Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
16. říj 2010

aron no to je teda taky den 😝 🙄 ale až tchýně dorazí, tak malýho nabal a šup s ním do kočáru a šup s tchýní ven. Budeš mít klid od tchýně a ještě se stihneš trošku dospat 😉 😎

aronek
16. říj 2010

@farmarska zatím vozila jen jednou, tak nevím nevím 😖 Taky mi slíbila hlídání, když by si přítel našel práci a teď mu řekla, že se na to necítí 😠 Mně pěkně nas...

murynka
16. říj 2010

ahojky holky po delší době zdravím 😅 totál nestíhám 🙄

jen nevíte něco o kopince už porodila??????????????????????? 😲 😲 😲 😲
@aronek to znám holka mám tchýni vedle a myslíš že si malou bere 😕 😠 ani ťuk to jí více hlídá moje maminka která do toho pracuje a tchýně je vedle v důchodu věčně se nudí ale nemá k malé cit 😔 😔 akže chápu jak ti je...

murynka
16. říj 2010

@natalie77 jejda to je mi moc líto ☹ bobíšek malý at je brzo o.k je to trápeníčko 😔 😔 já jsme také nemocná starost malou domáctnost jsem hotová ale copak malé dítě!!držte se!!!
@farmarska matěje byhc chtěla já také by mi to neprošlo..kámoška jak čeká ty 2čata dává kryštůfka a dominika 🙂

farmarska
16. říj 2010

murynko ještě neporodila 😉 alspon co já vím 😅 😀
tý jo a s tou tcvou rchýní jsi mne teda překvapila 😨 to je zvláštní.přitom jí má v dosahu od malilinkata 😕 navíc ví, že jsi kdysi psala, jak je fajn a jak si rozumíte..tak jsem myslela, že se pro malou bude moct přetrhnout 😅
a kámošku pozdravuj 😉 tý jo, ta se má, taková hezká jména má vybraná 🙂 líbila by se mi obě 😉

murynka
16. říj 2010

@farmarska děkuji moc na ní myslím 🙂 😉 snad bude mít Vítka brzo u sebe 🙂 😵 no jo rozumíme jako nějak jo není to taková ta tchýně na zabití 😅 ale jak říkám k malé moc vztah nemá moc nepomůže nehlídá zastává názor jednou máš děcko tak se starej 😠 😒

farmarska
16. říj 2010

tak to máme asi stejnou tchýni 😀

murynka
16. říj 2010

@farmarska 😀 😀 vítej do klubu 😝

kopa
autor
16. říj 2010

Ahoj holky 🙂
nenene já nerodím 😀 😀 😀 Já tu furt straším.Akorát nemám ted nák moc času vás dočíst 😅 Uklízíme a nebo se já válím u telky a luštím křížovky a mám pohodičku.Včera jsem špinila a dneska ráno jen po utření na wc 😅 Od té doby nic.No jsem zvědavá jak dopadnu v pondělí na Utz podle toho se vše bude odvíjet.

@murynka Díky,že na mě myslíš 😵 😵 Už to chci mít za sebou.Markét mám pak napsat tobě kdyby se něco dělo? 😕 nebo někomu jinému? 😅 Nechci vás otravovat,když máte doma malé prcky. 🙂

kopa
autor
16. říj 2010

@aja.83 Aji nezdálo se ti zas o mně? 😀 😀 že by to třeba mělo pokračování 😀 😀 A kdyby to vyšlo 😀 tak bych ti ještě těsně před porodem poslala těhu bacílky ze sálu 😀 a ty by jsi hnedka našla //.
@maarrtina Marti ten porod zvládneme 😉 já se ze začátku taky bála,pak to přešlo a od včerejška jedu zase na novo 😅
@sarlotta tak to jsem ráda,že jsi mě uklidnila s tím neotvíráním.Doufám,že budu rodit přirozeně,císaře fakt nechci 😝

majjka24
16. říj 2010

@farmarska Ajoj, to je v pohodě,já to tdsa chcu utčitě, nahlášeno ježourovi 🙂 A hned tak prodávat to nechci, máma v plánu mít hned 2, tak néé úplně hned, ale tak až tomu malému budoucímu budou tak 3, není na co čekat, pak to třeb půjde hůř, roky přibývají.....uvidíme, tak bych to chtěla no.... 🙂

farmarska
16. říj 2010

májí no jasný, uplně tě chápu 😉 😎 tak to máš akorád, jestli ti to ježíšek nadělí, tak se to doma ani moc neohřeje a hned s tím budeš šmrdlat po břiše 😉 musíš pak napsat, jsem zvědavá, od kterého týdne to je slyšet 😉
kopi, marti, holky nebojte, vy to zvládnete 😉 😎 A nezapomínejte hezky informovat 😉 néní nad porod v přímém přenosu 😉 😎 😀

kopa
autor
16. říj 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa 41tt ............18.10.Utz,pak se uvidí co dál..............................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 36tt .........................................................................................čeká chlapečka
Maarrtina 36tt ...................KO 21.10...................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 32tt..................................20.10.KO...........................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 30tt............................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 21tt................
Ikopretinka 11tt................
Nicollka DC ??
Nikissek DC ??
Katyna 43DC ??
Martasek 30DC
Aja 15DC
M.aa.b 12DC
Natalie 10DC
Cajori???
Ivomal..................
maendy................zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi...............pauza 3-6 měsíců
majjka24
lenik_25

kopa
autor
16. říj 2010

@cajori dej mi vědět kolik jsi Dc 😅 nedočítala jsem nák poctivě,tak nevím...

murynka
16. říj 2010

@kopa jasně klidně napiš!!! 🙂 dám ihned vědět 😎 ale napiš mi číslo do IP díky nevím zda ho tam mám měla jsem nějaké problémy 😒 to zvládneš neboj se!!!

majjka24
16. říj 2010

@farmarska doufám, že to bude od ledna 🙂 Jsem tayk zvědavá od kterého týdne to bude slyšet, S tím budu asik chodit i spát a nechám si to k tomu břušku snad i přilepit 😀
@kopa já pořád stále žádný DC. Ják to má přijít, tak pár dní předem mám chuť na čokoládu po ránu, takže to příjde každým dnem 😉

murynka
16. říj 2010

@kopa jj díky to jsme měla to číslourčo napiš budu čekat 🙂

já jdu na dámskou jízduuuuu 😀 😀 😵 😵 hlídá manžel

majjka24
16. říj 2010

@murynka tak si to pořááádně užij 😀 🙂 🙂

kerrie
16. říj 2010

Ahojda 🙂 Taky chodím nakukovat, jestli Kopinka náhodou nerodí.....už se těším na další miminečko 😵
Kopi, moje číslo taky máš, kdyby bylo třeba.............psala jsem Ti přímo z porodního sálu a Ty jsi tu holkám předávala info, pamatuješ? 🙂 😉 Mile ráda Ti to oplatím 🙂 Drž se a užívej poslední dny lenošení 😀 😉 😵

Mury, užij si dámskou jízdu........ 🙂

aronek
16. říj 2010

Ahoj, protože jsme již doma a funguje mi net dávám fotky. Vítání občánků a plavání v termálech

aronek
17. říj 2010

Přeji dobré ráno, koukám jestli není Víteček 😀

paajaa
17. říj 2010

Krásné ráno,
tak se hlásím, že u nás vše v pořádku. Ve čt nás čeká Gennet, tak snad to bude taky ok. Jinak jsme si v pátek objednali ložnici, takže už jen něco do obýváku a máme vše základní koupené. Jsem zvedavá, zda to stihneme se nastěhovat.
Tak se tu mějte a těším se na foto dalšího miminka. Tak snad nás nenechá Víteček dlouho čekat. 😀

maarrtina
17. říj 2010

@kopa Leni to víš, že to zvládnem. Hned jsem šla ráno mrknout jestli nerodíš. 😵
Jí jdu vařit obídek, mám přítele doma, ale zítra zase jede pryč, ale jen do čtvrtka, tak je dobrý a pak snad bude dělat pokojíček. 😉

maarrtina
17. říj 2010

Jéé já zapoměla pozdravit. Krásné ráno všem.

wlladka
17. říj 2010

Ahojky.
Tak já jdu mrknout, jako ostatní, jestli se Vítek neklube. Koukám, že zatím nic, tak zas pádím. Vyhnala jsem kluky ven ať můžu v klidu vyžehlit. Mám tu hory prádla 😕 😕

madormi
17. říj 2010

@majjka24 od ledna slyšet? ty už si těhotná nebo teĎ jsem nějaká zmatená 🙂

majjka24
17. říj 2010

@madormi nee, nejsem těhu, chcem se do toho pustit po 3 MS,( a budu mít všechny výsledky) takže počítám, že to bude v prosinci a v lednu budu těhu 🙂 a basta !!! A doufám, že dostanu poslouchač kde to půjde dřív slyšet 🙂

majjka24
17. říj 2010

A jinak krásné dopoledne všem 🙂
A musím si postěžovat - odešel mi můj noťas ☹((((tak to píšu na stolním PC, to je děs, musím to vydržet 3 měsíce , než si manža koupí nový a já budu mít ten jeho. Zítra jdem na tu genetiku, tak jsem zvědav co nám ten Mudra řekne. A ještě něco - Lakyna konečně přestala hárat, jupíííí. 😀

majjka24
17. říj 2010

@aronek moc krásné fotečky, Honzík je šikula 😀 Jen tak dál 🙂))

aronek
17. říj 2010

@majjka24 děkujem za pochvalu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru