Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ikopretinka
8. zář 2009

A dnes ještě samé mrchobacily, no mě zatím ještě nedostaly, odolávám, jde o to jak dlouho........... 😔

farmarska
8. zář 2009

holky co to tu čtu, mury v nemocnici, bobi v nemocnici, markee v nemocnici ☹
opravdu asi nějaké erupce 😠 😝
holky moc na vás všechny myslííím!!! a moc vám držím palce aby jste byly všechny brzy v pořádku doma 🙂

kopísku no mě to přijde taky docela hnusný, od tvýho příteláka, že ti napíše jen vzkaz a odjede si 😠
já nevím, ale není v hotelu aby si odcházel a přicházel jak se mu zachce 😠 navíc po tom, že jste měli včera tu hádku 😠 😠 a pak ten rejpanec, že s tebou není domluva..... 😠 😠
no nevím jak vám holky, ale mě by se nelíbilo, kdyby mi s takouvou odcházel ten můj z domu 😠
kopi už z trucu bych se mu za celou tu dobu neozvala a jak psaly holky, bych si pak šla za "kamarádkou" zase já 😎 i kdyby to znamenalo to, že budu přes noc někde sama v hotelu, kdyby zrovna žádná kamaráda nebyla při ruce 😅 no co, ať se taky trápí a šrotuje mu v hlavě, jak sio asi ted někde užíváš 😎 😎

kopa
autor
8. zář 2009

Farmí už to neřeším,já si to sním vyřídím až přijede domu 😠 to bude koukat chlapec 🤐

farmarska
8. zář 2009

kopretinko, dobře děláš, jen tak dál holka! pěkně odolávej!!! 😵 😵 😵

kopi ty jsi na něj až příliš hodná!! on ti napíše, že tě miluje a ty mu odpustíš snad cokoli a ještě mu u toho sneseš modré z nebe ne? 😀 😀 musíš bejt víc sama pro sebe 😉 nehisterčit, ale oplácet mu tou samou mincí 😉 vyraž si taky někam sama, ať nemyslí, že se vše točí jen kolem něj 😉 🙂 🙂

farmarska
8. zář 2009

kopi přijed ke mně (i s buchtama) 😀 😀 😀
ať chlapec kouká, že není jediný kdo si může odcházet kdy se mu zlíbí 😀
a nech mu vzkaz 😀 😀 😀

já ted letím ještě rychle pokrmit, ať mám do Ulice všechno hotovo 🙂
broučci moji, mějte se tu zatím pěkně a nezlobte 😉

kopa
autor
8. zář 2009

😀 Farmí buchty jsou už v koši 😀

tercie
8. zář 2009

Zdareeeec ženy, tak hlásím, že jsme nezkolaudovali 😀 musíme si nechat změřit radon, kterej nám řekli při vydání stav, povolení že to mít nemusíme, protože už jsme to nechávali měřit tenkrát, a musíme položit podlahu v ložnicic a udělat zábradlí na půdě 😀
Ale jinak pohoda, sežrali jsme už dvě plata chlebíčků, tak já jdu dočíst 😉

sarlotta
8. zář 2009

Ahojík holčinky, tak ještě nakukuju.. kluci jsou u tchánovců, tak mám klid🙂 Udělala jsem si rajčatový salátek a budu baštit 😉

Ee.lis vítej mezi 1DC🙂)) silná trojka 😎 doufám, ale že už nikdo nepřibude!!!!! 😀
Jsem ráda, že štítku máš ok na sonu, ale co ty testy kakra...nervíky-to znám 😠 tak se drž, jsi holka šikovná, určo se to zlepší.

farmarska
8. zář 2009

kopi tý brďo takový škody!! 😕 😕 😝

tercí tak přijeď alspon ty s těma chlebíčkama 😀 ty bych si dala!! 😵
já se ted opět naprala těma švestkovejma knedlíkama 😝 a jsem přeslazená na deset let dopředu 😝 😝

holky já by sem chtěla nějakou hezkou pozitivní zprávu... napište už někdo něco 😀
jdu zkusit napsat tý bobince 😉 třeba se dočkám 😉

sarlotta
8. zář 2009

Tercií chlebíčky🙂)) hmmm mňam... mám nějakou žravou 😉

mirax
8. zář 2009

ahooj, tak konečně stíhám nakouknout 🙂

já pekla štrůůdl a šátečky se švestkama a taky je to mooc dobré 😀
, lae chlebíčkem bych teda taky nepohrdla! 😝 😀

Tak koukám, že bobinka už asi rodí, markee , chuděrka naše, už to má za sebou, škoda, že to nešlo bez té revize 😔 , ale snad s eto brzo zahojí. Aspoň bude jistota, že je děloha pěkně čistá.

Dnes jsem vzala tréninkově ven Tobíka bez kočáru, na nákup a na poštu abyl šikula, všechno ušel a byl hodný. Je to můj šikulka 🙂

kopretinko, ty nesmutni, určitě se brzy // dočkáš..určitě, určitě, to je jistota 😉

farmarska
8. zář 2009

sarlotky ty takovej hubeňour a večeříš raj.saláték a já buřt se cpu ´švestkovejma knedlíkama! 😀
až jsem se ted za sebe zastyděla, když jsem to četla 😅 😅 😅

tak jsem ted bobince odeslala zase zprávičku, ale zase jí nedorazila-nemám potvrzenou doručenku 😕 tak nevím co s ní je 😨 má asi vyplej telefonek 😕 snad je v pořádku a opravdu jen odpočívá 😵 😵

mirax
8. zář 2009

přitom já měla takové tuchy, že přibude těhulí, 😅 , že bych se nějak sekla? ☹

farmarska
8. zář 2009

ahoj miraxíčku, Tobísek je opravdu šikulínek 😵 a jak ty se cejtíš? pořád únava? a co tvoje jízdy autem?

kopa
autor
8. zář 2009

Farmíku já ty buchty nejím 😒 cpu se zmrzlinkou.
Holky zítra tu budu ráno a pak až odpolko mám školení 🙂
No já doufám,že někdo zahlásí // 🙂

mirax
8. zář 2009

farmísku, asi bude odpočívat 🙂 nebo ještě tlačit 😉, určo nám dá vědět, až bude Vojtíšek na světě!

Farmí, vy máte úrodu švestek? Nám je na chalupě něco napadlo, ale asi jsou ty stromy už i staré..mají takové vpadlinky a prohlubinky a na listecch jsou takové pidivýrůstky..tak nevím, co stím, asi nic a vyměnit sad 😒

sarlotta
8. zář 2009

Farmi, hele v klidu joooo, mám tam tatarku 😎

farmarska
8. zář 2009

jo jo i já se těšila na další těhulindy 😵 no ale pořád ještě vidím jako velice nadějné adeptky kopretinku a pájínku 😵 😵

sarlotta
8. zář 2009

Mirax určo vyřezat a zasadit nové 😉
já už se moc těším až tu bude zprávička od Bobinky 😉

mirax
8. zář 2009

farmí, mně je už dobře, trošku únava, zůstáme teď hezky po obědě doma a když spí T., tak spím i já a hned jde vše líp 🙂
JInak jezdím! Sama jsem zatím jel jen jednou, po Hradci, ale už jsem dojela do zoo do Dvora i zpět!! A do Prahy i na chalupu..lepším se! Teď musím začít jezdit víc sama, ale ještě se dost bojím, ale hrozně mě to baví 🙂

Bříško mi už roooste, celá rostu, ale to tady řešit nebudu, stejně mě máte za hubeňoura..a nikdo mi nevěří 😀
Občas mi už tvrdne břich, tak jsem přidala magnézko, mimčo se krásně mele a cítím ji dost v noci..Teda ji..jsem zvědavá, zda nám tu holčičku potvrdí i na velkém utz, al ejdu až po 6.10.---to je doba! 😠

kopa
autor
8. zář 2009

Farmi my jsem taky adeptky 😀 😀

sarlotta
8. zář 2009

Mirax to jsou hezké zprávičky🙂 určitě je tam princezna moc spokojená 😉

mirax
8. zář 2009

sarlotta...asi jo viď? A je to nějaká nemoc nebo stářím? Rozhodně moc kvalitně nevypadají. Máme chalupu teprve rok, tak jsem čekala, co se tam kde vyklube..třešně a černý jeřáb super, zbytek jsou opravdu stromy na pokácení. POstupně to musíme obměnit.

Taky se těším na zprávičku o miminku.
Až mě to dojímá, bobinku si pamatuju od samého začátku, když jsem sem přišla smutná, tak ona našla//, vlastně hned po 6 týdnech od revize počali a to mi dodávalo naději 🙂

farmarska
8. zář 2009

mirax na to je nějakej postřik, na tudle tu chorobu.., ale já to neřeším, stříkala jsem jen první dva roky a ted na to nějak prdím, stromky-lístky to sice mají, ale na urodě se to nijak neprojevuje, je to asi jen nějaká estetická vada. Jo a mám to i na mladounkých stromcích. jinak letos máme tady u nás a v našem okolí, nějakou extra urodu a vidím to všude i u sousedů..větve se ohejbají pod tíhou švestek 🙂 zato jablek mám letos málo, chudinky kozičky, nevím co budou v zimě papat 😢 asi jim zase budu muset o vánocích kupovat v Tescu-kilo za 32korun 😅 😅 😅

mirax
8. zář 2009

sarlottko a jak jste na tom vlastně vy? už se taky snažíte? 😉 🙂
jinak taky doufám, že je prtě spokojené 🙂 , rozhodně si teď mnohem víc užívá zvukových vjemů než Tobík..teď pořád zpívám a posloucháme pohádky a čtu, tak si říkám, že jí to půjde k duhu 😉

mirax
8. zář 2009

farmísku, já to taky nechci stříkat, když už máme tu chalupu, tak ať máme i něco bio 🙂
chudáci kozičky...a to baštěj jablka? nestačí jim seno? 😀

farmarska
8. zář 2009

i mě jdou slzy do očí, když si vzpomenu... 😎
šarlot tatarku, no to určitě budeš mít hned zítra o 5kg víc 😀
kopi tak ty budeš zítra proškolená 🙂
patoložko, ty vyžle! 😀 co to tu meleš, ty jsi byla ted někdy ve Dvoře a nestavila jsi se!!! 😠 ják jsi nám to mohla udělat! 😠 😨 😠

mirax
8. zář 2009

musím jít zase chvíli pracovat, budu u toho poslouchat Ordinaci.., ale už mě to nebaví jako dřív..pořád to nějak zašmodrchávají a komplikujou, lidi, který jsou hodný pořád dostávaj na držku a nějak mě to neba.. 😉
tak aztím a večer ještě nakouknu..papa

farmarska
8. zář 2009

mirax no ono by jim stačilo to je jasný 😀 ale dyš já jim odjaktěživa přilepšuju 😅 dělám snídaně, večeře 😅 😀 v zimě v létě 😅 mají snad více čerstvé zeleninky než já 😀 😀 ale já mám stejně radši maso a jim moc chutná 😀 😀 😀 každej si o mě myslí, že jsem magor 😅 😅 😅 když já ty svý zvířata mám fakt za členy rodiny 😵
a na stříkání švestek se vyprdni 😉 stromky většinou rodí pěkně co dva roky.. jeden rok je to bída a druhej se snažej...tak uvidíš co bude za rok 😉 😉 🙂

kopa
autor
8. zář 2009

Jo Farmi budu proškolená mám to 5 hodin 😒 tak snad to vydržím 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru