Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

if.v
13. srp 2009

Dobré ráno 🙂

mirax
13. srp 2009

Ahoj a hezké ráno,
teda vy jste včera povídal ještě dlouho 🙂

U nás pošmourno, zataženo, ochlazeno...a mně to tááák vyhovuje 🙂 Nějak mi to teplo vůbec nedělá dobře, konečně je mi i dneska líp.

Dnes jdeme s Tobískem na očkování, snad nebude moc brečet 😉

maarrtina
13. srp 2009

Krásné upršené ránko všem. Konečně jsem Vás po půl hodince dočetla, budu na Vás muset mrknout i doma. Hodně toho nakecáte a já pak nejsem v obraze.
mirax: ať to očkování malého nebolí. 😉

nicollka
13. srp 2009

Bré ráno,

Kveti neboj mangesium určitě zabere, mě taky tvrdlo bříško od 20 až do konce, ale jen teda třeba jedno ztvrdnutí denně.

Holky už svému tělu nerozumím, dnes je teplota ještě vyšší, hned půjdu aktualizovat metřík, a včera večer test bílej :( Nemám depku, nejsem zklamaná s ničím sem nepočítala a krátká slabá mrcha taky byla, ale nevím co čekat :D A prsa bolí a bolí

nicollka
13. srp 2009

Nebo že bych si koupila taky zrovna z té špatné várky testů??? 😝

kopa
autor
13. srp 2009

Farmíčku kde se mi touláš?????To je na tebe neobvklé 😨 Doufám,že jsi v pořádku 😅

bobinka22
13. srp 2009

Dobre rano vsem.

U nas prsi a prsi.A to je super.Bude se i dobre zehlit.
Ale v noci jsem nemohla spat.Myslela jsem ze mi prasknou vajecniky.
Tak me bolely,ze jsem myslela ze vzbudim pritele.
Jako by se mi nemohly prorazit mesicky.A to uz je druha noc,co tak boli.. 😒

if.v
13. srp 2009

nicollko a nechceš zkusit doktora a UZV?

if.v
13. srp 2009

Farmíííííí, my to s Mury nemyslely vážně... 🙂 kdepak jsi, kočko?

nicollka
13. srp 2009

No asi budu muset. V pondělí má dlouho, bere jen objednané a v pondělí dělává výjimky, tak to zkusím chci tam být před chorvatskem, kdyby nějakej zánět nebo něco

martina76
13. srp 2009

Hezké ránko holky. U nás je krásně a slunečno. 😀 BOBI mě bolelo bříško a vaječníky fest dva dny a třetí den jsem porodila 😉

sarlotta
13. srp 2009

Dobré ránko... dneska mě malý vytáhl z postele v 6:30 😠 😠 😠 a u nás taky pršííííííííííííííííííííííííííííííííí, Zima, fuj.... letos už je koupáníčko asi pasé.... to bylo krátké léto ☹

Bobinko určitě vaječníky, nebudou to poslíčky ? nebo roztahující se svaly, šlachy...

Nicol určitě ... myslím, že tento měsíc měli mamatesty jen jednočárkové 😀

Mirax tak ať je to bez pláče a žádné dlouhé čekání 😉

Farminko... tak budou // nebo se přidáš ke mě na konec tabulečky ? kde pa sííííí

Ahojík Kopi🙂) dík za tabulku a smajlíky

bobinka22
13. srp 2009

No holky,pripada mi ta bolest jako by se mi nemohly prorazit mesicky,jestly mi rozumite.
A trosku boleni u trisel.Noi nevim.Ale skoro celou noc jsembyla vzhuru.Porad jsem usla a probudila se.A zase dokolecka.
Nevim ,nevim,co to je...
Sama cekam kdy to na me prijde.Dokonce jsem se kolikrat rychle probrala ze mi praskla ve snu voda.A vzbudim se a to ty vajecniky.BOLELY!!! 🙂

kopa
autor
13. srp 2009

Nici koukala jsem na ten tvůj graf a teda tou jsou skoky 😅

Bobinko teda neuvidíme již brzy Vojtíška?? 😅 😀

Sarlott mě zbudil přítel ve 2hod. v noci a něco po mě asi chtěl 😅 ale já se otočila a spala 😀 😝

kopa
autor
13. srp 2009

Bobi mě včera taky bolesti 😅 ale jiné než ty 😅 já měla bolesti na MS a jako fakt síla.Mrcha ještě nedorazila.

murynka
13. srp 2009

ahojky holky

já usnula a spala 😀 😀 😀

niciol grafům nerozumím ale tohle jsou nějaké skoky ne 😕 😕

u nás je pod mrakem ale příjemně už jsme byla s pejskem na vycházce 😵

kopa
autor
13. srp 2009

Markét ahojky 😵
a dneska už jsi v pořádku? Sofinka neřádí?

if.v
13. srp 2009

Bobi, to klidně můžou být poslíčci...u každé se projevují jinak a nebo nemusí být vůbec....měla by pomoct teplá sprcha

bobinka22
13. srp 2009

Kopi:Co kdyz nedorazi....
To by bylo fajn ze? to bych byla moc rada 😉 .NE,ja fakt myslela vcera ze to dostanu a budou strasne silne.Nikdy jsem netrpela takovou bolesti,jako vcera.Me se zdalo,ze jsou uplne napite.A ze opravdu prasknou.
Pritel si ze me dela srandu ze v nedeli uz bude Vojtisek mezi nama.To je pako ze?
Nevi co roupama. 😀

murynka
13. srp 2009

leni dnes je mi lépe ale to mi včéra ráno bylo také...uvidíme

co tvoje bříško?bolí nebolí??

sarlotta
13. srp 2009

Já bych taky vlezla do sprchy .. teplá voda pomůže uklidnit bolest, prohřeje.

mě bolí břicho, záda a ráno i hlava.. tak sem lupla půlku paralénku 😉 venku prší- nízký tlak...

bobinka22
13. srp 2009

If.v:
Ja pocitam uz se vsim,,ale kdyz to na me prijde,tak se trosku bojim.
A nebo se to snazim zaspat.At to je cokoli.Tak jsme na vse pripraveni. 🙂

nicollka
13. srp 2009

jojo to sou skoky. No nechám se překvapit v pondělí.

Bobi no vypadá to jako by se začalo něco dít, tohle jsem měla taky tak tři dny před porodem. ;) Bříško netvrdne?

murynka
13. srp 2009

bobi poradíš???zítra jdu na cukr 😝 😝 😝 mám se dnes vyvarovat sladkému 😨 😨 😨 moc díky

kopa
autor
13. srp 2009

Murynko včera mě to břicho bolelo strašně,dneska tam mám takové třesení 😅 Tak uvidíme.

Bobi já bych byla tak ráda 😀 no vidíš přéte se moc těší na Vojtíška,tak třeba už bude brzo s vámi. 😵

bobinka22
13. srp 2009

Nicollko:
No brisko,mi tvrdne uz asi tyden.ALe je to jak kdy.Chvili je v pohode,a chvili je tvrde.A to se strida tak cely den.Byla tu segra uz asi pred 14 dnama a ona mi rika ze mam tvrde bricho.Ale me se to nezda.Ja ho tak citim porad.Bo ho nosim.Me se dzda ze s brichem je to v pohode.Ale ted ted tyden to registruju a tvrdne.
Jinak vsechno v pohode.

Murynko:
No moc sladkeho nejez.Ja taky nic nejedla.Vezmou ti krev,pak ti nalije hnusny napoj 🤐 🤐 .Ja se z nej malem pozvracela.Musis to vypit do 5 minut.A po 2 hodinach ti vezme znova krev a jdes domu..
Vem si neco na cteni,ja tam umrela malem nudou.

bobinka22
13. srp 2009

😀 😀 😀 😀

Ale ja se bojim.......... ☹

murynka
13. srp 2009

bobi to vím jak to chodí moc děkuji 😉 😉 dnes žádné sladké ☹ a to odpolko jedu k mamině pro štrůdl 😀 😀 😀

no a co ty víš třeba Vojtíšek už brzo bude mezi Vámi 😵 😵 😵
mě se na to nedávno zeptal Jirka tak kdypak přijde sosfnka na svět v listopadu či prosinci 😕 😅 😀 😀

martina76
13. srp 2009

Mury pokud jdeš na křivku tak vše jako normálně. 😉 Ráno na lačno s ranní močí a slabým hořkým čajem do kterého ti rozpustí čistou glukosu a naberou ti krev. Za dvě hoďky budou chtít znovu moč a trochu krve. Je to zátěžový test aby věděli jak tvoje tělo ten cukr zpracovává. To sladký je hnusný a ty dvě hoďky dlouhý, ale jinak pohodička. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru