Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
1. zář 2009

handm jsem bohuzel doma protoze se u nas hodne propustelo a je tu malo prace v tom nasem okoli a ja sem zatim nic nesehnala,nemam moc na viber,mam spatny zada a nemuzu jen tak neco delat

handm
1. zář 2009

Aha, Mari, tak to je blby... doma o tom vsem akorat premyslis, co?! ☹ To mě mrzí..

Jo a Mury, já ji taky mám ráda, to jako joo 🙂

bobinka22
1. zář 2009

Kopi:
Je dobre,ze jste si prochazku se synoveckem uzili.
A poradne se i u toho odreagovali.

Marii:Bez tam radsi zitra.At ti gyndar rekne co a jak.Jen aby te vycistili dobre vis?Nemyslim to spatne.Ale budes mit jistotu.100% ti udela ultrazvuk a uvidi co tam neni dobre.A nebo bude vse v poradku a ty budes taky klidnejsi.Ja po revizy ,myslim uz 4 den po revizy spala s pritelem,a jeli jsme naostro se snazenim.Spinila jsem opravdu chvilku a i kdyz jsme se snazili,tak po 40 dnech od revize prisla mrcha a druha uz neprisla.
Prave me zarazilo jak dlouho jsi po revizy a jeste spinis.Radsi si tam zajdi.A hned dej tady potom vedet.At vim jo? 😉

Jinak ja s tchyni vychazim suprovne.Mam ji pul hodky od baraku.Pise mi skoro kazdy den mail.Nevidime se kazdy den.To spis ja za ni jednou tydne musim zajit na kaficko do prace.Bo mi je po ni smutno. 😀
Minuly tyden jsme spolu byli nakupovat veci pro Vojtiska.Bylo to super.Mam ji rada,tikame si.A beru ji take jako mamcu.Reknu ji i vic nez mamci.

Holky,horka vana byla uzasna.Jsem ted spokojena. 🙂
Pak pujdu udelat veceri milackovi,at nemusim vecer o pul jedenacte jak prijde z prace.A mam klid na konikovani dneska. 😀

murynka
1. zář 2009

hand to je jasný 😉 každému vyhovuje něco jiného a třeba za pár let změním názor a ostěhujeme se 😎

murynka
1. zář 2009

bobi to jsi napsala přesně o té tchýni 😉 tak to mám i já 😅 😅 😅

handm
1. zář 2009

jé BObi, to si krásný taky příklad sem do diskuse, kdy začít snažení po revizi...dííííky za pozitivní info!!!

handm
1. zář 2009

Mari holky mají pravdu, mě ta moje doktorka taky předtím pořád chtěla vidět, kdybych pořád špinila..
Jistota je lepší!

mari111
1. zář 2009

jo jo holky tak ja tam zitra pojedu a pak dam hned vedet,nevim jeste ale v kolik pojedu. snad to bude v poradku ☹

bobinka22
1. zář 2009

Ale ja to nikomu nedoporucuju.Mozna to bylo ode me hnusne.Ale rekla jsem si po revizy bud to klapne nebo ne.Pritwel mel strach,ale sel do toho.Protoze se na me nemohl divat.Porad jsem bulela.A i po porvnim sexiku jsem bulela.Ale vyplatilo se to.
Ja vymenila i gyndare.Ten jak jsem k nemu po revizy prisla ze jsem tehotna,rekl ze tam nic nevidi.A ze doufa,ze nebudu ze nesmim otehotnit driv jak za 3 mesice.Ale ja uz na tom ultrazvuku videla tu tecku.Pak jsem sla na druhou poradnu k jinemu gyndari a ten rekl,ze zalezi na psychyce zeny.A na telu jak se s tim vyporadalo a potvrdil mi tehu.Podle me zalezi na te psychyce.

zlababa07
1. zář 2009

Bobinko, tak teď jsi mě uklidnila, celý odpoledne tady štrachám na netu info o tom, kdo za jak dlouho po revizi otěhu, abych apsoň trošku zahnala ty obavy a ty takhle 😉 😀
takže můj závěr je, že pokud se to první těhu nevydařilo jen náhodou, podruhé se to opakuje jen výjímečně a nezáleží na tom, zda počkáte 1, 2, 3 nebo 6 ms. Ale pokud je tam nějaký hlubší problém, pravděpodobně se to stane zas, ať počkáte třeba rok. Takže jak jinak to zjistit, než na to skočit co nejdřív, pokud je psychika a tělíčko v pohodě? 🙂

bobinka22
1. zář 2009

Mari:
hlavne nebud smutna.Bude to v poradku.A budes vedet co se deje.To je hlavni..Takze se usmej joooo? 😀

handm
1. zář 2009

Ty jo, to byl tedy opravdu "sympaticky" doktor... debil s prominutim. Těmhle by měli zakázat dělat to povolání...
Tak hlavně že to klaplo Bobi a všehcno jde jak má!!

bobinka22
1. zář 2009

Zlababa07:

Asi tak nejak.Jo,myslis todobre.Tak jsem si to myslela aspon ja.
😉

handm
1. zář 2009

Žlababi, určitě je to tak! Myslím, že prostě ženská a příroda si holt poradí, jak to jde...

Jeden doktor mi dokonce řekl, že třeba utroš, který dávají na podporu, je spíš jen placebo.. což mě dost překvapilo, ale že to nijak zásadně nepomáhá, že si to rozhoduje prostě ta příroda a psychika ženy..

zlababa07
1. zář 2009

Tak já mizím, pěkný večer přeju papá

bobinka22
1. zář 2009

Handm:
No,to byl kreten s prominutim.To mi jeste rekl ze jestli budu tehotna,tak si mam pripravit 800kc na poradny.Ze se bude o me starat v tehotenstvi.To jsem nikde neslysela a ja se o tom bavila s tim doktorem druhym mim soucasnym.Jestli u nej taky budu plati a rekl ze to nemyslim vazne:Ze ten doktor na nejake vybirani poplatku nema narok.Ze si to nesmi dovolit.Tehotny\m to plati pojistovna.
Ale nem,on chtel opravdu po me 800kc.
Nekteri doktori jsou zmrdici. 😒

murynka
1. zář 2009

bobi souhlasím ta psychika je důležitá ale to už jsme tu psala 😉

bobinka22
1. zář 2009

Jo, ja vim mury.Cetla jsem si to.Ale taky zalezi na povaze,jak kdo to snasi.Ale je to tu uz vse napsane.
toc vse. 😀

handm
1. zář 2009

Neskutečný, bobi, fakt... tak hlavně žes odešla a máš klid..
a žlababi, ty hledej jen ty pozitivní případy!! Žádné stresy atd! POzitivní myšlení a půl je vyhráno. Tvoje analýza byla naprosto přesná 😅 a budem se jí držet! 🙂

handm
1. zář 2009

Porodnice budou praskat ve švech 🙂

murynka
1. zář 2009

zlab ty nelez do žádných smutných diskuzí jasný!!!!!a myslet pozitivně 😉 😉 😉 😉

bobi tak tak já jsme srab tak jsme čekala 😅 ....

handm
1. zář 2009

Já vim, holky, podobných věcí jste tu už asi napsaly spoustu... Jen člověk, co to má teprve před sebou, to snažení, to chce slyšet zas 😀

bobinka22
1. zář 2009

😀 😀
To jo no.A ja jsem se ted dozvedela ze maji hodne rodicek u nas v porodnici.A rychle se jich potom zbavuji.Tak az me to chytne,tak budu doma za 3 dny.Jak ja uz se tesim.Aspon tam nebudu dele jak 3 dny.To jsem opravdu rada.Nesnasim nemocnice a nejsem zvykla spat jinde a bez milacka. ☹

mari111
1. zář 2009

bobi 🙂 ja si to chci s tebou vymenit ☹

bobinka22
1. zář 2009

Mari:
Jako jo,porodu se opravdu bojim.ALe tomu se nevyhnu.Ale nemenila bych to za nic.Neboj.
Zotra se dozvis co a jak.A brzo budes tehulka.Uz se tesim az to tu napises.Nemyslete si holky ze vas nebudu tady otravovat.Budu vas poctive docitat.A kecat nooo..
Na to si udelam vzdycky cas.
Ta horka vana mi zase nepomohla.Uz 3 den si davam horkou vanu a nic.To je bordel.Asi zase vytahnu balon a sednu si tu s nim k PC.A budu poskakovat. 😀

venuska
1. zář 2009

Ahoj děvčátka,

tak jsem dojela domu. Dneska jsem si musela vzít dovču, byla jsem opět u zubáka. Vrtala mi ještě jeden zub a ten bolavý mi znovu otevřela a vyčistila. Stále to bolí, jak se to dostává k sobě, nemůžu se pořádně ani najíst 😒 ☹ 9.9. tam jdu znovu, snad už naposledy. Zub mam umrtvený, ale stále bolestivý...nějaký zánět. Snad se dneska trošku vyspím. Natálka už je ze mě asi na nervy...taky chudinka nemůže spát.

Snad ta bolest brzy přejde, a bude dobře. Koupila jsem alespoň dneska Natálce něco hezkého...dám do albíčka 🙂 Ona si to zaslouží. 🙂

Venku je dneska na padnutí. Už se těším do postele...
Tedy nám ty týdny krásně letí.... 🙂

venuska
1. zář 2009

Bobinko, jak ti je, zatím 2 v 1 🙂 Už aby byl na světě, viď??? 🙂

Kamarádka mi dneska psala, která je v 7 měsíci, že mají s prckem komplikace, že chce na svět.... 😕 Takže asi bude taky rodit...ten 7 měsíc ty dětičky nějak láká....slyším to nějak často...porod v 7 a 8 měsíci.

murynka
1. zář 2009

bobi jsem an tom stejně porodu s etaké bojím 😅 a moc rády bych si to vyměnila 😀 😀 už je to nějaké dlouhé 😕

vendul zoubky v těhu docela trápí mě trápili na začátku patří to k těhu no 😖 přináší to radosti i starosti vem si paralen lehni si a bude lépe 😉

handm
1. zář 2009

Mari a ty taky nesmutni!!!! žádný stesky a smutky, pozitivně myslet.. a za chvíli jsme tam taky!! 🙂

murynka
1. zář 2009

bobi ale jště není 7 třeba čeká fakt na 7.9 😉 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru