Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ikopretinka
12. říj 2010

@maarrtina co špenát, brambor a vejce?
@lenik_25 to je v pohodě, já se na tebe nezlobím 😉 jen ti to za chvilku připomenu 😀

maarrtina
12. říj 2010

@ikopretinka díky za ty na další den. Ten mám ráda. 😉

ikopretinka
12. říj 2010

@maarrtina já ho právě jím 😀 😀 miluju ho!!Ale na zahrádce ho moc nemám, letos je špatný rok, tak jsem to nastavila listama z ředkviček co mám na záhoně 😀 a není to poznat.

ikopretinka
12. říj 2010

chudák mimíš, ten si se mnou užívá 😀 😀 😎

majjka24
12. říj 2010

Krásné dopoledne, no krásné....u nás je mlha , že by se dala krájet a ještě k tomu ta zima.....fujki. Tak mám prádlo pověšené uvnitř. Všem po úspěšnch kontrolách , gratuluju 🙂 Dneska mi přišly formuláře na vypsaní rodokmenu od genetika, než to všechno dáme do kupy......ještě, že tam jdeme až v pondělí. 😕Holky vy si pamatujete kdy jste poprvé dostaly měsíčky?? Nebo jaká je jejich průměrná délka?? v průměru jste krvácely jak moc?? Jak mám vědět co je moc?? 😀 😀 Jsem se teda pobavila 🙂
@ikopretinka Držím palečky aby to všechno dobře dopadlo a uvidíš, že jo 🙂
@farmarska Tobě taky tfuj, tfuj, ať je na kontrole všechno OK 😉
@lenik_25 Ty nálady mám taky jako na houpačce . dneska jsem celkem v pohodě, ale u mě se to někdy mění i z minuty na minutu. Je to děs.

ikopretinka
12. říj 2010

@farmarska tobě už chci dávno napsat, že tě moooooooc obdivuju jak jsi silná ženská a jak to nevzdáváš a jdeš do toho vždy znova. Jsi fakt skvělá a dodáváš naději i mně, že to musí vyjít, díky! 😉

ikopretinka
12. říj 2010

@majjka24 díky i tobě, musím věřit!

majjka24
12. říj 2010

@ikopretinka uvidíš, že to oba zmáknete, nasliň doktora ať ti napíše ty tvoje nějaké tabletky a bude to dobrý 🙂

ikopretinka
12. říj 2010

@majjka24 kdyby to šlo. Ve čt zkusím ukecat mou gyndařku ať mě pošle na krev na imunologii, protože tam mám jet až v 17tt (to jsem minule ale potratila) a výsledky budou kolem 20tt a pak teprve by mě dala možná prednison, jenže to může už pozdě.

farmarska
12. říj 2010

ahoj holky 🙂 tak jsem zpátky doma. Ultrazvuk mi tentorkáde nedělali, když budu mít za 9dní ten velkej, jen si poslechl srdíčko a prohlídl mne a prý je všechno ok. 😵 😵 Jen do průkazky mi napsal, pod to cs 1. To bude asi čípek že jo? jako před tím jsem tam pod tím měla vždycky nuly a ted jedničku 😨 tak snad je opravdu všechno ok...přece by mi nekecal ne? 😅 Holky co jste měli nebo máte napsané vy za číslo? 😕 😕

majjka24
12. říj 2010

@ikopretinka Nakopni je tam, ať se vzpamatujou, na co chcou proboha čekat???A nemůže tě tam poslat i obvoďačka???

majjka24
12. říj 2010

@farmarska jedna z fora kde jsem byla předtím, měla fajn odkaz na ty jejich zkratky. najdu ho

farmarska
12. říj 2010

jdu dočíst, koukám že se tu povídálkuje 😉

farmarska
12. říj 2010

májí děkuju, jsi zlatíčko 😵

ikopretinka
12. říj 2010

@majjka24 předtím jo na první vyšetření, teď nevím, ale zkusím kdyžtak i ji.
@farmarska to nevím, já tam měla minule vždy 0, ale nedošla jsem tak daleko jako jsi ted už ty 😕

majjka24
12. říj 2010

@farmarska gratulka ke kontrole 😉 už jsem jim to písla, tak by mi to měli poslat 🙂 takhle v kecání to tam nemají. ☹

farmarska
12. říj 2010

tý jo ted čtu kopreti, jak se cejtíš 😢 no to je teda děs ☹ hele a nemáš ted prednison, co jsi brala doma? Já bych, kdybych to takhle blbě cejtila, už na nic nečekala a normálně si půl tabletky pro sichr naordinovala..raději sama, ale včas 😨 a i kdyby byl zbytečnej.. Jo a rozhodně bych je otravovala at už obvodní nebo gyndaře s nějakým tím vyšetřením. Klidně bych i přeháněla, že je mi k nevydržení, jen aby se nou někdo něco dělal, protože takovejhle jejich laksní přístup to je fakt na mrtvici!! 😠 No jejich dítě to není, že.. 😔

majjka24
12. říj 2010

@ikopretinka zkus, za to nic nedáš. Držím palce 😉 Já mám v tomhle ohledu super obvoďačku , co jí řeknu tak mi to napíše. 🙂

farmarska
12. říj 2010

kopretinko a nebo si sjeť na pohotovost, někdy k večeru, jako že ti je fakt hrozně a oni se buou bát a jen tak tě domů nepustěj 😕 asi si tě tam teda pár dní nechají na pozorování, ale určo ti během té doby udělají všechna takhle potřebná vyšetření a to za těch pár dní ve špitále stojí ne? 😕

farmarska
12. říj 2010

ach jo holka, já vůbec nejsem tak silná ženská, taky se bojím a to skoro pořád 😅 ale co člověku zbejvá 😝 Ted mi třeba vrtá v hlavě ta jednička u čípku 😅 no ale snažím se na špatné moc nemyslet 😔 Ted musím ale myslet na tebe! Tý jo, moooc ti držím palce, at se tělo vzpamatuje a jsi ty i miminko v pořádku!!

farmarska
12. říj 2010

májuš díky 🙂

maarrtina
12. říj 2010

@ikopretinka tak na ty listy z ředkviček bych nepřišla. Ale udělal jsem si těstovinový salát co dům dal, akorát moc. Tak ho vezmu i odpolko k mmace jak půjdem. 😅

farmarska
12. říj 2010

holky vy jak tady o jídle, tak jsem z toho dostala pěknej hlad 😀 jdu se podívat po něčem k snědku 😉 zatím se tu mějte

lenik_25
12. říj 2010

@ikopretinka Jé, kéž by byl důvod mi ty nevolnosti připomenout 🙂

lenik_25
12. říj 2010

@majjka24 Jo, tak to s těma náladama máme obdobný. Jinak co se týče MS, tak si docela pamatuju, ale jasně, že se nedá pamatovat všechno do detailu.

lenik_25
12. říj 2010

@farmarska Já mám těhotenstkou průkazku z prvního těhotenství okopčenou, tak kdybys něco potřebovala, tak písni. Já měla až do 30tt CS 0 a pak ve 33tt hned CS 2, ve 36tt pořád CS 2

majjka24
12. říj 2010

@lenik_25 tak to já fakt ne, to bude jěště sratnda s tou MS 😅

lenik_25
12. říj 2010

@majjka24 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru