Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ivomal
12. led 2011

@madormi moc gratuluji k srdíčku🙂 holky vy tu tak krásně těhulíte🙂

ivomal
12. led 2011

já dneska dostala agolutin a agofolin, aby včas přišla mrcha my konečně mohli na další IUI🙂

kopa
autor
12. led 2011

Ahoj holky,
volali mi z gyndy a blbě mi vyšla cytologie.Sestřička řikala něco o buňkách 😅 Zítra si mám dojet pro žádanku a pošlu mě někam na vyšetření ☹ Chápu to tak že na čípku mohou zjistit jen rakovinu čípku? 🤐 nemohu to mít třeba porodem?

kvetinka7
12. led 2011

Ahoj holky, vsechny vas tu zdravim 🙂
poctive jsem prokoukal fotecky, vsechny mate krasny deticky.. uuuha,,.. a krasne rostou jako z vody
@kopa Kopi, Vitecek je jako by ti zoka vypadl, a je to takove usmevavy slunicko 😵
tu cytolku ma blbe kazda 2.zenska, zkouknou te, bud je potreba te prelecit a cytolka se zlepsi nebo ti reknou: budeme vas sledovat 🙂

kvetinka7
12. led 2011

@madormi gratulju k UZV, krasny obrazek a bobecek v nem krasne roste, coby dup ho uvidis 😵

kvetinka7
12. led 2011

@ivomal drzim palecky, , potreti to snad uz vyjde 😵 😵 musi!!!

majjka24
13. led 2011

Kuju holky 🙂 Jsem si dělala ted testík a nic ☹ (best 2,jsme malé město, tu něco sehnat 🙄, aleposledně jsem si taky dělala z toho bestu . a dorazila ms... ) , takže budu očekávat MS, ach jo 😒 Snad Vás dneska komečně dočtu........

murynka
13. led 2011

@madormi 😵 😵 krása!!!!!
@kopi to budeš jen sledovaná neboj se 😉

k testům jedině mamatest 😉 bets stojí za prd 😠 😠 ukázalmi že jsme těhu a nebyla jsem a když jsem byla neukázal nic 🤐 😅 😝 ted je ten nový test co ukáže i kolik týdnu jste těhu to je zajímavé 😉

wlladka
13. led 2011

Ahojky 🙂
Dva dny jsem nebyla, bo nám odešel PC ☹ Ale už to fachčí, tak juknu na natálku 😲

mirax
13. led 2011

Ahoj a hezké ráno 🙂
tak jsem zase testovala🙂, založila jsme si nový albumek, třeba v něm jednou budou i fotky nového miminka 🙂 ...teď je tam pár nových fotek Bětušky.

@kopa...kopi, ve stěru z děl. čípku - v cytologii, našli nějaké podezřelé nebo dysplastické buňky. To je velmi běžné, ničeho se neděs. přepokládám, že dříve jsi cytologie měla vpořádku, takže tyto změny podle mě s největší pravděpodobností souvisí s hormonálníma změnama po porodu a také i s porodem (hodně žen má po porodu docela divokou metaplasii, buňky při laktaci mají také jiný vzhled než normálně) S největší pravěpodobností tě jen zařadí do cytol. poradny a budeš chodit na kontroly co půl roku. Kdyby v nejhorším našli nějakou ošklivou dysplasii (tj. buňky, které mají za několik let velkou pravděpodobnost, že se změní v nádorové), tak by tě mohli poslat na biopsii. Ale to nepředpokládám.
Tak buď určitě v klidu.

wlladka
13. led 2011

@maendy super ! 🙂 Tak s chutí do toho, ať je hotovo. Tentokrát bude těhu co by dup a ukázkové 😉 😵 😵
@katyna6 termín objednán, budu držet palce 😵 😵
@natalie77 parááda 🙂 Tak budu držet pěsti a 24.1. myslet na tebe i katynku 😵 😵

Holky, nebojte se, tentokrát je to tutovka 😉
Podívejte se, jak to tu těm snažilkám poslední dobou jde. Teď je prostě ten pravý čas. Tabulka roste a na konečku se množí čárkama. Za chvíli tam nebude ani žádné DC 😉 No prostě nááádhera 😵 😵 😵

mirax
13. led 2011

ahoj květinko 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 , jak se s Adámkem máte?

wlladka
13. led 2011

@mirax nádherný testík 🙂 🙂

mirax
13. led 2011

wlladko, děkuju 🙂 ..dneska už se ty čárky vybarvily, tak jsem si trochu oddechla. Já obdivuju ženské, které si udělají jedentest, tam jsou dvě čárky a tím tedy těhotné a mají hotovo.
Já vždycky vyplácám apoň 5 krabiček. Navíc vždycky hledám lékárnu, kde jsem ještě nebyla 😀 😀 😀 Nejlepší je když jedu s dvoukočárem, v něm obě děcka a chci těhotenský test 😀

wlladka
13. led 2011

Holky, měla bych dotaz....
Šimonek ochutnává zeleninku...... když mu dám, tak papká s chutí, pak mi ale 5 dní nekadí. Dokud se nevyprázdní, tak mu nic nedávám, celých 5 dnů jen kojím. Zkoušela jsem dávat po lžičkách trošku hruškové šťávy, ale vyprázdní se prostě až za 5 dnů 😒 Nemá žádné problémy, bříško nebolí, není nafouklé, je pěkně měkké.
Tak teď nevím, jestli mu tu zeleninku mám dávat pravidelně každý den, nebo prostě čekat na tu stoličku. Chtěla jsem mu zkusit dát i na večer kaši, ale bojím se, aby ho to nezabetonovalo ještě víc. Máte někdo podobnou zkušenost? Nebo jste při příkrmu bez problémů?
Díky 🙂

wlladka
13. led 2011

@mirax taky jsem plácala a čůrala i několikrát denně a všechny jsem si je schovávala. Pak to vždy odešlo. Testy jsem vyházela a když nepřišla MS po třetí, tak jsem počůrala jeden, ten vyšel a já ho hodila do koše. Další už jsem nekoupila. Vydržela jsem to a místo počůraných papírků mám Šimonka 🙂

wlladka
13. led 2011

@ivomal tak ať se mrcha nikde nezdržuje a pospíší si 😉 ať se může zvesela těhulit. Je dobré postavení planet, jek je vidno, tak tentokrát to jistě vyjde 😵 🤐

wlladka
13. led 2011

No, a já jdu vařit. Čekám v 10h návštěvu, tak abych nestála u plotny. Zatím pááá

nikissek28
13. led 2011

Ahojky... chtěla jsem na něco reagovat ale nevim na Co 😠 takže až si vzpomenu tak to napíšu 🙂

murynka
13. led 2011

@mirax 😵 😵 😵 to je tutovka!!!!a bětuška je krásná princezna už je veliká 🙂 😉 obdivuji tě třetí miminko ale bude to hezké 😵 😵
@wlladka s tou stoličko nevím 😒 my i po mkvičce kakaly 5krát 😀 ale když byla na bebě vím že nekakala i třeba 4 dny a dr říkala že je to v pořádku pokud nemá bolesti atd..je to přechod jiná strava no určitě bych pokračovalaa uvidíš

murynka
13. led 2011

@mirax 😵 😵 😵 to je tutovka!!!!a bětuška je krásná princezna už je veliká 🙂 😉 obdivuji tě třetí miminko ale bude to hezké 😵 😵
@wlladka s tou stoličkou nevím 😒 my i po mkvičce kakaly 5krát 😀 ale když byla na bebě vím že nekakala i třeba 4 dny a dr říkala že je to v pořádku pokud nemá bolesti atd..je to přechod jiná strava no určitě bych pokračovala a uvidíš

aja.83
13. led 2011

Ahoj holky! Přeji vám hezký den! 😵
@madormi Gratuluji k srdíčku a krásnýmu flíčku 😉 ! Já už chci takyyyy 😅

kopa
autor
13. led 2011

@kvetinka7 Díky 😉 no je to naše sluníčko.Od 9 hod. do teď žvatlal a smál se 😀 😀 fakt je to sranda.
@mirax Moc ti děkuji za vysvětlení a uklidnění,moc mi to pomohlo,já se včera už skoro hroutila 😅 Právě že mi včera řekla sestřička,že tam něco je a že to třeba nemusí nic být a nebo že se to zaléčí,že kdybychom to nechali být za pár let by to bylo špatně 😖 tak tam jdu odpolko tak jsem zvědavá.Jinak cytologii jsem měla vždy v pořádku.Právě jsem si řikala,že kdyby to byli náké kvasinky či co,tak by mě neposílali na vyšetření jinam 😅
Jinak čárečka je moc krásná 😵 😵 😵 Už chci být taky těhu 😀 😝 😀 😲
@madormi jůů to je fazolka 😵 gratuluji!!!

maarrtina
13. led 2011

ahoj, tak já byla dnes na KO po šestinedělí. Dr. mě brala taky stěr z děložní čípku a že kdyby něco tak zavolá. Dostala jsem injekci na vyvolání MS. a nechala si napsat antikoncepci.
Jinak u nás zatím pohoda, Adélka se už směje trochu 😀 , v 19h ji dám do postýlky a vstává kolem 8-9h a přes noc se vzbudí 2x nebo 3x na jídlo jak kdy. A přes den jí dám na hlavinku plenku a taky spí, chodíme skoro každý den ven. dneska sice počasí nic moc,a le máme doma taťky tak jdem taky. Pujdem k mamce pro druhou postýlku abych ji měla v kuchyni, když se začne víc hýbat, tak by mě mohla už z kojícího polštáře vypadnout. Už se těším jak ji začnou bavit hračky. Teď se jí nejvíc líbí ten kolotoč od fischeru s motýlky. 🙂
Je to naše zlatíčko. 😵 😵

ivomal
13. led 2011

@wlladka děkuji🙂 kéž bys měla pravdu🙂

aja.83
13. led 2011

@cajori17 Cajori, snaž se nestresovat! 😉 Nemusí to být pravidlem, že tě musí bolet prsa a být ti špatně...Podívej na mě - mě není vůbec špatně, prsa mě bolely trochu minulý týden a teď zas nic...Sice mě to taky užírá, ale snažím se myslet pozitivně a říkat si, že všechno bude ok! 🙂 Drž se a žádný strach! 😵

wlladka
13. led 2011

@murynka jen aby neměl trávení jako já. Taky mě máma jako malé dítko strkala na nočník s teplou vodou, aby mi to šlo. Tyhle problémy mám do dneška, tak to snad chudinka nezdědil.
Zkusím mu teď dva-tři dny nic nedát, jak to s tou stoličkou bude. Jestli bude každý den. Pak zase začneme s mrkvičkou. Budu mu během dne dávat i jablíčkovou šťávu, ta by to mohla trochu popohnat.
.... můj pokusný králíček 😵

wlladka
13. led 2011

@aja.83 , @cajori17 , klídek. Všechno je v pořádku. Každé těhu je jiné a každá matinka taky. navíc, každý den je taky jinak. Jednou je výborně, podruhé k zešílení. O tom to prostě je 🙂 Já měla první těhu bez jakýchkoli nevolností a v druhém jsem blila snad od rána do večera. U šimonka mi bylo blivno, ale nezvracela jsem nikdy. Každé je prostě jiné.
Nebojte se kočky, vyjde vám to 😉

wlladka
13. led 2011

@ivomal věřit věřit věřit.
Držím palce 😉

kvetinka7
13. led 2011

@kopa jo, Kopi, vas Vitecek je 20.10.2010? nas mrnous je 20.01.2010 😀 neni to skvely? taky mate pekny RC? 😉

madormi
13. led 2011

holky tk dnes jsem začala špinit a na utz žádná srdeční akce, tak pokud se doktor nespletl tak zítra revize, tak se tu asi neukážu nějakou dobu, ostatním držím palce. moje štestí trvalo 22 hodin nic moc :-/ držte se tu, smažte mě z tabulky prosím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru