Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
23. zář 2009

Že ty si zas někam štocháš ten kapesník? 😀 Já du chrnět, ráno musím bejt v osm na tý krvi, tak ať vstanu.

Dobrooooooou s kobrou 😀

aronek
24. zář 2009

Ahoj, tak se opět hlásím z práce. Dnes vás budu dopoledne zanedbávat musím napsat a odkecat nástupku, mají přijet tři něbezpeční, tak abych se kolem nich nemotala hned na začátku, stačí že za nima budu muset jít příští týden 😠

katyna6
24. zář 2009

Ahoj holky a dobré ránko.

Jsem po noční,tak jen načuhnu co jste včera napovídaly.

Farmi- početla jsem tvoje příspěvky a tak mě to rozebralo,že nevím,jestli teď usnu 😀 😀 😀 .A ta včerejší omluvenka-hmmm,ta byla zcela oprávněná,vůbec jsem se neflákala,když už jsem tady s váma nepovídala 😉

aronek-máš zajímavou práci,aspoň mně by to asi zajímalo a bavilo.jak dlouho tam pracuješ?

aja.83
24. zář 2009

Ahoj holky, taky se hlásím z práce. Dnes jsem měla blbej sen, že jsem dostala MS. Tak snad si to nepřivolám, už mě nějak pobolívá břicho. Ach jo, já ji tak nechci dostat. 😝

katyna6
24. zář 2009

ahoj aji

to já mám posledních asi 10 dní sny o tom,že jsem těhu,už docela hodně,nebo poslední-předvčerejší-to jsem ve snu na testu našla // a ještě teď si pamatuji,jak mi bylo fajn a cítila jsem se mooooc spokojená 😵

kerrie
24. zář 2009

Krásné ráno, holky 🙂

Aji..........a kdy budeš testovat?

Však se nebojte............ani se nenadějete a // budou skutečný, moooc vám přeju, ať je to co nejdřív 😵

aja.83
24. zář 2009

Kerrie, testovat budu asi až v pondělí. V neděli bych to měla dostat, takže pokud to dostanu, aspoň ušetřím za test. Navíc už nechci být zklamaná, pokud tam // nebudou, i když možná už teď by tam mohli být 26.DC....

aja.83
24. zář 2009

Katy, no to máš hezký sen, tak třeba se brzy vyplní 😉 ! jo to věřím, že ses ve snu cítila moc spokojená, kéž by to vyšlo, viď? 😵

kerrie
24. zář 2009

Aji...........nějakej maličkej duch už by třeba na testíku mohl být...........jak se znám, já bych to do PO nevydržela 😀 😉 Budem Ti tu všechny držet palečky na pondělní testování......... 😉 😵 😵

katyna6
24. zář 2009

aja-no snad se brzo podaří.Včera jsme se s přítelm dolmuvili,že teď to maličko pohlídáme,ale ne moc 😀 ,a od příští ms už se nebudeme na nic ohlížet 😵

aja.83
24. zář 2009

Katy, jasně, tak to má být. My se teda už teď neohlíželi, ale mám pocit, že to nevyšlo. No tak nevadí, ještě chvíli si budem muset počkat, jak říkala kartářka 😅 !

kerrie
24. zář 2009

Holky, když to nevyjde tenhle měsíc, tak nevěšte hlavu............blížej se nám Vánoce, zabavíte se vybíráním dárečků a pečením dobrot no a kdo ví.........možná vám Ježoch pod stromeček nadělí ten nejkrásnější dáreček // 😉

katyna6
24. zář 2009

aja-no já jsem taky zvědavá,co z toho,co mi řekly kartářky,vyjde.Moc tomuhle nevěřím,ale někdy květen,červen,mi jedna řekla,že miminko bude,ale ne úplně jednoduše,že než se ho dočkám,vidí tam nějaký menší zákrok.Prý vůbec ne složitý,ale něco tam prostě viděla.A já si tenkrát říkala,jestli nebude problém s otěhu a jestli třeba neskončím na IVF.A ono to byl zákrok úplně jiný....No,úplně mně zamrazilo,když jsem si na to vzpomněla.Ale taky mi říkala,že těhu bych měla být někdy na podzim,možná listopad a že to vypadá na dvojčata,spíš holčičky.Tak to by byl mazec 😀 😀 ,ale kéž by to vyšlo 😵 😵 😵

No,jsem se holky vykecala a asi půjdu na chvilku do pelíšku,sice je teď práznej,ale můj 😅

kerrie
24. zář 2009

Jůůů, katy, to by bylo supeeer.........měli bysme tu další dvojčátka 😵

aja.83
24. zář 2009

Kerrie, no to by byl ten nejhezčí dáreček. Tak snad to vyjde.

katyna6
24. zář 2009

kerrie-jak jsem se dvojčat bála,tak teď bych už brala všema deseti.Ale taky mně jako první napadlo,jako zlabku-jak bych se vešla s kočárem do dveří 😀

Ale já už jdu holky fakt do pelechu,s vama bych toho takhle moc nenaspala.Papa za chvilku 🙂

kerrie
24. zář 2009

katy........pa a ať se Ti něco hezkýho zdá 🙂

aja.83
24. zář 2009

Ty jo katy, tak to bude třeba pravda! Když uhodla i ten zákrok! 😲 Tak držím pěsti, listopad, no to by odpovídalo a dvojčátka - super 😉 !Tak dobrou!

markee
24. zář 2009

Dobré dopoledne,
tak já jsem ze včera napuchlá,zas jsem bulela.Ale táááák moc se mi ulevilo. Jen prostě si myslím,že zas mi půjde dnes bulet na povel. No snad se udržím.
Za chvilku jedeme na plavčo. Dnes bude plavčit s Johankou tatínek a já zas budu pozorovatel.

kerrie
24. zář 2009

markee..........ahojda 🙂 Pláč určitě není na škodu..........sama vidíš, že se Ti uleví.........ta bolest musí někudy z dušičky ven. Zvládáš to moc dobře, jsi šikulka a silná ženská, obdivuju Tě! 🙂
Užijte si plavčo 😉

aja.83
24. zář 2009

Markee, to je dobře, že ses vyplakala, člověku se vážně uleví. Někdy je to potřeba. Užijte si plavání!

markee
24. zář 2009

Já bych tak chtěla miminko,ale bojím se do toho jít. Chjo,prostě se to ve mě mele. Kéž by vyšla ta práce a já to nemusela řešit. Prostě bych šla do práce a pak nějak by to vyšlo samo.

aja.83
24. zář 2009

Jo, markee, práce by ti pomohla, tak ti přeju, aby to vyšlo. Pak nebudeš na miminko tolik myslet a půjde to samo. A neboj se do toho jít, vím, že je to hrozná zkušenost, čím sis musela projít, ale když to znovu nezkusíš, třeba přijde o možnost mít zdravé dítě. Určitě to tentokrát vyjde, budeš pod lékařským dozorem, ještě půjdeš na vyšetření. Pak už to budou hlídat a nestane se to. 😉

markee
24. zář 2009

Aja,kéž by. Já myslím,že s dalšími nezdary bych fakt odcházela,hodně bych sešla a určo bych přestávala být normální ☹ Třeba to tak není,ale já si myslím,že to žádnému člověku pak nepřidá.
Jdu nás oblíknout a sbalit a jedem na to plavčo. Tak papa.

farmarska
24. zář 2009

ahoj holky 🙂
katy hezký sny a hurá do dvojčátek 😵
já bych snad klidně ted už brala i trojčata 😀 🤐
markee hezky si užijte plavčo, snad tam alspon přijdeš na nějaký jiný myšlenky 😉
ají vzkaz pro mrchu: mrcho vlezlá mazej pryč, nez na tebe vezmu rýč! 😠 😠 ají držím palce na pondělní testovačku 😉 🙂

aja.83
24. zář 2009

Ahoj farmi, to je hezká rýmovačka! Tak já to mrše vzkážu! Doufám, že si to rozmyslí a nepřijde 😀 !
Holky, teď mi volali z jedné firmy z Hradce, že je zaujal můj životopis na internetových stránkách a že by mě chtěli pozvat na pohovor, zda bych u nich chtěla pracovat. Já nevěřila vlastním uším, sami si mě vybrali, tak uvidíme, třeba by to mohlo vyjít a bylo by to za víc penízků a záživnější práce. Jo a do toho bych mohla zjistit, že jsem v tom a nic by se nekonalo 😅

aronek
24. zář 2009

katynko, dělám tu čtvrtým rokem, zajímavé je to dost, pedevším ty osudy lidí. Já se v tom jako speciální pedagog dost hrabu, ale o většinu lidí by jsi si neopřela ani kolo 😖 , třeba ty za děti, to je mazec

Aji83, já měla 26DC ducha, normálně dc byla 30, tak by ti taky mohlo něco vylést, moc ti to přeji 😉

aja.83
24. zář 2009

Aronku, tys mě teda nahlodala, že bych zítra ráno testila? Uvidím, podle nálady. Dnes večer mám spicha s kámoškou, tak abych eventuálně moc nepila, aby mimís nebyl ohrožen!

aronek
24. zář 2009

aji, za zkoušku nic nedáš a ten můj duch byl fakt viditelný 😀

aronek
24. zář 2009

aji, kolikátý DC jsi?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru