Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
11. srp 2009

No, Machač bláznivej nás nenechá vyspat a ještě si na dva dny odjede do háje... no co aspoň mm klid a nemusím se na něj kouka, a hlavně!!!! nemusím vařit 😀
Teď si udělám caro s mlíkem a k tomu chodskej koláč od mmky, tenhle víkend jsou v Domažlicích Chodský slavnosti, kdybyste třeba někdo chtěl na vejlet 😉

sarlotta
11. srp 2009

Kopinko dej mi do tabulky 1DC děkujíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😎

farmarska
11. srp 2009

tercí ted jsem někde četla o nějaký bylince, která je dobrá na to, že utlumuje potenci..že prý to používali v nějakým kmenu, když šli muži na lov, tak to nacpali ženskejm, aby si jako zaručily jejich věrnost 😕
by to nebylo špatný sehnat a vždycky když by ten tvůj někam jel, tak ba jsi si ho tím nadopovala! 😀 a já toho svýho preventivně taky 😀

tercie
11. srp 2009

Farmi to je služební akce tam ta čúza nesmí, ale včera si tu ze mě dělal bžundu jak jí přemlouvali ať s nima jede a je tam i přes noc... šmejd, akorát dráždí hada bosou nohou na prsou!!!!! 😀 Ale já si ho ohlídám, na to se může spolehnout 😀

3arlotko tak už snažící? Gratulujuuuuuuuuuuu ať to vyjde co nejdřív!!!!! 😉

farmarska
11. srp 2009

kopi jsem, páč jsem mrzutá , že musím vstávat a jít něco dělat 😅 😀

ikopretinka
11. srp 2009

Martina, já piju kontík poctivě už několik let, přesně 15let v kombinaci se žebříčkem a dělá mi moc dobře. nedám na něj dopustit!! Je to můj miláček a navíc mi i chutná!!! 😉
Tercie, no jo nějak začít musím ne??? Aspoň optimismem 😀

farmarska
11. srp 2009

šarlot gratuluju k mrše a doufám že je poslední 😉

kopa
autor
11. srp 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Vroninka 37tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 36tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 29tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 27tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt.............17.8.KO hematologie,má trombofilii.............čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 25t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 25tt ...................21.8. 4D UTZ a poradna .......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 24tt....................KO 11.8,20.8. UTZ 4D.........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 23tt..........................KO 13.8.............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 21tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 20tt ...................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru,3.9 poradna
Markee 18tt....................31.8.výsledky odběru,1.9.poradna.....pohlaví nechce znát předem
Kerrie 17tt......................12.8 KO+ tripple test
Květinka 17tt...................
Mirax 15tt.......................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 13tt...................31.8,Tripple test
Samsa 14tt......................
Martinkal 9tt...................KO 13.8.
Aronek 9tt......................13.8 KO
Mabe 9tt........................14.8.KO
Tercie 5 tt.....................24.8. KO
Markytaj........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Farmarska 29DC
Paaja 26DC
Kopa 23DC
Eeliska 21DC
If.v 13DC
Zlababa07 11DC
Nicollka 10DC
Flair 6DC
Maarrtina 3DC
Ikopretinka 2DC
Sarlotta 1DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
11. srp 2009

Sarlott gratuluji k poslední mršce 😉

tercie
11. srp 2009

Jo, třeba ruík zlomocnej, to by se nezmoh vůbec na nic 😀 Nebo vraní oko 😀

farmarska
11. srp 2009

terci ohlídej! 😎 a když to jinak nebude, nasaď mu klapeta, přidělej k topení , nahlaš pohřešování a už nikdy nevypouštěj! 😀 😀

ikopretinka
11. srp 2009

Sarlota a Martina to budeme asi silná snažící se trojka až se budou hory zelenat co??? 😀

tercie
11. srp 2009

Teda, mě se vynechávaj písmeka, nebo co 😀 Mě to asi nepíše 😀

maarrtina
11. srp 2009

kopi díky, přecetla jsem rady. Uvidím asi nějaký čaj přikoupím, alespoň udělám něco pro sebe. A snad to bude mít i něco do sebe.

kopa
autor
11. srp 2009

teda ani tabulku mi nepochválí 😅

ikopretinka
11. srp 2009

Sarlota tak mě napadlo, psala jsi že to bude kdyžtak u vás tatránek a my jedeme koncem srpna na malou fatru takže u nás třeba fatránek 😀 😀 😀 to je dobrý! Tak kéž by!!!!!

farmarska
11. srp 2009

kopi ty se dneska činíš! nám tu tabuličky házíš jak kdyby jsi za to měla zaplaceno 😀 😀 😀 😀
terci neblázni, jen utlumit ne uplně zabít! nikdy nevíš k čemu ho můžeš ještě potřebovat 😀
co když se objeví někde pavouk! 😕 😀 😀

holky ale já už fakt musííím!

ikopretinka
11. srp 2009

Kopi krásná tabulka fakt 😉

farmarska
11. srp 2009

kopi ty jsi šikovnááá!!!! 😵 😵

kopa
autor
11. srp 2009

Holky dík,to jsem potřebovala slyšet 😀 😵 😀

tercie
11. srp 2009

s pavoukama by mi asi moc nepomoh, má z nich stejnou hrůzu jako já 😀

tercie
11. srp 2009

protože pavouk má víc nohou než pes a to je trapný 😀

Kopi kráááááásná tabulka 😀

tercie
11. srp 2009

ikopreti to jako že my když bydlíme v lázeňský oblasti, tak budem mít lázeňáka jo? 😀

kopa
autor
11. srp 2009

Farmíku tady mám něco pro tebe,hlavně vydrž do konce!!!! 😉

https://www.youtube.com/watch?v=1Y25c0Xo9IU
nicollka
11. srp 2009

ahoj holky vy jste toho napsali, 10 stránek, já vás fakt nestíhám. Nějaké čárky?

u mě ty velké bolesti tak nějak ustali, ale chvílema si připadám, jako by měla dojít znovu ještě na chvilu mrcha 😝 Dokonce ráno jssem měla kapku krve na záchodě ale jinak vůbec nic, teplota opět 37. Tak uvidím, jestli to bude další anovulák, tak jdu do blázince. Vypadá to že manža v ten pátek dorazí, doufám že ne až v sobotu.

tercie
11. srp 2009

Kopi mám se taky podívat? .-D Nebo nemusím, mě se to dlouho načítá, víš? 😀

markee
11. srp 2009

Murynko, my nepůjdeme na 4D. Míšovi se to nelíbí,prý je mimčo jak mimozemšťan a hlavně,když nechceme znát pohlaví mimča předem,tak je to pro nás i zbytečné. Fotka stojí 500Kč.
Tercie, jo jsem ráda,že aspoň někdo to napíše. Míša tam dojede sám,ani neprotestoval,jen kejval,že dobře,že tam dojede. Jdu zas ležet. Bolí mě v zádech a podbříšek.

kopa
autor
11. srp 2009

😀 Tercíku je to videoklip se stenátkem krásným 😵 a ke konci blbne s fretkou 😀

paajaa
11. srp 2009

Nicoll: teda ten tvůj cyklus je jak na houpačce ☹

Tercie: ať si pán tvorstva jede a ty budeš hezky doma v klídku

Farmi: dokonce dva testy 😲 a ani jeden neměla se neslitoval a nevykouzlil //. To jsou v dnešní době testy teda ☹ ☹ ☹ ☹

maarrtina
11. srp 2009

ikopretinka: to víš, že jo snažit se budem , já chci být už těhu 😠 . Holky mě to v té práci vůbec nebaví, jídlo co mám na celý den, už je skoro sežrané, je to nuda. 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru