Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
5. únor 2011

@madormi bo mne tak nějak divne bolí břicho, jako vaječníky, tak jsem nevěděla jestli cez hormonálne prášky je to ob´vulka nebo co. Možná jsem nastydla 😒

madormi
5. únor 2011

@mari111 zkus pohledat na netu jak učinkuje HA :D

cajori17
5. únor 2011

@madormi je to slozity.....ze jsem tehu jsem rekla jen rodicum a asi dvema kamaradkam,nikdo nic nevedel....ale 😨 jak jsem od pondeli lezela v nemocnici ,tak vedle na pokoji lezela jedna znama od nas z mesta- pribuzna meho pritele a ona to vsem vykecala..dnes jsme byli na oslave narozenin pritelove babicky a slezla se tam samozrejme cela rodina a hned se vyptavali v kolikatem jsem atd......takze jsem to nejak nezapirala a ani se mi nechctelo moc odpovidat,ale je to venku a ja mam z toho silene hnusnej pocit... 😔

cajori17
5. únor 2011

@mari111 myslim,ze ovulace neprobiha pokud beres antikoncepci,brani myslim tomu uvolnovani vajicek,nebo tak nejak.......takze abys nebyla nahodou nachlazena 😒

madormi
5. únor 2011

@cajori17 ale prosím tě neboj, to že to je venku to nemůže nijak ovlivnit, to se prostě stává no, u nás to ví taky víc lidí nže jsem chtěla tím, že jsem byla v nemocnici :-/

cajori17
5. únor 2011

@madormi no jo,uz s tim nic nenadelam.chtela jsem to oznamit az po prvnim trimestru,nebo po tom screeningu 😅

madormi
5. únor 2011

@cajori17 no já to taky tak měla a většina si to i dozví po screeningu až když bude vše v pohdoě, což bude, pže jinou možnost si nepřipouštím

farmarska
5. únor 2011

holky jsem ráda, že alspon tady mě chápete! 🙂
jo jinak už asi všechno mám 😎 kočárek, postýlku, kolíbku, autosedačku, houpačku, ohrádku, ...i tu hrací dečku 😉 vlastně dvě 😅 a taky dva kolotoče nad postýlku, vaničku přebálečku, drogerku, oblečení, pleny látkové i několik balení jednorázovek 😅 , ...hračky, hrazdičky, léky, .. 😀 😀
no nafotit bych to mohla, ale víte jak to se mnou je 😅 ale fakt jako ted když už nebude co na práci, tak během příštího týdne všechno, snad i sebe konečně nafotím a nějak přenesu sem do pc 🙂 čestný pionýrský 🙂 😀 😎

ikopretinka
5. únor 2011

@mari111 myslím si, že HA blokuje právě ovulku, ale nevím to jistě. Já ji nikdy ani neužívala.

madormi
5. únor 2011

@farmarska no jen aby jen aby 🙂))) a co máš za kočárek?

cajori17
5. únor 2011

@madormi ja se taky snazim nepripoustet si nic spatneho,ale obcas me napadne zas neco blbyho

farmarska
5. únor 2011

holky a ted zase mizím, manža nám připravil nějakej filmek na koukání 😉
zítra ahoooj!

ikopretinka
5. únor 2011

@madormi dám fotku do alba, ale zatím z netu, protože to nemám nafocené, musím ležet. Nafotím později..

cajori17
5. únor 2011

@farmarska tesim se na fotecky 😀

madormi
5. únor 2011

@cajori17 nesmi tě nic napadat 🙂

cajori17
5. únor 2011

@madormi říkám,že se snažím 🙂a kdy jdes na dalsi kontrolu?

madormi
5. únor 2011

@ikopretinka koukala jsem, hezká barevná kombinace, je dost ale těžký není? já vezla v podobném kámošky malého a nadřela jsem se fest 🙂 ale zase se tam krásně vejde 🙂

madormi
5. únor 2011

@cajori17 až 22.2. :-/

cajori17
5. únor 2011

@madormi ja jdu 17.2. neda se nic delat-musime vydrzet

madormi
5. únor 2011

@cajori17 no a ještě dost dlouho to je od kontroly ke kontrole 🙂 a hned 23. jsem objednaná na screening do Brna, ale řííkám si blbě je mi furt, prsa bolí,, špinit nešpiním tak snad je vše jak má, zase nemůžu chodit na utz každ´ý týden to určo není zdravé 🙂

madormi
5. únor 2011

@cajori17 to už budou dělat normal přes břicho utz že? ten vnitřní už je otravnej 😝

ikopretinka
5. únor 2011

@madormi to nevím, já v něm ještě nic nevezla 😀 . nám vyhovovala cena a barva, no snad se moc nenadřu, to se uvidí. Je fakt že je prostorný, ale ještě jsem ho úplně neprozkoumala. 😀

cajori17
5. únor 2011

@madormi ja jdu toho 17.na ten screening ke svemu gyndari,ale!!me uz prave vubec neboli prsa,nic......................................................a proto tak plasim

madormi
5. únor 2011

@ikopretinka no však ono uvidíš za provozu, ale mě právě přišel dost těžký a když jsem otočitla rukojet( což je výhoda když svítí sluníčko nebo fouká blbej vítr) tak se vezl ještě hůř, ale nebyla to stejná značka byl to dorjan nebo co to tak asi i to záleží 🙂 jéé já už bych kupovala kočárek jsem na kočárky úchyl od mala 🙂

cajori17
5. únor 2011

@madormi jo ten se dela pres bricho 🙂ale jelikoz ja jsem silnejsi postavy,tak mi rekli,ze pokud nebude nic videt ,tak mi udela i ten vnitrni

ikopretinka
5. únor 2011

@madormi jo je přes břicho holky. Už jsem taky myslela, že mám od vnitřního pokoj, ale neee 😀 Od 20tt mi dělá doktorka oba. Vnitřním měří dělohu a hrdlo a vnějším mimíše 😀 😀 😀

madormi
5. únor 2011

@cajori17 ty jo tak já musím zjistit jeslti nejdu toho 22 taky na screening ale to asi ne, kdyby jo tak mi doktor řekne, že to bude stát 1500 ne? pže ten se platí ten NT screening

madormi
5. únor 2011

@ikopretinka tos mě nepotěšila 🙂

madormi
5. únor 2011

@cajori17 ale to už tě nebolí dýl a vše bylo v pohodě na ko ne? tak to bude tak pořád neboj

cajori17
5. únor 2011

@madormi me rekl,ze me ten screening bude stat 400,ale jsem rada,ze to dela muj gyndar a nemusim nikam jezdit 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru