Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
2. bře 2011

Holky mě bude letos v červnu taky 32 a občas se teĎ cítím na 50 😀

sarlotta
2. bře 2011

@petroska rajčata jsou alergen, může mít reakci. zkus dát zas pár dní skleničky od 4 měs a do nich uvař masino třeba. to stačí, nemusí mít od 6měsíce 😉 😎

sarlotta
2. bře 2011

@tercie ale nekééé stařenko 😎 😎 tak to sme tu silný ročník 79 coooo 😲 😀 😀

tercie
2. bře 2011

@sarlotta taky myslím, že to bude mít Veru v pohodě, kamarádka měla něco podobnýho s chlapečkem, holt to maj v rodině, velkou mozkovnu 😀 akorát doktoři dovedou pěkně vyplašit.

tercie
2. bře 2011

@sarlotta jasně, 79😉 Husákovy děti😀 Farmi je taky v partě 😉 My jsme na den stejně 🙂

sarlotta
2. bře 2011

@tercie mě říkal doktor že mužu ven, když je teplota pod 38, na dýchací problémy je to balzám ten studenší vzduch 😉

ikopretinka
2. bře 2011

@sarlotta
@tercie jj 79 já jsem od vás dvou myslím přesně o měsíc dřív 21.5.

sarlotta
2. bře 2011

jo psala sem Vám, že si slečna sedá 😲 😉 no jako totok, co mi to dělá baba jedna 😀 😀 na kolenkách lozit nece, plazí se, houpe se na kolenou a natahlých rukách a včíl se prdelkuje dozadu na sezení... no paráda, přidám polštáře na zem 😀 😀

tercie
2. bře 2011

@ikopretinka no jo, 21.6. to jsme my 🙂 A myslím Kopa je taky chvilku před náma, ale tam si nejsem jistá rokem, myslím,že je mladší.

Aaaaa, prtě je vzhůru tož já mažu 😉

madormi
2. bře 2011

dobré ranko holčiny, farmí myslím na tebe doufám, že dnes max zítra bude míšánek venku už se na něj mooc těšíme. jinak holky, snad už brzo skoční zima, pže mě začíná dosti pnout zimní kabát přes břicho, to brzo ty jo, no ještě aspon 14 dní se do něj musím vejít, je nejteplejší a na zimák si v ničem jiným nelajznu, tak snad tu sezonu nebudou dlouho protahovat 🙂 jinak holky já mám takové fialové čárky na prsou to jako, že mi praskají nebo co si o tom mám myslet? 😨

tercie
2. bře 2011

@sarlotta to je super tak odpo razíme na prochajdu 🙂

ikopretinka
2. bře 2011

@madormi mazat a mazat a mazat.

tercie
2. bře 2011

@madormi ahoj, no tak nahoď fotku pupíku 😉

madormi
2. bře 2011

@ikopretinka no dnes musím něco koupit, ale že zrovna prsa a tak brzo, no s tou mojí kůži mi stejně popraská vše, ale tak budu se snažit to eliminovat

madormi
2. bře 2011

@tercie nahodím někdy v týdnu 🙂

tercie
2. bře 2011

@ikopretinka já mazala a stejně prd platný, ale mě popraskalo jen břicho pod pupíkem...

Malej píše se mnou tak se kdyžtak nedivte jo😀

sarlotta
2. bře 2011

@madormi no mazat babo 😀 😀 elasti q nebo bubchen olejík je super 😎 a mazat od krku po kolena přéďa i záďa 😎

tercie
2. bře 2011

||||||||€
.nk,<¨)

sarlotta
2. bře 2011

jdem obědvat 😎 zatím páčko, asi až večer kuknu co farmík 😀 😀 😀

tercie
2. bře 2011

|(//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////_:::::::::::::::::::::::

sarlotta
2. bře 2011

jjjjjjjjjjjjjjpoyú=ú--?GF

ikopretinka
2. bře 2011

@tercie to je blby, no ale aspon si můžeš říct, že jsi udělala maximum. Ono to za pár vybledne, bude to takové bílé, ale moc vidět to není. Mě se udělaly strie v pubertě na vnitřní straně stehen, no ale co už no.

sarlotta
2. bře 2011

@tercie mozna bysme meli detem zalozit spesl diskuzi 😀 😀 😀

tercie
2. bře 2011

už si asi nepokecám😀

tercie
2. bře 2011

@sarlotta nvynpadá to ntak éí

ikopretinka
2. bře 2011

@madormi jj od krku až po kotníky, prý praskají někomu i lýtka, to jsem nevěděla 😕 . Elasti Q se jeví dobře

madormi
2. bře 2011

@sarlotta no já naivně myslela, že na vše mám dost času 🙂

ikopretinka
2. bře 2011

@madormi já mažu od začátku. Pro jistotu. Ale hodně je v genech, že ani mazání nemusí pomoct, každopádně pro dobrý pocit mažu a uvidím. Jsem před spaním jako koblížek 😀

ee.liska
2. bře 2011

teda vy jedete 😀 než se najím tak budu muset zase dočítat jo a k tomu mazání, já se mazala pravidelně jednou za týden 😀 no a mám 1 strii. jak jsem měla píchlý pupík tak tam, ale my to máme rodové 😉

petroska
2. bře 2011

hele vy když ste měli někdo svatbu v kostele,taky ste museli chodit na nějaký ponaučení bo co?? 😀 .ted nám volal farář aby sme si ověřili čas atd a prý už za 2 týdny budem k němu chodit a poslouchat ty panbíčkovský věci.no mě po.er 😀 ..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru