Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
29. zář 2009

Hm,všichni buď dělaj děti nebo spadli pod stůl opitím 😖

murynka
29. zář 2009

no asi jo 😠 ☹ 😀

markee
29. zář 2009

NO fakt,tak to je mazec teda. No já teda dopiju a půjdu do spršky 😉

sirella
29. zář 2009

holky...všichni pod stolem nejsou.Já byla kouknout na tebe murynko...je to úžasný nápad.Možná nachystám pro manžílka podobné překvápko 😉 Loni jsem od něj dostala prádélko taky...Já si v něm připadala jako obrovský bonbon(všude volánky,krajky a pod.) ale on byl hoooodně spokojený.

murynka
29. zář 2009

loni ty vánoce byli fakt kráááásnýýý 😵 😵
dala jsme mu krásné dárky udělali radost a ještě jsem to vymyslela s tím prádlem 😀 😀 😀
já jsme taková akční no 😎

farmarska
29. zář 2009

mury téééda, tak takovejhle "dáreček", by si nechla líbit asi každej chlap 😉 😉 😉

sirella
29. zář 2009

murynka:pro mě je to inspirace...nikdy nevím co koupit nebo nachystat....tímhle jsem si jistá,že se zavděčím 😉 Teď je mi sice hodně zle,ale to do Vánoc přejde...teda snad

murynka
29. zář 2009

letos tak možná zdeptaná v šestinedělí ☹ a dárky asi nebudou dáme si ten domeček....ale zase tam bude už malá 😵 😵

murynka
29. zář 2009

sir já na revizi byla 3,11 ☹ ☹ myslela jsme že to budou ty nejhorší vánoce a podívej 😉 😉
byli krásnééé to tě přejde neboj se!!!!!!

sirella
29. zář 2009

murynka:to je nejlepší dárek....Já ten můj měla v r.2000...Prcek se narodil 19. a 24.nás pustili domů...oj to byla doba 😵

murynka
29. zář 2009

sir to ej hezké 😵 😵 😵 😵

markee
29. zář 2009

Jo holky,mohla bych jít do sebe,zacvičit,jíst zdravě a do Vánoc abych byla kočka a ještě v sexy oblečku. To si přeju,dát Míšovi takový dárek už x let,ale bohužel moje postava,hm,prostě jsem se styděla.

murynka
29. zář 2009

já se bojím hormonů v šestinedělí 😅 😅 😅

farmarska
29. zář 2009

já nejsem ještě ani ožralá ani neplodím 😠 😅 😅
holky to je na mne vražedné tempo 😝
asi jim to odstartujem, aŤ na nás , na mne, opozdilce nemusí čekat 😝 by zatím mohli vystřízlivět 😀 😀 😀

takže snažilky ožralky..... Tééééééďďď !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

no i když pochybuju, že na to mé slavné téeeeď někdo z nich čekal 😝 😀 😀 😀

markee
29. zář 2009

Sirella, 19.12.? Tak to máme dvě dítka v rodině takto narozená-vloni a předloni 😉 Míšovo malý příbuzný 😀

markee
29. zář 2009

Farmy,právě,ty už dávno děti dělaj 😀

Murynko,no já měla drsné šestinedělí,ale i díky manžovi.Prostě občas utrousil poznámku,kterou si mohl odpustit. Pak kvůli tchýni a manži babičce.Prostě když jsou lidi dementi,tak to nebude dobré nikdy.Já fakt měla nervy na pochodu a do teď si vyčítám určité věci vůči Johance. Nojo,ale nejde to vrátit ☹

sirella
29. zář 2009

murynka:Díky moc za útěchu 🙂 Jste tady fakt všechny moc hodné.A mě strašně pomáhá to,že vidím, že i když se někdy něco nepovede tak příště už jo.Dost mě to nakopává.Včera jsem měla depku a tak jsem se tady registrovala kolem 1.15hod. v noci.Dneska večer jsem si dala decko vína a je mi líp...v sobotu jsem to přepískla...To toho vína bylo fakt moc,ale to byla vyjímka.Prostě to na mě dolehlo a bylo to hned.Ještěže mám manžílka a Fildu.Jsou to moje zlata a myslím ,že s nima to zvládnu 🙂

murynka
29. zář 2009

markét nestraš 🤐 🤐 tak s manžou bych si to vyřídila tchýni mám také dobrou no uvidíme 😅 😕
necchi zkazit vánoce ☹ ☹ ☹

markee
29. zář 2009

Sirella,ty děti fakt drží nad vodou nejvíc. Já sice chvilku Johanku nezvládala,ale už jsem lepší a užíváme si.

murynka
29. zář 2009

sir nemáš zač 😉 od toho jsme tady 🙂 😵 😵
podívej loni jsme se radovala z těhu pak revize ☹ moje první mimiko ☹ a také jsme to zvládli 3 měsíce po svatbě a taková rána... ☹ navíc jsme mladí...ale ustáli jsme to!!!! 😉 😉 manžel mě moc podržel.......

markee
29. zář 2009

Murynko,nestraším. A příštího šestinedělí se moc a moc bojím. Vím jaký jsem nervák a jak lehce mě lze dostat na dno ☹

sirella
29. zář 2009

mury:pro mě šestinedělí byl děs...ale brala bych to zase klidně znovu.Vydržet se to dá.Já jen brečela a jedla Kaštany(tu čokošku) .Hm...to jsem si dala...během pár let jsem přibrala skoro 30 kg.Zbavuju se jich do teďka.Kámoška mi říkala,že jsem byla asi psychicky hodně vyřízená a čokoškou jsem se "odměňovala" No pěkně...
😠

sirella
29. zář 2009

markee:věřím...já se styděla taky,protože fakt žádná Twiggy nejsem.Ale nakonec to šlo...a byla spokojenost...neboj a jdi do toho 😉

markee
29. zář 2009

Sirella,koukám,že to máme podobné.
Závidím švagrové,ta má šestinedělí vždy fajnové. Nic jí nerozhází,nebo to aspoň nedává znát. Hlavně teda ani jedno její dítě nebrečelo a neměla nikdy s ničím problémy.
Johanka byla uplakané miminko a to bylo také tím ☹

sirella
29. zář 2009

markee:náš prcek taky hodně brečel.Manžel ale byl zlato,protože si vzal dovču a staral se ...hodně 🙂 Měla jsem hodně těžký porod končený císařem takže jsem se samozřejmě radovala ale fungovala jen tak na půl.Manžel mě na kojení musel budit,protože jsem byla grogy.A když jsem byla vzhůru tak mě od malého nemohl dostat...

markee
29. zář 2009

Jé,jak já bych si tohle přála. Ale on Míša není špatný,jen prostě zastává některé názory a neustoupí ☹

sirella
29. zář 2009

Mury:Prosím tě o radu...Zajímá mě za jak dlouho je možný sexík a za jak dlouho snažení...zatím jsem taková jakási zblblá,tak jen sháním informace.Ptám se na to kudy chodím

sirella
29. zář 2009

markee:můj švagr je opak manžela...zastává názor,že o dítě se má starat ženská...taky svého syna nikdy prý nepřebalil a nejhorší je ,že je na to pyšný 😒

murynka
29. zář 2009

sir sexík po šestinedělí kvůli infekci 😉 😉 ale skoro nikod to nevydrží když se dbá na hygienu je to v poho 😉
my čekali 5tt a pak byl sex.....
se snažením jak kdo...někdo do toho jde hned někdo čeká 2MS,někdo 3MS záleží na psychice!!!!
mě dr říkal půl roku já jsme se bála tak jsme čekali...měla jsme dlouhé cykly 40 dní takže se povedlo po 4 měs.kalendářních a proběhli 3MS 4 už nedošla............

markee
29. zář 2009

Hm,tak to Míša zas ne. Ten jako se stará,ale prostě nikdy by nevstal k miminku v noci,protože ho prostě neslyší,nikdy mi jí prostě v noci neobstaral. To mě mrzelo,přes den to zvládneš,ale když jedeš i noc po 3hodinách jako přes den,tak prostě je to nářez. Hlavně jsem asi záviděla těm pár holčinám co jim právě manžílci nosili miminka na kojení,pak je nechávali krknout a maminka si i tímto,trošku odpočala. Ale nemám mu to vyloženě za zlé to fakt ne. Pže chlapy zas chodí do práce a musí být čilý tam.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru