Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
30. zář 2009

teda kralovno, zeby se povedlo, jeeee ja bych byla tak rada 🙂

handm
30. zář 2009

Kopi, to by byla bomba, kdybys byla.. 🙂 moc držím palce, ať jsou tam, až budeš testit..!! 🙂))
je fakt, že se říká, že na ženských je to poznat, když jsou těhu.. 🙂 že nějak jinak vypadaj.. (myslím, ty bez bříška 😀 😀 😀) na těch je to poznat rozhodně 🙂

angeles
30. zář 2009

Zdravím holky. Tak já včera taky odpadla a spala, ale to byly silné řeči o tangách, že? U nás stejně o žádném snažení nemůže být ani řeč. V sobotu mi manžel řekl, že nám zruší internet, protože u něho pořád brečím. A je to fakt, když přečtu příběhy, tak řvu. Ale včera se mě ptal, jestli jsem vám už konečně napsala. Chápetete to?

sirella
30. zář 2009

kopa: u nás to bylo podobné.Manža pivka,já vínko...no a když to došlo tak jabkovica.A dnes nejsem schopná ničeho...ale strašně mi to pomohlo.Aspoň už nebrečím...Asi jsem divná,ale chybí mi sexík a nemyslím těď na nic jinšího...ách jo

sirella
30. zář 2009

angeles:Ahojky.Co je nového???Já včera odpadla...nechala jsem se inspirovat těma skleničkama ....až moc

mari111
30. zář 2009

angeles on to mysli dobre, jen nechce aby si brecela. sirella, neboj nejsi divna, telo to proste potrebuje a u ceho se tak dobre odreagujes nez u sexu? 😉

markee
30. zář 2009

Angeles,myslíš,že já nebulela,když jsem sedla za PC. Míša na mě koukal mě se kutáleli po tváři obrovské slzy a nebyla jsem k zastavení. Ale prostě já to potřebovala,aspoň si myslím,že jsem si tu hladinu snížila daleko rychleji. Prostě jsem věděla,že když sem přijdu,budu mít spoustu IP a v nich tak krásné zprávičky-smutné,ale i povzbuzující. Hodně holčin,které mě neznali a já je,ale nabízeli pomoc. Už jen proto jsem bulela,že není hodně necitlivých lidí,ale spíš naopak. Prostě mě to sice nutilo bulet,ale cítila jsem,že na to nejsem sama a snažila se si to v hlavě srovnávat. Bude to bolet a bude to hodně dlouho. Spíš si myslím,že to nikdy nepřejde,budeš to mít v srdci pořád,ale trošku se to časem uklidní a to je potřeba 😉

sirella
30. zář 2009

mari:právě...u ničeho jinšího.Snad to uběhne 😉

kopa
autor
30. zář 2009

holky já jsem teprv 14DC,to bych musela mít ovuli hnedka po MS 😀 a to není možné,že.
je teda fakt,že měm pálí žáhá a prsa pálí(ale to mám příznaky uplně nesmyslné)to už má moje hlavička vsugerované.
Ale někde jsem četla na diskuzi,že některé holky měli příznaky těhu už třeba třetí den po OVU. 😅 😕

Já vám nevím,ale počítám s tím že tenhle měsíc to výjde,nemohu si pomoc 😅

mari111
30. zář 2009

sirello neboj, bude to uz jen lepsi, zapomenout se neda ale az zacnes myslet na snazenicko, budes mit novou nadeji a aj nalada se zlepsi

markee
30. zář 2009

Sriella,já se dala do kupy po první revizi dost rychle. Už za 14dní od ní jsme měli sexík. Prostě jsem nekrvácela-to jen dva dny po,pak nic. Byla jsem na prohlídce na gyndě,tam mi doktor řekl,že to bylo malinké těhu,takže už nemusím 6ti nedělí dodržovat,takže jsme se na sebe rádi vrhli. Samozřejmě s ochranou. Ale prostě jsem sex potřebovala. Teď to cítím stejně,že prostě bych i chtěla,že se cítím čistá a nebolavá(kromě prsou)a že by to šlo. No uvidíme. Myslela jsem dnes dopoledne,když nebyla malá doma,ale Míša nějak nejeví zájem a vnucovat se nebudu. To musí přijít vzájemně. Za chvilku jedu pro naše zlobidlo,takže to už fakt nic nebude. 😀

markee
30. zář 2009

Kopy,my ti to taky moc přejeme aby to vyšlo. Jsi pozitivně naladěna,tak proč ne 😉

mari111
30. zář 2009

teda kopi po tolika sexu co vy ste uz zvladli 😒 to by bolo aby nebolo 😠

mari111
30. zář 2009

to budou minimalne dvojcatka, kopi 😀 😀 😀

sarlotta
30. zář 2009

markee. no všude je něco... chlapi jsou někdy divní 😅 Z toho si nic nedělej.

sexík klidně 14dní po revizi-s ochranou. Na snažilkování bych počkala kvůli sliznici-ale to je na každém.

kopa
autor
30. zář 2009

Holky to je pravda,jestli to tenhĺe měsíc nevýjde pom tom našem maratonu,tak budu muset vymyslet novou metodu 😀
jsem trošku ve stresu 😅 včera jsem měla zase cigáro 😔 no vlastně i dneska ráno.Mrzí mě to 😔

sarlotta
30. zář 2009

Kopinko kdybys věděla jak moc já Ti to přeju sluníčko 😎

sarlotta
30. zář 2009

hele ale ty cigára teda zahodit a rychle 😠

kopa
autor
30. zář 2009

Mari přítel včera řikal,že chce moc miminko.
Jak byl opilý tak jsme si celkem popovídaly.Tak říkal,že kdyby jsem loni o mímo nepřišly,že tu mohlo bejt s námi a brečel 😔

markee
30. zář 2009

Sarlott,jasně. A jelikož snažilka nejsem do konce roku tutově,tak si to užiju,ale fakt až bude chtít i Míša. Přijde mi to brzo 3 týdny po,ale uvidíme,třeba to ani nepůjde. Aspoň se mi začnou zdát zase krásné erotické sny 😀

kopa
autor
30. zář 2009

Sarlott přítelák začal kouřit a má cigára doma,mě když pak popadne depka tak jdu na jedno 😔 vím nesmím kouřit 😔

markee
30. zář 2009

Kopy ty cigárka fakt zahoď,to má Sarlott pravdu.
Je to smutný,já vím. Je to hrozně těžké,přijít o miminko,ale určo se vám povede znovu a bude vše v nejlepším pořádku. 😉

sirella
30. zář 2009

mari:Já už skoro na nic jinšího nemyslím...když jsem byla těhu tak jsem moc chuti neměla a byla jsem pořád unavená...za to teď 🙂 Teď bych klidně hned.

markee:Za 14 dní...to bych brala taky.Mě je fyzicky dobře...to se fakt až divím.Krvácela jsem jen 1 den a asi 2 dny jsem měla špinění.To už je všechno pryč...Na kontrolu jdu až příští týden tak uvidím co bude....Mám z toho dost hrůzu co mi řekne.Už bych to ráda měla za sebou...Slyšela jsem,že je možné že v děloze něco zůstane a musí se znovu...no to by teda bylo něco

mari111
30. zář 2009

jo kopi co strizlivej na srdci to ozralej na jazyku ☹ ale neboj urcite se vam to brzo povede, jen aby se pri tom vasem maratonu stihali spermousi tvorit 😉

kopa
autor
30. zář 2009

holky polepším se 🙂

Víte mě prostě vadí i to že přítelák si myslí,že se nám ted hnedka podaří.Předtím to bylo takové snažení,nesnaženíí.To furt slyším,že příští měsíc bude miminko a ted že už je určo v bříšku....Ale co když se nepodaří??? 😢 zase zklamu.

tabulu udělám za chvilku.

markee
30. zář 2009

Sirella,občas se to stává,že tam něco zůstane,ale to prý by jsi už poznala. Nebylo by ti nejlépe,křeče, teploty a tak. Aspoň tak mi to říkal doktor. A krvácení by myslím taky bylo určo.

kopa
autor
30. zář 2009

Mari já myslela,že se spermoni tvoří nakou dobu dopředu???? 😅 😕 😕

markee
30. zář 2009

Kopy,tak se povede příště,ale prostě musíte věřit,ono taky nic jiného nezbývá.Jak chceš mít pak dobrou náladu,když hned házíš flintu do žita. Neboj se bude mimčo a brzo 🙂

sirella
30. zář 2009

markee:dík za uklidnění....já si právě taky myslela,že kdyby něco tak bych na tom byla jinak.Zatím to vypadá good tak snad už bude pokoj

mari111
30. zář 2009

jo ale mne rikal dr ze by sme meli ob den aby ty mrtve spermie navyplavovali ty zive a neucpavali jim cestu a zas tu nekdo psal ze prej jim nedorustaj ocazky a pak sou pomalejsi, tak nevim, my teda taky obcas valime kazdej den ale davame si aj pauzu nekdy aspon jeden den 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru