Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kvetinka7
12. zář 2009

Jo, zapomnela jsem napsat,ze jsem mluvila o Vinohradech..byla jsem tam pak jeste kvuli problemum na zacatku nynejsiho tehu a musim je tam jenom chvalit 🙂

maendy
12. zář 2009

To by mě ani ve snu nenapadlo,věř že když jsem viděla to ticho na uzv a pohled pana doktora,ten smutný pohled.
Myslela jsem že se mi to určitě zdá.Byla jsem jako by se mě to netýkalo,jen jsem dělala co se mi řeklo a se vším souhlasila.Buď ráda že jsi šla hned ten den,já musela přežít dva večery s pocitem že je ve mě můj miláček mrtvý.
Chvílemi jsem byla až hysterická.Už jsem to chtěla pryč.Obě noci jsem nespala,brečela jsem a hladila jsem si břicho a povídala mu,že jsem ho měla ráda a at se na me nezlobí.No strašné,od včerejška se cítím sice prázdná ale daleko lépe.

Ted už bude jen lépe....

miccka
12. zář 2009

Květinko7, to jsme na tom stejně, já měla být v 11tt, ale mimi v 5tt. Přesně jako ty. Naštěstí jsem šla na revizi hned, na ambulanci byl hodný pan doktor a řekl, že nemá smysl se trápit a že mě ještě vezmou ten den, ať to mám za sebou. Jsem ráda, protože bych nevydržela čekat delší dobu. A ještě víc se užírat.

miccka
12. zář 2009

Maendy, to je hrozný. To bych asi nevydržela.

kvetinka7
12. zář 2009

Holky, uz se s vami loucim, mam hrozitansky hlad , pa 🙂

markee
12. zář 2009

Miccka,to je mi líto,co se ti stalo. Ale věř,že se teď zadaří brzo. Opravdu je to jak když pohnojíš. Těhotní se rychle. Holky já snad ten půl rok nevydržím,i když vím,že kvůli práci by to bylo lepší.Ale jak vás tak čtu,tak já prostě to mimi potřebuju. Jenže to je to slovo,jenže se chci a musím dát do kupy. Tohle bylo větší těhotenství a prostě musím vydržet. Ještě,že budou teď svátky,narozeniny a nakonec Vánoce. Budu přemýšlet o dárcích a o tom,jak někomu udělat radost. Snad se tím zabavím moc a moc.

paajaa
12. zář 2009

Vítám novou dušičku a přeji, aby se ji ta rána v srdíčku brzo zahojila a nosila nové mimi v bříšku 😉 😉

Markee: no snad nějakou novou dobrou práci seženeš, aby jsi přišla na jiné myšlenky a ten čas ti rychle utíkal. 😎

Farmi: teda ty jsi pořád ještě marodná. Tak ať ten bacil rychle uteče. 😉 No na zítra jsem tak natěšená, že snad ani nedospím, ale bojím se že tam nic nebude. Já to prostě ořvu.

markee
12. zář 2009

Holky prosím o radu, jak se píše životopis? Naposledy jsem ho psala před třemi a půl lety,tak ať nejsem nějaký mimoň. A ještě jsem nikdy neuměla napsat přihlášku k zaměstnání. Jako jak ho inteligentně sestavit. Maj tam napsáno tohle:

Náležitosti přihlášky:
Jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu (číslo
dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího st. příslušníka), číslo občanského průkazu, datum
a podpis. K přihlášce připojte strukturovaný životopis, výpis z evidence rejstříku trestů ne
starší než 3 měsíce (cizí státní příslušník obdobný doklad), úředně ověřenou kopii dokladu
o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Jo a holky co je : ZOZ na úseku správních agend?

Nedělala jsem v tom,prostě bych chtěla zkusit něco jiného,i když na to nemám praxi. Já prostě vim,že nejsem blbá. Sice neumím cizí jazyky,ale jinak se dokážu rychle učit,když mám proč.

farmarska
12. zář 2009

ach jo kuřátka moje, co se to zase děje,... 😢 😢 přijde mi, že jste tu za poslední dobou nějak moc přibyly 😢
za poslední zhruba měsíc tolik nových smutných a utrápených dušiček 😔 to by nemělo bejt 😢
né že bych vás tu teda nerada viděla 😕 jen bych se s váma raději sešla v nějakým veselejším témátku 😅

takže micci vítám tě tu u nás, je to strašný co tě potkalo, ale nebudu se opakovat, když se koukneš o nějaký stránky dál, všechno v nich už bylo vlastně řečeno, život je srašně nespravedlivej ☹

maendy , mici , holky vaše bolest je ted asi nejčerstvější, hodně to bolí, v bříšku je opravdu krutě prázdno a člověk si pořád říká proč... holky odpověd není, prostě to zkuste vypustit z hlavy a uvidíte zase bude líp, čas je milosrdný 😔

markee broučku uplně vím co tí myslíš..já když jsem se ted po druhém zamlklém koukla tady u nás na tabulku a viděla se až dole a vzpoměla si, že jsem byla, ještě přednedávnem už tam nahoře, vedle miraxky 😅 taky mi z toho nebylo vůůbec dobře.. 😔 ale zase nadruhou stranu jsem už bez vás bejt nemohla 😅 a hrozně jste mi tu zase všechny pomáhaly a i díky vaší pomoci jsem se z toho relativně brzy vyhrabala a po nějakým čase už jsem se zase začla drát vejš a vejš 😉 beruško věřím, že ted prožíváš ukrutnou bolest ale vůbec nepřemejšli, že by jsi si to něčím zasloužila..já, sarlotka, pájí, atd.. všechny jsme to letos zažily už dvakrát a vůbec si nemyslím, že bychom si za to nějak mohly 😖 svět je prostě krutej 😔 sluníčko , ale já věřím, že se jednou všechny dočkáme a co nevidět budeš i ty v tabuličce zase nahoře a pak uplně nejvýš 🙂 a za chvíli budeš píct dortíka i pro své druhé dítko 😵 moc ti to přeju 😵

kopa
autor
12. zář 2009

Ahoj Markee,
já měla životopis takto:

příjmení a jméno
Tel.číslo
Email
Datum narození
Vzdělání
Pracovní historie
Jazykové znalosti
Ostatní odborné schopnosti a znalosti(řidičský průkaz,word,excel...)

kopa
autor
12. zář 2009

Akorát na jaké místo se hlásíš?
Já že po tobě chtějí číslo občanky,nevím zdy bys jim to měla psát 😅 to po mě nikdy nikdo nechtěl a výpis z trestů jsem dávala až po nástupu 😅

kopa
autor
12. zář 2009

A vítám tu nové dušičky 😔 kOukám že se zase rozrůstáme 😒
Holky je mi vás líto,ale uvidíte brzy bude lépe a budete se těšit zase na snažení... 😵

maendy
12. zář 2009

Tak já see dnes loučím holky.Na všechny budu myslet.Je nás na to trápení víc.
Jedu na kafe k rodičům,jen na hodinku mám to 15 min autem.Snad to zvládnu,když jsem tam byla minulou sobotu slavil tatka narozeniny a bylo nám všem strašně fajn.Máma plánovala jak o vánocích probereme všechny ty věci na mimčo co má schované po nás a že je jich požehnaně a ted nic.
Ale jak je znám nebudou na toto téma mluvit.A to je pro me dobře.
Přeji všem klidný večer.Dobrou noc

kopa
autor
12. zář 2009

Murynko jak je tobě?Doufám,že trošku lépe.Koukám že mezi nás nejdeš,odpočíváš vid?Taks e měj hezky a posílám pohlazení Sofince 😵

Bobinko kdy ty se tady objevíš??čekám tě každým dnem 😵 😀 a jsem zvědavá na Vojtíška 😵

farmarska
12. zář 2009

jé merkee tak to ti neporadím 😅 😅 😅

pájí nesejčkuj!!! prostě čekej dvě a ty dvě tam musej bejt!!! 😵 😵 a hned ráno napiš, budu tě vyhlížet!!! 😉

nikol bojím se že tohle je fakt střevní chřipka, páč mi navečer začal zase škrundat břuch a průjmík 😅 😅 😅 🤐 tak to pochybuju, že to má s těhu cokoliv společného 😀 a i kdybych náhodou byla, tak jsem to malý už dávno vysr... 🤐 😨 😀 😀

farmarska
12. zář 2009

jé murynka už je doma? 😕 jsem jí nějak propásla! 😨
tak mury doufám, že je ti už dobře a domluv za mne té malé žabičce ať tě už netrápí 😉 😵

farmarska
12. zář 2009

kopi jak je? co u vás nového? 😉

mari111
12. zář 2009

ahoj miccko, vitam te tady a preji ti hodne sil a brzke zahojeni jak na tele tak na dusi a brzo teseni se na snazenicko a na // .Hlavne hodne odpocivej. ☹ teda holky je to tady cim dal smutnejsi ☹ , uz nektera nahlaste // at se to tu trosku oklepe 😠

tercie
12. zář 2009

Ahoj holky, jsem tu na chvilku. Kecáte, nebo už jste šly chrnět? 😉 🙂

tercie
12. zář 2009

Nekecáte, tak já jdu dočítat 🙂

venuska
12. zář 2009

Hezký večer holky 🙂

Tak jsem objednala kojící polštář pro Natálku...a taky pro maminku, jelikož mi začínají dost bolet záda 😝
Dala jsem fotečku do alba 🙂

venuska
12. zář 2009

Micko, vítám tě mezi námi, i když ve smutné situaci. Všichni jsme si tím bohužel prošli, takže moc dobře víme, jak se teď cítíš, ale neboj brzy bude lépe a znovu se zadaří a najdeš // čárky. 🙂 Moc ti to přeji. Je mi líto co se stalo, drž se.

tercie
12. zář 2009

Tak mám dočteno... a vítám nové zamlklinky...holky to zvládnete, my všechny to tu zvládly, holt jde život dál a nedá se nic dělat. Nebojte, brzy zas budete mít broučky v bříšku a budete šťastný 🙂 Všechno ostatní už bylo řečeno...

Venusko ahojky 🙂 heleď jak se dá ten kojo polštář použít když bolí záda? Mě teď zatím pomůže, když si lehnu na břico, jenže ještě pár týdnů, a už to nepůjde, tak špekuluju, co s tím provedu...

kvetinka7
12. zář 2009

Ahoj tehule 😀 jak se mate?
Tercie,jak zvladas tehotenske nevolnosti? jsou nejake? nebo spise jsi ta stastlivka,co ma misto nich nesnesitelnou chut jist? 🙂

tercie
12. zář 2009

Ahoj květi 🙂 Já mám občas nechutě, občas chutě a nezvracím, naštěstí 🙂 takže zvládám v pohodě, špatně je mi jenom když jsem hodně unavená a nejdu včas spát, a nebo když mám prázdnej žaludek, to je mi na zvracení.

Holky já zítra přesně začínám třetí měsíc...UŽ 😀

kvetinka7
12. zář 2009

jupi 🙂

tercie
12. zář 2009

jojo, jupí 😀 A co ty, matko, jak je? těšíš se na chlapečka? 🙂 Už jste přemýšleli nad jménem?

kvetinka7
12. zář 2009

Tesim se, moc 🙂 cim dal vic 😀
Jmeno a kocarek jsou nase nocni mury 😉 .. u holcicky jsme meli vybrano.. u kluka zatim par typu,ale nic urcityho .. mne se totiz nelibi zadne muzske jmeno 🤐

tercie
12. zář 2009

Květi a tipy jsou tajný? 🙂 Já jsem zvědavka zvědavá 😀
My měli pro kluka vymyšlený jména hned, ale pro holku jsme se docela přeli, no a když jsme se dohodli, tak to nedopadlo, takže já teď sice tipy mám, ale budu to řešit až jako poslední, až budu vědět, že je pinďa OK 🙂

kvetinka7
12. zář 2009

No, jako jediny prijatelny jmeno pro kluka mi prijde Adam nebo Davidek,ale oboji jmena jsou behem Vanoc..a to bych byla zla matka -Vanoce,svatek a narozky behem 3 tydnu .. 😕 a navic jsem dnes zjistila ,ze Adamek je nyni 2.nejcastejsi jmeno pro kluka a Davidek je 5.nejcastejsi jmeno .. 😠 😖
nevim,proc se lidem libi stejny jmena jako mne 😠 manzelovy typy radeji nebudu zverejnovat 😝 je to sila

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru