Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
2. zář 2009

Aronku, tak Ti to zítra dobře dopadne 😉

paajaa
2. zář 2009

Farmi: tak sexi s manžou obden a nic neprošvihneš. Jinak když manža bude chtít tulení, tak bude jenom ráda, ale musí převzít iniciativu. Protože teď jsem to vždycky rozehrála já a někdy i odhopsala. 😀 😀 😀

Aronek: držím palečky

katyna6
2. zář 2009

pajdulka-já už jsem Ti ráno nestihla odepsat,promiň.Doufám,že jsi vyspinkaná dorůžova 😉 Já jsem spíš přes tu hlavu,než přes tělo-pracuji na psychiatrii 😅

markee
2. zář 2009

Holky já jen bulim,bulim a bulim. Složit se nemůžu,pže kdo by se staral o malou. Jen ať mi jí nechaj doma a já musím taky myslet na někoho jiného a né na to jak mi zas příroda ublížila. Holky já se toho porodu tak bojím. Zažila jsem ho,ale s krásným koncem. Holky moc mě mrzí,že kvůli mě nespíte a máte plnou hlavu starostí. Zapomeňte na mě a mou bolest,dejte se do kupy. Já až na to bude čas,tak chci další mimčo,i když vím,že se budu děsně bát a jestli to zas nedopadne,tak už fakt nevim co budu dělat. Holt budeme mít jedináčka,ale tak prostě jsem chtěla dítka dvě no. Mám za sebou 3 těhotenství a mám z toho jedno dítko. Aspoň že je Johanka zdravá a to hodně. Projeli jí geneticky a prostě je fakt zdravá i já jsem zdravá. Jsem za to moc ráda. A teď to chce čas.

markee
2. zář 2009

Holky je tu nějaká diskuse,kde by na tom byli holky stejně jak já,myslím museli to dát pryč v takovém týdnu jak já. Ať vás tu tím neprudím,ať myslíte na hezké věci 😔

katyna6
2. zář 2009

markee-beruško,s náma si vůbec nelámej hlavu,jestli spíme,nebo ne,soustřeď se jen na to,kolik holek na Tebe myslí a jak moc Ti drží palečky,abys už všechno zlé měla za sebou.A kdyby to šlo,určitě Ti každá z nás pošle co nejvíc síly do těch dalších dnů!!!Drž se markee-zvládneš to!!!!

ee.liska
2. zář 2009

ahojky holky 🙂
dlouho jsem tu nebyla, nešel mi net. Teď se hlásím z práce, aspoň dát o sobě vědět 🙂
zítra jdu konečně k novému gyn tak se těším. Ale zjistili mi špatnou štítnou žlázu, v pátek si jdu pro výsledky 😢
dočtu vás až zítra doma, dneska to už nestihnu
jak se tady máte? těhulinky jak vám je? a co snažilky, už se někomu zadařilo??

ee.liska
2. zář 2009

panebože markee, je mi to moooc líto 😢 😢 😢 😢 😢

farmarska
2. zář 2009

markee pusinko přesně jak píše katy, nás vůbec neřeš! my jsme sice uplně v šoku z toho co se ti přihodilo, páč to tu assi nikdo nečekal, ale my se z toho rychle oklepeme, nespaly jsme jednu noc, ale tu další a další už spát zřejmě budeme, z nás to vyprchá v porovnání s tebou snadno, ale ty koťátko se musíš cejtit k zešílení smutně ☹ ☹ ☹ prosím nikam neodcházej, jen pokud by ti to pomohlo, 😖 jinak tu na tebe všechny skoro neustále myslíme a moc by jsme se o tebe bály víš 😕 😨 😔

farmarska
2. zář 2009

markee i já, nebo třeba scharlotka jsme prožily tři těhotenství, ale dítko máme jen jedno 😔 ale můžu ti říct, že to co jsem zažila já, ač mne to sebevíc bolelo a mrzelo, je v porovnání s tebou, nebo s tím co zažila Hanička nic 😢 😢 😢
markee a už jsi přemýšlala nad nějakejma lékama, aby jsi se alspon vyspala? bijím se kočko, aby jsi se nám nezhroutila 😖 nenabídli ti něco, když ti to řekli?
bo třeba já jak znám sebe, tak bych asi bez něčeho na spaní v tomdle okamžiku, za takový situace jak jsi ty neusla 😔

farmarska
2. zář 2009

elí tak ať se ti u doktora líbí 🙂 a co máš s tou štítkou? to jak se hubne a kulej oči, nebo ti nepracuje a přibíráš?

kvetinka7
2. zář 2009

Markee,
vubec nas neprudis.. ani nahodou.
Moc rady bysme ti alespon trosku ulehcily.. nebo aspon abys mela pocit,ze za tebou stojime .. i kdyz jen pres internet.
Urcite tu bude takova diskuse,kterou hledas.. urcite tu bude vic maminek s takovymto rozhodnutim.. 😔

aronek
2. zář 2009

markee, jen tu pěkně zůstaň, tady již o všech víš a oni o tobě a podpora je tu fakt silná 🙂

jinak nás teď vyhodili od veterináře, nějaký pejsek měl nehodu ☹ , tak mu už dvě hodiny zachraňují nožičku, až to dodělají tak zavolají a jedem mi 😕
mamka volala bráchovi, tak je v pořádku, jen celá od krve a zaschlo jí to i v uchu a nemůže se umýt, tak je taková rozhozená. Zítra jí řeknou kdy půjde domů 😉

ee.liska
2. zář 2009

farmi no nevím, oči se mi nekulej ale hubnu 🙂
markee zustaň tu s nami 🙂 a kdybys cokoliv potřebovala, uděláme co bude v našich silách 😉

flair
2. zář 2009

Holky, já taky nespala... Od 2 do 5 rána jsem čučela do stropu, poslouchala rádio a převalovala se.... Takže teď jsem úplně kantáre. Navíc jsem taková nervozní, bo jsem 28 DC. Říkám si, co když třeba by to tento měsíc (3. cyklus snažení) vyšlo? Kéž by. Byl by to krásný dárek k narozkám, dnes je mi 32... Na ortel si ale musím tak den dva počkat. Minule se mi ukázaly // 13 DPO a dnes jsem 11 DPO. Takže klasicky se nechutně pozoruju, každou chvíli se zamyslím, jestli mě nezačalo bolet bříško jako na MS, prostě pako. Však to znáte 😀 😀 😀

farmarska
2. zář 2009

flair o jé to známe, tendle náš před menstrotěhulační syndrom 😀 😀 člověk se chytá každýho příznaku a vzápětí si to zase vyvrací vid 😀 😀
el tak to ti asi pracuje moc ne? to je prej horší 😅 to já mám to druhý, já tloustnu a štítka mi fachá málo 😝 mám jíst hodně jódu 😝 🙄 Ale jinak já bych tloustla i tak štítka neštítka, bo žeru jako dobytek 😅 😝 😀
aron tak hlavně ať je pesan i maminka v pořádku!!a průběžně nás informuj 🙂

a já jdu holky pokrmit, ať mám pak už klídek na Ulici 😉
jinak hlásím před chvílí jsme si dávali cvičně tréning 😉 😉 😉 mě se to snad líbí čím dál tím víc 😅 😀 co já si pak počnu, jestli fakt otěhu a nebudeme to moct dělat 😨 😅

ikopretinka
2. zář 2009

Ahoj holky, Farmi to je dobré ten před menstrotěhulační syndrom 😀 já ho mám každý měsíc 😀 i ten minulý, co jsme se chránili 😀 😀 Už se taky zase pozoruju. Pěkně trénuj, tě chválím. 😵

venuska
2. zář 2009

Markee, vůbec nás neprudíš, taková slova ani nevyslovuj. Jsme tady jedna velká rodina, která ti chce pomct, i když jenom na dálku, tak neblázni. Zkus se trošku prospat. Pořád na tebe musím myslet. Drž se. Hlavně, že máš doma zdravou parádici a ty jsi taky zdravá. Takže určitě se vám povede další miminko, a to už bude 100% zdravé, jako jste vy.

Flair a Pájí, držím palečky, aby to vyšlo 🙂 🙂

mari111
2. zář 2009

ahoj holky. marke myslim na tebe a vubec nemusis do jine diskuze,myslim ze nikomu z nas tu nebudes prekazet ani prudit. . tak sem holky byla dneska na ty gynde a je prej vse v poradku a muzeme na to vlitnout,rikal ze by sme mohli pockat dve tri mrchy ale nemusime a jeste se divil kdyz sem mu rekla ze sme jeste nezapracovali.z histologie nic zvlastniho neprislo,prej nam to nic nereklo ale to prej znamena ze to hold nevislo a nebol k tomu zadny vazny duvod,takze asi sme oba zdravy a muzeme to skusit. akorat sem asi teda prosvihla plodne dni bo podle neho sem mela mrchu od 21.8.vecer to zaclo a to uz je dneska 13ty den,tak nevim,skusila sem ovu test a je tam slaboucka carka,tak nevim nevim. ale teda sem si tam zas pobrecela aj s sestrou,je hodna. a jak myslim na snazeni tak zacinam mit strasnej strach,ach jo. tak co si myslite,neni to jeste pozde na snazenicko? jo a na to spineni mi dal injekci aby to prestalo,jenze mne to uz vcera asi zo strachu prestalo,jak sem tady o tom psala 😝

flair
2. zář 2009

Farmi, ten předmestotěhulační syndrom se ti povedl 😀
Venusko, děkuji za držení palečků 😵

mirax
2. zář 2009

ahoj všem 🙂

markee, jsi moc statečná. Určitě tady nikoho neprudíš 😔 ...jsme tady s tebou. Téma s holkama, co jsou na tom podobně bych ale zkusila vyhledat, můžete si pomáhat navzájem..je to moc těžké..
Myslím, že se i v nemocnici setkáš s někým, kdo na tom bude podobně 😔
Třeba ti to trošku pomůže, al etaky to může působit i naopak.
Napsala jsi hezky, že už myslíš na budoucnost, až přijde čas a bude opět síla do toho jít a všichni ti moc přejeme, aby to příště už vyšlo 🙂

flair..jééé blíží se testování 😀 Držím moc moc palce a hlavně vše nejlepší k narozeninám!!! 🙂 Ó, 32 let, jak krásný věk, co? 😀

farmíí a co tvá ovule?

ikopretinka..taky moc držím palečky...

Holky, mám nějaké tušení, že tento měsíc přibude několik těhulí 😀 a mým předtuchám se 🙂 🙂 teda dá věřit!

flair
2. zář 2009

Mari, super, že jsi v pořádku a můžete se snažit🙂 S tou ovu těžko říct, zkus ovu testík i zajtra a dle toho uvidíš🙂 Já myslím, že by teprve mohla být. Já mám cykly +- 29 dní a ovu cca 17 DC

venuska
2. zář 2009

Holky, moc vám přeji, aby jste našli // čárečky. Posílám posyly 🙂
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk 🙂

Tak a ať přibude hodně nových těhulek 🙂 🙂 🙂 🙂

mari111
2. zář 2009

Flair,vse naj naj k narozeninam,a at ten test vyjde s // . no uvidim zitra az udelam ovu. test. ja ty cykli mela predtim tak rozhazene,ze to podle toho nemuzu brat 😒

mari111
2. zář 2009

a kdepak je tercinka,fakt se tu dlouho neukazala 😒

farmarska
2. zář 2009

holky tak mi právě volal přítelák od mé nejlepší kamarádky, že právě porodila 😵 má kluka jako buka 😵 zdravého 😵 😵 už se těším, až si ho pochovám 😵 😵 😵 tak jsem jí psala, ať už maže domů, že se nemůžu dočkat 😀
musím říct, že mám strašnou radost, zároveň s ní, 🙂 🙂 🙂 ale na druhou stranu, v prvním okamžiku, když jsem se to dozvěděla, tak mne tak trošku zabolelo u srdce 😔 měly jsme to předtím tak krásně naplánované spolu 😖
ale co, snad se brzy i mně zadaří 😉

mari111
2. zář 2009

farmi tak az pochovas tak se nakazis a za chvili budes chovat svoje,neboj

mari111
2. zář 2009

a kdepak je aj bobi,mela sem ji informovat jak sem dopadla u gyndare a ona nikde ,, zeby uz???

mari111
2. zář 2009

no a uz ste fuc vsechny

flair
2. zář 2009

Miraxíčku, moc děkuji za přání k narozkám. Kéž by vyšlo to miminko 😵 Zásobu testíků už mám doma 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru