Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mabe
23. srp 2009

kopri, ja to teda zkusim, ale teplou vodu? to se asi pozvracim. 😀

ikopretinka
23. srp 2009

MAri, těžko říct ale možná 29 den od by to být mohla. POkud to bude trvat tak týden dost, tak si myslím že to mrcha byla. Já hned po revizi měřila BT , takže jsem věděla ovu a pak jak jsem začala po ovu 14 den špinit, jsem věděla že to MS musí být. Přišla mi 34den.

ikopretinka
23. srp 2009

No to Mabe možná jo, normálně mi to nevadí, ale představa tehdy když jsem byla těhu, no nevím nevím. Teď se mi to kecá a radí, ale když jsem blila jak Alík, no těžko říct, asi bych to nedala, ale zkusit můžešˇ.

mabe
23. srp 2009

jasne diky za radu. treba pujdu po te hrusce 🙂

ikopretinka
23. srp 2009

Mabe ale je fakt, že tohle ny mě funguje. Nebo když se napiju nějakého teplého zeleného nebo bylinkového čaje. Zkus třeba heřmánek , ten v těhu můžeš.

mabe
23. srp 2009

zkusim si ho dat s medem 😉

murynka
23. srp 2009

kopi závidím protože já nevím co sex je 😀 😅 😕 🙄 🙄

manžel s evrátil z práce a jeli jsme na výlet 😵 😵 byli jsme v mekáči 😀 😀 a pak jsme zajeli vykoupat psíka na Záplavy 🙂 tak s evyřádil a já jsem spokojenná že jsme nikde byli 😎

ker to se nedivím že jsi zvědavá 😵 😵 já také za tebe 😀

tercie
23. srp 2009

Jééé Mury mekáč... děláš mi chutě, taky bych si dala... big meka třeba, Ňaaaam 😀

Už jsem tu, to trvá no, chtěj všichni pomazlit, a poňuchňat 🙂

tercie
23. srp 2009

Tak mabe asi už je na wc, ale kde jste vy ostatní, hm? 😀

kerrie
23. srp 2009

Já jsem si odskočila do témátku "jaký byl porod" a vzdělávala jsem se 😀 😀 No ale řeknu vám, že jsem na to fakt zvědavá, co tam pak předvedu 😀

murynka
23. srp 2009

ker 😀 😀 😀 já na sebe také 😀 😀

farmarska
23. srp 2009

teda žvanilky!jste toho zase nakecaly! 😕 😀

mabuš a nemůžeš nějaký šetrný projímadlo? v těhu asi ne co?? 😕 ale tak možná nějakej kefír by pomohl... 😅

holky koukám, že jste probíraly sex.polohy 😉
já teda na žádnou gymnastiku taky moc nejsem, to s těma mejma kilčama snad ani dost dobře nejde 😅 ale musím říc , že na koníka to kopísku jde i s opravdu velkým panděrem , jako mám třeba já 😀 a chlap se ti opravdu s naší váhou nemá šanci vysmeknout 😀 😀 😀

kerrie
23. srp 2009

Mury, to bude šou, co? 😀 😀 😀

farmarska
23. srp 2009

holky hezky si to užijte 😀 😀 😀 😝 😝 😝

murynka
23. srp 2009

keri to jo 😎 😀 😀 😀 já se začínám trochu bát 😅

farmi jééé koníčka mám v plánu ted někdy s bříškem 😀 😀 😀

farmarska
23. srp 2009

helé tak kde jste?! 😕 já musím jít za chvíli krmit! 😠
no mabe asi tlačí, terci asi ňuňá čoklíky 😝

murynka
23. srp 2009

jsem tady 😀 😀 😀

kerrie
23. srp 2009

😀 Farmiiii, jdeš krmit zvěř nebo manžu? 😀

kerrie
23. srp 2009

Mury........taky z toho mám smíšený pocity, ale zatím mi to připadá ještě strašně vzdálený 😅 😉

farmarska
23. srp 2009

no tak si to pěkně murynko užijte 😉
já si nemůžu pomoct, ale to je ted moje nejoblíbenější poloha 😅 dřív jsem mělaq nejraději misíka-klasiku, ale pak jsem kuli početí začla líst po manželoj 😀 a šup na koně, při každé příležitosti a tak jsem si na tu polohu nějak zvykla..., až mi zachutnala 😀 a ted se mi to tak vyloženě líbí 😵 😵 😵

murynka
23. srp 2009

keri mě už to tak vzdálený nepřijde 😀 😀 ale ve 20tt jsme si to fakt nepřipouštěla také 😅 😅 😅

mari111
23. srp 2009

ach jo holky,tak uvidim jestli to bude dal tak silny,ale uz se v tom fakt nevyznam 😠 . Terci jake mas hafiky ? ja uz by sem taky chtela hafika,nejlip hned dva ale ted sme si rekli za s haf pockame kdyz by se povedlo to mimi ☹

farmarska
23. srp 2009

keríe manžílek i já už jsme po véče, i prasátko Lucinka, 😉 ted přijdou na řadu kozy a fretky a pak psi a pak zbytek 😀

murynka
23. srp 2009

farmi tak to by měli oplodnovací ze zadu 😅 😅 kvůli mé zakloněné děloze to s emi líbilo moc ale etd to nejde no ☹ ted by to asi vono nebylo 😀 😀 😀 třeba na to do porodu nedojde 😅 takže nevím kdy si to užiju 😀 😀 😀

farmarska
23. srp 2009

mari a jaký haf plánujete?
mury nerada ti to přiznávám, ale už to máš opravdu za pár 😀 😅

mari111
23. srp 2009

ahoj farmiku,teda ty mas zvirat,az ti to zavidim ale vim,ze je s tim moc moc prace ale je to pekny mit tolik zviratek okolo baraku

murynka
23. srp 2009

farmi děkuju 😠 😀 😀 😀 😀

farmarska
23. srp 2009

mury zezadu to já taky ráda a taky jsme to tam takhle párkrát "napouštěli" , páč nevím, jakou jí mám já a co kdyby byla taky zakloněná 😀 ale prostě nejoblíbenější je kůň, 😀 a to ať se zrovna oplodňuje, nebo ne 😎 😀

mari111
23. srp 2009

ja by sem chtela nemeckeho ovcaka dlouhosrsteho nebo nejakeho proste poradneho hafana aby byl velky a hunaty takovej medvidek 😉 nebo bernsky salasnicky pes se mi liby no proste takove hafi

mari111
23. srp 2009

a jak se pozna zaklonena,holky? to asi jen doktor,ne?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru