Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
14. led 2011

@kopa tak to bude dobrý, když je takhle na začátku 😉 A nemysli hned na nejhorší. Tyhle problémy má kde jaká ženská. Když to tak poslouchám, je toho hodně. Stačí malý zákrok a je po problému.
To se mi to kecá, viď? 😅 Ale bude to OK 😉

mari111
14. led 2011

@wlladka jééé to je krásne 😵 😵 😵 😵 😵

aja.83
14. led 2011

Ahoj holky, jdu vás pozdravit a co to čtu 😲
@madormi Ježiši mad, to je strašný! ☹ To přeci není možný!!!! ☹ Moc mě to mrzí ☹ ☹ ☹ Třeba se doktor spletl, budu na tebe moc myslet! 😔

aja.83
14. led 2011

@kopa Kopísku, to bude určitě dobrý, když to je zatím úplně na začátku! Držím ti pěstičky! 😉

mari111
14. led 2011

@aja.83 ahoj Ajuško, tak jak je ?

handm
14. led 2011

Ahoj holky!🙂 jaxe vede?!🙂🙂🙂

aja.83
14. led 2011

@handm Čau Haňule a Marečku! 😵 U mě dobrý, už je pátek, za chvíli jdu domů z práce. Akorát mám manžu po operaci v nemocnici, takže víkend bude takový nijaký...Zítra ho ale jedu navštívit a v pondělí ho snad pustí domů...A v pondělí navíc moje kontrolka, už se to blíží! 😅

aja.83
14. led 2011

@mari111 Ahoj mari, to jsem vlastně odpověděla i tobě, co jsem psala handm 😉 Mám se docela fajn, manža mi zakázal špatné myšlenky a stresy a já mu slíbila, že se budu snažit 😉 ...Takže dnes jsem docela pozitivně naladěna. Akorát s madormi mě to trochu zasáhlo ☹

aja.83
14. led 2011

Jo a holky, jak jsem se tu chvástala, že mi vůbec není špatně - tak dnes ráno jsem se probudila a letěla jsem objímat mísu...Akorát jsem teda úplně nezvracela, protože jsem neměla po ránu co, ale dávila jsem se jak divá a blbě mi bylo. No fůůůj! 😝

handm
14. led 2011

@aja.83 ahoj, ajucho 🙂🙂🙂🙂 no snad víkend rychle uteče a budeš mít manžu doma 🙂 a třeba nebude ani chrápošit :-d😀😀😀
a nemysli na @madormi, snda ji to ještě dobře dopadne!! DR jen snad blbě viděl a všechno bude ok, stejěn tak jako u tebe!!!!!!!!!!!!!!!

mari111
14. led 2011

jé jé manža v nemocnici jo. no snad ti ho brzo pustěj domu aby ti nebylo smutno 😉

aja.83
14. led 2011

@mari111 Snad jo 😉 . A jak se má Laurinka? Koukala jsem na fotečky, to je princezna krásná! 😵

mari111
14. led 2011

@aja.83 děkujeme,no má se snad dobře 😉

lenik_25
14. led 2011

Ahojky snažilky, těhulky, prostě všechny babizny 🙂

Dnes se toho krapet víc událo.
Začnu asi tím, že příští víkend si pro našeho králíčka přijede nová majitelka. Mně se totiž vrátilo astma, které jsem měla ještě kdysi předtím, než jsem čekala Danečka. Nezpůsobil to králíček, ale seno, které musí mít denně. Bezvýchodná situace. Jinak se to řešit nedá. Takže se po měsíci a půl s králindou rozloučíme.

Další, naštěstí pozitivní, věc je, že si dneska budu vybírat obklady do koupelny, novou vanu atd. atd., v únoru budeme mít novou koupelnu a zděné jádro. Mooc se těším.

Dneska jsem našemu Dádovi udělala radost. Koupila jsem mu krásný porcelánový set se zvířátkama. Je to dětský talíř na polévku, na hlavní jídlo a hrneček s dvěma oušky, aby se to líp drželo. Dlouho jsem chtěla vyhodit ty plastový misky, už mi to leze krkem tohle "stolování". Tak už se těším, až bude Dáda dojídat, aby viděl obrázek. A fakt pěknej 🙂 No byl nadšenej a i když obědval ve školce, hned chtěl něco na nový talířek nandat a chtěl šťávu do hrnečku.

lenik_25
14. led 2011

Myslím na madormi. Nevíte někdo něco?

lenik_25
14. led 2011

@wlladka Jasně, já si myslím, že v jeho věku už bys klidně mohla ovocnou přesnídávku zkusit. V Tescu mají bez cukru v tom oddělení se zdravou výživou. Jinak vím, že mrňousek se narodil dřív, tak jestli oni to doktoři neberou věkově jinak, než u normálně narozených dětí. Zkus se poptat. Jinak tu zeleninku určitě můžeš. Tou bramborou se špenátem právě nic nezkazíš.

@majjka24 Tak to ti držím všechny svý palce, zlato 🙂 Moc bych ti toho mimouška přála.

lucadav
14. led 2011

@lenik_25 ahojiky ,,to jsem ani nevěděla,o tom kraličkovi.....to je mi lito=(((((
ja mam taky dnes jedno pozitivum...Anet jde v utery do školky=) tak se těšim a jsem zvědava..snad tam bude hodna ,,měly jsme navštěvu a viděla hazeni hraček ,což se u nas nesmi a ted mam na balkoně ..žehlici prkno,žehličku a lego=))))ta za trest.No snad tam nezvlči.
Mame take nove nadobičko porcelanove....a to už na tom stole vypada jinak vid.
A jinak jsem si myslela ,že zadělame ,ale včera to tak nevypadalo =)tak kdybys byla těhotna,tak jsem zase pozadu 🙂

lenik_25
14. led 2011

@lucadav Luciku, tak tři týdn pozadu, to nevadí ne? Tak jsme to měly i s Danečkem a Anetkou 🙂 A čert ví, kdy to vyjde nám ☹ No ty talíře vypadají božsky. Pamatuju si, že babička jich měla víc a když nás vnoučata hlídala, tak nám nalila polívku a my dlabali o sto šest a hádali jsme, kdo co bude mít na dně 🙂
S tím králíčkem... no já jsem postřehla, že když mu dávám seno, tak bezprostředně po tom je mi hůř. Když se s králíčkem mazlím, tak je to ok. Ptala jsem se dneska na svém alergu, jak mi dopadly poslední testy a alergie na seno tam je bohužel silná. Když mě doktorka poslouchala, tak prý pískám. Napsala mi nové léky (které prý můžou i těhotné) a řekla, že mám zpátky astma. Máme prý králíčkovi najít někoho hodného, kdo se o něj postará a dát ho pryč. Kvůli senu. Luci, jsem ale v pohodě, však jsem ti říkala, že je to pro mě něco jiného než pes, než kočka... a navíc ho máme teprve měsíc a půl.

lucadav
14. led 2011

@lenik_25 Jo jo ...tak je to pro zdravi......
Buh vi jestli tě někdy doženu=)))))

lenik_25
14. led 2011

@lucadav A jestli já vůbec otěhotním..

lucadav
14. led 2011

@lenik_25 Ale otěhotniš=))))))
a koupelnu????ju to se mate=)

lenik_25
14. led 2011

@lucadav Snad ano 🙂 Těším se na to 🙂 A koupelna je potřeba, paní pod námi teče do bytu, něco za jádrem prosakuje. To až se sundá, tam bude humus. Fakt amatér, ten co si to tady přetvářel k obrazu svému, než jsme se sem nastěhovali.

nicollka
14. led 2011

ahoj holky ja jsem ted u našich tak moc na pc nejsem.

já zatim pořád dobrý, jen je mi hrozně zle od žaludku a to celý den, jako bych byla pořád přejezená, a prsa..tak to je no comment už a dnes jen tak jsem zkusila počůrat ovulační test už mi to testování asi nejak chybělo.

tak tu je těhotný ovulační ta první čárka tam byla ještě moč nedošla ani na konec testu

a co madormi? :( to je mi tak lito a zase se trochu více bojim. Jaky tt je?

majjka24
14. led 2011

@nicollka Ahojki, myslím, že byla v 7 tt, taky jsem na ni celý den myslela, A kukám zda se tu objevila ...

nicollka
14. led 2011

jej , a to už srdíčko předtím bylo? protože já špinila, a srdíčko se ukázalo až v 9tt ... ach jo :(
já se ted zase tak šíleně bojím. A pak si to užívejte. Posílám moc moc síly.
Jdeme koukat shreka...zitra mrknu

majjka24
14. led 2011

@nicollka bylo, mě se taky ukázalo v 7 tt 😉 A neboj všechno bude v pohodě´ - Jak jsme psaly madormi VĚŘ a mysli pozotivně 😉 😀 😀 😀

natalie77
14. led 2011

AHoj holky, šla jsem Vás okouknout.....
NO a co to nevidím zprávy o Madormi 😢 😢 😢 😢 😢 😢 .
@madormi Zlatíčko, moc mě to mrzí, pořád věřím, že to dobře dopadne...ale už jen ten stres, moc mě to zasáhlo...Člověk nemůže myslet pozitivně, když mu štěstí trvá chvilku....doufám, že se zítra objevíš a řekneš, že doktor byl idiot a že neměl svůj den...a že je vše v pořádku´. Moc bych si to přála. Drž se a určitě dej vědět...bojím se o Tebe.....klidně napiš IP...ale dej někomu vědět, ať víme, jak jsi na tom.... Moc na Tebe budu myslet, brečím tady jako želva.... 😢 ☹ ☹ ☹ ☹ .

DNeska jsem si byla vyzvednou nové léky na stimulaci na další měsíc a těhu test....no a po této zprávě se skoro boojím být těhule, protože pak ten stres teprve začne...

Holky jdu se umýt a zaspat to žal....
Opatrujte se mi tady.....

jo a ještě @kopa.....neblázni s rakovinou....já, moje ségra, nejlepší kamarádka, všechny nás už skoro 5 let více sledují, cytologii dělají co 3-6 měsíců...fakt to má skoro každá baba.....důležité je, že se o tom ví, dá se to léčit, pokud se o tom za včasu ví...tak žádné chmury a myšlení na nejhorší....Vítěček by nerad viděl ubulenou maminu...tak se usměj....prostě po porodu se tak nějak všechno mění....Takže klííííííííííd 😉 .

@farmarska..... farmíku, snad je Ti už lépe!!! Taky na Tebe myslím....a klidně se nech obsakovat...jsou to poslední týdny klidu a pohody...

mari111
14. led 2011

Tak Madormi se neukázala ☹

mari111
14. led 2011

du asi spát, tak zatím pa holky ať je zítra lepší den

farmarska
15. led 2011

ahoj holky, jen se hlásím, že žiju 😉 Včera jsme se nakonec rozhodli i pro novej koberec a postele, tak jsme jeli do Hradce nakupovat 🙂 Vše jsme sehnali, dovezli si domů, ale dělali jsme to té ložnici asi do dvou v noci 😝 a ještě se nám u toho podařilo vysklít okno 😅 Dnes snad už tu ložnici doděláme 😎
Jinak zdravotně jsem ok. jen mě pořád zlobí ten kašel a bolí na prsou a to už jsem vypila tuny čaje, medu, citronu, jitrocele, vincentky, atd.. 😠
Ted jdu rychle dočíst a pak musím mazat nakrmit kozy, páč za chvíli máme jet s bordelem do technickejch, dřív než nám zavřou 😉
takže ahoj a nezlobte, tu 😉 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru