Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
18. srp 2009

to je normalni ze se bojis,ale dobre to dopadne 🙂

vroninka
18. srp 2009

Já mám větší strach teď, víc než poprvé

vroninka
18. srp 2009

Ahojky Kopinko, taky už jen nervozně čekám. Co ty? Kolik jsi DC? nebude náhodou další těhulinka? 🙂

nicollka
18. srp 2009

ahoj nakukuji

Bobi tak já byla v poradně, malej byl vysoko, jen řekli dojděte za týden. No a pár hodin na to jsem začala rodit, ve tři ráno mi odešla hlenová zátka, v záchodě takovej sopel a krev a v v 6 už sem byla na sále ve 12 chovala miminko...no takže týden to být vůbec nemusí ;)

kopa
autor
18. srp 2009

Vroninko další těhulka nebudu 😒 rozjíždí se mi asi mrcha 😠 😒 ale neva.Ted příteláka budu muset asi zmáčknout 😅 😀 😀

bobinka22
18. srp 2009

Jo, ten kocarek jsme koupili levne jsem rada.Stal 5500kc.Ale bez te autosedacky,tu jsme nechteli.
Jsem rada ze ho mam.Ten byl jediny co se nam obema libil.Je dost velky a vysoky.Ne jak jsou nektere hodne nizko ,jsem rada ,ze jsme na nej trefili.

nicollka
18. srp 2009

Holky myslíte že na bolest prsou můžu použít metodu chlazení nebo zahřívání jako u kojení? Mě fakt bolí šíleně, jako by mi zatvrdlo mlíko :D
Jedem nakoupit a vyměnit si eura...večer juknu

vroninka
18. srp 2009

Nicollko, taky si myslím, že Bobi týden nevydrží🙂
To jsem teda napnutá, Bobi🙂

vroninka
18. srp 2009

Kopi, vymačkej ho jako citron 😀

bobinka22
18. srp 2009

no Nikol:to byla rychlost.To jsi mela super.
Vsak ja uz na to nemyslim.
Ja se budu tesit.Az toprijde tak to bude.
Nechame se prekvapit. 🙂 😉

bobinka22
18. srp 2009

Holky ,
Vroni:Ja kvuli vam dneska neusnu.Zase se mi bude zdat ovas z koniku:Posledni 2 dny se mi o vas zda,ze si porad spolu pisem.A to jsem kazdou chvilku vzhuru
😀

vroninka
18. srp 2009

Teda, Bobi, ty mě asi fakt předběhneš. já si to určitě vyžeru až do konce🙂

vroninka
18. srp 2009

Jo a před porodem většinou pracujou střeva. tak až začneš chodit na OO, tak to by taky mělo být znamení 🙂

kopa
autor
18. srp 2009

Vroninko a jaké jméno máte pro chlapečka? 😕
Bobi teda hla´vně nám napiš až to příjde 😉

vroninka
18. srp 2009

Kopi, Petr. Po manželovi. Si to prosadil...

ee.liska
18. srp 2009

ahojky, tak už jsem doma
holky tak tohle se mi přesně líbí, těhulky a za chvilku maminky, úplně mi to dává naději, že když se to daří ostatním, že to prostě jde a za chvíli budeme mít mimíse i mi 😵 😵

bobinka22
18. srp 2009

Na velkou myslis???
V R O N I : nestras me.Ja posledni 3 dny chodim na velkou porad.Ted me to taky chytlo ale preslo T O ! ! !
A vcera se mi vecer chtelo moc a sedela jsem na zachode pul hodiny a nic.Neslo mi to ven.Milacek mi rikal ze jsem pryc skoro hodinu,jak jsem prisla do postele.A ja mu rikam ze se mi chtelo hodne kakat,ale neslo mi to. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A dost joooo??
Je pravda,ze kdyz to na zenu prijde ze se maly v brisku nehybe?To mi rikala mamina.Ze by maly nekopal.Ze jestli kope tak je to v pohode.A dneska kope az az.Cely den o nem vim.

kerrie
18. srp 2009

Bobi..................už se těším, až nám pošleš radostnou zprávičku 😉 Držím palečky, ať všechno dobře dopadne a porod je co možná nejrychlejší. Jooo a kočárek máte moooc krásnej a i ta cena je sympatická 🙂 😉

mari111
18. srp 2009

no bobi tak to si koupila fakt super. mne se taky liby ze je vetsi a hlavne vysoky,ja sem sice krpata ale pritelak ma dva metry 😀 a s tema malyma kocarkama by vypadal asi blbe 😉 no jo ale my mame na kocarek jeste cas ☹

tercie
18. srp 2009

Bobinko kočárek je krásnej, mě se tyhle vozítka moc líbí a cena se vám moc povedla, je to o polovinu míň než v čechách...
Porodu se neboj, nic to není, a v okamžiku kdy budeš držet malýho v náruči všechno ostatní zapomeneš 🙂
S těma střevama je to asi pravda, já sice měla vyvolávanej, ale jak mi píchli ten prostin tak jsem během tří hodin byla snad 10x, průjem, pak už ani nebylo co, a zvyšující se křeče... ale u přirozenýho porodu prej to je mírnější co jsem slyšela. Nemáš se čeho bát, příroda to dobře všechno zařídila 🙂 A na 3 prsty můžeš bejt i tři neděle a nemusí se nic dít...

Kopi jseš si jistá tou mrchou? Mě před každým těhu bylo, jako by měla zrovna přijít...měla jsem všechny příznaky přicházející mrchy. 😉

Holky já už chci bejt taky aspoň 20tt abych nemusela mít tak strašnej strach... 😅

if.v
18. srp 2009

ahoj holky, tak ještě před odletem jedna "pokontrolní" zpráva: sliznice za poslední tři týdny vyrostla o závratný 1mm (tedy aktuálně 20DC je vysoká 5mm) 😀 . Říkal doktor, že 6mm už bude dobrých, ideálních bude tak 8mm....takže v mém případě to tímhle tempem vypadá na ono známé "do roka a do dne" 😉

tercie
18. srp 2009

If i tak je to skvělý, a víš, jak to je, co se vleče, neuteče 🙂

if.v
18. srp 2009

teda kecám - ne za poslední 3 týdny... vyrostla v porovnání s minulým cyklem... 🙂

if.v
18. srp 2009

Tercie, já vím 😉 . Jen mě někdy to čekání nebaví... Jsem zářným příkladem toho, že i když počkáš 3 porevizní MS, nemusí být vše ok... ale už se blýská na lepší časy

hanana
18. srp 2009

ahhhooooooooooojjjjjjjjj tak jsem zas tu co je noveho????
Uz jsem mesic bez netu.... jdu najit tabulku ... 😉 😉

hanana
18. srp 2009

kopi ja jsem 20DC porad nic 😒 😒 😒

if.v
18. srp 2009

teda já se s váma chci rozloučit, protože mi budete těch 14 dní chybět a tady nikdo.... ☹ 😠 to si fakt nezasloužím, ani od Farminky ne 😀

kopa
autor
18. srp 2009

Ivčo uží si dovču 😉
Teda ty máš fotečku v pase,jsi kóča 🙂
Hani jak se máš?jak se vím bydlí v novém?

if.v
18. srp 2009

Kopi, ahoj.
Už jsem se skoro styděla, že jsem jediná tady bez fotky 😉

if.v
18. srp 2009

jak se Kopi máš? Jsem ráda, že doma je to lepší...a že si i přítel uvědomuje, že to není ani pro tebe jednoduché...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru