Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wergina
16. zář 2009

Farmi, taky bych si dala 🙂
Mury, taky jsem koukala, že ty ceny se někde o dost liší 😒

kopa
autor
16. zář 2009

holky tak ta byla hustá 😀 😀 ta silnější blondýna s tím že má namalovaný i jazyk,že měla ten brufen 😀 😀 Se tu řechtám na celé kolo 😀

farmarska
16. zář 2009

kopi ty bláho, já jim posílala jen vzorek ve zkumavce, na rozbor 😀 to by jsi se moc nenapila 😀 😀
holt budeš muset přijet, ti pak oddojím čerstvýho kolik budeš chtít 😵 a ty mi za to upečeš, ju 😉

kopa
autor
16. zář 2009

farmi nakup zásoby a přifrčím a upeču,uvařím a zas odjedu 😀

farmarska
16. zář 2009

wergi ty můžeš taky přijet 😀

farmarska
16. zář 2009

tož to já se už moc těším!!! mně pečení totiž moc nejde, tak mne neba 😝 bo co mi nejde, to mne neba 😀 😀

kopa
autor
16. zář 2009

těš se teš 😀

tercie
16. zář 2009

uuuž jsem zas byla bez signálu... pos...ej vodafoun!!! 😝 😝 😝

kopa
autor
16. zář 2009

Vodafoun 😀 😀 😀 😀 tercie tak přejdi jinam 😀

tercie
16. zář 2009

no jo kopi já bych ráda, něco musím vymyslet, a na barák si to nechat nainstalovat, než se přestěhujem, tak to musím ještě vydržet...ten měsíc...

kopa
autor
16. zář 2009

Tercie a co internet do mobilu? 😅 já ho měla od Vodafounu měsíc a celkem to šlapalo akorát pak to čtení na konovi 😅
tak to ještě vydrž 🙂

tercie
16. zář 2009

kopi na mobilu jsem to měla taky, a to se nedá na koně psát, protože to furt hází chyby, a dočítat se taky nedá. Asi si nechám kvůli netu na barák zavést pevnou linku a vezmu internet od O2, naši ho mají a je to super rychlý, proti tomu mýmu, a platí stejně jak já tenhle nespolehlivej USB vodafon, jenže nevím, jestli mi pevná do baráku půjde, tady je to v ulici trochu složitější, je tu nějaká rozvětvená přípojka a když jsme sem původně chtěli od nich net, tak řekli že to tím neprotlačí, ale pak tu byl asi za půl roku, když už jsme měli jinej, nějakej chlap, a že už to jde... no na zbláznění.

Holky já bych si tak dala něco dobrýho sladkýho... buchtu s jabkama s čokoládovou polevou, třeba... ještě kdyby mě to tak někdo chtěl upéct, já jsem po tom utroši jak praštěná, spala bych imrvére...

Farmouši teď jsem dočetla ty tvý protistátní řeči, jo, a jako se neboj, až budeš těhule tak ti to vrátim, tak doufám, že v pátek ty // budeš mít 😀

kopa
autor
16. zář 2009

Tak my u O2 už nic nemáme 😀 páč to jsou 😠 🤐 😎 uplný h.... 😠
Nám jednou z účtu strhli 7000Kč neoprávněně,stala se tam u nich chyba a na peníze jsme čekali asi 14 dní 🤐 ¨
ted v práci jsem dostala služebák,taky 02 něco jsme tam potřebovali,nejdřív že to nejde...číslo mi fungovala asi 2týdny a ted mi ho zrušily hovada 😀 🤐

markee
16. zář 2009

Tak se cítím dnes večer dobře,ale bojim zítřka.
Jedu s Johankou na plavčo a s náma moje mamka,pže se nemůžu koupat,tak aby měl Johanku kdo držet a tak. Jenže jsou tam těhulky,byli o měsíc míň než já a prostě nevím jak to zvládnu. Hlavně tam bude moje kamarádka,která o tom co se mi stalo ví a až jí uvidím,tak určo začnu bulet. No neva,prostě tím musím projít.

kopa
autor
16. zář 2009

Tercí ty bydlíš ode mně moc daleko to bych k tobě jela celý den a nic bych ti neupekla 😀 😀 😀

Markee musíš to zvládnout kočko 😔 já vím je to hrozné,ale musíme i ty naše mimča bojovat 🙂

markee
16. zář 2009

Jojo,je to hrozné,ale musím to vydržet.Snad se tam nebudeme dlouho zdržovat. Jindy bych se na ně těšila,ale to přijde. Každý čtvrtek je to plavčo,tak uvidíme,určo se to bude každý týden lepšit-moje nálada.

kvetinka7
16. zář 2009

Tu se porada nejaka exkurse doTrutnovske ZOO? i s domacim rautem?! 😀 😝
holky, uz se loucim, padim..pa 🙂

kerrie
16. zář 2009

markee..........však to nevadí, jen se vyplač............kamarádka to určitě pochopí, neboj se. A ty slzičky patří k regeneraci.......nějak ten smutek musí ven...........je to lepší, než kdyby to zůstávalo uvnitř. Zvládneš to, neboj se!!! 🙂

tercie
16. zář 2009

Markee já vím, že ti to teď připadá nezvládnutelný, taky jsem brečela jak jsem uviděla čerstvý miminko, nebo těhulky, to jsem odvracela zrak, ale fakt s odstupem času to bylo lepší, a ty moje kamarádky mi moc pomáhaly, mohla jsem si pobrečet a povyprávět o tom, sdělená bolest, poloviční bolest, však víš. Popláčeš si, ono se ti uleví. Máš Johanku, malý štěstíčko, ber ji jako jedno vítězství, ona ta další na sebe nenechají čekat 🙂

Kopi to jen moje lenora, kdybych se do toho pustila, tak mám za hodinku pečeno, ale dokopat se, to je teď nějak nad moje síly 😀

kopa
autor
16. zář 2009

markee Kerrie má pravdu kamarádka to pochopí 😔
Holky já už chci taky /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 😅

kerrie
16. zář 2009

tercinko............na lenoru náš nárok...........a vyprdni se na pečení.......v každý pekárně maj přece taky výýýýborný čerstvý koláčky. 😀 😉

tercie
16. zář 2009

Kopi teda nevim, ale tolik čárek tu má zatím asi jenom stroužinka 😀

Jojo, výýýborný koláčky, kerrie, jak v tom filmu s trojanem a macháčkem, teď se mi vypařil název 😀 ... tuším Samotáři?

kerrie
16. zář 2009

😀 😀 😀 No tak tyhle koláčky jsem zrovna nemyslela..........zas tak veselý dítě mít nemusíte 😀

kopa
autor
16. zář 2009

tercíku já vím 😀 😀 😀 jako už taky začínám magořit 😅 😅
Kozy 😅 mám nalitý 😅 a na testu nic 😠 a styk jsem měla ještě v pátek a v sobotu.Tak třeba byla pozdějš ovulka,ale pochybuji...¨
Ráno vám určitě napíší 1DC 😀 😝

tercie
16. zář 2009

To je fakt, stačí, že nám na tom jede čuba 😀

tercie
16. zář 2009

Kopi uvidíme uvidíme... třeba nenahlásíš 😉 Záleží na dýlce cyklu, vezmeš den mrchy a od něj jdeš cca těch 14 dní zpátky a to by měl být den kdy byla ovulka... čistě teoreticky, když neměříš BT, můžeš to zkusit spočítat takhle.

kopa
autor
16. zář 2009

no tak to bych měla ovulku kolem 15DC a to by na testu už bylo něco vidět né? 😅

kopa
autor
16. zář 2009

No holky tak stíhám koně a ještě dva chaty na Face 😀 snad nepopletu příspěvky...

kopa
autor
16. zář 2009

dám napapat fretakovi a jdu na kutě 🙂

tercie
16. zář 2009

Mě než se to načte tak t je půl hodiny, to je děsý. A jde manža, tak já budu muset končit, jdu mu dát najíst. Tak zas zítra holky jo? Papa

Kopi teoreticky by vidět bejt mělo... prakticky se vidí 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru