Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
6. říj 2010

@ikopretinka Co já bych dala za nevolnosti a blití, kdybych to miminko čekala... drž se, holka, je to pro dobro miminka.

lenik_25
6. říj 2010

@sarlotta Nááádherné fotky, fakt je překrásná!!!

lenik_25
6. říj 2010

@tercie juj, já bych hned věděla, jak ti Lukýnka na fotit, i kluci mohou být suprově vyfoceni. Mrkni do mojí fotogalerie, jak jsem si fotila doma Danečka. Mě to hrozně moc baví.

madormi
6. říj 2010

@lenik_25 přesně, souhlasím s tebou. Já bych taky teď mnohem radši blila. Slibuju, že pokud se zadaří a já budu zvracet a bude mi zle tak si nebudu ani malinko stěžovat 🙂

tercie
6. říj 2010

@lenik_25 jdu ti to hnedka okouknout a nabrat inspiraci 🙂 A jde to i s foťákem pro debílky? 😀

@madormi @lenik_25 holky já vám to blitíčko připomenu jo? 😀 A nebude to tak dlouho trvat 😉

tercie
6. říj 2010

@lenik_25 fotky úúúúúúúúúúžasný, já nevím holky kam chodíte na ty nápady 😉 Já když fotím, tak většinou spontánně, než bych něco aranžovala...ale ráda bych to někdy zkusila. Leni a můžu se zeptat jak jsi udělala to zřasený pozadí? To je igelit, prostěradlo, nebo tak?

kopa
autor
6. říj 2010

@lenik_25 Já taky koukala na fotky a jsou hezké 😵 😵 Mě se takový líbí a jsou neokoukané 😉
Tady na koňovi mi přijde každý druhý album stejný,jakmile se jedná o fotky miminek atd...Dokonce mi přijde,že se každý předhání s novým nápadem.No at si každý fotí jak chce,ale přijde mi to taky někdy občas na hlavu když má někdo 4 -6 albíček a v každém z nich 180 fotek jako kdyby jeho dítě bylo něco výjmečnýho než mají ostatní.No ale to je každého věc 🙂

tercie
6. říj 2010

@kopa počkej, taky se budeš chtít pochlubit, až bude Víteček na světě 😉

kopa
autor
6. říj 2010

@tercie No to jo,ale néé 180 fotkami 😀 😝 Já mám na to jiný názor 🙂

kopa
autor
6. říj 2010

Já to nemyslela tady na vás holky 😉 kdyby to někdo špatně pochopil 😅

murynka
6. říj 2010

@lenik_25 ahojky také s evěnuješ focení???moc krásné fotečky a nápady 😵 😵 😵
@tercie nápady-no asi na to musíš mít jak bych to řekla chuť a cit... 🙂 a halvně tě to musí bavit!a trpělivost protože udržet někdy hlavně mojí sofí na focení 😅 😀 😀 já už třeba ted domů pořizuji plátno a stojany 🙂 děka už nestačí prostě už budu dělat i ateliérovky 😵 😵
@kopa někdo se chlubí třeba proto aby si udělal reklamu že 😎 😀 😀 a když to někoho baví v tom dělat může tam mít i 299 foteček a každé album my tedy stejné nepřijde 😉 a pro mě inspirace pokud se ti albíčka nelíbí tak do nich nekoukej 😉 tphle je trošku nehezký každý se rád chlubí miminkem ale to poznáš

murynka
6. říj 2010

@sarlotta povedly se ti moc fotila jsi ty ne?jsou krásnýý 😵 😵 😵

kopa
autor
6. říj 2010

@murynka No já že právě ráda koukám na fotečky miminek a někdy je to opravdu přehnaně stejné 😅 Ale asi to tak má být,já tomu nerozumím 😀 Určitě dám pár foteček Vítečka,ale nebudu z něj dělat modela 😀 😀 Co je na tom nehezkého?Holt někdo se rád chlubí a někdo zas né.

murynka
6. říj 2010

@kopa o.k 🙂 já z malé také modelku nedělám ona modelka je 😉 😵 😀 😀 a pokud to z ní dělám tak ptroto že jednou mě třeba focení bude živit 😉

madormi
6. říj 2010

mimino se každým dnem mění tak je jasné, že tam maminky dávají nové a nové fotky. Jsou rády a pyšné na to že mají zdravé krásné miminko. Mě přijde mnohem lepší mít album se 180 fotkama miminka než album kde je hafel fotek bodýček, rukaviček já nevím prostě skoré celé výbavy mimča. jo pár kousků extra povedených úlovků ale ne stovky hadrů, ale i to je každého věc, když se mi to nelíbí neotvírám to album 😉

madormi
6. říj 2010

mě to kopy trošku přípomína tu diskuzi kde paní kritizovala alba, že tam maminy mají těhu testy, a mimino čerstvě vylíhlé a podobně. Všechny jsme se tu shodly, že to je každého věc a stejně tak je každého věc, jeslti tam má 100 fotek hadříků a 5 miminka nebo 180 fotek miminka nebo 200 fotek plenek. nebo 80 fotek pupku, nebo vůbec nic nebo já nevím co 😀 😀

markee
6. říj 2010

ahojky,zas načuhuju,ale nedočítám. Opravdu nestíhám.
V práci toho je hodně,ale jsem ráda,pže kdyby nebyla aspoň ta brigádka,tak nemám žádné penízky.
Jinak včera jsem byla u kamarádky na návštěvě s Johankou. Hrála si s její dcerou a synem a než jsem odcházeli tak spadla z postele-kde hopsali. No padla na obličej a pod okem má velikou modřinu. Ráno měla tak nateklé očíčko,že jsem jí nechala doma s Míšou. Splasklo jí to o dost,ale viditelné to bude určo týden.
Nojo, když dětičky řáděj 😨

lenik_25
6. říj 2010

@madormi Taky slibuji... dnes přede všemi 😀

lenik_25
6. říj 2010

@tercie Děkuju za pochvalu fotek. Prosím tě, je to amatérské prostředí, takže jsem pod Danečka i za Danečka dala vyžehlené prostěradlo, bílé povlečení, zkrátka improvizace. A pak jsem to upravovala v zoneru v počítači.

lenik_25
6. říj 2010

@kopa Děkuju. No jinak já fotim právě docela málo nebo když už toho nafotím víc, tak nechávám vyvolávat Danečkovi do alba jen minimum, abychom neměli všechno to samý zprava a zleva. Mám ráda fotky s nápadem, které si někdo rád prohlédne a nechci nikoho trápit tím, že si bude prohlížet tisíc fotek v deseti albech a trpět u toho 😀

lenik_25
6. říj 2010

@murynka No jo, jsi asi stejnej zapálenec jako já co? Už chci taky pořizovat pozadí. Ale je to teda mega drahý, takže postupně. Začnu klasikou, hledám za slušnou cenu černé fotopozadí. A taky chci někde sehnat program, kde bych dělala černobílé fotky s barevným detailem.

lenik_25
6. říj 2010

@markee To je ale divoška. Tak hlavně, že to není nic vážnějšího, že se třeba nemotala. Kolikrát to ale vypadá hrozivě, co?

lenik_25
6. říj 2010

@murynka No teda ty máš náádherný fotky, zkoukla jsem ti album 😉

murynka
6. říj 2010

@lenik_25 díky a jakou máš výbavu??já ted za 30 tis, 😅 hele pozadí jsme našla na aukru za 399kč 😎 bílé a černé i s poštovným za 1000kč 🙂 a k tomu stojan za 1000kč 🙂 upravuji picasa 3,zonner 12 a ted mám nový program lightroom ten je bomba 😵 😵

tercie
6. říj 2010

Lukášek spíííí bude se dneska povídat nebo ne? 😉

tercie
6. říj 2010

@lenik_25 to se jak dá udělat, ta černobílá fotka s barevným detailem? 😉

tercie
6. říj 2010

Kde jste kdoooooooooooooooooooooooooooooooooooo manža kouká na kraviny co mě nebavěj...

murynka
6. říj 2010

@tercie to musíš obkreslit děsná piplačka 😀 😝 😝

tercie
6. říj 2010

@murynka myší? To by šlo, jsem malovala dřív výkresy v malování 😉 Jsem měla celkem povedenej potápějící se titanic 😀

markee
6. říj 2010

@lenik_25, no právě. Kolikrát to vypadá dosti hrozně. Ona hlavně má ty stavy,že se něco stane,ona nemůže popadnout dech a fialový a fialový a po půl minutě se nadechne a začne šíleně řvát. A to má už od novorozeněte 😀
No a já se jdu sbalit do práce,dokoukám seriál a půjdu spát. Dobrou noc.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru