Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
21. zář 2009

Aja,to je mi moc líto.Chudinka.
Ale určo budu já sama ráda,příště,kdyby se to nepovedlo,tak i za ten 18tt. Je hodně znát i ty 4tt ve velikosti mimča. Na psychice to je stejné,to se trápíš ať je to začátek těhu či konec. Ale fakt už bych nechtěla potrácet mimčo tak veliké ☹ ☹ ☹

murynka
21. zář 2009

ahojky holky

další smutné dušičky co ☹ ☹ ☹

leni asi na tom něco bude že jsou více potraty na podzim ☹ když do ted to bylo dobré jen se hlásili //a nové nepřicházeli a ted najednou ☹ 😢 😢 😢

jituu83
21. zář 2009

markee:
já chci taky počkat delší dobu,abych byla zahojená a připravená na další těhu.ale je to těžký,švagrová je těhu v pátým měsíci,společně jsme se těšily jak budeme vozit mimi.teď si říkám že jsem se hodně předčasně radovala a možná to i zakřikla.

kopa:
to si byla o kousek víc jak já.stačil nám kousíček a byly bysme ve 2.trimestru

o to smutnější to musí být stát se tohle později,ale věřím že se karta obrátí a štěstíčko se na nás taky jednou usměje

maendy
21. zář 2009

Flair já ho jedla na to dobré zahojení,aby se měl pak nový mimínek kam vrtnout a bylo mu u mě moooc dobře.
Já bych ho na tu mykozu brala,,myslím že spermošům neuškodí 😉
A dávali ti něco na to? jako antibiotika?U tohoto onemocnění se moc nedoporučují mléčné výrobky,když se to ukáže zhoršují to.
Já zase trpím na opar,jednou se mi udělal v oblasti třísla a od té doby se mi vrací,dost to bolí,nemůžu chodit.¨Proto budu muset asi jednou rodit císařem,abych neohrozila prcka.
Proč musíme mět ještě nějaké komplikace.Nestačí co se nám stalo?

sarlotta
21. zář 2009

Ahojík holčinky.

Boženku Radu ☹ ☹ tohle by se opravdu stávat nemělo, to je šílené, chuďátko. Já mám doma jednoho syna a dvakrát jsem potratila - v 11tt a v 5tt. Vidím to z obou stran ... jak je to těžké přijmout to, že svoje dítě nepoznáš 😔
A jaký je to zázrak to miminko mít. Neumím si vůbec představit co prožíváš - i když tuším jak moc to musí bolet ☹
Nevím čím Tě potěšit, aby to tolik nebolelo. Přeju Ti aby se brzy podařilo nové těhu a všechno šlo jak má a bez sebemenšího problému. S tím co jsi prožila se budeš muset smířit, zapomenout se to nedá. Je mi to líto.

maendy
21. zář 2009
sarlotta
21. zář 2009

jituu... ☹ ach jooo.... foukám na dušičku, snad bude brzy lépe. Buď silná. Tohle je příroda, s tím se nedá nic dělat. Těhotenství je vždycky sázka do loterie, musíme věřit v těch lepších 50%🙂)))) příště to bude jinak a v pořádku.

sarlotta
21. zář 2009

Ahojík maendy tak co tchyňka ? jak se má. a co chlupatka 😉

maendy
21. zář 2009

A ten gyno pevaril jsi prubla?
Já myslím že mi to snad ten wobenz pomůže i na ten herpes a už mi dá na chvilku déle pokoj.

jituu83
21. zář 2009

aja83:
chudák ženská ☹

markee: určitě je to smutný a trápíš se ať si 10tt nebo 18tt,ale víš co mi prolítlo hlavou v prvních chvílích když jsem vyšla z ordinace a říkala příteli co se stalo? říkala jsem si že by bylo horší nejdřív mít aktivitu srdíčka a miminka a pak na dalších kontrolách by mi zjistili že se těhu musí ukončit,možná to zní sobecky,ale tím jsem se utěšovala že se to stalo teď relativně na začátku ☹ ale i tak mi už začalo malinko růst bříško a kdybych ho měla větší tak by to asi bylo horší,nevim,nedokážu posoudit,ale myslím si že ta vzpomínka na mimi by byla větší a silnější ☹

murynka:
ahoj,asi fakt na tom něco bude,moje kamarádka taky loni na podzim přišla v začátcích o mimi,po vánocích se jim zadařilo a teď jejich malá bude slavit první rok 🙂

sarlotta
21. zář 2009

markee smuténko moje 😒 , ono to bude lepší... ale nemusí to být dnes ... musíš se s tím srovnat pomaličku... klidně breč, to je to nejlepší na stres, uvolníš se, uklidníš... bude líp.

jituu83
21. zář 2009

sarlotta:
děkuju 🙂 já jen teď doufám že se vše podařilo tak jak mělo a budu v pořádku,časem vše přebolí ale nezapomenu nikdy,dáme tomu čas 😉

maendy
21. zář 2009

Ahoj sarlotko 🙂
Tchýně mě moc nezajímá,manžel jí řekl že jsem potratila a ona se zajímá jen o své bolesti,jen se zeptala jestli se teda vracím do práce.Co bych tak asi dělala?To je co?
Poslala jsem ji nějake časopisy a jinak na ni nemám náladu,máme klasický učebnicový vztah snacha + tchyně 😀

A chlupatka,holky kdyby my jsme tak všechno zvládali jako ona 😵
Ve středu večer ji operovali,v sobotu ráno jsme byli na injekci,měla bolesti,asi zad a včera už lítala jak šlak a nosila hračky.Vůbec se nešetří.Jako by se nic nestalo.
V pátek nám snad vytahnou stehy a můžeme vyrazit v sobotu do těch beskyd a nadechnout se čistého vzduchu.
A hlavně vyčistit hlavy.

A co ty sarlotko,byl nebo nebyl plodný víkend? 🙂

maendy
21. zář 2009

Jituu je to tak,já pořád vidím blikat to srdíčko na monitoru,viděla jsem ho poprvé v car a pak ještě jednou u mého MUDr a pak ticho.
Je to hnusné.Manžel to viděl se mnou,u všch UZv i u toho posledního byl se mnou.
Byli jsme uplně zoufalí,to 3 leté čekání a ted tohle.
Ale bude dobře a příjdou krásné okamžiky na 200%.

markee
21. zář 2009

Jituu,je to lepší o to přijít ze začátku a věř,že vím o čem to je. Já letos měla jak zamlklé těhu v 9tt jsem šla na revizi dělohy-6.2.2009. Pak se za 2MS zadařilo další těhu,ale z genetických důvodů jsme ukončovali v 22tt- 8.9.2009. Takže jsem si prošla pro mě děsným rokem,který ještě neskončil a já nevím co do konce roku ještě bude. Vím,že nebudu těhulkovat,to vím. Prostě někdy příští rok,ale kdy to nevím a nevím i jak to dopadne,pže prostě manža má balancovanou translokaci chromozomů. Budeme oba doufat,že to dopadne moc dobře,jako v případě naší první dcery.

Tak,pekárna zadělává buchtičky a já jsem objednala Avon. Teď půjdu umýt nádobý a nejspíš poklízet,ale budu načuhovat.

sarlotta
21. zář 2009

maendy ... tak to je tchyňka teda ... ta moje to obrečela 😔 ale taky to není vztah jako s vlastní maminou... to se asi nedá 🙂))
chlupatka je šikulka🙂))
Víkend byl ve znamení kola🙂 jezdili jsme o život, ale já to mám ráda ... odreaguju se a příjemně unavím. Snažení tento měsíc nebude ... od 1.10 jdu do práce ... odložíme to až na listopad, prosinec. Mám teď sezonní práci, korunky se hodí a nechci se natahovat v začátku těhu. Takže mi nif. ale dobrovolně 😎

sarlotta
21. zář 2009

maendy napadlo mě, chystáme se zajet do Kyjova někdy o víkendu, musíš mi poradit, kde je tam nějaké pěkné velké hřiště pro děti,joooo. Chtěla bych jet vláčkem, aby měl malý zážitek, zajít si na oběd a do parku určitě. Znám to tam dobře, jen nevím jestli je tam něco nového. Babi bydlela na náměstí nad obchodem s porcelánem- na té straně jak je kostel🙂

mabe
21. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem zpet z NT vysetreni. Dle UTZ vse v poradku. NT 1mm, mame vsechno, co mame mit. 🙂 Odpo budou teda jeste vysledky krve, tak snad to bude ok. Hodila jsem fotecku do alba. To uz je clovicek. 🙂 Mame 10,1cm a poskocily jsme s tydnama jsem 13+6 a ne 13+2. 🙂

jituu83
21. zář 2009

chtěla jsem se holky zeptat jak jste se cítily po revizi,teda myslím tím fyzicky.první den jsem se snažila ještě odpočívat,ale znáte to,chlap byl doma sám 4dny a u nás to vypadalo jak když do bytu hodíte bombu.trochu jsem začala poklízet a trochu mě začalo pobolívat v podbřišku a slabě jsem špinila,jako bych to měla zrovna dostat-je to typický?aspoň si teda říkám že se čistím protože v nemocnici mi řekli že se udělá revize,druhý den mě pustí a žádná PN není nutná,přišlo mi to v tu chvíli jako bysme byly někde ve fabrice na běžícím pasu.vůbec jsem netušila že je nás tolik na který se neusmálo štěstí

aja.83
21. zář 2009

Mabe, gratuluju k výborným výsledkům!

sarlotta
21. zář 2009

Mabe... to je nádhera... krásné fotky... super🙂))) a to NT... to je skvělé !!!! Mám radost s Tebou, moc 😎

jituu83
21. zář 2009

maendy: jsem ráda za ten kousíček štěstíčka že jsem neviděla blikat srdíčko,nedokážu si představit co jste museli prožívat a je mi to líto ☹ aspoň máš oporu v manželovi a to je hodně velký plus 🙂

markee: to je mi opravdu moc líto ☹ ale víš co se říká? do třetice všeho dobrého a vám se to určitě příští rok podaří když letošní devítka není pro vás moc šťastná.nic jiného nám nezbývá než doufat a věřit 😉

maendy
21. zář 2009

sarlotko v parku je nové hřiště pro děti,tam to znáš? 🙂
A když projdeš zlatou uličkou,ta je naproti toho porcelánu,je to mezi tabákema obchodem šarm,tak jak jí projdeš dáš se doleva a tam je v ulici na druhé straně restaurace u kulky,je tam posezení a vzadu super hřiště se skluzavkou a houpačkama.
Byla jsem tam s kamarádkou a jejíma dětma a skvěle jsme si to užili,kafčo nebo co si dáš si můžeš vzít i na to hřiště a dokonce tam dělají i nějaké věci na grilu.Mají tam dobré cigáro i steaky. 😉
Já milovala vždycky jízdu vlakem,říkali jsme si s manželem,že taky budeme brát děti,až konečně příjdou na výlety.

markee
21. zář 2009

Mabe,to je skvělý,že je mimčo v pořádku. To je hrozně skvělá zpráva 🙂

flair
21. zář 2009

Maendy, děkuji za odkaz a info. Přeču večer, ted jdu s mamkou na obídek a pak s miláčkem do banky🙂 Zatím papa 😉 ,kočenky

maendy
21. zář 2009

ahojky flair 🙂
mabe nádherné,mám cvrčky v očích.To je super že výsledky jsou ok.Jen tak dál 😉

radusv
21. zář 2009

Ahoj holky, jejda tady je toho napovídáno, zatím se mezi váma rozkoukávám, ale je nás tu opravdu hooodně. Všem děkuji za slova útěchy...
Já se zatím probouzím každé ráno skoro s pláčem a pak se stejně neudržím a i když vím, že bych neměla, jdu do broučkovo pokojíčku otevřu komodu s hadříkama a bulím a bulím nebo koukám na fotky z utz 😔 Večer si naplánuju co druhý den všechno udělám a stejně ráno nejsem schopná vstát z postele a koukám do prázdna a říkám si na co vstávat, stejně tady budeš celý den sama.
Ale už jsem si dala sprchu, za chvíli se naobědvám a odpoledne musím na poštu, přišel mi nějaký dopis z Magistrátu, tak se děsím co to bude. V nemocnici když jsem odcházela, tak se mě ptali jestli chceme vystavit rodný list, zamítla jsem ho ☹

sarlotta
21. zář 2009

Maendy díky, tak to je fajn tip. až pojedem dám vědět, kdybys chtěla dojít na kafčo za náma 😉 Tento víkend máme v plánu hřiby ve Vracovském lese🙂 prý rostou 😎 a budem s mamčou zavařovat papriky plněné zelím. tak třeba ten další 😉

sarlotta
21. zář 2009

jituu- určitě je špinění normální, moc se nenatahuj, chce to trošku vydechnout. mě vždycky bolely dost kříže potom- jak se to hojilo vevnitř. Zkus kontryhelový čajík- ten by mohl pomoct na rychlejší vyčištění.

aja.83
21. zář 2009

Sarlot, u vás rostou houby? Dyť je sucho jak na poušti. U nás nepršelo ani nepamatuju. Ale jinak bych si taky nějaký hříbek dala, smaženice, bramboračka, mňam. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru