Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ikopretinka
31. bře 2011

Ahoj,
@maendy já je používala pravidelně rok a půl v kombinaci s měřením BT. Pozitivní je když naskočí téměř hned a téměř silné //. Od tohoto testu by měla ovulka proběhnout do 48h. nejpozději. BT ale může zareagovat o den , dva později. Někdy trvá než se v těle sníží opět LH hormon, na který ti reaguje test. A teplota pokud je LH nízký je pořád dole. Většinou to sedí test i BT, ale stává se (i poměrně často), že se to pár dnama liší. Takže podle mě, pokud jsi takový test měla v úterý, ovu už nejspíš proběhla nebo proběhne nejpozději do dnešního večera a BT ti vyskočí ráno nebo ještě klidně i za nějaký ten den. Může se stát, že bude stoupat pomalu o 0,1 stupně po dobu týdne!

ikopretinka
31. bře 2011

holky mám dotaz. Čerstvě narozené mimi, jak má spát?? Na boku, břichu nebo zádech?

tercie
31. bře 2011

@ikopretinka já malýho dávala na záda, a když si neodkrknul po jídle, zezačátku mu to nešlo, tak i na bok, a nebo na vyvýšenou matraci, kdyby ublinkl aby se nedusil. Stejně jsem ho ale pořád hlídala

ikopretinka
31. bře 2011

@maendy
foto ovu testů, pozitivní je jen ten třetí od spodu z 24.8 . 09

tercie
31. bře 2011

@ikopretinka na břiše začal spinkat až když se sám uměl přetočit 😉

ikopretinka
31. bře 2011

@tercie jj tak díky

tercie
31. bře 2011

@ikopretinka není zač 🙂

mari111
31. bře 2011

Šarlot a od kdy dávaš jogurt ?

tercie
31. bře 2011

@mari111 já dávám od 7 měsíců, Laurinka už taky může 🙂

sarlotta
31. bře 2011

@ikopretinka uvidíš v porodce Ti malou napolohují, je to tak půl záda-půl bok🙂 v zavinovačce a podložit zezadu složenou dekou 😉

sarlotta
31. bře 2011

@mari111 no teď od 8měs 😉

ikopretinka
31. bře 2011

@sarlotta díky. Já tam budu totiž za exota 😀 . Vůbec s tím nemám žádné zkušenosti. 😀 😀

sarlotta
31. bře 2011

@ikopretinka no jako každá prvomatka 😎 😀 buď v klídku 😉

maendy
31. bře 2011

tak tady jsou ale je to mobilem.... 😒

maendy
31. bře 2011

Takže dneska bezpodminečně snažilkovat
@ikopretinka jestli je to do 48 hod tak by ty velke bolesti břicha včera večer odpovidaly,holky abych pravdu řekla tak byly tak silné že jsem na to snažilkovani neměla,při chuzi jsem si břicho přidržovala i v práci.....blbé že.

ikopretinka
31. bře 2011

@maendy ten horní máš ukázkově pozitivní 😉 a pokud na další den takto zeslábnul, ovu už podle mě byla. Nejspíš hned ten 23DC.

ikopretinka
31. bře 2011

@maendy tak pokud ještě bolest břicha tak to bylo ono v tu dobu😉 😉

ikopretinka
31. bře 2011

@maendy jo někdy je ovulka protivná. Já při některé i zakrvácela a píchalo mě v břichu.

ikopretinka
31. bře 2011

@maendy rozhodně to dnes pojisti!!! hodně zdaru 😉 😉 ať to vyjde

maendy
31. bře 2011

@ikopretinka No jo jenže ta bolest byla takova,že opravdu myšlenka na snažilkovani nebyla,a jak jsem se dohrabala do postele tak jsem usnula,a jelikož snažilkovani bylo 20 a 21 DC tak nic,vím že spermuše přeživaji dlouho,no uvidime,dneska to třeba vyjde,ja mezi těma testama jeden den vynechala,jeden je z 22 DC a druhej dnes 24 DC....
už si připadam jak posedloň....a to nechcu sakra 😖

maendy
31. bře 2011

@ikopretinka díky moooc,no dneska před službou na to musime vlitnout.....

ikopretinka
31. bře 2011

@maendy to jsi podle mě chytla tu dobu dobře 😉 😉 a když by to vyšlo ještě dnes, udělaš maximum.

ikopretinka
31. bře 2011

@maendy ty a posedloň? 😀 no viděla jsi mou testovací mánii 😀 a k tomu některý měsíc jsmese snažili i 12 dní po sobě 😀 😀 . to já jsem byla posedloň 😀

mari111
31. bře 2011

@maendy jen pojištuj, držím palečky aby to vyšlo 😉

maendy
31. bře 2011

tak držte holky pěstičky....a pořádně at uz jsem zase v tom,snad to do 3 vyjde bez nehod... 🙂

handm
31. bře 2011

Ahoj holky! hlásím, že žijeme, ale je tak krásně, že jsme venku a včera jsme tu měli na návštěve holky z práce a manžel k tomu měl dovču, že jsme něco podělali na zahradě... a navíc malej má nějaký divoký období, spí hůř než když byl miminko... dneska 4x vzhůru i s definitivním budíčkem v 6,30 😝 a jak nedostane najíst, tak neusne...
už nevím, co s ním...jestli má spurtík (ale náš mareček ho má furt 😀) anebo jestli ho tak trápí zoubky (rostou mu jedničky nahoře - ty už jsou prořízlé a ještě dvojka nahoře, ta se klube) - už budeme mít tímto 6 zubáků 😀 anebo co by ho tak v noci trápilo, že se furt budí....

@maendy, ty hezky pojištuj, at si to s přítelem užijete taky!!!🙂🙂🙂 dělat to pro radost!!!🙂
@nicollka, jejda, to je hrůůůza, snad bude malej brzy v pořádku a doma!!!! a určitě si taky v pořádku!!! Neboooj, malá je bojovnice!!!!!!
@ikopretinka - já dávala malýho na bok, protože nekrkal, i v porodce ho tak polohovali... ted už spinka na zádech a často i na bříšku ale nejradši se mrskne na bůček a chrupká 🙂

cajori17
31. bře 2011

ahojky,jdu vas pozdravit a chci vzkazat nicolce ,ze na ni a na Danecka moc myslim a drzim palecky at jste oba v poradku ..............jinak ja vcera vcera cely den surovala a uklizela,skrine atd a boli me jeste dneska cely telo 😖 takze dnes odpocivam a zitra povytiram,pak se chystam na okna a na celou kuchyn-vymyvani skrini,vydrhnout troubu atd. jarni uklid me totalne nici...dneska jsem mela jeste zazrizovani ve meste a pred chvili jsem prisla dom,takze nohy hore a relax 🙂 navecir jeste prochajda s pejsanem 🙂a pak uz budu uplne k.o.

cajori17
31. bře 2011

@maendy drzim pALECKY 🙂

mari111
31. bře 2011

@cajori17 ty koukej víc odpočívat !!! 😉

kopa
autor
31. bře 2011

Ahoj holky 🙂
Nebrala jste některá někdy Macrimor?? 😅 😅 já ho brala minulý měsíc kvůli tomu zánětu a už mám dnes 4 den zpoždění MS 😅 😅 😅 ta doufám,že je to tím zánětem 😅 😝 😲 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru