Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
19. zář 2009

Tak já upekla kuře,sundala jsem mu kůži a natřela hořčicí,osolila a dala máslíčko. No to je mňamka,fakt zas něco jinýho. A Míša k tomu udělal bramborovou kaši. Fakt jsem se najedla dobře.
Ale mě tak bolí břicho,nahoře,jako žaludek,ale to je už několik dní. Nejspíš je to nervový,já na to hodně trpim. Jak mám nervy,tak mě bolí břicho a špatně se mi jí. ☹
Holky,já jsem fakt pakoň,v jednu chvilku si řeknu,že počkám až do léta na snaženíčko a v druhé minutě si to vymluvim,že už jako začneme v únoru. No už aby sem se něčím zaměstnala a prostě to šlo samo,až se tomu bude chtít.

maendy
19. zář 2009

Ahojky holky.
Tak já upekla krůtí stehna na provensálském koření a brambory a okurkovej salátek. 😝
Markee,mě bolí žaludek pořád a břicho taky,už mám 2 dny průjem.To jsou ty nervy,než se dáš do kupy bude to trvat.
Já včera potkala známou,má pěkné bříško a termín se jí blíží,prošla si tím co my všechny tady.Říkala že to člověka změní,že se pořád bojí,každé kontroly.Ale říkala,že na každého to štěstí čeká.
Pomohlo mi že jsem ji potkala,i když pohled na její bříško bolel,ale prošla si před rokem tím taky a ted. 🙂
Říkala že je důležité se z toho brzo dostat,alespon jak to jde,protože špatná psychika brání příchodu nového miminka.
Takže holky,bude zase dobře a všechny budem šťastné maminky 😉

markee
19. zář 2009

Dobrý večer. Já byla od půl čtvrté u svého táty, s Johankou. Ta se vyřádila,i když teď zas byla děsná,řekla jsem jí ošklivé věci a teď mě to mrzí. ☹
No samozřejmě u táty mi jeho manželka říkala,ať si dáme tak rok pauzu,že by to bylo lepší. Ale to se jí to říká,když si tím neprošla,když neví jaké to je dát své dítě pryč. Měla to štěstí,že obě děti má "zdravé". Jedna dcera má migrénu a druhé atopické ekzém,ale pořád je to pro mě zdravé dítě.
Maendy,určitě se to povede. Vám určitě dřív než nám, i když kdo ví.Třeba se příroda umoudří a udělá zázrak v podobě druhé Johanky. Ta nemá z Míšovo špatných chromozomů nic,prostě je zdravá-geneticky.
Míša mi odjel znova do kina,pže včera tam bylo málo lidu,tak nehráli. No uvidíme zda se vrátí za chvilku či až za pár hodinek.

kopa
autor
19. zář 2009

ahoj holky 🙂
už je mi trošku lépe 🙂 zítra vyrážím tátovi na hrob 😔 musíme ho upravit,než bude zima.nerada tam jezdím,ale musím to vydržet.
Jinak přítel dneska mluvil o svatbě 😅 😀 tak třeba se rozhoupe a bude svatba 😵 No jinak má furt naké depky,je mu smutno(no je to kvůli té práci)už potřebuje do práce a mezi lidi.
Tak jsem mu navrhla aby nebyl furt zavřený doma at si vyrazí někam na pár dní na výlety...
Tabulku vám udělám zítra 😉
tak papa

Farminko držím na zítřek palečky 😵 😵

mari111
19. zář 2009

ahoj holky ja mela celej den navstevu tak sem vas az ted docitala a zas tu bolo smutno, nebojte holky, jednou to stesti aj k nam dojde. je to tezky nepoddavat se tomu. ja vim, aj mne je posledne dny nejak smutno a uz aj pekne nervacim pak brecim a tak furt dokola, ale snad se to brzo zmeni. no asi uz vsechny odpocivate u televize nebo hajate, tak dobrou holky a krasne sny

murynka
19. zář 2009

farmi na zítra TFUJ TFUJ TFUJ 😉 😵 😵 myslím na tebe a držím pěsti 😎

holky dobrou noc 😵 😵 😵

murynka
20. zář 2009

přeji krásnou neděli 🙂 😵 😵

farmarska
20. zář 2009

ahoj zamlklinky, takže nic no ☹ ☹ ☹
jste všechny moc hodný, že jste na mne myslely a přály mi 😢 holt osud mi není nakloněnej 😢
a ty příznaky...možná to byla ještě ta odcházející střevní chřipka, nebo jsem opravdu už magor 😅 😖
ach jo ☹ ☹ ☹ sem byla už ták natěšená ☹ a ted takovýhle sklamaní ☹
já jsem debil, takhle se předem radovat, 😠 přísahám, že to už nikdy neudělám 😢 😢 😢

takže pájí, kopi, květinko a spol.. pojedu s váma další kolo ju 😅 😅 😅 😝

murynka
20. zář 2009

farmi to je mi líto ☹ a MS dorazila 😕 jestli ne je pořád naděje....je mi to líto 😔
ale k tim příznakům bohužel se dají vsugerovat také jsme to tak měla 😔 😔
příště to vyjde!!!!musí!!!

markee
20. zář 2009

Dobré ráno,
Mari,přesně,je to jednu chvíli dobrý a druhou chvíli hrozný. Ale je fakt,že to postupně odchází,jako ne vzpomínky,ty budou pořád,ale ta bolest na srdíčku je o malinko menší.Už to bude 14dní a od zítra za měsíc jdeme do genet.poradny. Na netu si čtu o té balancované translokaci a prostě patříme ke skupině,která má nárok na to preembryonální diagnostiku,takže kdyžtak to vyřeší naše problémy. Uvidíme co mi na to odpoví paní genetička.
Farmy,to je mi moc líto,já ti tak fandila. Ale neboj fandim ti pořád a určo to nejdéle do Vánoc vyjde-musí,prostě musí no.
Murynko ahojky.

murynka
20. zář 2009

ahojky markee....holky je mi tak nějak smutno ☹

ale věřím že bude lépe a do Vánoc se tu vyrojí nové těhulky 😵 😵 😵 a bude jich hodně!!!

včéra jsme mluvila se známou je jim už 35 let snaží se o mimi asi 7 let ☹ a ted zjistili takovou banalitu že je alergická na jeho spermouše.... 😒 tak snad jim to brzo vyjde....ale taková zoufalost co musí zažívat chjooo ☹

tady alespn všichni víme že otěhotnět můžeme....to je na tom jediné pozitivum...

akorát někdy je osud prostě krutý ☹

markee to uteče za měsíc se dozvíte více a snad nějaké pozitivní zprávy....

markee
20. zář 2009

Murynko,je toho opravdu hodně. Nechápu,bude konec světa či co? Proč se tohle musí stávat. Nechápu. Prostě fakt jsem mimo.
Určo tu bude hodně těhulek,to jo,to vyjde. Jsou to ještě 3 měsíce a to určo vyjde 😉

maendy
20. zář 2009

Ahoj holky.
Farmi to me mrzí,a z k tem příznakům.já jich měla za ty 3 roky než se povedlo tolikrát,unava,zvracení,asi si to prostě přejeme tolik,že je máme 😅
Tak až dorazí mrcha budeš se moct těšit na nové snaženíčko 😉
Ani nevíte jak já se těším na tu 1 porevizní a pak jak mi naskočí norm cyklus,teda doufám 😖
Jinak včera večer u nás vládla taky pochmourná nálada,už at máme všechny ty výsledky a víme co a jak.

markee
20. zář 2009

Maendy,výsledky určo budou dobré,proč by nebyli. Neboj nálada se zlepší a miminko pak bude na cestě raz dva. 😉

if.v
20. zář 2009

Dobré ráno holky. Farmi, taky je mi to líto..ale jak říká Mury - dokud není MS, je naděje 😉

hanana
20. zář 2009

dobre rano holky.... ja hlasim pozitivni ovu test vcera... 😵 😵 😵

markee.. ja vim u me to bylo trosku jine, ale jak jsem si sla pro ty vysledky, sice to bylo az po sestinedeli tak jsem si rikala ze je to takova tecka po tom hroznem obdobbi.... sice to boli porad ale cim dal mene.... verim ze je to pro tebe horsi , protoze je moznost ze by se to mohlo opakovat.... 😖

hanana
20. zář 2009

farmi je mi to moc lito a mrcha uz dorazila? 😒

markee
20. zář 2009

Hanana,téda,tak to je dobrá zpráva. A bude se pojišťovat??? 😵 😵 😵

No právě,pro mě je to fakt horší,že se to může opakovat a toho se bojím. Jinak by se člověk zklidnil určo dřív.

Jo jinak žehlím,tak odbíhám 😉

murynka
20. zář 2009

markee já dožehlila 😀 😀 žehlila jsem 20 plen a mám dost ještě že jsou jednorázovky 😅

hana to je super a pojištěno??? 😵 😵 😵

hanana
20. zář 2009

jj mury snad pojisteno dostatecne, ale znas to jestli prijde mrcha tak budu zase depkovat....
Mury ty jsi teda uplne nachystana ze?? To je dobre aspon nebudes muset potom stresovat..... 🙂

hanana
20. zář 2009

taky bych mela zehlit ale nechce se mi... cumim na grafy tedkom prvni mesic merim bt 😝

murynka
20. zář 2009

hana držím palečky aby MS nedošla...to je super že jste to neprošvihli 🙂
a jak ti vyhovuje měřit BT 😨 😨 mě to nebavilo 😅 ani jsme tomu nerozuměla.... 😅

no nachystaná asi jako jo 😀 tak potom nás čeká stěhování tak at to máme 😉 😎

hanana
20. zář 2009

no snad se dobre odstehujete, my jsme meli stehovaky, ti to vsechno odmakli, ale to vybalovani a hledani v krabicich kde co je.... 😠 urcite to bude jednodussi kdyz budes na malou nachystana 😵

jinak mereni me zatim bavi, a pouzivam ovu testy ... abych se nahodou nesnazila "zbytecne" 😵

murynka
20. zář 2009

hana tak my stěhováky mít nebudeme 😉

tady z toho baráčku se vezme jen pár věcí tam bude vše nové 😵 😵
navíc se to stěhuje jen přes fotbalové hřiště cca 200m 😀 😀

to nebude problém 😎

tak at ti ovu test nelže protože mě lhal 😅 ukázal že ovu není ☹ 😠 a byla 😕 😅

hanana
20. zář 2009

tak aspon ze nelhal naopak, to by me kleplo ze mi ukazuje ze ovu je a nebyla by, ale me to tak ukazuje kazdy mesic, a bolesti k tomu tak snad nelze, ale urcite jsme se trefili uz predtim, ale zatim nic.... tak uvidime...

jj to mate super kdyz je to tak blizko 😵

murynka
20. zář 2009

hana určo ti ukázal dobře 😉

mě ukázal jako negativní a přitom tělo říkalo něco jiného takže jsme se snažili a je z toho sofinka 😵

markee
20. zář 2009

Já ovu testy měla jen po revizi,pže jsem chtěla vědět,zda budu fungovat stejně jak před otěhu. No a fungovala jsem. Poznám to,takže snad budu teď po tomhle taky fungovat v pohodě.
Dožehleno, buchta se peče v troubě,umyla jsem nádobí a vyndala maso z mrazáku-na čínu.Tak jí večer naložím 😉

murynka
20. zář 2009

markee to jsi také čilá 🙂 já ted vařím také jsem chtěla péct ale dostali jsme koláče od tchýně 😀 takže nepeču...
jéé čína to bych si také dala 😎 já ted dělám kuře na paprice 😉

maendy
20. zář 2009

Holky,zasáhla ta příhoda váš vztah s partnerem,manželem?
My jsme týden od té smutné zprávy a máme nějaký problémy.
Manžel všechno vidí černě,já se z toho snažím vyhrabat a jsem na sebe pyšná,už spím bez prášku,včera jsem uklidila celý byt,začínám si hledat potěšení z maličkostí.Ale na manžela to dolehlo a to byl v prvních dnech moje opora a ted se role obrátila.
Měli jste taky takové problémy?
Příští víkend asi zajistím pobyt v těch beskydech nebo někde,at odjedem pryč.Jinak nevím co jinak,jak nám pomoct.

maendy
20. zář 2009

markee to je super,že jsi se tak do všeho pustila.Já dělám to samé 😉

Možná je to i tím,že jsme tomu věnovali 3 roky,snažení,vyšetření,léčba,zas nic,pak Car,2x týdne jsme tam jezdili a povedlo se,a ted zase nic.Manžel říkal,že už je moc unavený.Sám má zdr problémy,je po operaci ledviny.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru