Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
21. říj 2010

@mari111 já mám právě jen bílí kabátek a světlé modrý kalhotky tak zvažuju aby to nebylo blbé takhle Fildu oblíct.u nás se dává na tělíčko rouška s vyšitým jménem a svíčka ,naštěstí to už vše máme jen mě fakt štve to bílí oblečení 😝 .

majjka24
21. říj 2010

Přeju krásné dopoledne, u nás před chvíli byla teda fujavice, brrr, z okna to vypadalo krásně 🙂I hafani byli zase vyjevení co to tam je na té zemi 🙂 Dneska mám v plánu dát dokupy obývák a nějak se mi do toh vůbec nechce☹
@martina76 děkuji za info, zhruba vím, co mě čeká, kdyby se to potvrdilo, hlavně abych donosila a vy mi taky držely palce až budu rodit 😀 a porodila zdravého mimíska 🙂

majjka24
21. říj 2010

@mari111 držím pěsti aby prdíky krásně zmizely co nejdřív 🙂

mari111
21. říj 2010

petroš ja si myslím že ty kalhoty nebudou vadit, jo svíčku sme měli taky, teda krsná jí držela.

mari111
21. říj 2010

@majjka24 u vás jako sněží jo. U nás fouka pořádně, celou noc fučelo a taky jsem teda čekala že bude sníh ale zatím nic 😒

petroska
21. říj 2010

@mari111 ty mari a když už je filda větší nemusí byt v zavinovačce že?právě sme se domluvili že malýho u toho bude držet na rukách muj protože je taky pokřtěný a biřmovaný a já nejsu nic a svíčku bude jeho maminka když bude i za kmotru.to bude,vubec nevím co mu fakt oblíct.všude zjistuju že musí byt komplet v bílím a v dupajdách a já ho v dupačkách moc nechci ☹

majjka24
21. říj 2010

@mari111 jj, teď teda ne, ale úplně se zatáhlo, tma jak v pr....a už to padalo :-/ , ale krásně jsem si u toho vyvětrala 🙂

ikopretinka
21. říj 2010

Ahoj holky, už jsem zase na prášky, našla jsem růžový výtok a to zavádím utroš. Co to zase je??

majjka24
21. říj 2010

@ikopretinka tak krev to není, ne?? A nezvedla jsi něco? nebo jestli ses nepřemohla... Opdočívej a uvidíš, že to bude zase v pohodě 🙂

ikopretinka
21. říj 2010

@majjka24 krev ne, vždyt skoro pořád ležím, snad to bude dobré

majjka24
21. říj 2010

@ikopretinka nebo mě ještě napadlo, ten lék neznám, tak jestli to není jako vedlejší účinek...., třeba když ho bereš nějakou dobu....

ikopretinka
21. říj 2010

@majjka24 jo to mě taky napadlo, něco tam o tom je, že se může objevit špinění, když jsou vysoké dávky nebo tak

katyna6
21. říj 2010

Ahoj holky,tak jsem se sem konečně dostala aspoň mrknout a moc moc blahopřeji kopince-mamince naší novopečené a přeji Vítečkovi hodně zdraví a lásky rodičů 😵 😵
jinak se bohužel zdržet nemůžu,musím dodělat oběd a pak jedem k mamči.Ale jak přítel odjede za pár dní zase na Slovensko,tak tady budu pečená vařená,páč mi bude smutno.ale s váma to nějak přečkám.Tak zatím papa a farmince budu moc držet palečky na kontrolu! 😉 😉
@ikopretinka -jestli růžový,nemělo by to být nic vážnýho.Odpočívej,zkus hodně ležet a bude to v pořádku,neboj! 😵

majjka24
21. říj 2010

@ikopretinka tak to je dobře, že to není krev, bude to dobré, třeba se jen pořádně zavrtal a nezbavíš se ho dalších 6 měsíců 🙂uvidíš, že to tak bude 😀

ikopretinka
21. říj 2010

@majjka24 snad jo. 😀
@katyna6 ležím a nic nedělám 😀 chudák manžel 😀

majjka24
21. říj 2010

@ikopretinka Jaké snad??? pochybnosti si vymaž z hlavy, povinně !!! prostě to tak bude a hotovo 😀
Věř mu a on ti to pak oplatí 🙂
Já vim, že se mi to teď lehce říká,ale možná na tom něco bude....nějak tomu už věřím. Jak jsem byla těhu, tak jsem furt jen stresovala četla různé věci o nemocech, potratech.....Byla jsem šťastná to jo, ale někdy to vystřídala úplně panická hrůza z toho všeho, měla jsem trauma ne z porodu, ale abych moc nepřibrala....no úplně střelená. Teď bych za to dala nevím co.....tak si to koukej užívat !!! 😀

handm
21. říj 2010

Ahoj holky, psala jsem si s kopíkem, jen jsme byli s Marečkem na procházce uspávací, tak teprve předávám info :

byla jsem teď za Vítou na sestinedelí, protože tam není místo. Usnul mi na prsu, prý je unavený z toho porodu. Je krasnej!jsem celkem dost sesita a tak me boli prdel- pali. pak vam napisu popis porodu. rodila jsem bez Epiduralu a vpohode. Manza tam byl celou dobu se mnou az do konce-byl vyrizeny. pa

majjka24
21. říj 2010

@handm jeee moc děkujem za info, to jsem ráda, že jsou oba v pořádku🙂 Jak ji zase budeš psát, tak pozdravuj 🙂

handm
21. říj 2010

@majjka24 jojo, psala jsem jí, že jí všichni moc gratulujou a pozdravujou 🙂
je to prima mít další miminko.. už abyste taky mohly podávat info 🙂🙂🙂🙂

sarlotta
21. říj 2010

@ikopretinka neboj, mě se objevilo krvácení kolem 16tt a stačilo jen se víc šetřit.. to nic nebude 😉

@kopa sem Ti říkala, že bude krásný🙂)))) a že to bude super porod🙂) šikulkaaaaaa 😎

majjka24
21. říj 2010

@handm to mi povídej🙂 už se těším jak malé děcko - doufám, že to tak fakt bude 😀 Není všem dnům konec a já se jen tak nevzdám !!!

mari111
21. říj 2010

Petroš ty jedny tam měli kluka v modré kombinéze a na tom tu košilku vyšitou tak si myslím že to ani u vás vadit nebude 😉

handm
21. říj 2010

ty jo, sem naspala takovy roman a spadlo mi pripojeni.. tak za chvilku znovu..
ted jdu stahnout fotecku Vitka 🙂 abychom se pokochali

handm
21. říj 2010

takže vám představuju KOPÍSKOVO VÍTKA!!🙂🙂🙂

mari111
21. říj 2010

handm dík za info, pozdravuj Kopíska až jí budeš psát.
Ikopretinko třeba si se jen při zavádění trošku škrábla, aj to se stáva 😉 nic se neděje, určitě, neboj 🙂
ja jsem dala Laurušku taky ven, vylezlo sluníško ale stajně fouka a je tam zima, tak jsem ji pořádně zachumlala a hned usla, ona je tak ráda venku v kočárku. Než mi vždycky doma usne v postýlce to je doba a jen co jí dám do kočárku, okamžitě chrápe 😅

handm
21. říj 2010

tedy snažím se 🙂 zapomněla jsem přiložit fotky 😝

sarlotta
21. říj 2010

jéééééééééééééééééé, celá maminka🙂)) nádherný 😀 😀 😀

handm
21. říj 2010

@mari111 to maj všichni koukam, mě v postýlce ani spát nechce, přes den.. jen čučí až začne řvát.. takže zásadně v kočárku a to musím nejdřív na procházku ujezdit.. a včera po hodinovém ježdění stejně zabral na půl hodky...😝

sarlotta
21. říj 2010

u nás se taky spí na balkoně... akorát na ňu musím chodit načumovat a to mě moc neba 😲 😀 lézt do té Zimy furt 😅

handm
21. říj 2010

@sarlotta jo, přesně jsem si říkala, že je celá kopinka z té fotky 🙂))

jinak jsem psala v tom románu, že tricko s potiskem taky neměl, tak nevím.. mysleal jsem, že to jsou klasické potničky, ale zas dr nic neříkala o tom.. každopádně ted mu to hezky zaschlo po tom pudříku, je to klidnější ale zas mi přijde, že se to trosinku roztahlo na to brisko.. tak uvidime, co dr na to v utery.. jestli to do te doby nezmizi...

jinak dneska v noci si ten muj zloduch myslel, že po krmeni v 3,30 se uz nespi... chvilku zabvral a pak si zacal hrat 😝 takze jsme prebalovali znovu, pak furt cucel, pak si vzpomnel, ze prdy, tak jsme hojdali chvilku a pak pred sestou jsem nevydrzela a vzala ho do postele, kde mi usnul na prsu a spali jsme do osmi 🙂´🙂🙂🙂:_)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru