Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
25. črc 2009

Aronek,já jsem si vzala při bolesti hlavy paralen. Prý se v těhu můžou až tři denně. Tak to zkus. Mě teda pomohl ten jeden,další už jsem brát nemusela.

markee
25. črc 2009

Tak jsem viděla fotky Ondráška a je fakt hezkej. Nevím co se švárovi na něm nelíbí,je to prostě nepomuchlaný miminko. Sice mě z vyprávění o porodu začlo bolet břicho-podbřišek,ale to určo do zítra přejde. Bolí mě od včera. No nebo nepřestane a to znamená,že pořád rosteme do šířky 😀

markee
25. črc 2009

Kopy,týjo já bych taky utrácela,kdyby bylo za co. Já si udělala radost dodatečně k svátku pantoflemi,ale určo bych brala i něco jiného 😀

kopa
autor
25. črc 2009

Markee mě nakupování oblečení nebaví 😒
ale už jsem si týden řikala,že musím vyrazit a když pak vyrazím tak to stojí za to.Ted se chystám koupit boty,ale to bude to nejhorší ☹ Mám levé chodidlo po hodně operacích a kratší o 2cm než pravá noha,ještě mám blbou klenbu,takže mi málo který boty sedí ☹ Takže to mám lítání ma celý den,nemohu nosit ani baletky a ani žabky ☹
Markee no já teda taky utrácím,ale stihnu ještě uživit s platu příteláka a 3 fretky 😀 😀 😀
Ty už máš dítě a další dítě na cestě 😀 😅

murynka
25. črc 2009

aronek na bolesti hlavy spánek nebo paralen 😉 může se až 3 krát denně a neublíží 😉

if.v
25. črc 2009

Kopi, děkuju.

mabe
25. črc 2009

Ahoj holky 🙂

kopa
autor
25. črc 2009

Ivčo oni právě dávají myslím každy ctvrtek dokumenty,tak na to občas koukám,ale je mi pak smutno 😒
Ty bereš naky ty prášky? 😕

kopa
autor
25. črc 2009

ahoj mabe,jak je? 🙂

mabe
25. črc 2009

ahoj kopi, jsu uplne rozbita. tedka jsem se vzbudila, spala jsem hodku a jsu jak pomlacena. 😀 NO, uz vim, ze kdyz jsem tehu, tak takhle ponocovat nemuzu. Jeste teda mame 8.8. svatbu kamaradu, tak jsem zvedava, jak to zvladnu. Je to teda na hotelu mimo brno, tak by se mozna dalo jit na chvilicku odpo spat nekam. Jinak jsem ta slamena vdova a nevim, co s nacatym vecerem. Tak jsem sedla k netu, ale je pravda, ze stejne pujdu brzo spat. Zitra dopo jdu k nasim, pujdu s pesanem ven a pak se naobedvam a zase domu.

Co ty delas a mas v planu? Vidim, ze foto normalka. 😉 a jaky dokumenty?

kopa
autor
25. črc 2009

Mabe ted zrovan dělám pizzu 😅 budem večeřet 😅
Svatbu zvládneš,budeš na ní odpočívat a bavit se. 😕 😀 a cpát se 😀 Já jsem tedko taky furt unavená,jsem jak přejetá.Já se podívám do telky na program a pak vám řeknu co to je,ted si nevzpomínám 😅 😨

mabe
25. črc 2009

mnam pizza, ty me delas chute a delas svou nebo kupovanou? ja dneska ani nevarila, manza rekl, ze bude mit na rozlucce nejakou grilovacku a me se pro me nechtelo. ja mam pred sebou jeste broskev. 🙂 zitra musim dokoupit nejakou zeleninku a ovoce

if.v
25. črc 2009

Kopi, beru stejně jako Farminka Duphaston. Ten by měl sliznici pomoct, ale zatím je to jen první měsíc, tak uvidím, jak to bude vypadat v srpnu...

farmarska
25. črc 2009

ahoj holkýý!! 🙂
ted jsme se vrátili z kempu a zítra jedeme zase, mladej tam zůstal s babičkou a dědou. Já jsem utahaná jako pes, tolik vzruchů najednou 😝 ještě že jste toho moc nenapsaly a nemusela jsem moc dočítat 😉

kopi zase pizzu ňamiky ňam 🙂

aron to mne mrzí že ti je ouvej 😖 zkus ten paralenek a určo bude zase dobře 😉

murynka
25. črc 2009

farmi a nepapala jsi kuře 😕 😅 ???

já také měla pizzu heč 😀 😀 😀 přivezli jsme si jí z Kladna byla vynikající 😝

farmarska
25. črc 2009

tak já zase mizím, ahoj ahoj , ahoj !!!! 😵 😵

kopa
autor
25. črc 2009

Mabe dělám domácí pizzu 😵 přítelák jí ted vyžaduje,páč mu nic jiného v horku nechutná 😅
Ale zítra budu vařit kuřecí plátky s broskví 😵 😵
Ivčo tak když bereš duphaston,tak to určitě bude v pořádku a sliznice doroste 😉
Farmíku stav se na pizzu.
Kdepak je Tercie???

mabe
26. črc 2009

Dobre ranko devcata,

dneska noc nic moc bez manzi. Uz se tesim az dojede. Dneska jdu k nasim na obed. Jinak zacinam byt trosku nervozni z toho zitrka. 😖

murynka
26. črc 2009

ahojky holky

já se skoro nevyspala malá sofí vyváděla 😅 vůbec nevím proč ale kopala a vúbec mě nenechá spát v mých oblíbených polohách ☹ takže si zvykám na jiné a jde to ztěžka 😅 ...

ted chci uklidit pak si udělám asi lečo k obídku a odpolko přijde na kafe kámoška 😵 😵

mabe
26. črc 2009

Mury, tak sofinka nechtela spinkat? Tak to ja nemohla kvuli manzovi. 😒

kelly1983
26. črc 2009

Ahoj holky

mury jj to znám, jak si lehnu špatně a malé se to nelíbí tak mě pěkně dává zabrat 😀

mabe ahoj

mabe
26. črc 2009

ahoj kelly 🙂

kelly1983
26. črc 2009

mabe co má být zítra??

mabe
26. črc 2009

Zitra jdu na UTZ. Byla jsem na nem v 4tt a to bylo brzo a byla videt jenom vysoka sliznice. Tak uz bych snad mela videt mimiska v 6tt.

martina76
26. črc 2009

Ahoj holky, zdravím po týdnu 😉 Tomík odjel na tábor tak jsme s manžou malovali 😒 Zvládly jsme jen koupelnu, pokojík a kuchyň 😒 protože jsme museli škrábat 😝 😝 😝 Ložnici s obývákem jsme odložili na srpen a už teď je mi ztoho špatně 😝 Jinak já na kontrole O.K. 😀 UTZ mi nedělali jen prohlídli a poslouchali srdíčko 😉 Ve středu jdu na OGTT tak se těším jak po té glukose vrhnu 😉 Když jsem to těm pacientkám dělala tak mi jich bylo líto a teď to čeká mě 😉 A to píchnutí do prstu no hnus 😝 Na další kontrolu jdu 4.8. Teď už budu chodit každých 14 dní 😉 Tak přeji hezkou slunečnou neděli 😉

kelly1983
26. črc 2009

mabe žádný strachy, bude tam a bude na tebe ťukat srdíčko, držím ti na zítra moooc pěstičky

martina76
26. črc 2009

Mabe na zítra držím pěsti 😉

murynka
26. črc 2009

mabe neboj se bude to dobré 😉 😉 😉

aronek
26. črc 2009

Ahoj všechny, tak bolest hlavy jsem zvládla bez prášku. Sice mi není nejlíp, ale dá se vydržet. Včera jsem byla neschopná a ani jsem se nestavila za psama, ještě že tu je brácha a postará se 😉 . Ještě musím vydržet příští týden v práci a pak mám čtrnáct dní dovču. 😀

aronek
26. črc 2009

mebe držím palečky k doktorovi 😀 . Já jdu až příští úterý a nervíky taky pracují ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru