Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
28. čer 2009

jů pěknej film na AXN ... jdu si pro piti na wecko a koukat ... ráno do práce, pak pro oběd, už jen dva obědy ale od sprbna zase vaří, to mě tááák potěšili. No pak malej oddych a zase do práce od 17hod. ale večer tu budu zase sedět abych náhodou neměla absták :D

tercie
28. čer 2009

No a na těch co chytáme my nic pořádnýho nedávaj, tak budu čučet asi do blba 😀
Já jdu zejtra k mudrovi, ten mi ukončí neschopenku a pošupajdim na pracák... to jsou vyhlídky do novýho tejdne... 😒

murynka
28. čer 2009

wergi gratuluji 🙂

my byli na parádní večeři 😵 dostala jsem naušnice a kytí 😀

venuska
28. čer 2009

Hezký večer holčiny, tak musím taky nakouknout. O víkend jsme byli na houbách a na borůvkách. Tak jsem to dneska všechno zpracovala...a můžu se jít natáhnout. Byla to docela fuška.
Dnes jsme vše slavnostně oznámili našim...mamina se skoro rozbrečela, když jsem jí ukázala fotečku z genetu 🙂
A jak jste se měli vy?
Wergi moc gratuluji, přidej fotečku do albíčka...ať se taky pokocháme.

Pořád mě bolí to bříško...někdy mě tam píchne, až to zabolí... 😝 😝

venuska
28. čer 2009

Jdu se vykoupnout a natáhnout...musím mimískovi ulevit. 🙂

Zítra na vás kouknu na delší dobu...zase do práce 😕 😔

Tak dobrou a hezké sny vám všem

aronek
29. čer 2009

Ahoj, přeji všem dobré ráno.
Tak jsem víkemd pobyla v Praze u mamky a v sobotu jsme měli sraz ze školy společný s přírůstkama. Nejmladší byla 2,5 měsíce a nejstaršímu deset let. Takže to na mně nějak dolehlo a včera jsem tady půl odpoledne procházela albíčka těhulek ☹ . No doufám, že se brzo do této kategorie taky přidám 😉 .

paajaa
29. čer 2009

Krásné ráno,

Mury: super, žejste si užili oslavuroku manželství. My bude mít v září 2 roky a doufám, že i mimi v bříšku 😉

Hana: snad příští měsíc už bude ten šťastný a klapne to

Farmi: nevím jak dopadl Stroužek??

Venus: to oznámenímuselo být krásné 😉 😉 😉

Eli: ta mrcha ji z tebe dělá prču co 😵

Dnes po obídkujdu k Dr., tak pak hodím nové info.

kopa
autor
29. čer 2009

ahoj holky 🙂
Paaji drřím palečky abyste měli jen a jen dobré zprávičky.
Přítelák mi dává 😅 včera jsme se bavily jestli si koupíme auto,tak jsem řekla,že né.Já chci prostě auto pokavat budu těhule a bude nakj třeba problem atd..A on mi řekne že to trvá 3 měsíce než to auto bude...jako v tomy smyslu,že třeba bude těhule... 🙄 🙄 😀 Tak fakt nevím co tím zase myslel 😕

nicollka
29. čer 2009

kopi 🙂
Paji taky přeji jen super zprávy.

Jo jinak dobré ráno holky :D...teplotka klesla, ale jak sem včera psala asi alkohol. 😒

kopa
autor
29. čer 2009

Nici a co testík? 😅 😅 😕 😀

nicollka
29. čer 2009

aaaaale 😢 kdyz se nasal tak tam byl duch, ale jak to schlo tak zase mizel a je tam ale mmoooohem slabši jak na tom před dvěma dny, takže spíš není...takže nic zatím. Dnes sem zkusila mamatest, ten předtím byl jakysi na 10MIU takový už nemám..tak uvidím zase zítra snad. 😠

kopa
autor
29. čer 2009

Jééé Nici 😔 Třeba ti to zesílí 😉 Nezoufej

nicollka
29. čer 2009

no uvidim...nezoufam, já sem doted s těhu nepočítala, ani nepočítám 😎 ale testit budu to joo 😝 😀

kopa
autor
29. čer 2009

To je dobře 🙂
Já asi budu testit jen při zpoždění ,co kdyby náhodou ta jedna kapka vyšla... 😀 😝 😝

nicollka
29. čer 2009

😀

nicollka
29. čer 2009

tak jdu vstávat, a kouknout do zrcadla a chystat se pro obídek.

hanana
29. čer 2009

Dobre ranko holky

Paaji dik za utechu snad to uz vyjde,

aronek nezoufej urcite brzy budes taky tehulinka, uz se snazite?

nicolko - skoda ze nemas ten stejnej, testi s mamatestem dal, a uvidis snad to vyjde 😵 😵

hanana
29. čer 2009

paaji budeme drzet palecky at jsou to jen same dobre zpravy od doktora 🙂 🙂

hanana
29. čer 2009

Kopi jak je dneska? vse ok?

markee
29. čer 2009

ahojky holky,
tak já zas dnes tu nebudu,manže je doma a to vždy PC zabere on.
Co budete vařit? Já nejspíš osmažím brokolici a udělám k ní brambory. Teď mi nedělá dobře, mít každý den maso.
Jinak mi dnes je opravdu dobře. Mějte se tu krásně a snad se ukážu,ale opravdu nevím nevím.

murynka
29. čer 2009

ahojky

paji určitě bude mimi v bříšku nebo budeš užv porodnici 😀 😀 😵 😵

leni přítel s tím autem má pravdu čeká se i třeba 3,4 měsíce 😕 🙄 a to už můžeš být těhulka 😵

nicola třeba zesílí dočkej času 😉

y byli vyřizovat úvěr do týden budou penízky na účtě 😀 😀 a dnes začínám 5 měsíc 😲 😲 mazec co 😀

nicollka
29. čer 2009

ty jo to letí mury. Už to máš za pár ;)
No my bysme měli kolem 10.7. začít čerpat hypotéku, tak snad to vše klapne a začne se vyklízet, bourat ale hlavně to stavění to na to se těším...ale počasí zatím nic moc na sundání střechy.

kopa
autor
29. čer 2009

Hanana jsem v pohodě 😀 Byla jsem cvičit a jsem k.o. dala jsem i fakt do těla 😲 No a za chvilku jdu na obídek.
Dostala jsem v práci od kolegyně třešně krásné,ale já je nepapám 😅 bych se z nich p.... 😀

sarlotta
29. čer 2009

Ahojík holčinky 😎
Tak jsem se sem konečně dostala...už jste mi po týdnz chyběly.

Měla jsem divoký týden...v pondělí mě zase rozbolelo břicho a tak jsem jela do nemocky, čekala sem hodinu a půl v čekárně a pak mi chirurg řekl, že, když je to jen žaludek, že s tím nic neudělá, že musím na fibroskop-sondu do žaludku 😠 Tak jsem tam zůstala přes noc...dali mi algifen a fyziolog roztok. Ráno jsem šla na tu hrůzu, úplně šílená strachy a taky to stálo za to......uuuuuuuuuu...nic horšího jsem nezažila 😝 😝 😠
No a výsledek ? Nenašli mi vůbec nic--naprosto zdravá. Takže ta ,,cihla" v žaludku je fakt od nervíků, jak jsem si myslela. Vydupala jsem si aby mě pustili domů, taky co bych tam dělala že. A zašla jsem za obvodní, napsala mi nějaká antidepresiva, docela slabá - dávají se i na stavy před menstruací...ale moc mi to pomohlo. Hlavně se mi přestal, ze všeho svírat žaludek a tlouct srdce. Mám šetřící dietku na žaludek...takže si dopřávám mrkvičku,brambory a rýžu....doporučuju všem dietářkám🙂)))))))) Je neuvěřitelné, jak jsem za půlroku zhubla o 10kg a bez cvičení 😀 troška ironie 😒

Nicolka držím palečky. 😉
Farminko vidím, že se držíš a týdny krásně naskakují, moc jsem na Tebe myslela..tak ať je pořád všechno OK. 😎
Paajaa blahopřeju ke genetice....já jsem to věděla , že to bude v pořádku...manža taky určitě neodolá🙂)))))
Mury 18tt nádhera🙂 a pěkně se napapkej..docela závidím🙂)))
Markee Tobě to to taky pěkně naskakuje..užívej léta..teda jestli u Vás svítí sluníčko.
Tercii🙂 krásné vlásky🙂
Kopi a co u Vás nového ? 😎
Venuska blahopřeju k výborné konttrole v gennetu.
..................................................... a už musím frčet🙂 zas nakouknu odpolko.
Ahojky srdíčka.

aronek
29. čer 2009

hanana, snažíme, jenže ovulka nám teď dvakrát vyšla když se nám míjely směny, takže jsme se moc nepotkávali 😠 , ale naděje je 😉

kopa
autor
29. čer 2009

Ahoj Sarlott,
teda to je mi líto,že jsi měla takovéhle problémy 😔
Já jsem jednu dobu taky dost trpila na žaludek a právě mi na to dali smectu a držet dietku a taky mě čekala ta gastro,ale z toho jsem se naštěstí vykroutila.Jsi fakt statečná,že jsi to vydržela!!! 😵
Hlavně že jsi v pořádku.A prášky když ti pomáhají,tak je tu super.Přítelák má taky naky prásky když se třeba rozčílí a je nervní atd..Ale zatím je teda nemusel užívat 😅
Jinak u nás nic nového,vše při starém 😅
Jenže já nevydržím držet dietku moc dlouho 😅 včera jsme měli palačinky,zmrzku...a dneska taky něco bude přítelák mám dnes svátek je Pavel. 😵

bobinka22
29. čer 2009

Ahoj holky,
chtela jsem se zeptat,s pritelem zatim zijem v podnajmu,neni mozne tu mit trvaly pobyt.Pritel ma trvaly pobyt u otce a ja u sve matky.
A ted tu radu..
Muze mit nase dite trvaly pobyt u pritelova otce?Tam kde ho ma prite, nebo ho musi mit u me matky,tam kde ho mam ja.Potrebujeme to vyridit.Ale nevim jestli nam vyhovi.Moc dekuji.Snad jsem to napsala dobre.
Dekuji vsem co o tom neco vite. 😀

kopa
autor
29. čer 2009

Bobi ahoj,
tak tohle fakt nevím 😕 ale zkus si zavolat na uřád či matriku 😅 a tam by ti měli poradit né?
Ale myslím,že je asi jedno kde bude mít nahlášený pobyt,fakt netuším....

kupina
29. čer 2009

Ahoj holky, přeji hezký den - no i když venku to teda zatím moc hezky nevypadá.

Bobinko, dítě má automaticky při narození trvalý pobyt po matce. Ale až budete mít vydán rodný list, tak není problém si zajít na evidenci obyvatel (dle spádové adresy tvého přítele) a tam prcka přehlásit na trvalý pobyt dle adresy přítele. A jaké k tomu potřebuješ doklady, tak to ti řeknou právě na evidenci obyvatel (evidence obyvatel = tam kde vydávají občanské průkazy a pasy a je to rozlišeno do obvodů podle trvalého pobytu žadatele). Doufám, že jsem to napsala srozumitelně. 😉

kopa
autor
29. čer 2009

Vroninka 31tt..............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 30tt .............30.6.KO......................................................čeká chlapečka
Kelly 23tt
Murynka 18tt..............30.6.KO,17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D..........čeká asi chlapečka
Kagatkaga 19tt
Kupinka 19tt .............................8.7.velký UTZ a 10.7. poradna
Lucierob 19tt ............................
Venuska 14tt ............................9.7.poradna
Markee 12tt...............................21.7.poradna
Amynka 13tt..............................
Kerrie 11tt...................................1.7.kontrola + odběry testy, 9.7. UTZ
Květinka 11tt................................
Mirax 9tt.....................................
Farmaska 9tt...............................
Secretacka 10tt
Wergina 6tt................................13.7.kontrola
Dennca 37DC ?
Eeliska 36DC
Janička 32DC
Skritkova 32DC
Cajori 27DC
If.v 26DC
Nicollka 24DC
Samsa 22DC
Martinkal 21DC
Markytaj 21DC
Tercie 19DC
Aronek 19DC
Stroužek 18DC
Ikopretinka 16DC
Paaja 14DC
Kopa 6DC
Hanana 2DC
Sarlotta čekatelka na 2 MS

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru