Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
15. lis 2010

hele to by mohlo přijít-to nosítko! 😕 pak nezapomen napsat jaký to je! at vím, jestli má cenu do toho investovat. Taky chci koupit nějaké nosítko.., ale na šátek jsem levá a chybí mi trpělivost, tak jsem pokoukávala po klokankách..no uvidíme ještě, co bude to tvoje za zázrak 😉 😎 😀

farmarska
15. lis 2010

jéé budete koukat na pohádky 😵 náš Robča když byl ještě mimi zbožňoval jako první pohádku Vílu Amálku 😵 jsme u ní vždycky v poledne usínali 😵 už jí znal nazpaměť 😵 No a pak to byl rumcajz a cipísek a pak jiné kreslené a pak jsme měli mánii, (to už byl, ale větší), koukal pořád do kola na princeznu ze mlejna, znal jí pak skoro už zpaměti a já tehdy pomalu s ním 😀

tercie
15. lis 2010

@farmarska kolem poledne počítám půjde za na chvíli dát šlofíčka a já se aspoň v klidu najím😀

farmarska
15. lis 2010

jinak já netechnickej tip nestahuju 😅 to taky neumím 😅 nebo spíš neci ani umět 😀 takhle to mám pohodlnější..napíšu manžoj seznam co ci a on hledá a stahuje a já pak jdu až koukat 😎 ale je fakt, že někdy si teda dává na čas 😝

farmarska
15. lis 2010

jéé tak tu nejsem sama 😉

farmarska
15. lis 2010

jééé a ani doma koukám nebudu sama..právě mi volala mamka, že je za chvíli u mě a co že budeme dneska dělat 😅 😅 😀

tercie
15. lis 2010

@farmarska hele to jsi jak můj manža, ten tohle všechno taky nechává na mě, s pc není kamarád😀
Malej teď chvilinku kouká na BEBEtv tak jsem ho zabavila😀 ale ne nadlouho😀
To nosítko je tohle, infantino 6v1 rider nebo tak nějak prej, dovezený z júesej😀 Tož jsem faaakt zvědavá co to je za zázrak😀 Jako za 3kila nekup to!!! 😀

tercie
15. lis 2010

@farmarska jéé a co vymyslíš za bohulibou činnost? 🙂

tercie
15. lis 2010

tak a jsem bez myši, byla mi nekompromisně zcizena 😀

farmarska
15. lis 2010

tý brďo, tak až 6v1 odskoušíš, tak dej vědět, at vím, jestli mám taky schánět 😉

jinak mamča už přijela, tak jsme si daly čajík a ona se šla zatím převléknout do pracovního a až dopijeme druhej čajík (ona kafe) tak asi půjdeme dávat žaluzku do okna v kuchyni. Ted tam máme jednu rozbitou, ale máme ještě jednu náhradní, ve starým okně, tak jí vymontujeme a namontujeme semka 🙂 No a ona by pak ještě chtěla přerovnat komoru, páč tam plánujeme taky vymalovat, tak aby to bylo aj uklizené, ale to teda jako na dnešek nevidím, páčještě musím porovnat vyprané prádlo a uvařit nějakej oběd a to bych leda tak musela mít motorek v zadku..takže zůstaneme u tý žaluzky 😉

farmarska
15. lis 2010

a kdopak si hrál s myškou, kerejpak kocourek? 😀

farmarska
15. lis 2010

tý jo, když jsme u myší, včera jsem myslela, že zabiju naší kočku, páč teda se přišla domů pochlubit a přinesla mi tam myš 😝 ale kdyby byla alspon už mrtvá, ale ona byla taková napůl! 😨 No hrůza děs! Myši mi bylo líto, ted kočka si jí přestala všímat, já nic zabít nemůžu, ale zase jsem si říkala, že se chudák trápí.. 😖 Ted nikde nikdo poblíž, aby mi jí zneškodnil..no nakonec mne napadlo zavolat domů psy a ti mi jí teda chudinku zakousli a odběhli s ní někam na zahradu 😝 uf ještě že alspon k něčemu jsou dobrý 😀

tercie
15. lis 2010

@farmarska Kocourek mourek...a teda ta vaše zvěř...kozy jsou krávy, kočky mučitelky a psi myšožrouti😀
No ty máš dnes o zábavu postaráno, tak já tu nebudu čumět sama samička, namaluju si na ksicht obličej a půjdem ven, a navštívíme ségru s holkama. Babi s dědou přijedou dneska z práce až večer, tak co doma. A balík si vyzvednu zejtra na poště...a co kdyby náhodou dneska ještě nepřišel a já budu sedět kvůli tomu na zadku...
Takže pa a budu večer, kecalky 🙂

A copak asi martinka, snad nám jí moc netrápí...

kopa
autor
15. lis 2010

Ahoj holky 🙂

Zlababa moc gratuluji!!!!Přeji hodně zdravíčka a štěstíčka a těšim se na fotečku 😵 😵 😵
Martince držím palečky na dnešek,aby to šlo hladce a krátce 😵 😵 😵

@paajaa teda za chvíli budeš rodit 😀 Já nad tím košem taky přemýšlela 😅 ale manža se toho ujal 😀 chodí s košem třeba i v noci a když se mu pak nechce dáme to na balkon 😀

paajaa
15. lis 2010

@tercie večer přijdu dát info co kontrola. Dnes mám i plavčo pro těhotné, takže se dostanu domů až večer.

Jinak holky díky moc za rady. 😉

kopa
autor
15. lis 2010

Jinak holky bolí mě prso ☹ Dnes je to teda lepší,před odstříkáváním dám teplou vodu a po odstříknutí studenou.Zatrvdlinku tam nemám,ale neteče mi z toho skoro žádné mléko 😒 Dávala jsem z jednoho vždycky tak kolem 60-65ml.Ted dávám převážně jen z jednoho.Odstříkávám to bolavé,ale nic moc....

lenik_25
15. lis 2010

Ahoj holky, rozhoduju se mezi 2 králíčkama (váha v dospělosti oba 1 kg), který se vám líbí víc? První bude mít v dospělosti kratší srst, druhý dlouhou. Já se nemůůůžu rozhodnout:

1) je to modrobílý sameček č. 5 http://www.chovnastanicejahudka.websnadno.cz/Ml...

2) viz foto

kopa
autor
15. lis 2010

Holky poradíte mi někdo?? 😅
Používáme Pampers premium care 1(2-5kg) a já nevím zda ty plíny dávám dobře,nebo mu jsou malé 😅 😅 Ale má po těch plenkách na nožičkách jakoby otlačeniny od té pružné papírové gumy či jak to nazvat 😅 😅 Tak je mu to malé v nožičkách?? 😅
Mám ještě tu 2 pampers,ale ty mu jsou zas velké přes břicho 😅

kopa
autor
15. lis 2010

@lenik_25 Ahoj leniku,vzala bych si toho králíka s kratší srstí.Je to lepší na údržbu 😀 Dlouhou srst budeš muset vyčesávat,všechno se jim na to lepí(piliny,hovínka...)když nebudeš česat budou se jim dělat žmolky.

lenik_25
15. lis 2010

@kopa Díky. A k těm plenkám. Daneček měl taky ty otlačky. Je to jak už hýbou nožičkama nebo to maj přeleželý, malý mu to podle mě není. Navíc stejně bys nemohla dát větší, když je mu ta dvojka velká...

lenik_25
15. lis 2010

@tercie Chápu, přesně tak, není zbytí, osud to tak chtěl a ty se musíš srovnat, protože nic jinýho nezbyde.

lenik_25
15. lis 2010

@kopa A nebo zkusit jiný druh plínek

lenik_25
15. lis 2010

Náš dikobraz 🙂

aja.83
15. lis 2010

Ahoj holky, chci vás jen pozdravit, poslední dobou moc nepřispívám, ale sem tam vás dočtu! 😉 Doufám, že se máte všechny fajn! 🙂
@zlababa07 Gratuluji k narození Míšánka a přeji hodně zdravíčka! 😵

sarlotta
15. lis 2010

ahojík holky, jdu jen na kuk... nestíhám, malý je marod, ,,jen" zelená rýma a suchý hnusný kašel.... ale nechala sem si ho teda doma 😝 😝 dopolko tu byla babi, tak to uteklo a teď už čekáme na tátu 😀 😀

no ale máme naušničkyyy, když už sme tam byli všichni 😎 slečna řvala jak lev.. no však taky je 😉 lvíček... ale pak usla v kočárku.. asi na protest 😀

sarlotta
15. lis 2010

dala sem s fialovým kamínkem, snad je to vidět trošku 😉

sarlotta
15. lis 2010

@zlababa07 blahopřejuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, hodně štěstíčka a zdravíčka 😉 😉 a spoustu krásných chvilek s Mišánkem 😵 😵 😵

sarlotta
15. lis 2010

@lenik_25 šikula. něco podobného jak ten můj 😀 😀 to jsou nápady 😉

lenik_25
15. lis 2010

@sarlotta Chudinka, ale bude to už tutová holčička. Ony vždycky s náušničkama tak prokouknou. Moc jí sluší 🙂

madormi
15. lis 2010

holky děkuji moc, koupila jsem si urologický čaj a nějaké tablety na to a když to v noci nebude lepší zítra si zajdu na gyndu pro antibiotika,. acho jo to je pech to je furt něco. takovej krásnej víkend s krásným počasí, manžel měl volno takže jsme strávili půl víkendu v posteli, ovulku mám a já dostanu zánět močáku no je to pech 🙂 jinak nestíhjám dočíst hlídám dva raubíře a dnes jsem si sem vzala i psa tak toho mám dost a zítra dojede návštěva s ročním chlapečkem tak se poňunám. paaji ten koš na pleny mi přijde škoda peněz radšči bych koupila kvalitní fusak, nebo houpačku nebo lamaze hračky ale ten koš asi ne, však stejně se odpadky vyhazují furt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru