Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
9. bře 2011
maendy
9. bře 2011

@cajori17 sluší vám to pořád a moc,já ve 20 važila 48 kg a ted 60,po tech vsech hormonech v centru atd.... 😅

Ale stve me ta mrcha co dorazila,pritula byl smutnej ☹
Az kdyz jsem videla jeho tak to na me vcera vecer padlo,popadl me strach ze to dopadne jak s ex,ze ve me za cas uvidi zenskou ktera mu neni schopna dat deti....uz se o mimco pokousim s prestavkama 5 let,za cas me zase dojde psychická síla jako tehdy......toho se bojim.....

sarlotta
9. bře 2011

😉 kuk holky, tak moč v pořádku, ani pod mikroskopem nic to jsem ráda, ale furt teda 37,5.. večer 38... mnoooo máme se dojít ukázat v pátek. 😝
peču si pangasa a brambory a za chvilku zas pro malého, jééžiš se nezastavím 😀

sarlotta
9. bře 2011

@maendy dopadne to tak, že bude mimi, netrap se joooo. S přítelem bys to měla probrat, jak se cítíš, nedus to v sobě 😉

cajori17
9. bře 2011

@maendy uplne te chapu,ale jestli te pritelak opravdu miluje,tak s tebou bude i bez deti,si myslim ........ale vim jak ti je,ja pritelakovi ukazala v srpnu pozitivni test,radoval se a pak po dvou dnech prisla mrcha,videla jsem ze je zklamany a ze uz ani neveri,ze jednou deti mit budeme ........ale zustal se mnou a bojoval.........posilam ti pohlazeni a doufam,ze bude brzy lip ...........psychika dela hodne,to vim z vlastni zkusenosti.....nam se taky dlouho nedarilo a kdyz jsem se zacali stehovat a zarizovat bytecek tak jsem hned druhy mesic byla tehu 🙂

lucadav
9. bře 2011

A to jsem po porodu vypadala dobře,pak štítná žlaza po porodu a už to jde z kopce=))))

sarlotta
9. bře 2011

@tercie Ty jsi se ale hezky spravila 😀 😀 😀 😀

cajori17
9. bře 2011

@lucadav porad jsi kocka 🙂

lucadav
9. bře 2011

@cajori17 =)))akorat jsem jak rozkydlej pudink,ale mužskymu to nevadí......na to že nejim sladké,cvičím a mám bezlepkovou dietu....bych asi měla vypadat jinak 😕

sarlotta
9. bře 2011

@cajori17 čurání je normal celé těhu a bude hůř ke konci 🙂 a na prsa bepanthen namazat 🙂

maendy
9. bře 2011

@sarlotta
@cajori17 holky dekuju ani nevite jak jsem rada ze vas tu mám.....to je ted ta depka,znáte to,jak skoncí menzes zase bude líp a budu se tsit na snazilkovani......nejradis bych byla kdybych nemusela ten duphaston,tím padem bych nemusela merit BT,pocitat ovu po ktere to musim jist,a byla v pohode a nechala tomu volno uplne...takto se na to musim soustredit.....to me stve nejvic,ze to nemuzu hodit za hlavu......

raknu to jak kelisová...velebnosti já bych se na to nejradši vyprdla.... 😀

sarlotta
9. bře 2011

@lucadav ale prosím Tě, krásná mamina jsi... no jako před prckem to nebude.. to bys musela dítko někam odložit a chodit denně do fitka jako celebrita 😅 😅

ikopretinka
9. bře 2011

@sarlotta díky moc, někdy se kdyžtak domluvíme, ale za předpokladu, že to bude oboustranné 😉 . Co ty na to? Taky zelenou můžu a fialovou miluju 😵

lucadav
9. bře 2011

@sarlotta To jo,,,to je jasný,ani jsem s tim nepočítala......nemusím mít všecko=))))))hlavně že mám tu svojí krásnou čurynku

ikopretinka
9. bře 2011

@lucadav pěkná mamina, jejda ty máš bezlepkovou? brrr tu jsem zažila 3měsíce. Jako jídlo mi nevadilo, ale pečivo hnus.

sarlotta
9. bře 2011

@ikopretinka 😀 no já moc nejezdím sama, jen tam kde to znám🙂 A Ty si určo nejmíň z Prahy ne ? 😀 😀

lucadav
9. bře 2011

@ikopretinka No jo mám jí už odmala ,,tak už jsem zvyklá=) vařím takhle všem doma ,tak je to vpohodě,,,samozřejmě nejsem ta z těch ,,co nic neporuši 🙂 akorat skoro nic nemužu....... ale stokrat leší než nějake jine nemoci ,horši je jak moc moc to stojí

ikopretinka
9. bře 2011

@sarlotta nejsem bydlím kousek od prostějova, na vesnici, to by jsi zvládla 😀

aja.83
9. bře 2011

Ahoj holky - kecalky! 🙂 Tak jsem vás dočetla a už zas nevím, na co jsem chtěla reagovat! 😅
Jen se mi líbily všechny ty fotečky, co jste tu ukazovaly - všem vám to moc sluší! 😵
A @madormi má fotečku v pase-super, konečně si tě můžu představit 😉
@madormi a @cajori - holky, já taky lítám na malou jak zběsilá a bude asi hůř 😀

ee.liska
9. bře 2011

ahojky 🙂 jen nakouknu a dočtu odpo, jak bude prcek chrupat 🙂
no koukám, že je nás tu docela dost, na tom našem konci, to bysme mohli udělat nějaký srázek 😉
jako my jsme dneska spali s půlhodinovou přestávkou ráno až do jedenácti 😀 tak bude dneska režim nerežim, abych to zase do večera srovnala

maendy
9. bře 2011

@lucadav
já mám alergii na mléko a vše z něj,nesmim hlavne tvaroh a syry a jogurty,a aby toho nebylo malo tak na soju a velkou...takze pecivo bez soji,coz je tezke,v uzenine je skoro vsude.....takze kupuju jen balene uzeniny kde vim ze neni soja,cukrovinky a ni cokoladu nesmim..tam je sojovy lecitin....ale nejka jsem si zvykla.....misto cokolady dam gumove medvidky.... 😀

lucadav
9. bře 2011

@maendy At je líp....držím palečky..

lucadav
9. bře 2011

@maendy Ty jo ,,,tak to je taky prekerka....jako mouka je i v bonbonech atd...kde bych ani neřekla....peklo

ee.liska
9. bře 2011

Tak si hraje a já můžu dočítat 😎

@cajori17 svatbu si naplánujte podle sebe a na nikoho se neohlížej, je to vaše svatba a hotovo 😉
holky, teda kočárky jsou krásné, hned bych zase vybírala 🙂

aja.83
9. bře 2011

@maendy Maendy, ach jo, mrcha mě moc mrzí! ☹ Netrap se , s přítelem si promluvte a věřím, že to spolu zvládnete! 😉 Držte se a já bych vám už tak moc přála, aby se na vás usmálo štěstíčko! 😵

maendy
9. bře 2011

@lucadav je tam nejakej pridavek ze soji pro lepsi chut ci co.....ani nevite jak to me stve,ale uz jsem ve spec obchode v brne nasla cokoladu bez sojoveho lecitinu 60%cokolada ale stala ta mala krabka 100kc....no mazec
tak jednou tydne hodim kousek za skran,jak neco snim co ensmim hned mam fleky na čele a vypadam jak s leprou,ono staci ze mam lupenku.....jsem v tomhle vse smolař ale nejak to beru ze muze byt jeste huř... 😀
@aja.83 děkuju,ja byla strasne mile prevapena u vas....silene jsem ti to přála....snad dojde i na me.....tabulka snazilek uz se nam skoro zmenila v tabulku těhulek....už se chci taky posunout nahoru a míst DC chci mít tt

ee.liska
9. bře 2011

@lucadav však jsi pořád kočka 🙂

@tercie to je dobře, že už má farmi mlíčko a Míšu dokrmuje sama 😵 fotky hezké 🙂 jo a svatbu jsme měli stejnou jako vy, 25 lidí jen z blízké rodiny 😉

@maendy fuj, fuj, s depkou pryč 😝 mimi určitě bude !!!! jen si dává na čas a čeká na pravou chvíli 🙂

@cajori17 sluší vám to spolu a kila vůůbec neřeš, pak budeš mít moře času a s kočárkem to půjde dolů samo 🙂

maendy
9. bře 2011

@ee.liska to pak bude poradnej lump když si dava tak na cas,v jeho puberte si na to pak vzpomenu 😀
ale uz aby tu bylo.....vcera jsem kupovala kamosce malé co se min ctvrtek narodila krásnou mikinku s kapucí me to taky nepřidalo,dostat mrchu a jit do mimi obchodu...pak ta depka.......

ee.liska
9. bře 2011

@sarlotta to je dobře, že nic nenašli, tak ať teplotka brzo klesne 🙂

@maendy
@lucadav teda ty alergie ☹

ee.liska
9. bře 2011

@maendy úplně tě chápu ☹ ale jak říkáš, v pubertě si vzpomeneš 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru