Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
2. únor 2011

@farmarska No u nás by v nejhorším nosil to nosítko manža 😀 má sice pupek 😀 ale já ho mám větší 😀 Doma je teď pohoda,akorát ten sex u nás stále vázne 😅 Ted jsem měla MS a jsem nastydlá,takže u nás nic nehrozí a kdyuž už by zas něco mohlo bejt,tak malej to sabotuje 😀

farmarska
2. únor 2011

jinak holky, včera jsem tu měla tchyni na návštěvě a ještě že tak! alspon už vím, že malýmu nesmím kupovat "papírové"pleny, ale musím prát ty látkové, páč jinak je to strašně drahý!!! 😀 😀 No jsem moooc ráda, že mi řekla co můžu a co ne, jinak bych byla fakt bezradná 😀 😝
jako já nemám nic proti látkovejm, at si ale každej dává to co mu vyhovuje. Já pochybuju, že budu mít čas a energii (tady na té naší farmě) prát a žehlit 🙄
nejvíc mě ale štve, že mi to jakoby oznamuje, dává příkazem 😠 jako přitom sama nepomůže, nefynancuje nás, sami s tchánem rozhazujou a mě bude říkat za co mám utrácet svoje peníze 🙄

sarlotta
2. únor 2011

@lenik_25 jedině mamatest ostatní stojí za houby. 😉 držím paleček

@maarrtina kopča Ti bezvadně poradila 🙂 stává se z ní zkušená matka🙂))) 😎 😎 musíš před spinkáním řádně vyvětrat, ručník na topení, mokrou plenku k postýlce a odsávat - nejlíp odsávačkou na vysavač. Ty kapičky jsou od narození to se neboj, akorát léky od teploty jsou od 3měsíců, ale kdyby byla vysoká horečka-což nebude, neboj🙂 tak můžeš dát půlku panadol čípku. 😉

farmarska
2. únor 2011

kopi tak to máš dobrý, že u vás se to alspon na jednom využije 😉 u nás je manžel taky obřík, takže leda, že bych to pak navlékla na mamku (ta je ted hubeňour) akorád nevím, jak dlouho by v tom Míšu uttáhla 😀
jinak já se dobrovolně přiznávám..neháčkuju, nepletu 😔 jsem cholerik a děsně mne to rozčilovalo když mi to nešlo 😀

sarlotta
2. únor 2011

@kopa tomi neříkej že bs nezapla manducu jako 😅 jaké to má rozměry ? no a co šátek klasický ? ten je dloooouhý 😀

farmarska
2. únor 2011

jo a kopi sex? co to je?? 😅 😅 😀 😀 😀

maarrtina
2. únor 2011

@kopa díky, jdu hned volat mamce aby je koupila
@sarlotta taky moc díky, teplotu zatím nemá. Ale ještě musím koupit něco příjde mi, že má jako hlen v krku. Tak aby se jí to rozpustilo
Je na to něco?

sarlotta
2. únor 2011

@farmarska no to je dobré vědět 🙂)))) předpokládám, že ses usmívala a kývala a myslela si o prdeli 😀 😀 😀

farmarska
2. únor 2011

šarlot myslela jsem i na daleko sprostější věci než je prdel 😀 🤐 😀 tentokráde mi ani nestála za to, abych se s ní pohádala 😅 asi těhuunava 😀

farmarska
2. únor 2011

jo a taky přesnídávky a podobné věci pak nesmím kupovat, to je prej taky moc drahé 😀 Jo a to se tchán zrovna předevčírem vrátil z hor z Francie, kde každoročně minimálně na týden jezdí 😀 😀

farmarska
2. únor 2011

není nad dobře míněné rady a příkazy 😀

maarrtina
2. únor 2011

@farmarska tak to je super taková tchýně 😠 .

farmarska
2. únor 2011

no jo, ale zase se alspon máme čemu s manželem po večerech smát 😀

cajori17
2. únor 2011

ahojky,jen vam jdu nahlasit,ze jsem byla od toho 31,1.do dneska v nemocnici,nechali si me tam na pozorovani.mimisek je v poradku,jen nemam mit styk a nemam zavadet utrogestan,pry jen polykat.mela jsem tam nejake mensi poraneni a z toho jsem spinila.vecer vas doctu

kopa
autor
2. únor 2011

@sarlotta šátek raději néé 😀 to bych si uškrtila špeky 😀 😀 a ještě by mi Víta někde upadl 😅 😨 Jaká pak zkušena matka? 😀 všechny rady mám tady od vás 😉

lenik_25
2. únor 2011

@cajori17 tak hlavně, že už víš, proč to bylo a teď se opravdu hlídej. My jsme nemohli mít sex od 18tt.

kopa
autor
2. únor 2011

@farmarska Tchýně hustá 😀 ale nemá na mojí 😝 😝 😀

kopa
autor
2. únor 2011

@cajori17 Caj tak hlavně,že jsi opravdu jela 🙂 a jste s mimíkem v pořádku!

madormi
2. únor 2011

@cajori17 aspon že je vpořádku, my máme taky zákaz sexulíkovat a už je to dlouhý už mi z toho hrabe 🙂

lenik_25
2. únor 2011

@farmarska Tchýně fakt super. Já mám tchýni dobrou, zrovna dneska přijde. Ale mamka a moje babička měly tendenci radit. Navíc blbě 😀

mari111
2. únor 2011

ahoj holky,
@lenik_25 no já tam ducha vidím, tak moc moc přeju aby byl čím dál silnější 🙂
@cajori17 uf, no hlavně že jste s mimískem v pohodě, tak na sebe a mimi dávej pozor a šetři se,ju.
@farmarska super tchýně, fakt nejlepší nereagovat 😉

sarlotta
2. únor 2011

@cajori17 jejda, tak už žádné krvácení a pěkně mimíska hýčkej🙂)) u nás nebyl sex 8měsíců 😉 napřed mi bylo zle, do 16tt a pak sem se bála, pak se mi nechtělo, pak se to nedalo 😀 😀 😀

sarlotta
2. únor 2011

@kopa no jo Kopi, navíc ve 3 měsících potřebuješ už opravdu nosítko , už by Ti v tom neležel 😉 tak zvážit a vyzkoušet i s malým v obchodě 😉

sarlotta
2. únor 2011

@maarrtina no pro tak malé prcky ani ne, myslím, že ty hleny v krku jsou z nosíku, to jí stéká nosohltanem, zkus odsávat i 5x denně a uvidíš jestli to bude lepší. Většinou tyhle prcky trápí zadní rýma. na jiné léky bych se poradila s doktorkou, já mám dobrou zkušenost s prospanem- z břečťanu.. můžou to i menší děti , ale nevím jestli by Ti to jedla.
Hodně procházky venku, čerstvý vzduch a bez návštěv, aby se jí k tomu něco nepřidalo 😉

sarlotta
2. únor 2011

@lenik_25 já mám tchýni taky dobrou, hlavně proto, že moc nechodí 😀 😀 😀 😀

lenik_25
2. únor 2011

@mari111 Moc moc děkuju. Snad to dobře dopadne a bude tam.

@sarlotta Tak takový jsou nej 😀

maendy
2. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 36tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 26tt ........................KO .
cajori17......................11 tt, .
nicollka.......................10tt
Madormi.................. .. 10 tt
Aja............................. , 10tt
M.aa.b ...................... .62DC
majjka24 ...................17 DC
Ivomal......................... 41 DC
Katyna ........................ 39 DC
Natalie77 ......................7 DC
Martasek ................ . 3DC
nikissek28.................6DC
lenik_25................... ..28DC
maendy................ ......5 DC

aja.83
2. únor 2011

@cajori17 Uff, tak hlavně že jste v pořádku! 😉
Holky, mně teda doktor o zákazu sexu nic neříkal, ale já se stejně bojím, takže nic neprovádíme 😒 , ale zrovna jsem dneska nad tím přemýšlela, že nevím, jak to vydržím a co chudák manža? 😲 Holt to budem muset vydržet 🙂 Jo a taky sem tam špiním, ale jen trošičku a mám to většinou když si zavedu ten utrogestan, tak jestli to taky není tím, jak si to tam zavedu, že třeba tam někde zavadím 😲 ?Ale snažím se opatrně a ne moc hluboko, tak snad ok. Musím se příští týden zeptat doktora radši a doufám, že to nic neznamená 😅

sarlotta
2. únor 2011

nevím jak jsi na tom s dlouhým a krátkým sloupkem... ale to si vygooglíš🙂)) a řo je řadové očko 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru