Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

jitie
22. srp 2009

farmi,taky jsem chtěla koukat na prasátko, ale David čučí na velkýho blondýna..počkám až půjde zachvíli na pivko a přepnu si to 😎

kopa
autor
22. srp 2009

jitie já bych počkala,ale nák mi začínají tikat ty hodiny...Podle mě je to semnou k nevydržení 😅 bavím se o tom s ním každý den(a to bude asi ta chyba)ale já jsem bába ukecená mě ta držka jede od rána až do večera.Příteli je 30 a mě 24.

kopa
autor
22. srp 2009

Farmí to prasátko je moc hezkéé,je to jak Babe prasátko 😅 😀

kopa
autor
22. srp 2009

holky a nebo si to mimi udělám jinde 😅 😅 nééé to byl jen vtip 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
22. srp 2009

tak zatím pa jdu se natáhnout k autoškole 😀

jitie
22. srp 2009

kopi, to věřím, že je to na palici..ale zase to vem z té druhé stránky, jeho už asi štve to tvoje povídání o miminku,proto se staví proti tomu, nechce být do ničeho tlačenej..to je jen můj názor neznám ho osobně 😒
zkus třeba tenhle měsíc o tom skoro vůbec nemluvit, neříkej mu o plodných dnech, sexujte podle chuti a uvidíš, třeba se k dobrému obrátí..

jitie
22. srp 2009

autoškola..tak to hodně sil, to by mě fakt už nebavilo se učit, ještě že už to mám zasebou 😝

tercie
22. srp 2009

Kopi to je možná ten kámen úrazu... tak se o tom bav s náma, a s ním se bav o čemkoli možným jiným, nerejpej do něj, a dítě ponech jako tabu, nemluv ani o nás... uvidíš že na to za chvíli přijde sám 😉 třeba nemá rád když ho někdo do něčeho tlačí a cítí se zahnanej do kouta...

tercie
22. srp 2009

Jiti přesně, já nevim jestli bych teď ještě autoškolu udělala 😀

Jiti jsme se shodly 🙂 jsem ráda že to není jen můj názor 😉

jitie
22. srp 2009

taky si myslim, že je nerad tlačenej tam kam nechce

tercie
22. srp 2009

prostě nerad tlačenku 😀

jitie
22. srp 2009

a tu já ráda, ale jen masovou 😀

tercie
22. srp 2009

Já taky ráda, ňam, a mam na ní chuť 😀 Ale já jí žeru s hořčicí 😀

kopa
autor
22. srp 2009

holky ale on rád tlačenku 😀 😀 😀
máte pravdu pokusím se předním o mimi už nebavit 😅 takže mě ted tady budete mít furt 😀 😀 No snad to semnou ještě vydržíte-ale to už píši asi rok 😀 😀 😀

kopa
autor
22. srp 2009

já tlačenku a všechny takové ty salámy,paštiky,buřty atd..nepapám.Nikdy jsem to ani neochutnala a tlustá jsem asi z ovoce 😀

kopa
autor
22. srp 2009

v úterý jdeme na úřad končí mi občanka a moje zděšení bylo,že se musím jít nechat vyfotit.To je nerada na každé fotce vypadám jak debil.Tak jsem hledala a našla jsem fotku když mi bylo 19-20 takže ta tam pude 😀 😀

tercie
22. srp 2009

Kopi já už mimi řeším dva roky zpátky, a taky o tom kecám jen tady, doma se moc nebavíme, manžu to moc netankuje řešit takový ty věci okolo... nic jsem mu neříkala, ani neví co to je plodnej den a nějaká ovu 😀

Kopi holt jsi postavu podědila 😉 To já můžu říct, že jsem si jí vyžrala, a taky jsem nakynula jak jsem přestala sportovat 😝

tercie
22. srp 2009

kopi nepude, musí bejt aktuální foto a teď už fotí i přímo tam 😉

jitie
22. srp 2009

tak to já to do Davida cpala kudy to šlo, ten už věděl i kdy jsou plodný dny a ptal se mě jestli sem měřila BT 😀 on si mimi taky moc přál,takže u nás to bylo oboustranné

já miluju salámy, buřty, tlačenky, samí takovýhle nezdraví věci 😀

kopa
autor
22. srp 2009

Tercie ano máš pravdu když se zpětne podívam na matku a sestru když měla tehdy takovou postavu,říkala jsem si vždy že jsem na tom mnohem lépe,ale ted jsem tlustoprdice jak moje sestra kdysi....no v pondělí vyrážím na cvíčo.

kopa
autor
22. srp 2009

Tercie fakt?To jsem nevěděla?Ono na té fotce vypadám furt stejně a i ten střih je jako ted 😅

tercie
22. srp 2009

Bob taky rád mimi, ale ty věci okolo ho nezajímaly, on byl zastáncem toho že to není žádnej úkol a musí to plynout přirozeně 😀 Jenže to bych se doteď ještě nedočkala, kdybych to měla brát podle něj. 😀

Jiti já jsem taky salámová a masová a párková a paštiková 😀

aronek
22. srp 2009

Tak jsem se pokusila žehličkou vysušit prádlo a rozvěsila jsem ho po clelým bytě, balit budu ráno, ale před sedmou musíme vyjížět, tak bude veselo, ještě, že žízky dělá přítel. Jinak ta ministrině je z dolního Sazka, takže české cedulce by asi nerozuměla 😎

murynka
22. srp 2009

také koukáme na prasátko 🙂 😀 😀

jitie
22. srp 2009

aronku,napiš tam - ich bin schwanger! a je to 😀

murynka
22. srp 2009

jijit co filda 😵 😵 😵 sofina dělá pěkný boule 😕 nevím co tam vyvádí 😀 😀

jitie
22. srp 2009

filda teď chrápe, ale celý den se převaloval sem tam 😀

tercie
22. srp 2009

aronku to abys vstala o hodinu dřív abys to zmákla 😉 ale snad ti to uschne.

Kopi uvidíš, zkus jim ji podstrčit a třeba ti to projde 😉

jitie
22. srp 2009

do ráno by to mělo uschnout, otevři okno,ať se to pořádně profoukne a nebo vem fén a foukej 😀

aronek
22. srp 2009

kopi, já se spřítelem rozešla po devíti letech. Byl zlatý, měl však jednu vadu hrozně pil. Koupili jsme spolu hospodu na hypotéku, bydleli spolu, kvůli němu se mnou nemluvila celá rodina. Pak to ve mně jednou ruplo a ve dvě ráno jsem vzala psi a odešla. Nechala jsem tam úplně všecho, pro osobní věci mi pak dojel brácha. Skušenost hrozná, ale už vím, že to člověk zvládne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru