Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
6. zář 2009

Holčinky, taky myslím na markee, musí to být strašně těžký. Moc ji držím pěstičky, aby to co nejdříve přebolelo.
Jinak jsme s manžou o víkendu nelenili a doufám, že se bude čárkovat 🙂 !Ještě sice máme čas do ovulky, ale klidně to může vyjít. Dnes dáme repete, nic se nesmí podcenit 😀 !

murynka
6. zář 2009

na markee myslím pořád včéra jsem to vyprávěla mamince ona na koníka nakukuje 😅 😅 a normálně jsme plakala ☹ je mi jí tak líto snad to má holka za sebou.... 😔 😔

aja 😀 😀 😀 závidím 😎

tercie
6. zář 2009

Ájo tak snad se povede,i vám ostatním, holky 😉 Jednou se ta smůla prostě MUSÍ prolomit, ne? 😉
Murynko je to hrozný, já se včera dozvěděla, že manželka kolegy manžovo, přišla ve 26tt o dvojčátka, je to děs co se děje. Pojďte změnit téma...

aja.83
6. zář 2009

mury, není co závidět, já závidím spíš tobě, že už jsi 28tt, to už bych si taky přála. Ale držím moc pěstičky ať to vyjde a máme tu další miminko.
Přeji pěkný večer a zítra zase nakouknu. papa 🙂

murynka
6. zář 2009

aja závidím ten sex 😅 😅 protože u nás pořádný oplodnovací 😀 😀 9.3.pak v 16tt a tím to končí 😅 😅 😅 😅

murynka
6. zář 2009

takže se těším na 34tt kdy už snad opadne strach a my to zkusíme 😅

tercie
6. zář 2009

Mury a proč budete tak dlouho čekat? Něco ti bylo po tom sexku v 16tt?

murynka
6. zář 2009

tercie jo jo bylo to dost nepříjemné pak takové tlaky fuj a to se malá ještě neozývala kopancemi tak jsme s ebáli....
a ted když jsme chtěla všude čtu ajk moje těhu kámošky po sexu krvácí letí na pohotovost to by mě zabilo to mi za to nestojí ☹

kopa
autor
6. zář 2009

Mury našla sem si tě na Facebooku 😉 😀

murynka
6. zář 2009

leni super jen tam nechodím neumí to 😀 😀 😀

kopa
autor
6. zář 2009

Vroninka...................................................................................29.8. porodila chlapečka Petra
Bobinka 40tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 33tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 30tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 29tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 29t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 29tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 27tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 27tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 24tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 24tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku
Kerrie 21tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 20tt...................
Mirax 19tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 17tt........................17.9.KO
Wergina 16tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 14tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 13tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 11tt.........................10.9.KO
Tercie 8tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 9tt.......................16.9.KO,5.10. NT screening
Zlababa07 5tt.....................16.9.KO
Skritkova DC?
Eeliska 47DC
Maarrtina 29DC
Ikopretinka 28DC
Sarlotta 27DC
Paajaa 22DC
Kopa 20DC
Nicollka 20DC
Farmarska 18DC
Mari111 17DC
Aja 83 8DC
Hanana 7DC
Flair 2DC
If.v nehlídá si DC
Markee
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS
Handm.......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
6. zář 2009

Markét jé to taky moc neumím 😅 😀

tercie
6. zář 2009

Kopinko už 9tt prosíííím 🙂 Mění se mi to v neděli 😉

Mury to jo, než nějaký problémy...

Holky budete se koukat na superstar? Já už se na to normálně těším, jaký maj některý lidi sebevědomí 😀 Já bych tam nepáchla, a to docela zpívat umím 😀

murynka
6. zář 2009

teríku už se na to těším jak se zasměju 😀 😀 😀 😀

tercie
6. zář 2009

Já na face taky jsem ale taky tam nechodím, nějak mi to není až tak úplně sympatický a taky to neumím 😀

tercie
6. zář 2009

No nic berušky, vypínám, protože ty pruhy na tv mě prudí a já si to chci dneska užít 😀
Tak papapa a zítra ahoj!!!

mirax
6. zář 2009

kopi, děkuju za tabulku 🙂 🙂 🙂

jinak holky, my teda normálně sexíkujeme 😉

murynka
6. zář 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

holky objednala jsem 😀 😀 😀

kopa
autor
6. zář 2009

Markét 😀 😀 😀
Teríku změním to zítra ju?

kopa
autor
6. zář 2009

Holky co ta Bobinka???Už asi rodí néé? 😀 😵

murynka
6. zář 2009

také myslím na bobinku 😎 😵 😵 už asi rodí 😵 😵

murynka
6. zář 2009

leni co je tu k smíchu 😕 😕 nelíbí??

kopa
autor
6. zář 2009

Markét líbí 😀 😀

murynka
6. zář 2009

😀 😀 😀 😀 koukáte na superstar 😀 😀 😀

kopa
autor
6. zář 2009

já nekoukám 😅 přítelákovi dávaj naky dokument 😒

kerrie
6. zář 2009

Ahojík 🙂

Muryyyy, ten obleček je kouzelneeeeej.............budete mít letos maličkýho Santíčka.............nebo teda spíš Santíčkovou 😀

murynka
6. zář 2009

aha se tu bavíme 😀 😀 tedy já a sofinka v bříšku 😀 😀 s etaké asis měje 😀 😀

mirax
6. zář 2009

holky, myslíte, že Bobinka má už těžkou hodinku? Neozvala se ?Jste s ní někdo domluvená, že pošle sms? Já jsem děsná zvědavka 😀 , jestli už opravdu rodíííí...nebo ne?...a opět si dělá něco dobrého? 😀

farmarska
6. zář 2009

ahoj holky, tak hlásím, že u nás se ani odpolední sexík nekonal 😢 po obědě jsem jeli pryč a vrátili se večer. Ted jsme koukali na suprstat a manža už hlásí jak je normálně ospalej 😅 😝 😅
no já už to vzdávám 😝 co se nestihlo to se nestihlo a už na to kašlu, stejně už je pozdě 😖 ale příští měsíc mu snad naplánuju na ovulační dobu dovolenou 😠 a dítě pošlu na tábor 😀 😀 😀
miraxíku tak vy doma tento jo 😀 .. 😉 😀 a dobrý 😕 😉 tý jo, kež by nám to k tomu početí taky stačilo, ale nějak tomu moc nevěřím 😒 na mé gusto to děláme až příliš málo 😢 a já bych v době ovulační obskošila snad i koně 😀 😀
flair je mi líto že mrcha dorazila ☹ ☹
na markee myslím taky ☹ ☹
kopís tak to vypadá, že tu příští měsíc budeme strašit zase spolu 😅 😅

jinak holky myslím že bobi ještě nerodí. Máme totiž spojení na sebe a má mi když tak hned psát 😵
bobi ty ty ty, jak to že nerodíš!!! 😠 😀 😀

hanana
6. zář 2009

ahoj farmi jakej byl vikend, nebo ja s tebou a kopi budu taky strasit, nejak jsme se s manzou nepohodli , tak nevim jeslti to do ovulky bude vyresene>..
😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru