Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
18. říj 2010

Holky díky za držení palečků a že jste na mě mysleli.

Takže Utz: Víťa má váhový odhad 4200g 😅 😅 ve zprávě mám napsáno velký plod 😅 😀 Ale doktorka říkala,že to samozřejmě může být i méně,ale že je to macek,že se má u mě dobře 😀

No a zítra nastupuji do nemocnice 😅 😅 Šla jsem se domluvit na ko a řekla to sestřičkám a ještě mě prohlídnul moc fajn doktor(pro Handm dr.Horák,říká ti to něco?) a byl tam medik a medička(ale jen koukali a v tu chvíli mi to bylo jedno 😅 ) a doktor mě prohlížel a řikal,že se to tam krásně připravuje a že mám dobrou tu pánev,tak že by to mělo jít hladce.Jinak řikal,že to budou vyvolávat pomalu prý to může trvat dva až tři dny 😅 😅 Takže mám zítra ráno nástup v 9hod. 😅
Jen co jsem odešla tak jsme šli k výtahům a já začala brečet 😅 😅 Nemám ráda nemocnice 😅 a představa,že tam budu na rizikovým+ ještě 4 dny s mimíkem no děs 😒 Bojim,bojim.To bude nuda bez vás 😅 😅 😔
Manža ten si oddychl a už se na Víťu moc těší 🙂
Tak já teď dobaluji poslední věci a ještě vařím manžílkovi aby mi tu neumřel hlady 😅
Nakouknu asi až večer 😅

majjka24
18. říj 2010

@wlladka Já už jsem si o tom všechno možné pozjišťovala předtím (když jsem zjistila ty infarkty na placentě) než jsme tam šli, takže mi prakticky neřekl nic nového, jen udělali ty testy. Už jsem se hned samozřejmě smiřovala s tím pícháním, hlavně , že příští mimi donosím zdravé . Říkal mi, že nějaká šance tu je, že se to ptvrdí, ale že se uvidí. tak budeme čekat 😒

majjka24
18. říj 2010

@kopa jůů tak z Víťy je kus chlapa 😀 , ale hlavně, že Ti říkali, že to půjde hladce. když už to máš i potvrzeno 😉 , tak to tak bude, že to chceš písemně 😀 Takže nástup máš v 9 a odpolko už budeš mít to svoje štěstí v náručí 😵

aja.83
18. říj 2010

Ahoj holky, zdravím vás! 😉
@kopa Kopi, to jsem ráda, že jsem tě tu zastihla, ještě než zmizíš do porodky! Držím ti moc pěstičky, ať porod zvládneš a ať to jde rychle! Víťa je teda macek 😉 ! Nemocnice se neboj, uteče to jako voda a za chvilku budeš doma i s prckem a my se tu budem těšit na vyprávění a fotečky! 😵

aja.83
18. říj 2010

@farmarska Jejda, farmi, co to u vás koluje za hnusný baciláky?! Koukej je vyhnat pryč! 😉 Tak ať jsi brzy zase fit! 🙂

lucierob
18. říj 2010

@kopa tak si užívej poslední hodiny domácího klidu 😉 A neboj, v porodnici ti to rychle uteče. Několikrát za den tě budou posílat na monitor ozev a než se naděješ, budeš mít Vítka u sebe. Tak přeji rychlý a snadný porod. ( Já ležela v těhu v nemocnici skoro 2 měsíce. tam byla příšerná nuda.)Proti tomu je 1 týden úplná pohoda.

handm
18. říj 2010

Ahoj, holky!!
ty jo, já skoro nestihla kopíka před porodkou. .no ufff, jen tak tak.. víkend jsme měli pracovní/hlídací a zařizovací a ted konecne to moje číslo usnulo.. dopoledne jsem musela udelat behem jeho spánku vsechnu práci, co jsem tu mela a ted konecne chvilka klidu na net 🙂

@kopa, tak moc držím palce!!!! i kdyz 4200 vypada divoce, tak neboj, mareček měl 3890 a šlo to dobře... docela 🙂 a tedy s Epi to šlo výborně, snad se to třeba ještě rozjede, když ti už hrozí vyvolávání.. že by se Vítek leknul, jako Mareček, den před vyvoláním přirozeně 🙂🙂🙂 Dr Horák mi nic neříká,a le je pravda, že bohužel nevím, jak se jmenoval dr, co mě rodil...

a ted zkusím dočíst zbytek!🙂

maarrtina
18. říj 2010

@kopa tak držím palec, ať to máš rychle a hladce za sebou. A váhu má Vítek moc pěknou 😵

handm
18. říj 2010

@wlladka no panečku, to se máte, že takhle Šimonek krásně spinká!! O tom se nám zatím nezdá... Už se nemůžu dočkat, až to taky bude praktikovat 🙂🙂🙂 My zatím přesně jako hodinky, po třech hod je vzhůru a knoura o jídlo

@farmarska no teeedy!!! koukej vrznout kočku na rameno a začarovat ty bacily, at zmizej...!!!🙂 ale zas si uzij den s manzelakem v pelechu!!!!

@kopa a jinak klidně piš taky mě 🙂 🙂🙂🙂

lenik_25
18. říj 2010

Tak u doktorky na gyndě jsem dopadla dobře. Prý je nález dobrý.

@wlladka Já právě vím, že malej měl virózku a bála ses, aby to nechytlo mimčo. Tak hlavní je, že jste ok.

lenik_25
18. říj 2010

@majjka24 A už jsi ten jablečný ocet ochutnala? Blééééé 😀 😀 😀 Jinak super, jak se vám doktor věnoval. A za rok mimi... třeba myslel, že za rok už se narodí, hihi 🙂

lenik_25
18. říj 2010

@kopa Ahojky, jdu tě povzbudit. Za prvé, Danečkův váhový odhad byl už od poloviny těhotenství vždy větší. Doktorka mi pořád říkala "Ten bude obřík, ten bude velkej". 14 dní před porodem odhad váhy 4200g, den před porodem kolem 5 kg. A nakonec se narodil a měl 3650g 🙂 Tak se neboj velkého dítěte 🙂 No a za druhé já mám po tatínkovi tzv. syndrom bílých plášťů, nesnáším nemocniční prostředí ani když tam jdu za někým na návštěvu nebo jen na banální vyšetření. Když mě hospitalizovali s Danečkem na dětském, tak jsem se jim tam zhroutila a musela jsem podepsat revers (samozřejmě po tom, co mi řekli, že Daneček není ohrožen). Ale po porodu je to úplně jiné! Fakt! Vůbec jsem nevnímala, že jsem v nemocnici, ten malej kuliferda tě prostě zaměstná už tam, veškeré myšlenky půjdou k němu a ne k tomu, že jsi v nemocnici. Tak neboj. Zítra ti budu moc držet palce a už se těším na zprávu!

lenik_25
18. říj 2010

@handm Možná máš pravdu. Mně měli porod vyvolávat v sobotu a ve středu předtím se Daneček lekl a rodila jsem bez vyvolávačky.

majjka24
18. říj 2010

@lenik_25 ne přávě, že ještě ne. Ale hlavní, že to pomáhá, ne? Právě mi říkal, že by nejlépe viděl abych otěhotněla za rok :-/ Ale v tomhle ho rozhodně neposlechneme. Roky letí, není na co čekat a chcu abych dostávala na mateřskou ještě peníze, bůhví, jak to bude třeba za 3 roky, co si ti poslanci ještě vymyslí........Mám v plánu do třech let mít ty děti dvě. Tak to je fajn, že kontrola dopadla OK 🙂 A ty ses neptala kdy můžeš zase otěhu?? A poslal tě na nějaké testy?

wlladka
18. říj 2010

@kopa Tak ti moc držím palečky. Fajn zpráva, že porod by měl jít hladce. To je dobře. Nemocky se neboj. tři čtyři dny, to je brnkačka. Já tam byla čtvrt roku 😖 😲 😕 Ty to krásně zvládneš. Poležíš si, počteš a odpočineš 🙂 Kopi! Za Vítečka! 😉

wlladka
18. říj 2010

@handm co bys po Marečkovi chtěla? 😀 😀 😀 Vždyť je to novorozeňátko 😀 Šimonek se taky budil po třech, no spíš jsem ho budila já. No, ale to mu nebyl měsíc. Když mu byl měsíc, tak baštil pumpou do bříška 😒 Takže až doma... Jen v noci jsem ho nechala spát max. 4 h.
@lenik_25 gratuluji ke kontrole. Vše v pořádku, tak za chvíli už budeš taky bříškatá 😉 a jablečný ocet jsem se před pár lety naučila popíjet každé ráno na lačno. Vydrželo mi to celkem dlouho. Ani nevím, proč jsem přestala. Tak asi zase začnu. Dávala jsem si polévkovou lžíci do čisté vody a vypila ráno na lačno. I jsem po tom hubla. 🙂
@majjka24 vše bude dobré. Když se to povedlo nám..... sice s odřenýma ušima, ale Šimonka máme. Štěstí, že si ten život vybojoval. Ale já nesu na zádech pár křížků a se zdravím se taky trochu peru, takže se ničeho neboj. Dvě děti budou. Hele!! Třeba je zvládneš i najednou! 😀 😀

markee
18. říj 2010

ahojky holky,
tak nakukuju kvůli Kopince a zprávičky od ní jsou jakš takš. No vidiš,už budeš mít u sebe mrńouse. V nemocce to přežiješ,neboj se. Budu taky na tebe myslet, aby vše bylo v klidu a pohodě. Neboj,zvládneš to všechno na jedničku 😉
Jinak já se mám jakš takš. Práce zatím stálá žádná a brigádka mě už neba,ale co můžu dělat. I když peněz za to fakt moc není, mám míň než když jsem byla na rodičáku. Chjo,nojo, lepší to nebude.

madormi
18. říj 2010

@majjka24 proč čekat rok??? no já jdu zítr na gyndu, příští týden má můj gyndař dovču, tak mám příjít zítra, Prý už má výsledky z gennetu z prahy co tam posílal kvůli srážlivosti krve či co. Ptala jsem se ho zda něco našli, tak prý ano, ale je to bezvýznamné tak jsem zvědavá, no a středa do Prannatalu, Týden po doktorech 🙂

madormi
18. říj 2010

@kopa teda to je macek, to ty nejmenší velikosti můžeš rovnou schovat ne :D :D no už se na něj těšíme tu, držím palečky, aby vše bylo bez problémů

kerrie
18. říj 2010

Kopi..........tak na Tebe budu moc myslet a držet palce, ať to máš rychle za sebou a Vítečka u sebe 🙂 Drž se a dej nám pak vědět 🙂 😵 😵 😵

majjka24
18. říj 2010

@madormi Říkal, že hlavně po psychické strance, že se máme s tím mimčem rozloučit.....a takové ty žblepty kolem 🙂 Já budu mít výsledky do 14 dnů. Tak zítra budu držet palce !!! A co sis nechala udělat šechno za testy????

majjka24
18. říj 2010

@wlladka Díky 🙂 Klidně bych teď ty dvě díkta brala i najednou , nevadilo mi to, hlavně že bych je porodila a zdravé. To je pro mě na prvním místě. Pak pokud by to šlo tak i to 3, pokud by se objevily dvojčátka. Šance tu je, od nás obou jsou v rodině dvojčata 🙂. Kámoška si ten jablečňák koupila právě na hubnutí, ale jí to nic nedělá, "JEN" je zdravá 😀

farmarska
18. říj 2010

ahoj holky, před tím jsem zvládla jen dočíst a pak jsem spala a spala 😖 Je mi lépe, ale furt mě bolí žaludek, jako se mi v něm kroutí a stahuje, já už se bojím cokoliv sníst...na to asi budou ted nejlepší ty aktimely ne? Nebo nevíte, je něco jinýho pro těhule po střevní chřipce, na uzdravení břuchu? 😕
májí a ten ocet můžou i těhotný nevíš? 😕 Jinak gratulka k vyšetření 😉 ale rok je fakt nehorázně dlouho 😝 leden bude lepčí 😉 😀
kopi no to si děláš prdel 😨 . 😅 .s tou váhou Víti 😀 ale ty to zvládneš 😉
Tý jo, tak ty už zítra nastupuješ 😕 šíleně to uteklo! já jsem na tebe tak zvědavá!
Ta nemocnice bude vopruz, ale s miminkem pak, ti to už uteče 😉 a nemůže tam s tebou bejt manža? alspon než se Víťa narodí, ýe by ti krátil dlouhou chvíli..alspon přes den 🙂
Takže kopísku moooc ti držím palečky a myslím na tebe!!! 🙂 🙂 🙂

kopa
autor
18. říj 2010

Holky moc díky,že na mě myslíte 😵 😵
nestačím na vše reagovat,ale vaše vzkazy jsme si přečetla 🙂
Celý den jsem tu vyvářela a ještě jsem dělala depilaci 😀
Házím sem tabulku ju 😀 😀 Tak se jí někdo ujměte. 😲 😲
Mám takový strach 😅 😢 😢Bude to asi víc bolet,že? 😅 Ještě,že máme porodku od nás 15min.tak manža řikal,že tam bude se mnou furt 😅

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa 41tt ............19.10.nástup nemocnice.....................................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 36tt .........................................................................................čeká chlapečka
Maarrtina 36tt ...................KO 21.10...................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 32tt..................................20.10.KO...........................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 30tt............................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 21tt................
Ikopretinka 11tt................
Nicollka DC ??
Nikissek DC ??
Katyna DC ??
Martasek 32DC
Aja 17DC
M.aa.b 14DC
Natalie 12DC
Ivomal..................
maendy................zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi...............pauza 3-6 měsíců
majjka24
lenik_25

kopa
autor
18. říj 2010

Mají tam ještě nadstandart,ale manža řikal,že je lepší abych tam nebyla sama.Takže si ted na tom rizikovým o něj asi říkat nebudu a budu se spoléhat na normální spolubydlící.

kopa
autor
18. říj 2010

@farmarska Však já taky nejsem drobeček 😀 😀 Jsem si říkala,že to není možný ta váha,ale při pohledu na moje obrovské,obrovské břicho tomu začínám už věřit 😀 😀 No jo no,to jsou ty mé banány aspon 4 denně 😀 😀

farmarska
18. říj 2010

Jinak holky, válecí den s manžou bude asi i zítra, páč manža trácí chudák většinu času taky na hajzlíku . Jsme to nějací chcípáci, to asi ani kocour na zádech nezachrání 😅 😀
leni, gratulka k dobré kontrole u mudry 🙂
já jsem ten jab. ocet kdysi chutnala a je to teda pěknej hnus fialovej 😝 Já tehdy někde vyčetla, že je to fajn na hubnutí..vypít s ním sklenici s vodou, pžed jídlem 😝 ale jako po prvním ochutnámí, jsem usoudila, že mi za to ta dieta nestojí 😀

kopa
autor
18. říj 2010

Tak papa a mějte se všichni krásně a snažilkám přeji brzké // a příště až přijdu 😀 tak příjdu i s tím mackem 😀 😀

farmarska
18. říj 2010

Jéé ted to dočítám, že Wladěnka to tak s tím octem praktikovala 😀 No hele, kdyby to fungovalo, na hubnutí, i na to zdraví, to už by byly dvě mouchy jednou ranou,, to už bych nějak vydržela 😀 😀

zlababa07
18. říj 2010

@kopa kopííííí, moc na tebe myslím, ať to jde jak po másle a ať máš vítka brzy u sebe. To zvládneš a bolesti se neboj 😉 Tak hodně štěstí!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru