Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
22. zář 2010

no toť, to bych si taky dala bacha abych se neotřela 😀 Radši ani o manžu když v tom ležel 😀
Tak já nevim, jak veliká byla ta tvoje limetková okatá breberka veliká 😀

kopa
autor
22. zář 2010

asi schroupat,však je to jedno já ti rozumím 😀 Okurky nemám 😒 mám vyžranou celou lednici 😝

kopa
autor
22. zář 2010

@tercie Hele měla tak 10cm,jsem jí měla vyfotit 😅 Třeba ještě přiletí náká jiná.

tercie
22. zář 2010

Háááááááááááááááááááááááááááááá už to schytaaaaaaaaaal... neměl sem lézt, sorry no. Ještě ho zamést...fuj se toho bojím i když to je mrtvý...co kdyby se ještě zved, žejo... plný filmy toho jsou!!!!!! Si myslíš jak neřáda zabiješ a von tě ještě po desátý smrtelný ráně honí po baráku...to je rychta!!! 😀

tercie
22. zář 2010

My máme v lednici taky tak leda ozvěnu 😀 Tak mě ještě napadá jabko... nebo citron do vody..paradoxně kyselý věci...ale fakt to funguje. A tu sodu taky nemáš?

kopa
autor
22. zář 2010

@tercie 😀 😀 😀 Nech brouka žít 😀 😀 😀
Ten už se chudák nezvedne 😢 😀 😀

kopa
autor
22. zář 2010

@tercie Sodu taky nemám 😅 mám citron 😀 tak já to zkusím 😉

kopa
autor
22. zář 2010

Tak já tě opuštím,už nevydržím sedět 😅 dřu si tady pupek o stůl,tak dobrou noc 😵

kopa
autor
22. zář 2010
tercie
22. zář 2010

Jejda tak to utíkej, ať si ještě Víťu neodřeš 😀 Tak pá já už taky pomažu, je mi tu zima. Ještě musím uklidit tooho voškliváka, to budu mít zas divoký sny. Achjo...no jdu na to, tak dobrou 😀

farmarska
23. zář 2010

hezké ráno 🙂
teda vy jste tady tomu zase daly zabrat, když jsem tu nebyla 😀 budu dočítat až do oběda 😀
tak postupně at na něco nezapomenu 😉
Májí ovulka=plodné dny 😉 já měřit nechtěla, ale po posledním potratu, jsem se nechala ukecat a začla jsem měřit a naopak mě to hodně chytlo a bavilo mě to, vždycky jsem se těšila, co mi grafík ukáže..no vzrůšo 😎 a po asi třech cyklech měření jsem otěhu 😵 tehdy mi s tím hodně pomáhala tercinka, když tak se obrať na ní, je to fakt profík 😎 Jinak já měřila dig. teploměrem, keždé ráno ve stejnej čas.Teploměr byl na nočním stolku a bylo to raz dva, manža ani nikdy nic nespozoroval 😉

Natálko to s Marečkem je hrozný ☹ a já už doufala, že mu bude líp 😔 Hele nevím jak to dělají jinde, ale já bych teda po dobu nemoci určo byla s malým doma, práce, nepráce, dítko je na prvním místě. Ale jak to vyřešit potom,až bude zdravý, to fakt nevím.. když nebude moct do té školky.. No asi bych zkusila nějak zaukolovat babičky. To mi přijde takové lepší, než cizí paní na hlídání.. Nejlepší by bylo fakt, kdyby jsi už otěhotnila a mohla si to ošéfovat všechno sama-doma-v klídku 🙂 Já budu moooc držet palce, aby to už vyšlo, páč už jen todle, je důvod jako prase! A taky moc držím palečky, aby se Mařence udělalo líp! Myslím na vás!! a posílám pohlazení na dálku! 🙂 🙂

farmarska
23. zář 2010

jéé kopi ty máš koukám taky pěkně v hlavě vybíleno 😀 jsem se nasmála, jak jsi si posílala vzkaz 😀 😀 😀
teda holky, ale vy jste strašidla, jak můžete vydržet bejt takhle dlouho vzhůru?! 😨

farmarska
23. zář 2010

holkýý tfůůůůj vy jste řešily pavouky!!! 😨 😨 😨 ježiši ještě, že jsem nebyla vhůru, páč to bych taky neusla..já se svojí fobií na ně 😝 😖
Tercí ti šmejdi se normálně před imou děsně cpou do baráku! 😠 předevčírem manža musl jednoho v koubelně taky likvidovat..taková tarantule hnusná velká to byla 😝 😝 a ten hnusák Robert mi ho ještě vyfotil do telefonu 🙄 no já se pak pomalu štítila i šáhnout na ten svůj telefon 😝 😝 😝
Kopíí máš ty rozum, radit někomu kdo má fobii na pavouky, aby ho naložil na papírek a vyhodil?! a co když se vrátí 😨 😨 😨 Navíc ta představa, se k němu takhle blízko přiblížit!!! 😨 a co kdyby se začal pohybovat seměrem ke mě!!! 😨 😨 a ebo na mne dokonce i skočil, fůůůj!!!! 😝 😝 😝 ne! ne! ne! 😝 😝 😝 Pavouk musí bejt odstraněnej, natrvalo a to někým druhým 😝 a pak se musí z dálky okouknout ta jeho mrtvola, jako, že ja fakt už po něm 😠 😎 A pak může bejt teprve klidný spaní 😎 ..Toď vše, z příručky arachnofobiků 😀 😀 😀
..Tercí ty mi jistě rozumíš, vid 😀 😀

farmarska
23. zář 2010

kopííí fůůůj taková hnusná příšera na té fotce!!! 😝 😝 😝 Na to bych nešáhla ani po smrti 😝 😝 😝 😝

farmarska
23. zář 2010

jééé kopís zabil pidikolibříka 😀 😀 😀 rozmasakroval ho na cizí posteli 😀 a ted to chce před náma ututlat a svést to na nějakou exotickou příšeru, co neexistuje 😀 😀 😀 😀

farmarska
23. zář 2010

tak jsem dočetla 😵 a zjistila že tercík zvítězil nad tou černou chlupatou obludou 😵

tak ted se jdu něčeho najíst a pak ještě nakouknu 😉

katyna6
23. zář 2010

Dobré ránko holky,dva dny mám neomluveno,já vím 😖 tak jdu honem dočítat.Přítel mi zase na dva dny odjel za prací,tak se vám budu konečně víc věnovat 😀 😉

katyna6
23. zář 2010

Jéje,další miminečko! 😵 Sirelko gratuluju k princezně a přeju jí do života kopec štěstíííííí 😵 😵
natalko-chuďátko Mareček,tak je mi vás obou líto,a to to jen čtu.Musí být šílenej pocit,vidět ho takhle trpět a nemoci nic dělat ☹ .Marečkovi posílám pohlazení,ať se mu brzo uleví a tobě hodně sil

katyna6
23. zář 2010

kopi,terci-ten váš rozhovor,fakt jsem se pobavila a mám po ránu hned lepší náladu.Ale naprosto tě terci chápu,já se pavouků bojím,ale co je horší,přítel je taky nesnáší.Ale co,je chlap,tak je to stejně vždycky na něm 😀
No,jsem se vykecala a tady nikdo.Tak já teda jdu a zas přijdu mrknout,pa

farmarska
23. zář 2010

holky musím se pochlubit, právě mi dorazil kolotoč nad postýlku 🙂 koupila jsem si tenhle : http://www.net-market.cz/fisher-price-hudebni-k...
jako tady není moc na té fotce vidět, ale jé nádherný 😵

farmarska
23. zář 2010

hned si ho asi půjdu složit 😅

katyna6
23. zář 2010

jé,přece jen někdo 🙂
farmi kolotoč vypadá dobře,tak ho utíkej složit a pak hned nafotit a ukázat! 😉

farmarska
23. zář 2010

katuš no jo, já tady 🙂 pamatuj si, že jak tu nikdo není a je tu liduprázdno, tak tu dřepím já a civím na prázdnou obrazovku, nebo tu rozvíjím svojí samomluvu k dokonalosti 😀 😎 😀

tercie
23. zář 2010

Ahoj holky 😉

farmarska
23. zář 2010

zdarééc už tě vyhlížím, zabijáku pavouků 😉

katyna6
23. zář 2010

ahoj terci,tak jak se spalo,žádné noční můry?Vlastně pavouci? 😀 😀

tercie
23. zář 2010

Holky kupodivu se mi nezdálo ani nic,já většinou vždycky upadnu do bezvědomí 😀 Naštěstí 😀

farmarska
23. zář 2010

katuš tercí z toho strachu oněměla 😀

farmarska
23. zář 2010

katuš a kdy se ti přítel zase vrátí? a jak jste si užívali ty dva dny?doufám, že jste pojišťovali 😉 😎

farmarska
23. zář 2010

tercí japak ti ted spinká malej? kolik toho naspí v noci a kolik přes den? 😕
to víš chci si dělat už malinko přehled, kolik se mám naspat do zásoby 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru