Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
10. bře 2011

@ikopretinka
@cajori17 no že by svítilo slunko to nee, ale je teplo, tepleji než v týdnu, na teploměru m ám 5 st. asi půjdu ještě odpo jednou ven
ráno ležel na zemi sníh, trochu pak pršelo, venku bylo fajn 🙂

ikopretinka
10. bře 2011

@ee.liska tak mě zrovna svítí sluníčko i do postele

ee.liska
10. bře 2011

@ikopretinka já jsem si tam na tu podložku dala dětské prostěradlo, abych to mohla prát

ee.liska
10. bře 2011

@ikopretinka jéé ty se máš 😎 když jsem ležela já, tak taky svítilo, vyl to hnus to parné léto 😠

ikopretinka
10. bře 2011

@cajori17 netvrdne ti břicho? Raději se zmiň dr. na kontrole aby ti případně napsal magnesium. Já ho beru od 17tt

cajori17
10. bře 2011

vy se teda mate,u nas hnus,docela i chladno a fouka vitr ☹

ee.liska
10. bře 2011

@cajori17 nemohlo to být z toho, jak roste bříško a všechno se natahuje?

ikopretinka
10. bře 2011

@ee.liska taky jsem myslela na něco takového

cajori17
10. bře 2011

@ikopretinka
@ee.liska prave,ze se bojim z e je to tvrdnuti,ale pristi tyden to na kontrole reknu, bylo to zatim jen jednou,tak dobry......

ikopretinka
10. bře 2011

@cajori17 když se zvětšovalo, tak mě to bolelo jako kýla, jen ta pobřišnice po celém břichu nebo kolem pupíku nejvíc.

cajori17
10. bře 2011

@ikopretinka kolem pupiku me uz taky bolelo,taky jsem si rikala,ze je to jak kyla........... muzu pit treba magnesii?

ikopretinka
10. bře 2011

@cajori17 já jednou vynechala den mg , protože mě bolely šíleně střeva a následný den jsem měla křeč uprostřed a jakoby dolů směřovala,tak jsem vzala hned mg a dobrý asi po 20 minutách

ikopretinka
10. bře 2011

@cajori17 jo jo tu můžeš dokonce ji doporučují. Ale kup si raději nesycenou nebo jemně perlivou ať tě nenadýmá

ee.liska
10. bře 2011

@cajori17 já jsem taky s tím pořád lítala za dr, za to nic nedáš, když mu to řekneš 😉

ee.liska
10. bře 2011

byla jsem jak závislák, denně 11 prášků, z toho 6x to mg 😀 s divím, že ho Matyáš nevyžadoval hned po porodu 😎

cajori17
10. bře 2011

diky za rady holky 🙂

cajori17
10. bře 2011

jdu se najist -bo mam strasny hlad 🙂

ikopretinka
10. bře 2011

@ee.liska já už jsem jak stará baba s těma práškama. Mg mám mít 6-8denně 😀 Napřed jsem měla jen 3.+ železo a B6 k tomu 😀 + probiotika 😀

ikopretinka
10. bře 2011

jo a na dásně corsodyl, ještě že se prodává takový super měkkoučký kartáček na zuby. Bez toho ani rána, normálním si zuby prostě neočistím nebo´t bych se po.. bolestí. Mám úplně obnažené krčky

ee.liska
10. bře 2011

@ikopretinka teda, tak snad se ty dásně po porodu zlepší 🙂 jj železo hrůza, a choď pak pravidelně na WC, kor když celé dny ležíš 😀

ikopretinka
10. bře 2011

@ee.liska 😀 nějak tak. Láduju se kompotama, fíkama a jáhlema co to jde 😀

ee.liska
10. bře 2011

@ikopretinka mě pomáhaly jen ředkvičky, a když jsem si pak dala ještě meloun a mléko, nestačila jsem málem dobíhat 😅 😅 😀

aja.83
10. bře 2011

Ahoj kecalky! 🙂
@farmarska To jsem si ráda přečetla, jak se vám daří! 😵 Jste šikulky a malej je úžasnej, že tak krásně spinká! 😉 A zítra už jdete domů, to je paráda! 😉

lenik_25
10. bře 2011

@ee.liska + @cajori17 Ale 14 DPO už jste asi měly viditelnějšího, co?

@ikopretinka Já měla Danečka v horkém červnu a dávala jsem na dno pod něj tu velkou hadrovou plínu. Pod hlavičku takovýmu mrňouskovi ještě nic, jen tu plínu. A vozila jsem ho jen v bodýčku s krátkým rukávkem a dělala mu stín, ideální je přichytit si na boudičku vlhkou namočenou plínu (opět 😀) Já s sebou i vozila vodu v pet flašce, když to uschlo. Prostě aby se mi nepřehřál. Jinak na klasické teplé počásko přikrýt dekou.

@cajori17 Natažený nějaký vazík, jak se roztahuje děloha.

lenik_25
10. bře 2011

@cajori17 pij magnesii a nech si napsat (ale dávají i bez předpisu) Magne B6. JIný magnesko mi nepomáhalo... pokud je to bolest od činnosti dělohy.

ee.liska
10. bře 2011

@lenik_25 mám ho v albu o těhu, ten byl 13 DPO 🙂

lenik_25
10. bře 2011

@ee.liska Dík, jdu mrknout

ee.liska
10. bře 2011

@lenik_25 no třeba manža na tom testu nic neviděl a říkal, že mám halucinace 😀 držím palečky, aby to vyšlo, to by byo mrně pod stromeček, co? 🙂

ale vypadá to opět na baby boom kolem toho září

madormi
10. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4500g
Ikopretinka 32tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................16 tt, KO , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 16 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 15tt, KO 7.3., TP 5.9.2011
nicollka...................................15tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................13 tt, KO , TP
M.aa.b ...................... ...........34 DC
lenik_25................... ...........29 DC
Katyna ........................ ..........21 DC
nikissek28...........................16 DC
Ivomal......................... ..........13 DC
maendy................ ................3 DC
Martasek ................ . ...........3 DC

lenik_25
10. bře 2011

@ee.liska Tak to byl manžel slepej teda. Je to jasně vidět.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru