Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kvetinka7
30. črc 2009

Ahoj holky,
o sexu se radeji bavit nebudu.. ja cekala,ze ve druhem trimestru na to budu mit konecne chut .. a nic .. stale bod mrazu ... navic si prijdu obtloustla .
Kupi, kam chodis na tehu cviceni? Do porodnice? Ja jsem si nasla na netu jedno tehu cviceni na Praze 1, www.studioprozeny.cz vypada to tam dobre.

markee
30. črc 2009

No určitě to musí dobře dopadnout. Si říkám,zda to nebylo ovlivněno tou začínající alergií,že to už bylo v krvi určo.No uvidíme.

farmarska
30. črc 2009

květi a to všude píšou jak jsou ženy v druhém trim. rozvrkočené 😀 😀 😀

holky musím jít zas něco dělat a pak se jít připravit na návrat mého milovaného plodného chotě 😀

kupina
30. črc 2009

Kagatkago, je to v rámci rehabilitace a poukaz na cvičení ti předepisuje přímo doktor. Zatím mám poukaz na 10 cvičení, ale sestřička si to hlídá a po vyčerpání se to prodlužuje. A je to hrazené pojišťovnou. Jinak chodím 1x týdně.
Ahoj Kvetinko, já chodím do centra Rehamed v Braníku. Sídlí tam totiž i můj gynekolog a mají to s tou rehabilitací propojené. Takže je to super. Na studio pro ženy jsem se také dívala, ale přišlo mi to v celku drahé. Ale je pravdou, že ty jejich kurzy vypadají lákavě. Však první lekce je myslím zadarmo, tak to zkus a uvidíš jak se ti to bude líbit.

kupina
30. črc 2009

Markee, jinou možnost si ani nepřipouštěj. Určitě to dopadne dobře 😵

kagatkaga
30. črc 2009

Dík za informace....už jsem si to našla i na netu....zkusím zatím tohle a kdyžtak i něco jiného, tak já vyrážím papa 🙂

kupina
30. črc 2009

Farmi - papaaaaaaaaaaaa 😉.

Já tady taky kecám a prcek má hlad, takže zase pomažu k plotně. 😉

kupina
30. črc 2009

Kagat, tak ať se ti to líbí 😉 🙂

kvetinka7
30. črc 2009

Kupi, tak to mas super.. ono jinak cviceni vyjde na celkem dost penez. Ja ted slysim prvne,ze se da vykazat na pojistovnu..

aronek
30. črc 2009

nakukuji a koukám, že se moc nepovídá ☹
Jinak nějaké cvičení pro těhotné jsem našla i na internetu, zatím jsem pořád unavená 😝 tak až to bude lepší, tak se do toho taky pustím 😀

mabe
30. črc 2009

ahoj aronku

aronek
30. črc 2009

Ahoj Mabe, jak je? Co neschopenka, bude? Já letím na poradu 😠 , ale za chvilku jsem zpátky 😀

mabe
30. črc 2009

zitra rano si jdu pro ni, pak v praci pul dne a hotovo

farmarska
30. črc 2009

ahojk jenom nakukuju, abych náhodou o něco podstatného nepřišla 😀 ale je to dobrý, můžu se jít v klidu zase po svým 😉
jinak vám musím říct, že mne už letos pěkně stvou ty hovada 😠 taky u vás tak lítaj??
já ted byla dosekat trávu před vraty a každou chvíli mne ňáký ďoblo 😠 😠 a to jsem je poctivě zaplácávala, takže to nemohlo bejt jedno a to samý 😠
svině hnusný, to je bolest 😠 to místo mi vždycky oteče, dobře na tři dny 😒 Normálně se postříkávám repelentem,ale ted se mi na tu chvilku nechtělo a mám to 😢

holky co je s tou mirax? už tu vidím tu její reklamu 🙂 ale po ní se zem slehla 😕

aronek
30. črc 2009

Tak jsme doporaděný, ještě, že už jdu na dovolenou 😝 . Sice si nějaké papírování beru domu 😝 , ale do práce až sedmnáctého srpna 😀 . Copak všechny děláte?

aronek
30. črc 2009

tak razím z práce domů a večer juknu 😀 , jestli zase neusnu ☹ 😉

mabe
30. črc 2009

Ahoj holky, tak uz jsme vzhuru, dala jsem si 2,5h spanecku. 🙂

kvetinka7
30. črc 2009

Farmi, Mirax je urco v poho, jen ma se doma- v praci nezastavi, tak nema cas..
Klikala jsem na tu jeji reklamu,ale nejde mi otevrit, muzu to otevrit jen klasicky pres internet.adresu.

Holky, Tercie tu jeste nebyla s vysledky.. snad to vse zvlada .. 😔

bobinka22
30. črc 2009

Ahoj Holky,

Tak ja nakonec uklidala cely byt,uvarila obed.A upekla misa rezy pro bábi na zitra.
At si da do nosu.
Zitra jen uvarim a nemusim aspon nic delat. 😝

murynka
30. črc 2009

ahojky holky nestíhám

ráno pro lístek na prachy 😀 pak v práci
a ted jsme byli juknout na dlaždice Rako 😵 a máme asi vybráno 🙂

kelly1983
30. črc 2009

Dobré odpoledne holky🙂

tercie
30. črc 2009

Hlkyyy já už jsem tady 😉

tercie
30. črc 2009

Napíšu vám, co mi řekli... jako nevím, proč mě hnali 180 km, když mi to mohli říct klidně po telefonu ☹

Doporučuji s výsledky kontrolu u obv. Gyn. (nevím, co by s tímhle měl dělat, když u něj jsem na vyšetření byla a všechno je v pořádku) Plánování dalšího těhotenství minimálně za půl roku od provedení výkonu(to určitě 😝 😀 ). Vhodné alespoň 3 měsíce před otěhotněním užívat kyselinu listovou na prevenci chromozomálních aberací a poruch vývoje neurální trubice. ( a čím asi se ty 3 měsíce už krmím...???) Další těhotenství bude rizikové, nutná genetická prenatální konzultace. V dalším těhotenství vhodné provést skríning I. trimestru. Poučena.

To jsem si mohla přečíst v kterýkoliv netový diskusi, nemyslíte?

No ale prý riziko opakování je minimální, a to je asi v tuhle chvíli rozhodující, takže vcelku dobrý. Měl tam celou tu pitevní zprávu. ale vytiskl mi jen tenhle ubohej sloupeček, takže nevím vůbec nic, jen, že se potvrdila diagnoza a prý je dobře že jsem dovolila přerušení, prý by to bylo hrozný trápení... no aspoň že tak, nemusím si vyčítat, kdybych se rozhodla špatně a malá třeba byla v pořádku...

Tak teď obracím list a budu se dívat už jenom dopředu... 😉
A díky vám všem že jste na mě myslely 🙂

Jo a už mám objednanej noťásek, tak příští týden už vám snad budu psát z něho 🙂

kerrie
30. črc 2009

Terci........ahojííík...........tak to je dobře, že už to máš za sebou. Teď už opravdu koukat dopředu a těšit se na další snaženíčko. 🙂

tercie
30. črc 2009

kerri ahojky, jo, je to snad za mnou... teď jak jsem začala chodit do práce, budou jiný starosti, tak ani nebudu mít čas se tím tolik zabejvat, tak to půjde 🙂

kerrie
30. črc 2009

a jak v práci, líbí se Ti tam? 🙂

tercie
30. črc 2009

vzhledem k tomu, že jsem tam dneska nebyla, tak jooo 😀

tercie
30. črc 2009

Já nemám ráda takový ty práce jakožto podržtaška, a podobně, a to zatím děláme, jelikož nic neumíme. Takže tak postáváme, pozorujem cvrkot, chytáme informace a sem tam zapisujem poznámky, a ještě jedu ráno 60km tam a odpo zpátky, vstávám ve 4... takže zatím dost děs, no. Ale až budem zaučený a práce bude tady ve městě tak už to půjde. Jen mít pevný nervy a vydržet to...

kerrie
30. črc 2009

😀 😀 já myslím, že se tam stejně moc dlouho neohřeješ a šupky dupky domů s bříškem..........nebude to dlouho trvat, uvidíš 😉

tercie
30. črc 2009

Jé kerrie kéž bys tak měla pravdu, nikdo si to nepřeje víc, ne já 😀
Už jsem to dopsala do alba a stvrdila čtyřlístkem, tak. !!! 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru