Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

flair
4. říj 2009

No ale je příliš brzo tak luxusní, nějak moc hcg!!! 😀

sirella
4. říj 2009

kopa:Já asi taky...ale fakt ASI...máme syna tak je to těžké...a Tercie bude mít miminko tak je to fakt hodně těžké...A ty SMS mi přijdou dost divné.Já bych mého taky podezírala kdybych je našla...Jenže já mu do mobilu nelezla ani 1x...Kdysi na to došla řeč a on mi řekl že kdyby tam něco měl tak to smaže.On by si je neschovával

flair
4. říj 2009

Kopi, po tom maratonu se určo dočkáš 😀

murynka
4. říj 2009

flair neboj také jsme měla brzo 😉 i hcg bylo vysoké 🙂 všichni říkala dvojčátka a je tam jedno 😎 😀

ale připoměla jsi mi letošní můj TP 😔 😔 také jsme ho tak měla mít ☹ ....červen je krásnýýý 😵 😵

leničko však s ebrzo dočkáš když se tak pilně snažíte 😉

sirella
4. říj 2009

flair:::FAkt 10 dní???Z toho se mi až roztřepaly ruce 😵 😵 😵

kopa
autor
4. říj 2009

Sirell ono s těmi dětmi je to složitější ☹ já bych jen nechtěla aby mé dítě vyrůstalo v rodině jakou jsem měla já 😔 naši se rozvedli a bydleli stále v jednom bytě 🤐 táta věčně opilý,celou rodinu mydlil,pak byl klid a pak zase máma se o nás nestarala,třeba tejden nepřišla domu...Vyrůstala jsem ve strachu 😔 😢 Sestra byla starší a brzy vypadla z domu,ale já to snášela dlouho 😒

kopa
autor
4. říj 2009

a já mám v červnu narozky 😀 a když to ted výjde,tak budeme s mímem slavit narozky 😀

sarlotta
4. říj 2009

🙂 😉 😎 😵 Kryštůfek posílá smajlíky

flair
4. říj 2009

Mury, díky za útěchu, mně by fakt stačilo jedno mrně na poprvé 😀
Sirel, ano sex po 10 dnech 😉 Teda hned druhý den po revizi jsem manžela uspokojila pusinou, měla jsem nějak chut 😀 . Víte holky, já byla zdrcená tím ortelem, že mimčo odumřelo. Strašně jsem celý den brečela. Ale druhý den ráno, jak mě manžel vezl do nemocky na revizi jsem se už usmívala. Viděla jsem novou naději, zdravé miminko. Nemělo pro mě smysl otáčet se zpět. Něco bylo prostě špatně a je dobře, že to příroda takto vyřešila... Ted 13.10. bych měla termín porodu.. A v bříšku mám nového mrňouska a jsem šťastná 😵 Všechno má svůj smysl, nějak tomu prostě věřím..

sarlotta
4. říj 2009

Kopinko pro Tebe 🙂 🙂 🙂 - sis teda zažila ☹

tercie
4. říj 2009

Jé já než přelouskám tak vy jste o kilometr dál,,,
On je ještě venku uklízí bagr, trochu se bojím, bude se ptát a co když se bude chtít bavit, mám mu říct, že to rozebírat teď nechci, že co jsem potřebovala jsem napsala a že si to necháme přes ten týden projít hlavou? Poraďte...

kopa
autor
4. říj 2009

Sarlott díky 😵
Mrzí mě že jsem měla takové rodiče 😔 v něčem jsem dost poznamenaná ještě ted...

sarlotta
4. říj 2009

flair přeju Ti aby jsi měla brzy před tou 5tt i 3🙂)) a pak miminko v náručí... jistě se to všechno krásně podaří.... 😵 😵 😵

sirella
4. říj 2009

kopi:to je mi líto 😔 ☹ Ono děti si rodiče nevybírají...fakt hrůůůza....to jsem netušila ☹
Ale tvé děti se aspoň budou mít 🙂 Jsem si jistá že budeš jedna z nej mamek na světě(jak tady všechny 😉 )

Opilci by děti neměli mít....neváží si toho.A kdo by si je zasloužil tomu se nedaří...to je nespravedlnost

murynka
4. říj 2009

flair chápu mě také 😀 😀 😀
ty joo tak to tě obdivuji..u nás byl sex asi po 5tt od revize mě tedy bolel dost spodek a záda takže jsme na to neměla chut ☹ .....ale ty jsi to vzala tedy fakt super 😅 😕 to klobouk dolů 😉 😉
hlavní je že už máš dalšího mrnosuka v bříšku 🙂 i já to tak měla jinak bych ten červen nesla asi hůř ☹

kopa
autor
4. říj 2009

Sirello on snad ani táta za to nemohl 😔 staral se o starý rodiče o dům a pozemek a na nás zapomínal.nevím co je to rodinný výlet,nikdy jsme nikde nebyli 😔

tercie
4. říj 2009

Já mám taky narozky v červnu 😀 21. stejně jako farminka, jsme ii stejnej ročník, dvojčata, ale dvouvaječný 😀

murynka
4. říj 2009

kopi to je také síla ☹ ale vím jaké je soužití rozvedených mám takovou babičku a dědu jsou rezvedení 15 let ale bydlí spolu a jsou dost poznamenaný ☹ ☹ ☹ ......

flair
4. říj 2009

Kopi, to je smutné...
Šarlotko, děkuji 😵
Terci, těžko naplánovat, co máš udělat. Nech vyplynout situaci. Sama nezačínej hovor. Nech to na něm, on je na tahu. Ale nepouštěla bych se do nějakých emocí, to by tě zas mohl zlomit jako vždy...

sarlotta
4. říj 2009

terci no asi tak nějak... ale mě přijde že Ty se ho snad bojíš nebo co ?
Ty jsi nic špatného neudělala... snad jen to, že mu dáváš pořád nové šance, darebákovi 😠
Nemáš se za co stydět, kdyby tě nepodváděl, tak mu do mobilu nelezeš.... on by se měl stydět za to co komu píše.

Já bych se lehce usmívala a neřešila.... jen ať mu to vrtá v hlavě... uvidíš, že začne pátrat proč jsi tak v klidu...

kopa
autor
4. říj 2009

já 20.6. 😀 😀

murynka
4. říj 2009

tercí já nevím co bych dělala 😔 😔 já ybch ho asi zabila 😅 🙄 😠

sarlotta
4. říj 2009

u nás 14dní po revizi 😎

flair
4. říj 2009

Terci, Šarlotka říká to co já...

sirella
4. říj 2009

flair:Ta pusina u nás už proběhla taky 😀 Taky to na mě cosi došlo...bylo to tehdy co jsem se tady přidala k holkám a dala si vínko...jak jsem nebyla zvyklá tak mi až podezřele sedlo a já divočila 😅
A fakt nedepčím už taky...Ještě teď kterýsi den jsem měla jakýsi splín...a dnes už mám náladu dobrou...a doufám že se mimčo podaří příště...už bych vyráběla 🙂
Na to mimčo o které jsme přišli nezapomenu nikdy ale fakt se těším na to co přijde 😵

kopa
autor
4. říj 2009

holky tak u nás opravdu až po 6 týdnech 😀 to je divné že? 😀

tercie holky ti radí dobře 😉

sirella
4. říj 2009

sarlot:Tak to se mi blíží 😎 Dnes 10...14.je za chvíli taky 🙂 Fakt jste mě holky potěšily...Fyzicky i psychicky se na to cítím...nic mě nebolí tak nic nestojí v cestě 🙂

sirella
4. říj 2009

kopi:Ty výlety jsou pro děcka strašně důležité...my si vždycky užijem...a máme plno fotek a hezkých vzpomínek...
Je od tebe pěkné že to bereš tak že měl hodně starostí a tak...ale zas chvilku si taky najít mohl.
Ale tvé děti na tom budou o moc líp....přeju brzo // 🙂

flair
4. říj 2009

Sir, takový přístup se mi líbí 😉 Optimismus, sexuální náladička a je to 😀

sirella
4. říj 2009

kopi:6 týdnů nevydržím na tuty 😅 Já už bych klidně hned...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru