Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
11. zář 2009

holky i muži mají své dny 😅 😅 přítelák má taky nakou depku 😅 je nakej smutnej 😅
Já jsem strašně unavená,přišla jsem z práce a šli jsme na procházku.Ted jsem hodku spinkala 😅 a mohla bych zas.

hanana
11. zář 2009

ahojte, jak je ...???

zlababo... k te spolupracovnici..... jsem slysela ze pokud je neco spatneho tak se tehu nedopurucuje... protoze se to rozjede stokrat vice... 😝

mari111
11. zář 2009

tak koukam ze vsechny odpocivate,co 🙂

hanana
11. zář 2009

kde jste kdo farmi ty furt blijes??? 😀

farmarska
12. zář 2009

ahoj holkyýýý!!! 🙂 🙂 🙂

tak už jse asi zdravá 😵
včera odpoledne jsem už neeínkovala, jen blila a večer už mi byolo líp, i hlava už se tolik nemotala, ani jsem neblila, jen žaludek na vodě a trošku křeče 😝 v noci už jsem spala v pohodě a dnes cejtím jen unavu a trošku motání palice 😲 😲 😲
holky takže jsem se vám nevyblila ani nevysrala z podoby a jsem zase tu!!! 😀 😀
takže už žádný depkování, to zakazuju! 😀

kopa
autor
12. zář 2009

dobré ránko 🙂
farmi jsem ráda,že už jsi zdravá 😵

maendy
12. zář 2009

Ahoj holky.
Tak mám to za sebou,už nemůžu plakat,nejde mi to.Nemůžu si v myšlenkách srovnat co dál.
Jsem tak prázdná.Nic me nebolí.Je to divný pocit.Manžel taky.
Objednám nás na začátek října na tu genetiku do Zlína.2.10 jdu na kontrolu ke svému gyn.
Plánuju návrat do práce na 1 října,snad to zvládnu.Ted je tam nápor pacientů.Vůbec si neodpočinu.
Snad to neuspěchám,ale co doma?

maendy
12. zář 2009

A taky nám doporučili odebrat krev na zoonozu.Ještě toho trochu.

katyna6
12. zář 2009

Dobré ráno 🙂

maendy-já se po revizi cítila taky tak,nejdřív potoky slz a pak najednou prázdno v hlavě a v dušičkce taky.Já jsem byla doma 14 dní,zákrok mi vyšel zrovna před dovolenou(tudíž jsem si ji opravdu báječně užila ☹ ),návratu do práce jsem se bála,ale teď jsem ráda,že už tam jsem,i když obv.mi ještě nabízela PN.S holkama přijdu na jiný myšlenky a pacientky...to se už vůbec nedá smutnit.Pomůže Ti to maendy,neboj 😉

paajaa
12. zář 2009

Krásné ráno,
tak u mě to vypadá zatím takhle: http://www.fertilityfriend.com/home/24b21e takže naděje na // tu stále je. Zítra ráno uvidím- buď budou // nebo dorazí v pondělí MS

Farmi: jsem moc ráda, že ti je už lépe- chyběla jsi mi tu

Maendy: opravdu to chce čas, aby jsi se s tím vyrovnala. Já jsem podruhé brečela jen první dva dny a pak nic- dusila jsem to v sobě a pak to vygradovalo na oslavě tchýniních 50tin, kdy ji někdo přál brzké vnoučátko a já prožvala celou oslavu. Nešloto zastavit. 😢 😢
Snad se s tím brzo srovnáš a bude lépe

Mury: to je jasné, že jsi měla o Sofinku strach a obrečela to. Teď už bude jistě lépe a ty týdny ti poletí jako blázen. 😎 😎

Kopi: jak se cítíš?? Mrchovatý bolesti jsou doufám pryč

maendy
12. zář 2009

Kdy se ti to stalo katy?Už se snažíte znovu?Já z toho mám strach.Že se třeba nepovede a kdyby že to zase prinese jen bolest.

katyna6
12. zář 2009

paajaa-tak to zítra budu moc moc držééééééééééét,aby tam byly ty // 😉

maendy-není to moc dlouho,včera přesně 3 týdny po revizi.Takže ještě čekám na porevizní ms,pak ještě měsíc zkusíme se chránit a pak už konečně může začít pořádný snažilkování.Já na to taky pořád myslím,za jak dlouho se podaří.kdyby to bylo tak,jak u holek tady,tak budu hned klidnější 🙂 .Ty jsi sestřička?Kde pracuješ?

maendy
12. zář 2009

Na urolog ambulanci.Docela infekční místo a ty?
Tak to jsme na tom skoro stejně,já v 9 tt a ty?
Já se objednám na tu genetiku,udělám si odběr na zoonoz a pak počkám na výsledky což bude se vším všudy asi do listopadu a můžem.Ale nechci se na to upínat.Prostě v klidu.
pak to musím jít ještě skonzultovat do CAR.Aby věděli jak to dopadlo.

katyna6
12. zář 2009

maendy-já na konci 9tt,mimi odpovídalo 6-7 týdnu.Jojo,radši si ty odběry vem,všechno ,co půjde.Tím větší klid budeš mít.Mně nenabízel nikdo nic,tak nevím? 😒 Já dělám na psychině,takže jsem určitě ve větším klidu.Když jsem teď byla těhotná,měla jsem v plánu být tam nejmíň do 5 měsíce.Když se nám zadaří teď-DOUFÁM 😀 ,tak nevím,jestli hned nepůjdu na neschopenku.

maendy
12. zář 2009

Já měla dovolenou když jsem byla na IUI a pak když jsem objevila // a pak na PN a podívej.
Tím to není,byla tam nějaká chyba,nám andílek odpovídal 6+6.Něco bylo špatně a příroda si s tím poradila po svém.
já věřím,že se nám to povede,budeme si navzájem držet pěsti,jo? 😉
A pod stromeček //,nebyl by to pěkný dáreček? 😀 Nebo takový pěkný skok do Nového roku 😵
Utíkám na procházku s mojí čtyřnohou chlupatou holčičkou.Ještě že jí mám 🙂

katyna6
12. zář 2009

maendy-dobře,budeme si držet pěstičky.A dáreček by to asi byl ten nejkrásnější,to je fakt.Snad to tak i bude! 😉 .Já už taky musím jít,tak zatím ahojky a pěknej den holky 🙂

kvetinka7
12. zář 2009

Ahoj holky,
preju krasne sobotni dopoledne ..my ho mame jako vymalovane..mirny mlzny opar a pres nej prosvita slunicko 🙂
Odpoledne se chystame na pivni slavnosti,je to tu uz takova tradice ..bude tam hudba ..a spol 🙂

Maendy a Katy,rika se,ze po revizi je to jako kdyz pohnojis ..vetsinou se zadari velice rychle 🙂 takze hupky dupky do toho co nejdriv 🙂 My jsem toho zdarnym pripadem ..snazili jsme se rok a nic a pak po revizi to okamzite vyslo.. 😀 je tedy pravda,ze jsem si merila bazalni teplotu...mela to podepreny ovu testem,ale i tak 🙂

katyna6
12. zář 2009

kveti-a za jak dlouho po revizi jste se do toho pustili?

kvetinka7
12. zář 2009

Nam dr. rekla pockat 3 mesice,tak jsme cekali.. mozna bychom to zkusili uz po 2 mesicich, ale kdyz jsem si spocitala termin porodu ,tak jsem ho mela na 24.12. a to jsem si rekla,ze prckovi neudelam, aby mel narozeniny na Vanoce 😀 Vetsinou holky cekaji 2-3mesice.
Kdyz jsem si merila bazalni teplotu,tak je pravda,ze jsem mela svoji typickou krivku opravdu az ten 3.cyklus po revizi.

katyna6
12. zář 2009

kveti-no my to asi dýl jak ty dva měsíce nevydržíme.a jestli vůbec ty dva 😀.ale chtěla bych,ten strach,aby se to zas nepokazilo je hodně velkej.a po těch 3 měsících to vyšlo na 1 pokus?

katyna6
12. zář 2009

kveti-já už bohužel musím běžet,ale hned,jak se vrátím,tak přiběhnu všechno dočíst.a díky za povzbuzení.Kéž bych už byla s těhu tak daleko,jako ty.... 😵 😵 😵 pa

aronek
12. zář 2009

Ahoj, přeji hezký den.
Koukám, že řešíte snažení. Mně doktor řekl snažit se klidně hned, což jsme dělali a druhá MS už nepřišla 😀
Teď už jen vydržet do konce 😉

maendy
12. zář 2009

Holky to co tu čtu mi vlévá optimismus do žil 🙂
Mě to řekla i moje máma,že po revizi je to jako když pohnojíš,že to určitě vyjde.my počkáme určitě 3 měsíce a v prosinci si přestanem dávat pozor a basta a děj se co má se dít.Holky ještě že jsou tyto diskuze.
Za 3 týdny jdu na kontrolu na gyn,tak snad bude vše v poho,dnes se mi zdál sen,že musím jít znovu,že tam něco ještě není ok.To bude asi tou včerejší narkozou.Pan anesteziolog mi namíchal něco moc fajn,nevím přesně kde jsem byla ale bylo mi tam mooc dobře.
Pak mi museli dát kapačku,2x jsem zvracela i když nebylo co.Ale pak se mi ulevilo.
Hlavně že je to za mnou a ted musím myslet jen na dobré věci.
nejhorší je pro me ráno,když otevřu oči a musím si přiznat realitu,ale to se zlepší.
Aronku a květinko vy jste ted můj vzor 😉

aronek
12. zář 2009

maendy, začátek je těžký, ale postupem se těšíš z malých úspěchů. Poprvé to dostaneš, začne fungovat tělíčko, podruhé to dostaneš a to snažení taky není marné 😀 Nervy budou pořád, ale nám už stačí malé úspěchy 😉 Pro mně bylo nejhorší ty plány, jako u stromečku budeme tři, z jara už polezeme a tak. Najednou mi přišlo, že nevím co budu dělat, bez plánů ☹

mari111
12. zář 2009

ahoj holky, maendy tak ted uz jen hezke myslenky a brzo bude lip, ted uz jen musis myslet jak se co nejdriv dat dokupy a pak se tesit na snazenicko. Paajo drzim palecky na zitrejsi testovani, mohla by si tu uz prolomit ledy. snad to klapne, budu se tesit na zitra rano. 😉

kvetinka7
12. zář 2009

Maendy, nam to vyslo potom napoprve 🙂 A je spousta holek ,co znam,co to tak mely.. je blby se zaseknout a mit strach a nezkouset to ..pak se jakoby vnitrne bloknes a jde to hur.
Jen tady je Aronek,Murynka, Mirax,Lucierob apod..
Po revizi mas vse uvnitr vymenene, nove 😉

Paajo, drzim palecky, vypada to u tebe nadejne 🙂
Mari, vy se odkdy snazite? 🙂

farmarska
12. zář 2009

tak zase načumuju 😀
pájí na zítřek držím moooc palečky!!! 😵 😵 buduna tebe myslet, hned od rána, jen co otevřu oči 😉

a jinak holky děkuju všem, co jste mi přály brzské uzdravení 😵 ono to ale asi nebude tak rychlý jak jsem si myslela, je mi už dobře -když ležím, jak vstanu, začne se mi motat hlava, žaludek jak navodě, no fuj tajks 😝 tak si dens ještě poležím a zítra snad už budu zase lítat jako čiperka 😵
kopísku a ty přestan sejčkovat s tou mrchou 😠 😀 a začni předpovídat dvě // 😀

mari111
12. zář 2009

kveti my sme to jenom jednou skusili po prvni ale mne ted prisla driv mrcha takze za par dni dem na to zas

markee
12. zář 2009

ahojky,
Maendy,určitě to vyjde a bude to dobré. My začali po druhé MS a třetí už nepřišla,srdíčko bylo a vše v pohodě. I když nakonec špatná genetika zvítězila a my jsme teď opět bez mimi.
Uvidím,jak rychle budu chtít další mimčo,určo co to jen trochu půjde. Nechám si napsat na půl roku antikoncepci a když budu mít dobrou práci,tak to ještě prodloužím a pak prostě se časem uvidí. Ono se to zdá,ale mám po první revizi 7měsíců a uteklo to jak voda,takže vím,že i teď to bude rychlé. Budem o rok starší,možná rozumnější i když víc ustrašenější,ale musí se to pak povést bez komplikací.Musí,protože proč by to šlo jednou a pak už nikdy ne?!
Teď jdeme obědvat,i když vůbec nemám hlad,ale musím něco jíst.

mari111
12. zář 2009

ahoj markee, tak dobrou chut a jen pekne papej at si silna a zdrava

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru