Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

radusv
20. zář 2009

Holky díky, i když nikdy nezapomeneme, čas snad vše vyléčí a jednou zas bude líp 🙂 Nejhorší je, že budu do konce roku na mateřské, hrozná představa dlouhých osamělých dnů, asi si budu muset najít nějaký koníček...
Murynko celou dobu jsem měla ukázkové těhu a ve čtvrtek před osudnou páteční kontrolou u dr. jsem přestala cítit pohyby, ale břicho se mi vyboulilo ☹

katyna6
20. zář 2009

radus-to je mi hrozně líto...
ale v tom ostatním máš pravdu.Já se po potratu taky postupně dozvídala,kdo všechno si tím prošel.Je toho sice hrozně moc,ale stejně si každá říkáme...proč zrovna já...

kvetinka7
20. zář 2009

Radusv, to je naprosto hrozne.. promin,ze to tak pisu.. ja to tak citim.. je mi to TAK MOC LITO 😢 😢
Mam slzy v ocich.

kerrie
20. zář 2009

Holky, teď je fakt nějaký blbý období.............zas nás tu přibývá 😔

radusv
20. zář 2009

Děkuju za podporu, ráda za váma budu chodit, potřebuju se vypovídat a s přítelem už to po týdnu tolik nejde. Moc mi pomáhá a hodně mě podržel v těch nejhorších dnech, vidím na něm jak ho to bolí a trápí se, když mě vidí smutnou a ubrečenou, takže se chci před ním začít trošku snažit přemáhat. Právě dorazil domů, takže se mu jdu věnovat... Hezký večer a zase se objevím

maendy
20. zář 2009

Mury kuš babo.Přece si to nebudeme vybírat to špatný do konce života.Myslím že jednou je dost.Tak a basta.

Radu bude to trvat dlouho,ale po čase začneš určitě věřit v dobrý konec jako my všechny tady.

Mě pomohla,kamarádka,která přišla o holčičku v 23tt,řekla mi že je ted andílek v nebíčku a bude mě hlídat a přinese mi to moje vytoužené miminko. 😔 😵
Tak když mě pohladí sluníčko po tváři,říkám si že to je ten můj andílek a usmívá se na mě.
Tak a bulím ☹

kerrie
20. zář 2009

Mury.........nevíš, jak je na tom venuska? Doufám, že je v pořádku.

maendy
20. zář 2009

Radu,zrovna dnes jsem řešila tady manžela.Ono to opravdu nejde s nima probírat pořád.Oni o tom promluví ze začátku a pak už chcou koukat do budoucna,ale ono se nás to přece jen týká víc,byli v našem těle,my cítili ty změny.
Já jejich bolest nezmenšuji,jen jak řekl muj muž,on neví co cítím.

Jo holky co ty ovu testy,který?A femigard a femibion?
Nazory honem.

radusv
20. zář 2009

Mě už tady taky kapou slzy ☹
Maendy my jsme si to taky s přítelem řekli, že už je brouček v nebíčku, bude na nás koukat a dohlídne na to, aby už se nám nic takového nestalo a jednou jsme se dočkali jeho bratříčka nebo sestřičky...

tercie
20. zář 2009

Ahoj hoky, přišla jsem vás pozdravit a popřát hezkej zbytek neděle, a tady je zase úplně smutno, achjo.

Radus to je strašný co se vám stalo, je mi to moc líto, někdy si říkám, proč je ta příroda tak krutá, a proč trestá ty, co jí neublížili...

A Farmi na tebe jsem ségra moje myslela celej den, jestlipak ti to vyšlo, a ono taky nic...no to mi vzalo úplně vítr z plachet, vypadalo to hooodně nadějně. No nedá se nic dělat, tak jak jsem si říkala já ještě loni - další těhu jistí, padající listí 🙂

Už aby vám to všem holky vyšlo, všem to moc přeju.

Tak a já se zas loučím, jdu koukat na superstar, manža už přijel, tak aspoň bude nějaká sranda. Já byla dneska nějaká kšá mouchy, děsně unavená, nic se mi nechtělo, tak snad se to se zítřkem zlepší. Měla bych se ukázat už ráno, tak snad se mi to povede 😀

Dobrou noc!!!

katyna6
20. zář 2009

ach jo holky,tak jste mně rozbrečely taky....teď jsou fakt nějaký blbý dny,místo,aby přibývalo těhulek,příchází pořád víc těch ostatních ☹
Aspoň,že to zlabka trošku zachraňuje s těmi dvojčátky 😵

maendy
20. zář 2009

Já si s nim první dny povídala a koukala se do nebe a když si vzpomenu na ty 2 noci před revizí.
Vůbec jsem nespala,seděla jsem a brečela a omlouvala jsem se mu a říkala mu jak ho miluji,i když měl jen 1 cm,byl pro mě tak důležitý.
Nedovedu si představit jake by to bylo v tvém případu,nikdo to nedokáže.
Ale můžeme se tu o naši bolest podělit a pochopit se.

maendy
20. zář 2009

Klidně plakej,to pomáhá,emoce musí ven,

tercie
20. zář 2009

Maendy a hlavně chlapi to maj jinak v tom, že se o tm pobaví jednou, dvakrát, a pak to zavřou v sobě a ne jako my ženský, který máme potřebu se v tom pořád pitvat a rozebírat to horem dolem. Stejně nám to je k ničemu, tak proč se ničit. Já už fakt běžím, papa.

maendy
20. zář 2009

Jen at nás tady // přibude.A všechny budeme hlásit // jedna po druhé,i na tebe radu příjdou znovu a tentokrát to bude OK!Holky nesmíme přestávat věřit v ty krásné vrnící uřvané uzlíčky.
Já na ty // čekala 3 roky,tak ted at si raději pohnou rychleji.Nebo za sebe neručím.

maendy
20. zář 2009

Máš recht Tercie,opatruj se. 😉

radusv
20. zář 2009

holky jste zlatíčka, moc děkuju
papa

maendy
20. zář 2009

od toho tu jsme,aby jsme se navzájem stavěli na nohy a podpírali se 😉
papa,klidnou noc radu

murynka
20. zář 2009

holky nedávno to byla samá //
a žádné nové dušičky

a ted ☹ ☹ ☹ je to naopak!!!!jsme z toho zdrcená ☹ ☹ ☹

povídám to manžovi a pláču u toho ☹ ☹ ☹

kerie o vendulce nic nevím měla jt na velký UZ a neozvala se.....asi jí písnu...

katyna6
20. zář 2009

murynko nebuď smutná,mysli na maličkou 😉

já jdu holky teď taky pryč,trochu se najím a kouknu na telku,ale ještě se za vámi přijdu podívat.zatím pa

kerrie
20. zář 2009

Mury........jestli budeš venusce psát, tak ji moc pozdravuj a že na ni všechny myslíme 🙂

Mě to taky pěkně zdrblo..............už strašně dlouho tu nebyla žádná dobrá zprávička, jen samý smutný......sakra, jednou to přece musí skončit a zase se to otočit k lepšímu ☹ My se opravdu budem klepat strachy od začátku těhu až do samýho konce........už bych chtěla mít mimi doma 😔

murynka
20. zář 2009

psala jsem jí jsou v pořádku zítra asi půjdou domů 🙂

holky to je den ☹ ted mi psala nej kámoška a svědkyně že měli nehodu na motorce naštěstí to odnesla jen ta motorka ☹ ☹ ☹ ale jsme na prášky ☹ ☹

markee
20. zář 2009

Dobrý večer,i když to co tu čtu je opět hrozný ☹ ☹ ☹
Radusv, je mi to tak moc líto,věř že opravdu moc. Mám slzy v očích,ale u mě je to od rána stejné,mám dnes fakt plačtivou,ale nečekala jsem takovou zprávu. To ani neni možný,proč je ten život tak hnusnej.

Já zas se bavila u babi s bráchovo přítelkyní,tak prostě je to vše tak jak jsem si přečetla na netu o balancovaných translokacích. Prostě povést se může zdravé dítko jak Johanka,ale prostě i to co se stalo teď. Prostě mě to vždy tak zdrbne,šílený fakt. No prostě uvidíme jak se dám psychicky do kupy a uvidíme jak dlouho to budeme chtít zkoušet až se zadaří dobře.
Chjo,fakt chci mít klidný život a netřást se,zda to dopadne dobře či ne ☹

kerrie
20. zář 2009

Mury..........děkujem aspoň za 1 dobrou zprávičku.............jsem moc ráda, že je venuska v pořádku 🙂

katyna6
20. zář 2009

tak jsem zas na momentík zpátky.Je tady ještě někdo? 🙂

murynka
20. zář 2009

holky moje dobrou noc 🙂 a držte se!!!!!!!

maendy
20. zář 2009

Já jsem ještě tady.Ale koukám při tom na tv.Ještě že nemáme ducha doma.

katyna6
20. zář 2009

asi už všechny spinkáte,půjdu taky.Tak dobrou noc kočky 🙂

maendy
20. zář 2009

Mury klidnou dobrou noc.

maendy
20. zář 2009

ty už jdeš taky katy,tak to tu zustanu sama

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru