Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
23. únor 2011

@madormi krasny vecicky mas v albicku 🙂

madormi
23. únor 2011

@cajori17 kočárky to je moje 🙂 dnes jsem koukala v brně a líbíl se mi moc i brio, no každý druhý je hezký no 🙂 teď jen určit si za kolik 🙂

cajori17
23. únor 2011

@madormi v realu jsem se jeste nedivala,ale urcite si nejaky vyzkousim nez si vyberu,ono na obrazku muze vypat hezky a v realu uplne jinak

madormi
23. únor 2011

@cajori17 jj mě se v realu kolikrát líbí ty co na netu ne a naopak ale zatím jsem byla jen v pultanele a pompuna kočárky vyloženě nikde

cajori17
23. únor 2011

@madormi .....kazdopadne budu hledat v Brne,urcite nejaky najdem ............mame jeste dost casu 😠

madormi
23. únor 2011

@cajori17 jj až moc, já chci kupovat až v létě 🙂 ale jasno chci mít dřív 🙂 koukala jsem na to počítání výbavičky já jsemt ak zběžně počítala 50 000 ted bude záležet zda koupím kočár za 12000 nebo 25000 🙂

cajori17
23. únor 2011

my chceme nakupovat taky v lete,zatim mame nasporeno 40 000,a neco nam dokoupi znami,tak to snad zvladnem 🙂

ee.liska
23. únor 2011

@kopa to je dobře, že Vítkovi chutná 🙂

@cajori17 teda to motání protivný, zkus víc pít, také jsem na to trpěla ale neboj, za chvilku to přejde

madormi
23. únor 2011

@cajori17 já nespořím neumím to 🙂 já asi věcičky začnu kupovat postupně a takové dražší věci, jako monitor, kočár a tak v létě, já asi ani radši nechci vědět kolikt o bude stát, ono ani na svatbu jsem nedělal rozpočet tak na mimi taky neubdu a budu kupovat dokud bude za co 🙂ale tak myslím, že toho dost dostanem a tchán něco říkal, že kočárek zaplatí tak to by bodlo no uvidíme, dnes jsem za screening koupila v hm super bodýčko ( magor dala jsem za něj 180) a k tomu čepičku za 100, pak košilku a dvě slabounké čepičky po narození a pomalu asi budu čas od času kupovat po pár kusech

ee.liska
23. únor 2011

@madormi gratuluji k výsledkům 😵

@sarlotta no hned jak bude venku trochu obstojně tak dorazím a můžeme na prochajdu 🙂

@madormi
@cajori17 holky já jezdím s firkonem a jsem mooooooc spokojená, velká korbička, což je pro podzimní díko super, to teda oceňuji až teď v půl roce, dá se krásně prát skoro celý, kor jak jezdím hodně autem, mám kočár pořád zašmouraný. já mám teda quatro set, ne verano, ale je to skoro to samé, jen jiný dezing. a hlavně příjemná cena 😎

madormi
23. únor 2011

@ee.liska děkuji moc 🙂

mari111
23. únor 2011

no koukam že tady se ve velkém kočárkuje 🙂 krásne starosti holky, co 😉

mari111
23. únor 2011

já jsem děsně spokojená s tím mím ale vyděla jsem takovej hezkej a normálně bych měnila, no ale nevím, každej den si to rozmýšlim, jednou chci tento prodat a koupit ten novej a jindy si zas říkam že tady tomu nic nechybí a líbi se mi, no prostě vymějšlím 😀

madormi
23. únor 2011

@mari111 a za jakej chceš zopu vyměnit?

wlladka
23. únor 2011

Musela jsem vás přijít pozdravit. Máme se fajn, jsme v pohodě a zdraví 😵 Jen nás zmáhá stěhování 😒 😖
Jsme v jednom kole. bydlíme už v novém, ale ze starého bytu pořád taháme a taháme. To bude něco, než to vše přebereme, odstěhujeme a byt uklidíme 😖 PC mi zatím stojí v koutě na hromádce, takže zatím "neserfuji" 😅 , ani by na to nebyl čas. Teď jsem alespoň vyhrabala noťas 😕 😅 V pátek nám přivezou jídelní stůl a židle, příští týden další nábytek......... nekonečnééééé
Navíc má zítra Matyáš svátek a v pondělí pak narozky. no fakt mazec 😀

Moc nedočítám, hlavně jsem hledala tabulku a jen tak v rychlosti nakoukla. Farmi teda pořád v celku, madormi má pěkné výsledky a Vítek začíná baštit zeleninku... 😵
Super.
Vše je tu jak má být, jen čárečky si nějak dávají na čas. To ale přijde a na jaře se s nimi roztrhne pytel 😵 😵 😵 😵
Držím všem snažilkám palce, těhulím přeji klid, pohodu a zdravá "bříška", maminkám - ať dětičky nezlobí, dělají jen radost a bacily ať se vyhýbají obloukem 😕
Zatím se tu mějte dobře a já mrknu zas jak bude chvilka času. 😉

mari111
23. únor 2011

@madormi no vyměnit, ja bych brala oba ale ... na tomto mne upútala hlavně barva, náhodou jsem na něj natrefila když jsem hledala nějakej golfáč http://www.moje-miminko.cz/trikolky-kombinovane...

cajori17
23. únor 2011

holky,prominte,ze jsem odbehla bez rozlouceni a mela jsem motanici,tak jsem lezela........
@madormi taky budu nakupovat postupne,vecicek mam plno,tak budu kupovat jine kravinky 🙂
@ee.liska zacnu vic pit,uz mam flasku s vodou porad u sebe a pijo po troskach 🙂
@ee.liska diky za tip,firkon se mi libi moc ,tak uvidime ktery to nakonec bude 😉

@wlladka ahoj,moc vas zdravim,mate ted starosti se stehovani,ale az budete mit hotovo,to se vam bude krasne bydlet 😉

@mari111 uvazujes o novem kocarku???ten chipolino je pekny 🙂

a ja jdu zas pomalu lezinkat ..........

suzamen
23. únor 2011

Krásný večer teda vy jste se rozkecali 😀 já tu dlouho nebyla 😅

mari111
23. únor 2011

@cajori17 no hrabe mi, jsem teď trochen ujeta na fialovou barvu 😅

majjka24
24. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 39tt..................................................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 29tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17......................14 tt, .
nicollka.......................13tt
Madormi.................. .. 13 tt
Aja............................. , 13tt
M.aa.b ...................... .19DC
majjka24 ...................8DC
Ivomal......................... 64 DC
Katyna ........................ 34 DC
Natalie77 ......................30 DC
Martasek ................ . 25DC
nikissek28.................28DC
lenik_25................... ..15DC
maendy................ ......27DC

majjka24
24. únor 2011

Holčičky, asik se tu nějakou dobu neukážu, nějak to nedávám, tak se když tak někdo starejte o tabulku. Musím se nějak zaměstnat a tu se to rozrostlo o těhulinky - moc Vám to ale přeju kočky, 😉 🙂 🙂 Vím, co máme každá za sebou...., ale je mi smutno, s manžou se taky nějak poslední dobou hádáme , počasí je hnus a ao práci už ani nemluvím..... 😝 ☹ ☹ ☹ Už asik potřebuju psychiatra, jinak se z toho zblázním. Tak dávejte na sebe všechny pozor !!!

nikissek28
24. únor 2011

@majjka24 Beruško moje, jsem na tom stejně ☹, ale aspon jsme vyřešili jeden ,, problém " 🙂
JInak hlásím 2 DC 😠

farmarska
24. únor 2011

ahoj holky, hlásím, že pořád nic 😉 a to mám opodle ultrazvuku za dva dny první termín 😅 ale myslím, že moje tělo si teda na nějaký termíny nepotrpí a Míša, že se teda do týhle zimy taky nějak nepožene 😀

farmarska
24. únor 2011

ale zapoměla jsem napsat, že už jsem teda od manžela dostala dárek k porodu- předem (asi si myslí, že to tím uspíší 😀 )

farmarska
24. únor 2011

teda holky co ted dočítám, ty vaše mrchy mi pěkně pijou krev!!! 😠 😠 co k vám lezou, když o ně nikdo nestojí 😠 Jako asi odemne dostanou načumu 😠

cajori17
24. únor 2011

@farmarska ahoj Farmiku 🙂se mu ani nedivim,ze se mu nechce 😀 😀 😀 venku je hrozna kosa 🙂

majko,to je mi lito,ze mas takovy splin 🙂drz se a urcite bude lip,prijde jaro a pak leto a to je pro snazenicko uplne idealni ,v tele plno vitaminku a urcite se brzy zadari a to plati i pro
@nikissek28

cajori17
24. únor 2011

@farmarska a co jsi dostala ????? 😕

farmarska
24. únor 2011

wladěnko jůů , to budete mít doma krásné 😵 a vše nové a čisté 😵 😵

farmarska
24. únor 2011

holky a nevíte co nového s Nátálkou??? 😕 😕 😕 😕

čajdo nového červeného nootbuka , co se mi líbil 😵

cajori17
24. únor 2011

@farmarska ty jo 😵 ty se mas🙂manza je teda stedrej 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru