Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
1. črc 2009

No právě Mirax raději zajdu,už tak čekám dlouho tak by mě to pak zase mrzelo 😒

Zdravím Kelly 🙂

hanana
1. črc 2009

aha Kopi tak to teda nekomentuji - nema to smysl , at si mysli kazdy co chce, a my jedeme dal, me se tu moc libi 🙂 🙂 🙂

paajaa
1. črc 2009

Mury: no snad jo. Uvidíme večer. 😉

Kopi: pro klid bude je to lepší. Budeme držet palce, abyjsi byla zdravá jako řípa. 😎

hanana
1. črc 2009

Kopi co se s tebou deje ja to ted docetla , ale zase mi to uniklo 😒

murynka
1. črc 2009

kopi bude zdravá jako řípa 😎 😵
myslím že paja příští měsíc zahlásí // 😵

hanana
1. črc 2009

paajaa tak sup honem se utikej snazit, drzime pesticky 😵 😵 😵

kopa
autor
1. črc 2009

hanana ahoj,
Ivča byla včera na gyndě kvůli tomu,že když má MS tak vůbec z ní nejde krev jen špiní a já mám to samé. 😔 Má nízkou sliznici a nemůže se snažit a budou jí dělat hormonální profil...a bude čekat na výsledky.Má zakázáno otěhotnět 😔 🤐
Tak já měla asi takové tři MS,první den trocha krve a pak jen špinění a vdřív ze mě šla i sliznice a ted nic moc 😒 tak se raději objednám at jsme v klidu 😉

Paaji a Mury myslím,že snad budu v pořádku,ale jistotaje jistota ☹ 😉

venuska
1. črc 2009

Ahojky,

Pane bože, co se tu zase děje?

venuska
1. črc 2009

Kopi: to si tam raději zajdi. Aby jsi pak neměla nějaké problémy.... 😝
Ale veřím, že budeš úplně zdravá.

venuska
1. črc 2009

Murynko, ten prenatální box už jsem někde viděla....byl i někde na objenávku....ale hezký 🙂

venuska
1. črc 2009

Už vím, kde jsem to viděla...na gyndě... 🙂 Já jsem ale hlava zapomnětlivá. 🙂

murynka
1. črc 2009

vendul třeba ho také dostaneš 😉

venuska
1. črc 2009

No, viděla jsem hop na té gyndě...ani nevím jak mě to napadlo. 🙂 Ale je to hezké. Ty jsi to včera taky asi dostala na gyndě...že???
Jsem ráda, že jsi v pořádku.... 🙂

murynka
1. črc 2009

jo jo mě ho dali včéra protože je prý neměli..tak kdo nedostal si ho včéra mohl vzít a brali ho i maminy už před porodem 😀 😀 tak jsme myslela že ho dostanu až před porodem ale dali mi ho hned...
je to pěkná upomínka a je tam toho dost a to caro je výborné chutná to jak bílá káva 😵 😵

venuska
1. črc 2009

Na to caro jsem koukala nedávno v obchodu. Takže říkáš, že je dobré? Tak to si ho asi taky koupím... 🙂

markytaj
1. črc 2009

Ahoj holky - těhotné i netěhotné! Já se tedy musím přiznat, že také víc čtu a skoro denně na tyhle stránky čumím 🙂), ale těhulkování všem přeji a těším se na to své 🙂. Snad sem můžu chodit - občas - někdy víc, někdy míň i dál??!! 🙂. Pomáhá mi přečíst si hezké zprávy i pohled na rostoucí bříška ve vašich profilech a počítám i s tím srázkem - Kopi, Kupi, Květinko, Mury.....

kagatkaga
1. črc 2009

Ahooojky, hlásím návrat z dovolené na ostrově Zakynthos......bylo to úžasné a víc než to 😉 ......vše bylo ok a žádné komplikace, tak nám ještě držte dneska palečky, protože jdeme odpoledne na kontrolu

......doufám, že bude vše ok a potvrdí se, že i miminku se na dovče líbilo? 😵

Jinak nám je už 21tt 😉

farmarska
1. črc 2009

ahoj ženy!! 🙂
jak se máte?

Pájí znásilňovánování je dřina, to ti můžu potvrdit 😀 nechápu, že někdo znásilňuje dobrovolně a navíc když mu pak ještě za to hrozí, že půjde sedět 😀 😀
Pájí né tahala, ale já se s těma kg zase tahám! 😕 co jsem zhubla, to jsem zase přibrala 😅 U mne je to tak že pořád jednou jednu nahoru, pak zas dolů, pár let jsem hubená, pak zas tlustá 🙄 manžel si ale nemá na co stěžovat, páč má vždycky od každýho něco 😀 😀 😀

markytaj co blázníš, proč by si sem nechodila! 😕 každej komu se tu s náma líbí ať tu chodí!!! 😵

kopi k mudře zajdi, ale určo budeš zdravá 😉

miraxíku a to tam na tý moravě není nikdo kdo by ti ulehčil a ráno vstával za tebe?? Alspon ob den, na střídačku?? 😨

farmarska
1. črc 2009

Nikol a kdy by jsi to jako teoreticky měla dostat??? 😕

kopa
autor
1. črc 2009

Markytaj ahoj 🙂 To nebilo myšlené na lidi co sem koukají 😅 To b 😉 ylo myšlené na lidi,který sem záměrně koukají a pak se kochají mezi sebou IP kdo je jak trapnej atd... 😉 😀

Markytaj taky počítám se srázkem,ale musíme počkat až se vrátí Květinka z Turecka,myslím že bud tento týden a nebo až ten další? 😕 Takže pak se sejdeme a pokecáme 🙂

Ahoj Kagat,
tak držím palečky dneska,at je vše v pořádku 😵 a 21tt ty bláho to ti to skáče 😀 😲 Tabulku vložím až večer.

Já jdu ted ke kadeřnici a pak no nákupech tak mrknu až dorazím domu.

Farmíku a co ty budeš dneska dělat?Co fota fretek,co?? 😀 😲

mirax
1. črc 2009

ahoj farmíí,
no není 😒 , manžel jel na vodu s bandou a taťka chodí v půl šesté do práce...Nikdo jiný tady není. Ale já to nějak zvládám. Většinou s etrochu dospím dopoledne. Zase tady alespoň nemusím do práce a makat po večerech 😉 Jen si sedím a čučím na bednu 🙂 Taky teda i čtu..konečně 🙂
Dnes je tady první den hezky, slunce a pěkný vedro. KOnečně to snad vše trochu proschne...suším plíny už 4.den 😅

Co ty? Jak je?

paajaa
1. črc 2009

Mury: nos těma // nevím, ale snažit se o to budu určitě 😉

Hana: na manžela skočím až po sprše v novém prádélku. To na něj vždycky platí 😀 😀

Kopi: Už jsi k Dr. objednaná nebo chodíš bez objednání??? Já jsem zvědavá co

Kagat: to je krásný 21tt- hlavně, že jste si všichni dovču užili. 😎 😎

Mirax: teda to jsi tam docela opuštěná. Tak choď víc mezi nás- my tě samotnou nenecháme

kagatkaga
1. črc 2009

Paajaa: jojo dovču jsme si užili a máme už v plánu dovču za rok, tak se mooooc těšíme a doufáme, že to klapne i s mimčem 🙂

farmarska
1. črc 2009

kopi neboj do toho porodu budou 😀 jen nevím jestli do tvého nebo no mého 😀 😀 😀
jsem průserář, já vím 😅 😅
kopi, tak ať tě večer přítelák pozná 😀
určo budeš kočka 😉

miraxíku, no tak to je blbý 😖 ale utěšuj se tím, že nic netrvá věčně 😵 Rok se překulí a mrňopusek ti bude chrupkat do osmi 😉 Alspon u toho našeho to bylo zrovnatak.. vstával jako mimís strašně brzy, ale pak se to začlo zlepšovat, vstával v 6 pak v 7 a ted spí většinou do 8 🙂 No nikdy nebyl žádnej velkej spáč, jako třeba děti od kamarádek, ale do těch 8 to už jde.. Já navíc ale měla tu výhodu, že jsem měla hlídání 5min od domova 😅
Holka vydrž! 🙂
Jinak mě je celkem dobře, jen sem tam se mi zamotá hlava a jsem pořád děsně unavená. Sem tam menší nevolnost, ale nic strašnýho 😉 takže pohodička 🙂 🙂 Jen z toho pátku mám teď už dopředu hrůzu! 😔
A co ty jak je tobě??

murynka
1. črc 2009

holky já byla se psem a hajzl zase utekl za srnkou 😠 já ho zabim pak čekal u vrat a já ho půl hodky hledám ten mi dává 😔 ....

kaga ahojky super že se dovča povedla a budpu fotečky prosím 😉
také máme v plánu příští rok dovču v září někde po evropě 😵

kagatkaga
1. črc 2009

Mury: fotečky budou.....zatím je ale stahuji do PC, tak to chvilku potrvá a dnes to asi ještě nestihnu 😉

Jinak my byli na Zakynthosi a za rok pojedeme nejspíš také tam.....tam jak jsme totiž byli, tak všechno bylo ideální i pro cestu s mimčem....myslím ubytování, jídlo i vstup do moře......a fakt je to tam krásný, takže vřele doporučuju popř. dodám více info za rok 🙂

murynka
1. črc 2009

jo jo také jsme přemýšlela nad řeckem tam jsme ještě tedy nebyli tak to spojíme příjemný s užitečným 😀

a fotky dáš na rajce?jestli je nechceš dát veřejně napiš mi pak IP 😉

nicollka
1. črc 2009

farmi co já vím, podle mudry v pátek nebo v sobotu, podle mých cyklů kdo ví :D

tak jdu si vyzvednout papíry na stav. úřad ... zatim pa pak dočtu

kerrie
1. črc 2009

Ahojda holčinky,

jsem tu jen na skok............nahlásit, že na kontrole jsme dopadli dobře. Máme těhu průkazku, ručičky i nožičky na správném místě a mrňousek už nevypadá jako mazaneček, ale jako človíček. No a příští týden ve ČT nás čeká UTZ v nemocnici. 🙂

kerrie
1. črc 2009

Jooo a další poradnu máme 29.7. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru