Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
7. led 2011

@cajori17 my jsme teď unašich tak naštěstí vařit nemusím 🙂

madormi
7. led 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 32tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 23tt ........................KO .
cajori17......................7 tt, KO 17.1.
nicollka.......................našla // , 5tt+1
Madormi.................. .. ,našla 22.12. //, 5tt+5, KO 12.1.
Aja............................. .40DC , 31.12. našla // , 5tt+5
M.aa.b ...................... .40 DC
majjka24 ...................22 DC
Ivomal......................... 16 DC
Katyna ........................ 14DC
Natalie77 ......................9DC
Martasek ................ . 7DC
nikissek28.................7 DC
lenik_25................... ..3 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

sarlotta
7. led 2011

Holky mě teda bylo zle do 16tt a musela jsem se ráno vyzvracet, jinak bych celý den ležela jak mrtvola.. takže prst do krku ráno- žaludek se vyčistil a pak už sem mohla jíst v pohodě 😉

aja.83
7. led 2011

Ahoj holčinky! Jdu vás pozdravit, konečně je pátek! V práci toho bylo tento týden hodně, už se těším na víkend.

madormi
7. led 2011

@sarlotta já se zvracení bojím, nesnáším ho, takže to nedokážu cíleně a pak je mi zle celý den no a od rána od 5 zase jediný co pomáhá to zaspat 🙂

madormi
7. led 2011

@aja.83 ahooj těhulko, jak je? koukala jsem, že dle ms nám to vychází na den přesně stejně 🙂

cajori17
7. led 2011

@sarlotta to mi ani nerikej.

@aja.83 tak ti preju krasny vikend,hlavne na sebe davejte vy dva pozor 😉

@madormi to mas super,ze nemusis varit

aja.83
7. led 2011

@cajori17 Děkuju, nápodobně 😉

aja.83
7. led 2011

@madormi Mad, ty jsi taky dnes 5tt+4? Jsme tu teď ještě s cajori všechny tak nějak zároveň, to je fajn! 😉

aja.83
7. led 2011

Holky, já se vám musím přiznat, že mě začínají chytat nějaký depky, nebo co...Posílám je pryč, ale furt ve mě hlodá ten hnusnej strach...Už ať mám aspoň po kontrole a doktor řekne aspoň, že už máme srdíčko...Sice stále nebude vyhráno, ale potřebuju se něčeho chytit. Jdu až 17.1. 😝

madormi
7. led 2011

@aja.83 jj taky jsem 40 DC, do tabulky jsem to napsala blbě musím to přepsta dala jsem tam 5tt+5, nebo ted jsem zmatená když jsme 40 DC tak to je 5 +5 nebo 5tt +4 ?

madormi
7. led 2011

@aja.83 strach máme všechny neboj to bude dobré, jj jsme tu dost an stejno caj je o týden víc a nicolka asi o 4 nebo 5 dní míň

aja.83
7. led 2011

@madormi ...a ještě vlastně s Nicolkou! 🙂 Holky, já nám všem tak moc držím pěsti a přeju si, aby bylo všechno v pořádku! 😵

mari111
7. led 2011

holky bude to v pořádku, prostě musí, budete skoro spolu rodit, to bude mimísku 😵 já se na to tak těším, už aby to bylo, co. Chvíli před porodem už takovej strach není 😉

handm
7. led 2011

Ahoj holky!!
@flair, díky za rady, včera jsem byla v práci a naše nová účetní je uplně blbá, s prominutím, ještě blbější než já ale já se tím aspon neživím.. vůbec nevěděla, co se mnou... a pak z ní vypadlo, že určitě nejdřív dovolená a až pak nástup na rodičák.. nedalo mi to a zavolala jsem manželovi, aby se přeptal radši u nich a tam řekli, to co jste říkaly vy... stejný den nástup na obojí...
takže k 1/2 mi končí MD a od 2/2 si vybírám 15 dní staré a 2 dny nové (bohužel ne víc z letoška, škoda) dovolené a 2/2 nastoupím i na RD.. musím vyplnit ty papíry k tomu... jestli to dokážu teda 😀😀😀

holky, je tu prosím někdo, kdo kojí a dokrmuje UM?! ten náš šmoula furt tak děsně trpí na ty prdy, a já už se obávám, že to má ten náš prtousek z toho.. protože já už si dávám sakra pozor, co jím, všechny kapky světa jsme vyzkoušeli, nožkama cvičíme denně, mažeme Pupíkem, dáváme UM Nutrilon Comfort, což je proti zácpě a prdům a stejně ten muj chudáček často trpí jako zvíře.... myslíte, že je to možné?
takže až půjdeme na KO k DR proberu to s ní a s kojením asi skončím.. už tam toho stejně moc nejspíš není.. tedy v noci pije hezky, to jo, ale stejně se dožaduje vždycky lahvičky...
Ale mrzí mě, že skončí ta možnost uspat ho na prsu, když už nic nezabírá... nevím, jestli s lahvičkou to bude fungovat

madormi
7. led 2011

@aja.83 bude už sakra musí po takové době 🙂

aja.83
7. led 2011

@madormi Mad já měla poslední MS 29.11., tak jsem dnes 5tt+4. Možná se to v tabulce o jeden den někde spletlo a jsi o jeden den víc než já 😉 A tobě doktor říkal, že příští týden už bude srdíčko? Já půjdu na kontrolu 7tt+0, tak taky doufám, že už bude!

handm
7. led 2011

holčinky v naději (aja, mad, nicol, caj), vsem už to vyjde, musí!!! vždyt te smuly už bylo dost a ted vas musí čekat už jen sama radost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cajori17
7. led 2011

@aja.83 ja te uplne chapu,taky mam porad takovy strach a porad se kontroluju a to jsem videla srdicko a porad jsem jak na nozich ,kontrolu mam taky 17.1. a pak velky utz 17.2. a je to fajn,ze jsme tak nejak na stejno.to zas budou sazky,ktera budeme rodit prvni 😀

madormi
7. led 2011

@aja.83 já jítaky měla 29.11 tak jsme teda 5+4 🙂 já právě myslela, že 35 DC je 5tt+0, 36 DC je 5tt+1, 37DC je 5tt+2, 38 DC je 5tt+3, 39 DC je 5tt+4 a 40 DC je 5tt +5 a když jsem jí měla 29. 11 to bylo 1 DC a to by mi teda vycházelo dnes 40 DC, ale já a počítání to je peklo tak si jístá nejsem 🙂

handm
7. led 2011

@aja.83 aji, nam to vyjde snad uplne stejně.. ja měla loni MS 28/11 🙂 (myslím) a čárky našla taky na silvestra, bo jsem se bala, jak muzu pit 🙂
tak to snad u tebe bude mit stejny prubeh!!🙂🙂🙂

cajori17
7. led 2011

ja mam z nas takovou radost 🙂

aja.83
7. led 2011

@handm To bych si moc přála 😵 Tak jsme pořád spolu provázaný 😉 , i když s ročním rozdílem! 😀

aja.83
7. led 2011

@cajori17 Já se taky furt pozoruju. A nejvíc mě děsí, že nemám skoro žádný příznaky...Zatím mi není vůbec špatně, jen mě trochu bolí prsa a sem tam mě píchne v podbřišku. Ale podle toho to asi nemůžu brát, prostě holky tentokrát to vyjde a hotovo! Musíme si zakázat nějaký strachy a špatný myšlenky, že jo! 😉

ikopretinka
7. led 2011

ahojky,
tak čtu, že zvracení a nevolnosti začínají, no jo, přály jste si to, tak teď to máte 😀 😀 . Držte se matky a vydržte, jednou bude líp! Já měla celodenní nevolnosti do 19tt a blila teda hlavně večer nebo odpoledne, ráno jen jednou, což bylo dobré, protože se mi potom líp spalo a nepálila mě žáha. Ráno jsem bývala tak do 11 ještě docela o.k. Zkuste si po ránu uvařit polentovou kaši s ovocem oslazenou medem, mě seděla a snídám ji doteď už od 6tt a žaludek se mi po ní vždycky tak nějak neutralizoval. Dělám ji většinou s mléka s mandlí , ale dá se to mléko udělat i třeba z dýňových semen, slunečnicových, sezamových nebo rýžového, sojového mléka -to mají ve zdravé výživě přímo v krabicích atd. co vás napadne,(rozmixovat tak 7 mandlí s cca 1/4 l vody, potom přecedit do kastrolu a uvést k varu, zahustit na krupicovou hustotu polentou, osladit medem a dát ovoce-nejlepší jsou broskve nebo jahody, i zavařené)

ikopretinka
7. led 2011

@aja.83 já se pozoruju ještě teď, asi nejsem už normální, každé píchnutí mě vyděsí, výtok totéž, no jsem psychouš, neboj dobře to dopadne 😉

nicollka
7. led 2011

tak ja jsem 5+1 podle me. podle MS jsem 5+3, uuplně vás chápu s tím pozorováním, ale už to rychle musí uběhnout at máme klid. Já našla dušíka přesně 24.12. .. krásné datum, na mé narozeniny 27. už byla pěkná čárka a na silvestra ukázková....když sme dělali kapra šupinka mi padla rovnou na pupek...tolik znameních. To musí vyjít už.

ikopretinka
7. led 2011

@aja.83 a příznaky mít nemusíš, kolegyně prošla celým těhu bez zvracení a všech příznaků a pracovala naplno skoro do porodu, třeba budeš ta šťastná těhule, kdo ví.Hlavně se tím nezabývej, třeba to teprve začne.

sarlotta
7. led 2011

@handm malá si začala cucat palec místo prsa a usíná sama 😉 nemůžu jí ho vzít, prostě se potřebuje ududat... dudlík mi nebere 😅

aja.83
7. led 2011

@ikopretinka OK, díky za uklidnění 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru