij večeře 😉 já doufám, že to už je vaše poslední společná jen ve dvouch 😉 😀 A zatím jako nic necítíš? 😕 něco jiného? divného? 😕

farmarska
13. zář 2010

mad a co ty, jak se držíš? 😉

farmarska
13. zář 2010

tý jo a co ta Natálka? dnes prvně v práci 😕 😕 😕 chudák bude mít ted rušno, ale snad nám přijde alspon v rychlosti ve volné chvilce říct, jak se jí dařilo 😕 😕

farmarska
13. zář 2010

jééé a tady klasicky zase nikdo 😀 😀

mari111
13. zář 2010

@maendy sakra to je mi moc líto 😔 , držím palečky aby to bylo brzo dobré. Je to nespravodlivé 😠

mari111
13. zář 2010

Farmi to je paráda to poslouchat co 😵

madormi
13. zář 2010

@farmarska ale jo držím co mi zbývá, snažm se to neřešit a čekám no 😉

mari111
13. zář 2010

jinak my u dr s malinkou dobrý, pěkně přibíra, dr říkal že to je jedlík, a že když ty záda bolej mám jít klidně do toho nutrilonu, prej to je dobré a kvalitné mlíčko a co sem mohla sem už malinkej dala, že když už jsem si odsála jen 50 z obou , že by ji to už vrzo stejně nestačilo a zbytečně by sme jí trápili hlady 😅 jedlíka mojho 😀 Takže uvidím jak to pude a pak šup na nutroš. Jo a vyrostli sme ááááž centimetr, takže vše je v pořádku 🙂

mari111
13. zář 2010

Ty jo Farmi migréna, jo, fuj tajbl, to taky znám, snad tě to už nikdy bolet nebude, vím co to je, ja jí mněla takovou až jsem zvracela. Jo já si umím vybírat choroby 😠

mari111
13. zář 2010

A co jinak Sirel a Zlababa , dlouho se neozvali 😨

madormi
13. zář 2010

a co paaja?

maendy
13. zář 2010

@mari111 děkuju za podporu...je to desne nespravedlivé..... 😒

To je pravda kde je zlabka?

markee
13. zář 2010

@maendy, doufám,že se to štěstí na nás usměje brzo. Prostě bych si to přála. Ale uvidíme. Tak já dovařila jídlo na zítra,mezitím jsem si vytřela potopu v koupelně. Vylítla mi hadice z pračky co mám napojenou na sifon umyvadla. No nadělení,ale přišla jsem na to než se to vylilo do kuchyně a než jsme si stačili rozbít tlamičky 😀
Připravuju si teplé věci na zítra do práce,pže zas jdeme na strojírny do skladu. Tak abych nechrchlala víc než teď 😖

maendy
13. zář 2010

tak už vím HCG 170 😒 takže to jde dolu..... takže papa
sestricka říkala že mě třeba jen vezmou další odběry a vyčkají...... jelikož bydlím krok od nemocnice tak se mi tam zustat nechce.....

maendy
13. zář 2010

@markee tak dobře strávenej večer píšeš... potopa... 🙂
No snad se nám to brzo podaří a budeme těhule...... ty sis taky vytrpěla svoje a zasloužíš si to....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru