Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
12. srp 2009

tak jsem tu sama ☹ ☹ ☹ ☹

if.v
12. srp 2009

nejsi, jen jsem bloudila na jiných diskuzích...koukala jsem, že Adajar má Danýska...

if.v
12. srp 2009

snad budou oba v pořádku a malý to brzy všechno dožene...
Zeptám se - když jsi psala o pozdní ovulce, je možné, že by po anovulační cyklu mohla ten další přijít nezvykle brzy? třeba 8DC?

mirax
12. srp 2009

kveti..ahooj..ty jsi teda číslo..no, dobře, že jsi jí ty bradavky ukázala 😀
Ty bláho..1 cm!...to budeš mít tak leda po kojení, když ti ji dítě po 20 minutách intezivního sání milostivě uvolní z pusy 😀 ...vzpomeneš na mě🙂)
Stačí dle mě jakékoliv, jen vpáčené mohou být problém..ty netrčí vůbec, to bys poznala 😉

A teda, ž eti dr. ani nedělala utz..já jsem napnutá, jak špagát, že by nám už mohla říct, co čekáme, stejně jako ty!No, abych taky nebyla zklamaná 😒 A pohlaví by teda už mělo být vidět 😠

Jo a tvá váha je ideální k vyšce, musíš být jak nudle..4 kg z a4 týdny je celkem dost, ale to může být voda, určitě tak nebudeš pokračovat pořád, neboj.

Všem ostatním přeju dobrou noc...jen jsem nakoukla, dnes jsem měla náročný den.
Zítra se zase objevím...pa a brou.

if.v
12. srp 2009

zkusíme se odpojit a třeba přijde i Farmi 😀 😀 😀 Haloooo, Farmi, kde se touláš?

murynka
12. srp 2009

jo jo jaruska je maminka malej je kouzelnej 😵 😵 😵 drobeček jeden on to zvládne 😉 😉

jo tak to nevím ale pokud ovu nebyla je možné asi vše 😒 😕 někdo má i tak ovu brzo kámoška otěhu 10DC 😉
máš podezření ju??

murynka
12. srp 2009

farmííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

if.v
12. srp 2009

to nevím a vzhledem ke zkušenostem z minulých kontrol u doktora (se sliznicí) v to ani nedoufám...jen mě v sobotu večer nechutně bolel podbřišek vpravo a pak tam v noci jakoby něco prasklo (vím z minulého UZV, že tam je docela velký folikul)..čípek se mi zdál otevřený (napadlo mě, že to zkusím, jinak ho sleduju velmi zřídka)..pak jsem tomu nevěnovala pozornost...ale nedá mi to spát, vrtá mi to hlavou. Vždy jsem měla cyklus pravidelný a vše bylo bez potíží, tak se ptám.

if.v
12. srp 2009

a navíc to takhle nikdy nebolelo - jen na jedné straně, jakoby ve vlnách a pak "lup" a bylo za hodinku po bolesti..

murynka
12. srp 2009

if to vypadá fakt na uvolnění vajíčka 😕 jak popisuješ tu bolest.....a ed k dr nepůjdeš??nebo jak to máš ted?a bereš něco na úpravu cyklu?? 😕 😕

if.v
12. srp 2009

no na růst sliznice beru Duphaston (od 17DC do 27DC - pokud bych otěhu, tak mi ho nejspíš nechá), Kontryhel mi zakázal...mám listovku už od ledna a k dr. jdu na kontrolní ultrazvuk se sliznicí příští úterý (18.8.)

murynka
12. srp 2009

if tak uvidíš na kontrole co ti řekne tam pozná jestli ovu byla nebo nebyl ne??

to je tak no ☹ ☹ když člověku o něco jde tak se to pokazí no lae snažíte se ne??

if.v
12. srp 2009

nesnažíme se, nechráníme se 😀 😎 . Nechci se stresovat každý měsíc, jestli ano nebo ne a nechci určovat milostný život podle kalendáře...snažím se jen "nenásilně" (Farmi, Kopi, slyšíte - NENÁSILNĚ) dodržovat nějakou frekvenci styků, ale to je vše...

if.v
12. srp 2009

jasně, že bych byla ráda, ale raději se snažím na to nemyslet a najít si jinou zábavu, abych nepočítala dny..na to mám tady tabulku a Kopinku..😉

murynka
12. srp 2009

tak to má být 😉 😉 však tak to myslím....i když někdy to nenásilně nejde 😀 😀 😀 že jo holky 😝 😀 😀

murynka
12. srp 2009

if jako já také mě nenapadlo počítat dny při mých cyklech to ani nešlo 😒 prostě jen jsme se tulili více a ono to vyšlo....

if.v
12. srp 2009

teda my tady o holkách takhle pěkně a veřejně rozprávíme a ony nikde...dáme Farmince neomluvenou absenci....Kopi tuším něco má 😀

if.v
12. srp 2009

ale jestli Farmi běháš po městě a sháníš mamatesty, tak to jo, to jsi omluvená 😉

murynka
12. srp 2009

jo farmi má NEOMLUVENOU 😠 😠 😠
😀 😀 😀

murynka
12. srp 2009

if ted už mají všude zavřeno a v tescu je nemají takže to není omluva 😀 😀 😀 😀

if.v
12. srp 2009

musím se smát....pološílená Farmi s rohama na červené paruce....běhá po nočním městě/vesnici 😀 😀 😀 Farmi, promiň

murynka
12. srp 2009

no nic my si jdeme zkusit lehnout i když to nevidím 😅 na nějaké spaní ale jsme nějaká unavená 😅

dobrou noc!!!!!! 😵 😵 😵

if.v
12. srp 2009

počkej Mury, ta nám zítra dá....

murynka
12. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

if.v
12. srp 2009

dobrou noc

murynka
12. srp 2009

to jo možná by to měli admini smáznout 😅 😝

murynka
12. srp 2009

se zítra možná neukážu jak se bud bát 😅 😅 😀

if.v
12. srp 2009

ne ne, jen ať Farmi vidí, jak jsme na ni čekali.... 😉

if.v
12. srp 2009

teda čekalY...

kopa
autor
13. srp 2009

dobré ráno 🙂

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Vroninka 38tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 37tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 29tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 26tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 26tt.............17.8.KO hematologie,má trombofilii.............čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 26t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 25tt ...................21.8. 4D UTZ a poradna .......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 24tt....................20.8. UTZ 4D,KO 1.9...........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 23tt..........................KO 13.8.............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 21tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 21tt ...................13.8 UTZ ve II. trimestru,3.9 poradna
Markee 19tt....................31.8.výsledky odběru,1.9.poradna............pohlaví nechce znát předem
Kerrie 17tt......................12.8 KO+ tripple test
Květinka 17tt...................
Mirax 16tt.......................25.8.Tripple test......................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 13tt...................31.8,Tripple test
Samsa 14tt......................
Martinkal 10tt...................KO 13.8.
Aronek 9tt......................13.8 KO
Mabe 9tt........................14.8.KO
Tercie 5 tt.....................24.8. KO
Markytaj........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Farmarska 31DC
Paaja 28DC
Kopa 25DC
Eeliska 23DC
If.v 15DC
Zlababa07 13DC
Nicollka 12DC
Flair 8DC
Maarrtina 5DC
Ikopretinka 4DC
Sarlotta 3DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru