Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
2. říj 2009

jdu se natáhnout papa 😵 😵 😵

markee
2. říj 2009

Jé vy kecáte,teda. Já obšívám pořád tu záclonu,takže až jí dodělám,tak vás ani nedočtu,pže mě budou bolet očička 😅

sirella
2. říj 2009

murynka:mějte se holky a odpočiňte si...ahoj

angeles
2. říj 2009

Ach jo. Dneska mi přijde těhotná kamarádka na návštěvu a už jsem zase v prdeli. Já ani ještě neměla odvahu se podívat na fotky z ultrazvuku a ten DVD záznam snad už ani nikdy nepustít. Manžel říká, že musím zajít do obchodu s dětskými věcmi, že mi to pomůže se s tím lépe vyrovnat, no nevím. ☹

kopa
autor
2. říj 2009

holkýýý,ted jsem zkoušela dělat znova ten ovu test.Včera byla čárka světlejší než ten první testík a dneska je barevná jak hrom 😅 je víc zbarvená jak ta kontrolní 😕
No a dneska nic nebude asi až zítra 😅

sirella
2. říj 2009

ageles:To ti věřím...já kolem sebe nikoho těhotného nemám tak mi to nikdo nepřipomíná.Musí to být děs...O tom co ti radí manžel teda nevím...Já osobně bych do toho obchodu asi nešla,ale je možné že to pomůže.Já v úterý ve městě málem brečela při objednávání kávy.No nevím nevím.Měla bych strach že to dolehne všechno ještě víc...ale já jsem srabík

angeles
2. říj 2009

Já jsem zas strašná citlivka, všechno si beru hodně k srdci. A do toho obchodu určitě nepůjdu, to po mně nemůže chtít.

sirella
2. říj 2009

kopa:Gartuluju...určitě se zadaří...ách jo...já už bych taky testila.

Ty ovu testy fungujou jak???Ptám se jako pitomec ale já s tím žádné zkušenosti nemám 😅 Poradí někdo???Až budem moct zas vyrábět nechci nechat nic náhodě...prostě vitamínky a ten testík bych chtěla zkusit taky

angeles
2. říj 2009

Neboj Kopi, ty spermijky v tobě ze včerejška zůstaly a zítra na to hupsnete znova.

sirella
2. říj 2009

angeles:Musíš se zařídit podle sebe.Jak to budeš cítit ty....myslím že třeba trošku pozděj se už na to budeš cítit a zkusíš to.A třeba to pomůže...

angeles
2. říj 2009

Už si začínám někdy tady připadat trapně, jak furt o tom melu. Když tak holky si mě vůbec nevšímejte, já se vykecám a snad bude zas líp.

kopa
autor
2. říj 2009

Sirella já si koupila ovu testík jsou tři v balení.Máš tam tabulku podle délky cyklu.tady mám:
http://www.lekarna-drmario.cz/index.php?detail=...

sirella
2. říj 2009

angeles:mě ale to,že jsem o tom furt mluvila strašně pomohlo...je to lepší než to držet v sobě...ono to strašně bolí ale je dobré o tom aspoň někomu říct.Já už manžela nechávám na pokoji a vykecám se tady...On to prostě už vzal jak to je a bere to tak že prostě příště to vyjde...ten optimismus závidím.A trošku jsem se asi nakazila...začínám tomu věřit taky

sirella
2. říj 2009

kopi....díkas moc....a prosím tě jak to funguje???JAko těhotenský???Já to fakt neznám 😅 Ale vypadá to stejně

sirella
2. říj 2009

už jsem pročetla návod...jsem trubka...sorry

aja.83
2. říj 2009

Ahoj holky, tak jsem ještě u taťky na počítači, tak jsem vás dočetla, vy jste ukecaný. 😉 Copak tady probíráte? Koukám řasenka na baterky, ovu testy...No jo. Mě volala tchýně, že byla u kartářky a prý ji řekla, že do konce roku otěhotním. No to je přeci jasný, to zvládnem tady všichni! Takže díky kartářko, teď už jsem klidná 😅

kopa
autor
2. říj 2009

Aji tak vidiš 😵 Hlavu vzhůru do dalšího snažení 😵

sirella
2. říj 2009

aja:ahojky...to je teda úžasné 🙂 Takové uklidnění bych brala taky.Už jsem zkoušela i tarot.Kdysi mě to dost bralo a i když jsem začátečník tak co jsem si před 9 lety "vyvěštila" tak vyšlo.
Minulou středu po návratu od dr.kde mi řekla že nevidí srdíčko jsem to zkusila a to co mi vyšlo bylo bohužel špatné ☹ Do nemocnice jsem jela už s jistotou že to bude zlé.Dr. mi říkala že to že srdíčko nevidí prý ještě nic neznamená.Já věděla hned že znamená ☹
Teď jsi mě navnadila...karty mám na stole ale od té středy jsem na ně nešáhla...mám strach co mi vyjde.

aja.83
2. říj 2009

Sirell, to já bych si karty vyložila klidně hned. Tak to zkus, myslím, že nic horšího, co už se stalo, ti vyjít nemůže. Ta kartářka pořád opakovala, že na to moc myslím a mám to bloklý kvůli psychice, proto to nejde. No tak mi poraďte, jak na to nemyslet 😒

aja.83
2. říj 2009

Sirell a nejde, že bys vyložila karty ty mě? Jako na dálku? 😉 No stejně by mi vyšlo zase to samý. Že moc myslím na miminko, že mám změnit práci. Tak radši nic.

markee
2. říj 2009

Aja,já jsem šla do toho,že stejně se to nepovede hned,takže jsem nemyslela na to plození jako na plození. Prostě jsme sexili,pže jsme chtěli 😀
Tak teď žeru topinky s rozpečeným sýrem na nich s vrstvou česneku a zakusuju k tomu domácí rajče 😀

aja.83
2. říj 2009

Markee, no to já se taky pokusím na to takhle nemyslet. Týýý jo, topinky, to bych si taky dala 😀

sirella
2. říj 2009

aja:juchůůůůů 🙂 Dala jsem na tebe a vyložila si.Mezi kartama je i kolo štěstí a Milenci(u nich je jako jeden z významu:přání,tužby) a hned vedle(z celkových karet uprostřed)mám Slunce a tyto dvě karty spolu znamenají příznivé rozhodnutí...jsem ráda že jsem na tebe dala...to byl fakt dobrý nápad...jinak tam mám slunce+měsíc vedle sebe a tzn. spolupráce a jeden z významů Měsíce je podle knížky TĚHOTENSTVÍ...vyloženě je to tam napsané...fakt 😉 Vykládala jsem jen na 5 karet(to je nejjednodušší) abych pořádně pochopila souvislosti.Jindy jsem si na jednu věc vykládala opakovaně,ale s těhu to pokoušet nechci...co kdyby.Ještě jednou moc děkuju 😉

aja.83
2. říj 2009

Sirell, tak vidíš, to ti přeju. Ať to vyjde! 😉

sirella
2. říj 2009

aja:Prý to jde...ale já to fakt neumím ☹ Ráda bych pomohla ale nechci to nějak pokoušet.Jedině možná jako cvičení že bych to zkusila...schválně co by vyšlo 🙂 Já to nikdy tak na dálku nedělala.Osobně jo...a vyšlo.Jenže já si na karty vzpomněla po letech až bylo v tu středu zle a to jsem se chytala každé...i maličké naděje.

sirella
2. říj 2009

aja:snad ju 🙂 Já si to hned všechno zapsala a stejně ještě budu zkoumat...ale strašně mě to potěšilo.Mám knížky dvě tak musím kuknout i do té druhé ale myslím že žádný průšvih nenajdu

sirella
2. říj 2009

markee:tento přístup fungoval i u mě 🙂 Já byla pak vykulená že brzo byly //

maendy
2. říj 2009

Teda holky co to tu vidím za věci,karty?Já se na ně chystám ke známe co nejdřív,co mi viděla v ruce jsem tu už říkala.Pořád tvrdí září,září,vidím tam kluk a září.Ale jestli se narodí nebo ho splodíme ti nikdo neřekne 😒
Já bych chtěla to první,to druhé bych asi nevydýchala ☹

maendy
2. říj 2009

já si říkala že se na to všechno vyprdnu.pořád mi zní v hlavě ta dobrá a špatná věta od gyn co dnes řekl:Děloha je prázdná a čistá 😅
nebudu ani testit a nechci se na to pak soustředit,budeme až do vánoc používat šprcku a pak se dej co dej.
ale nevím jestli dokážu na to vůbec nemyslet.

maendy
2. říj 2009

pořád přemýšlím,jestli jsem si neměla vzít antiko na 2 měs,co myslíte vy?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru