Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
14. bře 2011

@aja.83 jj to jsem si taky říkala, že byhom si ho koupili k výročí svatby 🙂 jj zítra to tam písnu

madormi
14. bře 2011

@aja.83 ty jo to je ještě čtvrt roku 🙂

aja.83
14. bře 2011

@madormi To už uteče...Doufáááám 😉

madormi
14. bře 2011

@aja.83 no zatím se mi to děsně vleče, páteční ko se snad ani nedočkám

aja.83
14. bře 2011

@madormi To mi povídej, taky se mi to vleče 😝 . Na pátek držím pěstičky na kontrolku! 😉

madormi
14. bře 2011

@aja.83 děkuji moc 😉

petroska
14. bře 2011

Tak sme sporták ryskli a suprrr.malý se prvně čučel,dělal machráka 😀 ,že sedí a furt se škněřil a jak vytuhl tak šel do lehu a supr.spal mi tam 2 hodky.a i když trochu foukalo,sklopila sem celou stříšku a nefučelo na něj.lepší jak korba 😵

petroska
14. bře 2011

🙂 foto sporťáčku...hned je to lepší bez korby a to teplíčko dnes 😵 😵

ikopretinka
14. bře 2011

Ahoj,
prosím holky mám dotaz. Píchalo vás u pohybů i v rodidlech? Jsem teď v polovině 32tt.

lenik_25
14. bře 2011

Tak jsem dneska skočila za mojí gynekoložkou a hned mě prohlídla, i když mám MS. Prý neví, jestli jsem těhotná teď byla nebo ne, takže zítra ráno hned na krev na hcg do nemocnice a během dvou hodin mi to tam řeknou. Pokud bude hcg pozitivní, tak mám jít hned v nemocnici na utz a na revizi (moje druhá ☹ ). Pokud bude hcg rovná nula, takže negativní, tak jsem těhotná nebyla, mám běžnou MS a v pátek si k ní mám přijít pro žádanku na kontrolní utz.

lenik_25
14. bře 2011

@ikopretinka ano, píchalo

madormi
14. bře 2011

@lenik_25 a proč na revizi pokud v děloze nic nebude a krvácíš? to mi přijde zbytečné 😖

lenik_25
14. bře 2011

@madormi Viď? To jsem taky nepochopila! Když to odejde s MS, tak je to právě to nejlepší, aby revize nemusela být... teda doteď jsem si to myslela ☹

madormi
14. bře 2011

@lenik_25 no já bych, pokud v děloze nic nebude to odmítla a a chtěla třeba za 3 dny další test hcg a až pokud by to neklesalo tak bych uvažovala nad revizí,ale dřív ne. U mého prvního potratu mě mudr taky hnal na revizi, ale v nemocnici řekli, že to je zbytečné že není co revidovat, když v děloze žádný váček ani plod není.

ikopretinka
14. bře 2011

@lenik_25 to nějak nechápu, proč revize. Pokud na ultrazvuku nic nebude, tak ti ji dělat snad nebudou.

ikopretinka
14. bře 2011

@lenik_25 taky bych odmítla pokud tam nic nezůstane

sarlotta
14. bře 2011

@madormi krásný kočárek, ta růžovo-černá to je 😵 😵 😵 😵 i ten zelený a ty hnědé jsou super.
zajímalo by mě jestli se dá sporťák otočit taky čelem k Tobě ? Byl tam na veletrhu takový kočárek nějaký ?
I když ty máš termín na podzim, tak půlročku zvládnete cv hlubokém a na Jaře už snad nebude tolik foukat 😉
S tím právě te´d ještě bojujem, pže můj 5let starý x-lander se otočit nedá 😝 ale tak deka to spraví, jen je tam zakrytá jak nějaká příšerka 😀 😀 😀

sarlotta
14. bře 2011

@lenik_25 já byla podruhé taky na revizi, i když jsem silně krvácela a i když v děloze nebylo na utz NIC vidět 😅 😔 😔 nesla sem to špatně, ale doktorka v nemocnici mi řekla, že může být zánět a že revize je lepší a bezpečnější pro mě... samozřejmě další snažení se pak posunulo 😒

madormi
14. bře 2011

@sarlotta otočit se dá, to jsem právě chtěla, to je podmínka při výběru, jinak tam měli všechny barvičky od tohoto kočíku na veletrhu, takže jsme všechny viděli naživo, což je super

sarlotta
14. bře 2011

@petroska super, žeee 🙂)))) malá taky spokojeně čučela ven🙂)) a valila oči 😀 😀
krásbný kočárek máš, pěkné barvičky 😎

sarlotta
14. bře 2011

@madormi x-lander má 74 na délku a 32 nebo 34 na šířku, už nevím 🙂 hluboká korba🙂 no my vydrželi do 7,5měs... jako vlezla by se tam , má 65cm a 7kg, ale byla tam ve fusaku a zimní bundě namáčklá jak sardinka. 😅
to je super, že se dá otočit, perfektní kočárek 🙂)

sarlotta
14. bře 2011

@kopa no já mám od emitexu ještě po malém, ale je fakt, že malý se mi potil víc než Šarlot ale spíš v létě jako mimino... ono se to srovná postupně ta termoregulace.

lenik_25
14. bře 2011

Holky, uvidíme zítra, dám vědět do 12 hodin.

mari111
14. bře 2011

ahoj holky
@lenik_25 copak to s tebou budou dělat 😨

madormi
14. bře 2011

@sarlotta já jsem koukla na veletrhu i na x landery, ale opticky vypadá menší ta korbička, navíc mi vadí,že sporták není otočný ( teda ten nový x lander ho má otočný, ale zase má plastová přední kolečka. a moc mě nebrali barvy a manželovi se vyloženě nelíbil tak to jsme šli o stánek dál 🙂 ty jo to se ti tam malá vešla dlouho, ale já se obávám, že naše bude obřík po tatíkovi 🙂

madormi
14. bře 2011

holky já chodím poslední dny co 15 mintu čůrat, ale nastydlá nejsem, to je trochu moc často ne, fakt otravné už :-/ si to neumím teda představit jeslti se to bude zhoršovat, to se tam přestěhuji k tomu hajzlíku

mari111
14. bře 2011

@madormi jo jak naše, už se mi tam nevejde, musíme koupit sporťáček 😒

mari111
14. bře 2011

@madormi taky jsem si říkala že budu bydlet va wc když jsem chodila často, hlavně v noci se mi nechtělo z pelechu 😅

madormi
14. bře 2011

@mari111 a už máš vybráný? no jako poslední dva dny je to fakt extrem, od začátku chodím v noci tak 4-5krát, ale přes den mi to tak nepřišlo ale ted lítám furt. odcházím s wecka a začíná se mi už zase chtít

sarlotta
14. bře 2011

@madormi aha tak plastová kolečka to je naprd.. to jsou blbečci... a jaké měl x-lander barvičky nové ? byli pěkné nebo taky nif mof ?
já kupovala včíl jen korbičku 2010, pže sporťák jsem měla už tak výběr byl jasně daný 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru