Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
5. zář 2009

Ahoj holky, jsem tu jen na skok pozdravit, návštěva už odjela a manža je z Natálky celej naměkko, furt za ním chodila, a Bobešu tohle, Bobešu tamto, je kouzelná 😀

Vroninko moooooooooc obrovská gratulace k Petříkovi, přeju jen štěstí ať vás čeká 🙂

Mury postýlka nemá vadu!!!

Tak já zas letím, musím tu uklidit a pak jedu za manžílkem domů, on jel napřed aby obstaral hafánky. Tak se mějte a zítra dorazím.
Hezkej večer 🙂

murynka
5. zář 2009

tercíku děkuju 😵 😵 😵 tobě ten 8tt také moc lsuší 😉

kopa
autor
5. zář 2009

Bobinko to je prča 😀 😀 já mám furt chutě na sladké 😅 tak jsem ted už spokojená 😉

paajaa
5. zář 2009

Krásný večer,

Vroninko: velikááá gratulace k Petříkpvi

Mury: postýlka je krásná, načinčaná a za super cenu. To někdo umí nakupovat. 😉

Kopi: to je dobře, že už ten sexík zase neflákáte a gratuluji k nákupům- ty budeš kočka. 😉

Nicoll: to by bylo super, kdyby to klaplo???

zlababa07
5. zář 2009

Přeju pěkný večer a moooooc gratuluji Vronice k prvnímu miminku tohoto tématu 😵 To je krása 😵 😵 😵
Mury, z té postýlky mi normálně přehází zrak, paráda.

zlababa07
5. zář 2009

jo a kopi, už jsem 6 tt prosím prosím změnit do tabulky, děkujííí 😅 😵

murynka
5. zář 2009

zlab děkuji 🙂 mě také takovou nádheru jsem nečekala 😅
gratuluji k 6tt 😉 😉 😉

nicollka
5. zář 2009

Postýlka je nádherná a cena super. Já miluju růžovou :D

Paaji jojo bylo by to super, ale raději se k tomu neupínám, protože mé tělo si dělá co chce a vždy špatně, takže už to nechávám tak, prostě do vánoc bude , v prosinci bývá manža doma 3-4 týdny, takže tak :D

samsa
5. zář 2009

Vroninko, velikánská gratulace k Petříkovi 😵 Přiznám se, že mi i slza ukápla, přece jen jsi naše první vlaštovka. Holky, jen tak dál 🙂 😵

farmarska
5. zář 2009

ahoj holky tak se zase hlásím 😵

nejprve chci moooooc pogratulovat naší první mamině k mimískoj 😵 už se těším na fotky 😵 😵

a jinak vám povím, že jsem dnes zase ucaprcaná jako blázen 😝
jeli jsme s rodinou na hrad a nakonec jsme během dneška prošli hrady dva plus ještě zámek a bubákov 😝
nožky bolej, ale za tu žranici, kterou jsme si během celýho dne na různých místech dopřávali, to stálo 😀
dále hlásím, že dnes mám na 100procent ovu. Už včera test dost naznačoval a dnes mne bolí břicho jako blázen. Takhel krásně se mi už dlouho potvůrka neprojevila 😎 Tak jsem zvědavá jak dopadnu.. Dělali jsme to včera večer, jenže manža byl tááák unavenej, že z toho nakonec nic nebylo 😢 teda bylo..ale ne jeho výstřik 😅 Pak jsme to stihli dělat dnes ráno, to už bylo i se spermoníkama 🙂 ale musela jsem hned po tom vstát, tak nevím...snad jsem si je bojovníčky chozením ze sebe nevyklepala 😨 🤐 😀 no a já bych samo chtěla i ted večer to pojistit, jenže manžílek je zase tááák utahanej z toho vejletování (já jsem taky´, ale v tomdle mne pudy vedou 😀 ) že mi stuhnul v hořejší ložnici s našim mladým 😅 takže pochybuju, že ho dnes ještě o něčem přesvětším 😝 ják usne, tak je s ním ámen 🙄
no a to je asi ve skradce vše. Teda alspon toho nejdůležitějšího 😀 😀

farmarska
5. zář 2009

a jinak mi prozradte, od té doby co člověka rozbolí břuch-jako že ovu...kdy se to má dělat?? před tím, při tom, nebo po tom?třeba den? 😅 bo já myslím, že by se mi toho mého miláška třeba podařilo zítra znásilnit 😎 jenže nevím jestli to bude mít ještě cenu 😅 😝
holky já to mám zase tááák složitý! 😀 😀 😀 škoda, že ještě někdo nevymyslel toho mého spermorobertka 😝 bych si tam ten vibrátor dnes nechala celej den 😀 😀 😀 a nemusela jsem škemrat o trochu toho sexíku 😅 😝 😎

farmarska
5. zář 2009

joo mury, mooooc hezounká postýlka!!!! se ti ani nedivím, že na ní furt chodíš koukat, já bych čučela taky 😵 😵 😵

farmarska
5. zář 2009

tak já jdu asi dohajan a o večerním oplodňování si nechám je zdát 😒

tak dobrou prdelky!!!! zítra zase najuknu 😉

farmarska
6. zář 2009

ahoooooj!! hezký ráno!!!! 🙂 🙂 🙂
kde všechny jste??? 😕 😕
odcházím poslední, přicházím první 😅

kvetinka7
6. zář 2009

Ahoj Farmi,
plodne dny jsou 2-3dny pred ovulaci a do 1 dne po ovulaci, nejplodnejsi obdobi je presne kolem ovulace (uvolneni vajicka) , nebot muzske spermie uz nevydrzi tolik, nejsou holt to,co byvavali driv.. 😉 😉

Ale Farmi,tobe,profikovii, prece nemusim radit 😝

Vcera jsme meli sraz se stredni po 10letech.. uff..jeste ted jsem z toho rozladena ..

zlababa07
6. zář 2009

Ahoj holky, Farmi, ty toho manžu ještě koukje po ránu pěkně znásilnit, jeden den po ovu je ještě velká naděje. myslím, že u nás to muselo být přesně tak, protože to je jediný, kdy si uvědomuju, že se to mohlo tak nějak švíknout 😅

Kvetinka, co se na tom srazu dělo, že tě tak rozladil ? 😕

zlababa07
6. zář 2009

My budeme zas dneska děsně akční, budeme pokládat novou podlahu do ložnice a budoucího dětského pokojíčku. Už se těším, až budeme moci pořídit nějaký nábytek a celkově to nějak dovybavit.

farmarska
6. zář 2009

květinko jen raď 🙂 , člověk se učí celej život 😉

žlabi, já bych znásilňovala jak o život, jenže máme doma dítko, které se rozhodlo, že si přivstane 😅 😅
takže z toho nic nebude 😢 😢 maximálně až večer 🙄
no takže jak jistě chápete, psychika v prdeli 😖 a totální depka 😔 jsme to určo prošvihli ☹ ☹ já se z toho asi picnu 😔 😔

katyna6
6. zář 2009

Ahoj holky 🙂

kvetinka7
6. zář 2009

farmi, jestli te to ted picha.. tak nejspis ovu jeste nebyla.. az to prestane, tak to znamena,ze je po ni..
zkuste si dat nejakeho kratkeho "slofika" po obede 😉

kopa
autor
6. zář 2009

Ahoj holky 🙂
Farmíčku odhod depku a ber to trošku s nadhledem 😅 Mimčo ti nikam neuteče,určitě se ho brzy dočkáš 😵
No upřímně si taky myslím,že jsme to asi prošvihly,ty 4 dny kdy nic nebylo.Včera mě chvilku píchalo v podbříšku taková divná bolest,tak jsem to ještě pojistila 😅 Člověk aby se v tom vyznal 😅 mě už takhle píchalo asi 4 v tom podbříšku 🤐

katyna6
6. zář 2009

Tak jsem vás teď dočetla,vaše plánování s ovulkama a se znásilňováním,já vám tak děsně závidíííííím.Já už chci takyyyyy.A to mi ještě zdaleka nepřišla ani první porevizní MS,ne tak druhá,po které se zase chceme začít snažit.Ale já to tak dlouho stejně nevydržím,ach joo ☹

flair
6. zář 2009

Ahojte kočky, hlásím se po pár dnech. A Kopi, hlásím 2DC 😝 Už to vypadalo nadějně, v úterý večer jsem na citlivém testíku našla //, druhý den už i stíneček na mamtestu. Dva dny stín sílil a pak slábnul. A včera večer došla MS. Tak nevím, jestli jsem otěhu a pak to odešlo nebo jestli to třeba nebyla jen cysta. Ta prý může udělat slabé čárky.. Každopádně dostávám MS 13 DPO a ted až 15 DPO. Takže něco se ve mně asi dělo. Miraxíčku, co ty myslíš??
Měla jsem včera večer depku hnusnou, dnes už je zase dobře.
Vronice obrovská gratulace k Peťánkovi 😵 Já jsem Petra, takže výběr jména schvaluju 😅
Farmi, já myslím, že ten jeden styk v době ovu stačí 😵
Všem hezkou neděli. Jo, ještě musím kouknout Murynce na postýlku!!!

flair
6. zář 2009

Mury, to je nááádhera!!!!!! Už tam Sofinku úplně vidím 😵

farmarska
6. zář 2009

holky já už ani naštvaná nejsem 😒 spíš mi je do breku 😖 člověk si nakoupí testy, tak těžce vystopuje ovuli a pak to dopadne takhle 😢 😢 😢
hlásím se do klubu spáčů...chtěla bych ted usnot a probudit se až tak najaře 😅 😅 😅 😅

sarlotta
6. zář 2009

Ahojík holčinky🙂

Vroninko veliká gratulacéééééééééééééé🙂)))) jsem si říkala, kdy už bude první miminko v tabulce🙂)) Tak hodně štěstíčka a zdraví chlapečkovi, ať mu na cestu životem svítí jasná hvězda. 😉

Nicoll tak to jsem ráda🙂 že už doma jakž takž ok🙂)) to je fajn.

Kopi... zatím netestuju.. snažení moc nebylo, nebylo mi dobře... takže to by byl zázrak🙂, čekám mršku každým dnem.

sarlotta
6. zář 2009

murynko postýlka je moc krásná🙂 na mě je té růžové hodně.. ale kdoví, kdybych čekala holčičku co bych pak měla doma🙂))))))))))))))))))) už aby tam byla i ta náplň coooo 😉 😀

sarlotta
6. zář 2009

flair to je mi moc líto, .... já už tohle právě neudělám, testovat budu nejdřív po 30DC. Asi se vajíčko nezachytilo, když tam bylo HCG tak se asi něco dělo. Každopádně to určitě vyjde další měsíc sluníčko🙂))) neboj.

sarlotta
6. zář 2009

farminko nedepkuuuuuj určo se nějaký spermoník dostane kam má🙂))) 😎

nicollka
6. zář 2009

Flair tak to je mi moc líto.
Sarlott jojo jakž takž, přestala jsem to řešit a tlačit a uvidíme jak to půjde dál.
No v úterý jestli bude volno tak jdeme k té věštkyni a jediné co mě zajímá je bydlení a mimčo :D Tak snad budou dobré zprávy.
Holky mě pořád divně bolí břicho jako by měla dojít "mrcha" a i divně bolí záda ach jo. No doufám nebudu mít nějakou moc krátkou lut. fázi, mrchu chci tak v neděli. Manža dojede 19.9. bude doma do 28.9. to jede brzy ráno do práce, ale hned v pátek musí dojet páč bude dort, Daneček bude slavit 3 ROKY 😖 😝 toto letí a nastupuje do školky už na každý den. Takže budeme s manžou celkem dlouho, jen aby nám to nějak neuteklo v tom týdnu od pondělí do pátku co odjede do práce 😒 😠 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru