Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
7. zář 2009

kerie no jo cvok jako já 😀 😀 😀 😀 😀

sarlotta
7. zář 2009

ahojík holčinky🙂

kerrie všechno nejlepší🙂)) hodně štěstíčka a zdraví Tobě i mimišku 😉

mari k svátku Ti přeju krásný sluníčkový den, bacily huš huš 🙂))) dej si priesnitze na krk to Ti uleví.

Bobinkooooo 🙂)) držím palečky, křížové bolesti stojí za houby, ale vypadá to, že mimís už se chystá.. tak držím palečky, aby to bylo rychlé 😎

mari111
7. zář 2009

kerrie dekuju

mari111
7. zář 2009

sarlotko dik,co ze si to mam dat na krk?

kerrie
7. zář 2009

mury.........když ono je to tak pěknýýýý........pořád tam chodím nakukovat 😀 😀 😀

murynka
7. zář 2009

mari také vše nej k svátku a splnění tvých přání 😵 😵 😵 😵

murynka
7. zář 2009

kerie 😀 😀 😀 když vám řeknu že sjem včéra stála večer nad tou postýlkou pustila si ten kolotoč a představovala jsme si tam to mimi a tekly mi slzy no blázen 😀 😀 😀 😀

kerrie
7. zář 2009

sarlottko....děkuju 🙂

mari111
7. zář 2009

murynko dik, kerrie to mi povidej, ja kdyz sem byla tehu tak sem chtela nejradej hned vsechno nakupovat, tada krome vecicek, toho mam hodne od kamosky,takze to kupovat nemusim, ale uz jsem chtela vybavovat postylku a prebalovak a tak, ten muj mel ze mne sou , ted kdyz se to povede tak uz nebudu s nicim spechat,aby mne to pak nemrzelo

sarlotta
7. zář 2009

🙂))) priesnitzův obklad.... namočíš kapesník do vody, položíš na mikroténový sáček, a to celé položíš na suchý šátek, a zavážeš kolem krku- tím mokrým kapesníkem přímo na krk. 😉 necháš 2-3hodiny, pak zase namočíš.
Dobrá je i šalvěj na zklidnění sliznice--- kloktat florsalmin- koupíš v lékárně- ale v těhu se nesmí.

mari111
7. zář 2009

no mury ty si rychlovka, ale chapu asi bych to taky delala 😉

sarlotta
7. zář 2009

Mury🙂)))) proooooč, to je normálka🙂 jen se kochej....

zlababa07
7. zář 2009

katyna, v plánu to úplně nebylo, sice jsme se nijak nechránili, ale celé 4 roky, co jsme s mažou spolu, praktikujeme přerušovaný sex a zatím to vždycky fungovalo. Takže nám to teď prostě muselo nějak ujet a nebo to malé k nám už prostě mooc ctělo 😵 K dr jsem objednaná na příští středu.

murynka
7. zář 2009

mari já musím pak mě čeká zařizování domečku takže malou chci mít vyřešenou 😉 a přeci jen kdyby se měla narodit dříve at je to vše nychystané 😵 😵

mari111
7. zář 2009

sarlot aha tak to skusim. dik

kerrie
7. zář 2009

Mury.............. 😀 😀 😀 My máme na ní pověšenej takovej hrací měsíček s méďou a náš pejsek na něj štěká, když hraje..................Tak chodíme trénovat............méďa hraje a psovi vysvětluju, že může koukat, ale potichu 😀 😀 😀 Naštěstí to vypadá, že už to pochopil, takže vždycky sedí a s hlavou na stranu ho pozoruje. 😀

murynka
7. zář 2009

ker 😀 😀 😀 😀

sarlot takže jsme normální ju?? 😅 😕

mari111
7. zář 2009

sak jo mury, nikdy nevis.

zlababa07
7. zář 2009

mari, všechno nej k svátku! 🙂

kerrie
7. zář 2009

Jůůůů, tak to je dobrá zpráva..............nejsme padlý na hlavu 😀 😀 😀

mari111
7. zář 2009

zlab. dik a jak se mas ,jak se citis?

sarlotta
7. zář 2009

úplně normální těhule 😎

paajaa
7. zář 2009

Mury: s tím zařizování ti ten čas poletí jako blázen a za chvilku budeš rodit 😎 😎 😎 Děkuji za palečky na testování. Budu se potřebovat.

Kerie: hezky předvěď budoucí babí a dědovi jak t bude mít mimi krásné. Jinak s tím pejskem je to švanda 😀 😀 😀

murynka
7. zář 2009

keri budou nadšení maminka si postýlku hned fotila 🙂 kdy jdete na to 3D???to jsi také fotili malou a všude jí ukazují 😀 😀 😀 a prý až s emalá narodí máme jí poslat fotku ona půjde a udělá etiketky na víno a rozdá je rodině 😵 😵 😵
když mi to řekla tak mi zase tekly slzy 😀 😀 😀 😀

kerrie
7. zář 2009

paaji.............sranda to je 😀 Musíme to natrénovat, aby si hafík zvyknul a prcka pak nebudil štěkáním 😀

mury...........na 3D jdeme 22.9. Já už se tak těšííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím 😵 😵 😵

murynka
7. zář 2009

holky můžu veral mastičku na záda??to je šílené jak mě bolí ☹ ☹ ☹

hanana
7. zář 2009

ikopretinko jeste to nevzdavej, dej vedet zitra - budes testit???

paajaa
7. zář 2009

Mury: to je krásné. Ty láhve. 😵 😵 😵 😵 😵 Ůplně se taky rozplývám.

Kerrie: pejsek se to jistě naučí a pak bude miminko hlídat a bude treba štěkat, když bude prcek brečet.

kerrie
7. zář 2009

mury...........tak to nevím.............já se v těch lécích moc nevyznám, tak Ti bohužel nemůžu poradit 😔

murynka
7. zář 2009

holky loučím se 🙂 jedu do prahy na sraz z prosincovkami máme sraz v pizzerce 😀 😀 tak se nadlábnu 😀 😀

hezké odpoledne !!!!! 😵 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru